Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

hej dziewczynki :) troche mnie nie było ale tez temu ze sie dzialo u mnie :) 3.06 urodzila sie nasza corka:* juz ma miesiac :) czas szybko leci a o was dziewczyny mysle wazne nie zalamywac sie uda sie psychika tez jest wazna . A mam do sprzedania 3 opakowania ovarinu moge jescze dorzucic ziola ojca sroki ktoras zainteresowana ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Mi też jedno opakowanie zostalo ale zostawiam dla siebie, kto wie moze jeszcze sie przyda hehehe tylko nie wiem jak z terminem ważności:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1992
Hej dziewczyny ja ovarin biore czwarte opakowanie lekarz zalecil mi to bo podejrzewa u mnie policystycznosc jajnikow ale diagniza jeszcze nie jest jeszcze potwierdzona wszystkimi badaniam krwi ale obraz usg na to wskazuje. dzisiaj zrobilam test ciazaowy bo okres mi sie spoznia 5 dni , i co widze dwie kreseczki , na potwierdzenie winiku poszlam rano na krew wiec jutro juz bede wiedziala na sto procent czy bede miala dzidziusi . wiec chyba te tabletki dzialaj wspomne ze wczesniej bralam inofem odpowiednik inofoliku ale po nich nawet nie mialam zadnych objawow owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Sandra1992 to trzymam mocno kciuki, zeby bylo wszystko ok!!!:-) i daj znac co i jak;-) wspaniała nowina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1992
Badanie krwi potwierdzilo to ,ze jestem w ciazy 5-6 tydzien . 28 lipca ide na wizyte do ginekologa . Wszystkim zycze zeby tez sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1992
Badanie krwi potwierdzilo to ,że jestem w ciaży 5-6tydzien . Do ginekologa ide 28 lipca . Życze żeby wszystkim sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 cudownych witaminek w cudownej cenie ponad 40 zł, "ślubny" suplement, nowy stary, co jakiś czas to się odradza, niestety... jeszcze jest Miovarian i to tak co jakiś czas zaczyna troszeczke wjezdzac, nie jest nowy lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Sandra1992 i jak Twoja beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 cudownych witaminek w cudownej cenie ponad 40 zł, "ślubny" suplement, nowy stary, co jakiś czas to się odradza, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1992
Dzisiaj mialam pierwsza wizyte u ginekologa ktory potwierdzil ciąże 6-7 tydzien . powodzenia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1992
Moja beta 17.07- 1461 24.07-18998 26.07-35875 Pierwsza by potwierdzic test ciażowy . kolejne kazał mi ginekolog zrobic aby zobaczyc czy jest prawidłowy przyrost po dwu dniowym odstepie wynik powinnien byc 1.5 do 2 razy wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Sandra1992 gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki4
Hejka :) dawno, dawno mnie tu już nie było, teraz czekam aż córeczka zechce wyjść na świat i tak wpadam na chwilkę. Gratuluję dzidziusiow i dwóch kresek a pozostałym życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje znajome wszystkie jedza Falvit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexixi
Hej dziewczyny.Sledze forum i jestem naprawde bardzo szczesliwa że Wam sie udaję. Zapalilyscie we mnie iskierkę nadzieinadziei. Mi Ovavin przepisala moja gin bo @byly bardzo slabe a dlugie. Na poczatku bralam Diane. @ wywolywane Luteina. Teraz Diane odstawione @ są co 31-35 d ale przychodza same. Mam podejrzenie pco moje jajniczki sa 2x wieksze jak powinny byc. Dostalam skierowanie do poradni endo-gin ale mam termin dopiero na listopad. Moja gin wspominala cos o Glucophagu ale nie chciala mi go wlaczac przed wizyta u Endo zeby wynikow nie sfałszować. Wiec dala Ovarin i Cyclodynon. Biore pierwsze opakowanie i zauwazylam w polowie cyklu plamienia. Ktoras z Was miała cos podobnego?? Mam sie zaczac martwic? Jestem troche ciemna z tego wszystkiego i prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Hej Alexixi ja bralam tylko ovarin przez 1.5miesiaca i plamien u siebie nie zauwazylam. O ile dobrze pamietam cyclodynon to lek ziolowy. Jak pilam ziola ojca sroki to mialaaam plamienia i lekarz kazal odstawic. Porowonaj sklad ziol ojca Sroki i cyclodynonu. Moze to te tabletki za to odpowiadaja?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexixi
Dzieki za odp. Troche zaczelam sie martwic i zadzw do gin. Powiedzial ze wszystko w porzadku o ile plamienia sie nie przedłuża. Po dwoch dniach wszystko ustalo. Dzisiaj mam 29dc. Brzuch troszke mnie pobolewa wiec @sie zbliza. Nadnienie że nigdy nie mialam jakichkolwiem objawow pms. @ jak przychodzila to zawsze z zaskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexixi
Cyclodynon to jest niepokalanek a Ziola ojca sroki znalazlam dwa rodzaje i jest w nim niepokalanek. Tak teraz mysle ze dostalam leki na zmniejszenie pms(chociaz nigdy go nie mialam) a tak naprawde zaczelam go (delikatnie) odczuwać. Zobaczymy, jestem dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula79
Mnie też tutaj dawno nie było.....jestem w 4 miesiącu ciąży. Ovarin zadziałał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexixi
Czarnula79 gratuluje serdecznie. Duzo zdrowia dla Ciebie i dzidzi. Bardzo mnie takie komentarze wspieraja na duchu. Ja i moj narzeczony dopiero zaczelismy sie starać i powiecie że nie ma co panikowac bo przeciez niektorzy czekaja na dziecko 5-6lat ale ja na pierwszej wizycie u gin w wieku 17-18 lat wiedzialam ze bede miala problem i ta obawa tak narasta we mnie. Jeszcze raz gratuluję naprawde kazdej ktorej sie udalo- inaczej "ktora wywalczyla swoje szczescie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Alexixi najważniejsze podejście. Nie mysl o ciazy, o dziecku bo to nie pomaga;-) wrecz przeciwnie moze blokowac. Czarnula79 gfatulacje bo nie pamietam czy składalam. A czy wiesz juz kto mieszka w Twoim brzuszku?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexixi
Przeczytalam pare stron z forum i wiem ze podejscie to bardzo wazna sprawa. Mysle ze jestem dobrze nastawiona i cierpliwie robie swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexixi
Dzisiaj pierwsza @ przyszla po Ovarinie i sama sie zdziwilam. 29dni cykl i krwawienie normalne a nie takie pitu pitu jak przy ostatnim cyklu. Moge powiedziec ze juz jest maly sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula79
Siikorka....prawdopodobnie chłopiec :) Alexiis....tak wyluzuj i nie myśl ,a zobaczysz jak szybko się uda . Zacznij robic cos co sprawia ci wielką przyjemność, aby myśli oderwać ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka28
Gratki dziewczyny :) Ja nianią zostałam 10mc kruszynki miała 4mc jak ją zaczęłam pilnować....Takze myśli oderwane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę ovarin od dwóch tygodni i jak zawsze miałam miesiączkę tym razem jej nie mam jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexixi
Ja biore 2 miesiąc. Po pierwszym opakowaniu mialam @ wczesniej o 5dni. Teraz jestem skołowana bo dzisiaj mam 30dc. I ani widu ani słychu tylko brzuch mnie pobolewa tak jak na @. Zobacze. Jak nie dostane @ do piatku to zrobie test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim :) od pół roku staramy się o dzidzię ... niestety póki co się nie udaje :( ostatnio byłam u ginekologa, miałam wykonane badanie, usg i cytologię. Za 2 tyg będą wyniki. Ogólnie lekarz nie zauważył niczego niepokojącego. Tylko czemu się nie udaje? :( cykle mam regularne, owulacje też mam ( czuję po sobie kiedy konkretnie mam + testy owulacyjne). Od 2-3 miesięcy biorę kwas foliowy, a lekarz dodatkowo kazał łykać Ovarin. Czytając komentarze mam nadzieję, że pomoże ... biorę dopiero kilka dni, także pewnie jeszcze troszkę potrzeba czasu na efekty.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1992
U mnie ovarin przyniósł efekty po czterech miesiącach. Też się o dzidzię staraliśmy rok z tym że u mnie stwierdzono policystyczność jajników. Nie zamartwiaj się , życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandra a brałaś jeszcze jakieś inne leki? u mnie na usg stwierdził ze moje jajniki są bogatopęcherzykowe... czy to zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×