Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość gośćsylwiap80
Dzięki Sikorka. Dobrze, że to forum jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nawet jasną kreska na teście oznacza ciaze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sylwia nic sie nie martw i glowa do gory ;-) uda sie zobaczysz ;-) a ludzmi sie nie przejmuj oni poprostu nie zdaja sobie sprawy z tego co przechodzimy. Gosciu mysle ze tak a jasna moze temu ze wczesnie zrobione ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z testami ciazowymi jest na odwrot niz z owulacyjnymi czyli juz delikatna kreska swiadczy o obecnosci hormonu betaHCG i jest to test pozytywny:-) natomiast ciaze potwierdza lekarz robiac usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Asiulka1986 a Ty jak sie czujesz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela2005
Nie, jeszcze nie ma @, może jutro dostane? Za każdym razem kiedy idę do toalety to oglądam papier :( chyba niedługo ta czynność będzie mi się snila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiulka1986
hej ogólnie to czuję się dobrze :) choć nadal mam wrazliwe piersi, pojawiła się zgaga i zawroty głowy. A w niedziele płakałam pół dnia tak z byle powodu... Mąż już odczuł moje ciążowe hormony:) We czwartek idę do ginekologa - ciekawe co będzie widać nas usg - wg ostatniej @ jest już 6 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emili31
Ewela w tym cyklu mialam tak samo, tez co chwile biegalam do toalety i wpatrywalam w papier czy chocby plamki nie ma. Witaj Asiulka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela2005
Emili jak długi miałaś cykl? Asiulka którego miałaś pierwszy dzień miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnością znoszę różne ciążowe dolegliwości :) :) Pierwszy dzień mojej ostatniej miesiączki to 26 czerwca a owulacja była 9 lipca wiem to bo miałam monitoring cyklu po clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Asiulka1986 ja tez na poczatku plakalam o wszystko a pesymizm z racji mojej sytuacji towarzyszy mi do teraz... a jak pojechalam z plamieniem do lekarza to zalewalam sie lzami na fotelu i nie umialam powstrzymac placzu;-( do tego stopnia ze lekarz chusteczki wyjmowal i z zalu nie wzial za wizyte;-) a jak z gabinetu wyszlam to lkalam i zanosilam sie od placzu ale lekarz ciagle powtarzal ze obajwy ciazowe to dobry objaw i im wiecej tym lepiej.a w 6 tyg. to zalezy od dnia pecherzyk i w srodku pecherzyk zoltkowy na pewno (swiadczy o tym ze nie ma pustego jaja plodowego),zarodek z bijacym serduszkiem.choc tez zalezy;-) daj znac oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela normalnie mialam cykle 30 dniowe. W zeszlym cyklu 32 a w tym az 38 dlatego mialam nadzieje ze sie udalo ale niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela2005
Mi pewnie też się tak przesunęło, zresztą z naszymi cyklami to jest tak, że nie można powiedzieć, że @ się nam spóźnia bo nigdy nie były regularne. Gdzieś czytałam, że w takich przypadkach @ może się nam spóźniać dopiero aż przekroczy się najdłuższy cykl jaki się miało. W moim przypadku to by było 42 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od roku mialam regularnie co 30 dni. Ale wczesniej to nawet 3 i 4 mies nie mialam. A ktory dzien cyklu masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem mialam tylko 3 dni ale bardzo intensywne. I caly czas prawy jajnik boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela2005
37 ale właśnie zauważyłam brązowy śluz tak wiec jutro juz pewnie będzie krwawienie, juz nawet zła nie jestem cieszę się ze nie muszę juz czekać i martwic się coraz dłuższym cyklem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Dlatego ja wlasnie dostalam luteine na wyrownanie cykli bo tak to tez zwykle czekalam i czekalam i czekalam... Jeden miesiac tak inny inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki4
Hejka ;) ależ postów przybyło, starałam się przez ten miesiąc wyłączyć i nic nie pisać na forach, chociaż czasem zajrzałam tak odruchowo. Obecnie jestem na drugim opakowaniu Ovarinu, okres powinnam dostać najwcześniej jutro, a dzisiaj na papierze zobaczyłam już jasne ślady. Na początku jak się nie udawało płakałam, ostatnie dwa miesiące byłam z @ pogodzona, znoście jakoś było. Wmawiałam sobie, że lato, odpocznę i się uda, a tymczasem co? Ryczę cały czas jak głupia jakaś :( nic mnie ostatnio nie cieszy. Od następnego miesiąca będę zmieniać pracę więc znów dziecka nie będzie. Jeszcze z tego wszystkiego przytyłam ok 5kg, pewnie dlatego, że siedzę w domu, nigdzie nie wychodzę. W sumie to nic mnie nawet nie cieszy. Czuje, że zawiodłam siebie i męża, jakaś uszkodzona chyba jestem :( :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
Wiki zobaczysz dzidzia przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie.Ja tak miałam to chyba był jedyny miesiąc w którym przestałam myśleć o ciąży po przygotowywałam się do laparo .I tydz przed zabiegiem ujrzałam 2 kreski.A łez przed tym wulalam też miliony.Głową do góry! Psychika jednak odgrywa chyba najważniejsza rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki nie możesz tak myśleć, że jesteś wybrakowana. każda z nas ma chwile słabości. ja też tak mam, że jeden dzień jest wszystko ok a na drugi dzień płacze. Nie zamartwiaj się i głowa do góry :) Twój mąż napewno by nie chciał żebyś tak myślała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Zgadzam sie z Dziewczynami. Nie wolno Ci myslec w ten sposob!!! Kazdy ma chwile zwatpienia. I to zrozumiale ale im bardziej bedziesz w ten sposob myslec o sobie tym gorzej bedzie wplywac to na Ciebie i nie daj Boze na Twoje malzenstwo. Kochane, usmiechnijcie sie do siebie, bedzie dobrze!!! Juz kilka razy to slyszalam. Dzidzius przyjdzie w czasie w ktrym sie tego nie bedziecie spodziewac!w najmniej oczekiwanym momeencie wiec postarajcie sie tego nie wyczekiwac. Zapomnijcie o tym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena Oslo
Ja mam 39 lat. Ostatnie 3 lata mój okres nie trwał 4 dni ale tylko 3 godziny. Biorę 3 miesiąc ovarin na zajście w ciążę . Jak narazić widzę ze okres mam 2 dni. Za to piersi bolą bardzo 2 tyg przed okresem. I mniejsza ochotę mam do kochania. Ale postanowiłam brać tabletki do końca. Tak też i lekarz mi zalecił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Marzena Oslo na kazda z nas ovarin inaczej dziala. W odniesieniu do tego co piszezz,ja w czasie jego brania mialam znaczaco wieksza ochote na "przytulanko" a prawde powiedziawszy nigdy problemu z tym nie mialam wrecz przeciwnie. Poczytaj na forum ktora jak reagowala na ovarin i zobaczysz ze ile bab tyle opini;-) natomiast co do dlugosci Twojej @ nje za krotko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki4
Dzięki dziewczyny :* Po prostu czuję się wypluta, a nie chce przy mężu wybuchnąć płaczem bo to jeszcze gorzej będzie. Chyba potrzebowałam to z siebie wyrzucić, przepraszam padło na Was :) :* Marzena 3-godzinny okres? Wow ale dobrze, że choć trochę Ovarin go wydłużył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena badz dobrej mysli uda sie ;-) Wiki nie przejmuj sie ja nawet przy mezu placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena Oslo
Mój ginekolog wie, że mam krótko okres. Powiedział, że ważne ze są krwawienia. Ważne jest czy są dni płodne i dlaczego nie dochodzi do zapłodnienia. Acz kółkiem musze powiedzieć ze zawsze miałam cyrku z okresem juz od7 klasy. Pierw okres miałam co 60 dni. Byłam w szpitalu a badaniach na zespół policystyczny jajników i na hormony. Potem pojawiły się wlykniaki w piersi, wycięcie, przezuty. Juz na staranie się o dziecko odechciewa mi się. Może za bardzo chce o czuje się tym zmęczona. Jeśli Bóg da to się będę cieszyć. Życzę wszystkim kobieta dużo zdrowia i poczęcia. Realizujcie swoje marzenia, dużo wytrzymałości i wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiap80
Wiki4, ja też mam często takie chwile słabości. Każda z nas przez to przechodzi, nie jesteś sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×