Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość Czarnula79
Dziewczyny , czy jak bierzecie ovarin to bierzecie również kwas foliowy lub inne witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula79
Dziewczyny , czy jak bierzecie ovarin to bierzecie również kwas foliowy lub inne witaminy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula79
Dziewczyny , czy jak bierzecie ovarin to bierzecie również kwas foliowy lub inne witaminy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula79
Dziewczyny , czy jak bierzecie ovarin to bierzecie również kwas foliowy lub inne witaminy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ewka nadal nie rozumiem idei:-) nie kopiuj tekstu z ulotek bo mozna przeczytac w necie a tutaj nic to nie wnosi. Mnie chodzilo tylko o to, ze duphaston jak i luteina wlaczone w odpowiednim dniu cyklu wspomagaja cykl menstruacyjny plus w razie gdyby byla owulacja i zaszlabys to dzialaja korzystnie na ciaze i na jej podtrzymanie. Dlatego nie rozumiem dlaczego masz wywolywac @ skoro mozna wlaczyc duphka i w ten sposob regulowac @ a przy okazji nie stresowac sie czy @ bedzie czy nie tylko skupic sie na planowaniu ciazy i w tym kontekscie oczekiwac spoznienia @. Ale kazdy lekarz ma swoje metody leczenia :-) ja na luteinie bylam ponad 2 lata. Kiedys inny lekarz powiedzial ze to za dlugo i tylko jakis czas mozna. Takze co lekarz to opinia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmikkii
Zgadzam sie Sikorka. Czesto w tych samych sprawach lekarze mowia i radzą zupełnie inaczej. Ja brałam luteine dp. od 16 dc. pierwszy miesiac i teraz @ sie spóznia. Brzuch bolal mnie tylko w ndz jak na @ a dzis juz sroda ale to dopiero 28dc. wiec poczekam jeszcze pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niusia84
Sikorka ma całkowitą rację.. Stosowałam duphaston i luteine w drugiej fazie cyklu przez 10 dni,fakt z bez rezultatu jak do tej pory :( ale to ma wspomudz w razie ciąży,i reguluje miesiączke jak ciąża nie zachodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula79
Dziewczyny , czy jak bierzecie ovarin to bierzecie również kwas foliowy lub inne witaminy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Czarnula79 ja bralam sam ovarin,lekarz nie mowil nic o dodatkowym kwasie foliowym. Z tego co pamietam 2 tabl.maja dobowa dawke kwasu folilwego dla staracych sie (400μg?). Jak juz zaszlam to lekarz zwiekszyl dawke 5mg (ale to juz jest dawka na recepte).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Czarnula79 ja bralam sam ovarin,lekarz nie mowil nic o dodatkowym kwasie foliowym. Z tego co pamietam 2 tabl.maja dobowa dawke kwasu folilwego dla staracych sie (400μg?). Jak juz zaszlam to lekarz zwiekszyl dawke 5mg (ale to juz jest dawka na recepte).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewka000
Siikorka, jak juz pisalam.. ja lekarzem nie jestem, tak mi kazal brac duphaston i tak robie. Dzialac dziala i jak pisalam wyzej bez tego moge czekac nawet kilka miesiecy na @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewka000
Siikorka, jak juz pisalam.. ja lekarzem nie jestem, tak mi kazal brac duphaston i tak robie. Dzialac dziala i jak pisalam wyzej bez tego moge czekac nawet kilka miesiecy na @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewka000
A wracajac do tego podtrzymania to tak, zgadzam sie. Tez mowil mi to lekarz, nie ma @ biore dupka i w razie gdybym byla w ciazy on nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) ja też stosuje ovarin, zastanawiwiam się czy bierze się go też podczas miesiączki ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość i kawa
Cześć dziewczyny, Już od jakiegoś czasu czytam forum, ale dopiero teraz zdecydowałam się napisać. My staramy się od roku. Ja ogólnie od zawsze mam cykle nieregularne 90 dniowe i więcej (@ czasami nawet raz rok, półtora roku), od 5 lat leczona hiperprolaktynemia. Obecnie jestem w trzecim cyklu clo, dodatkowo oczywiście bromergon i euthyrox na tarczycę. W tym cyklu zaczęłam używać ovarin, a potem luteina między 16-25dc. Powoli tracę nadzieję, brak już sił na to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWera
Witam Panie. Wlasnie wrocilam od ginekologa, byla pochwalic sie moimi cudowymi wynikami (czyt. wszystko w normie) ,ale moja radosc nie trwala dlugo, okazalo sie , ze moja tarczyca 3,89 jest ZA WYSOKA??? Norma do 4,5 zupelnie nie rozumiem o co chodzi? Powiedziano mi, ze z taka wysoka tarczyca w ciaze nie zajde, wierzyc mi sie nie chce, ze moze miec ona az takie znaczenie, zwlaszcza, ze jest w normie. Co wy o tym myslicie? Pomozcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdis
dla kobiet starających się zajść w ciążę optymalne TSH to 1 - 1,5. Twój wynik teoretycznie jest jeszcze w normie ale już na granicy niedoczynności. Gdybyś nie planowała ciąży i przy takim wyniku dobrze się czuła i funkcjonowała to nie sądzę żeby lekarz chciał Ci wdrażać euthyrox. Ale skoro się starasz to dobrze by było zbić trochę TSH. Twierdzenie że z takim wynikiem w ciążę nie zajdziesz jest nadużyciem bo i z wyższym dziewczyny zachodzą, ale po pierwsze byłoby to nieco utrudnione, a po drugie stwarzałoby większe ryzyko poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
GoscWera zgodze sie z Megdis. Twoj wynik jesli nie staralabys sie o ciaze i przy dobrym samopoczuciu bylby ok (choc ja sie nawet z tym nie so konca zgodze) ale dla kobiet starajacych sie juz niekoniecznie. Tak jak napisala Megdis najlepiej jesli wartosc tsh miesci sie w przedziale 1-1.5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli 2,125 to juz jest za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie popadajmy w paranoje;-) tsh o wartosci 2 to nie jest tragedia, sa lekarze ktorzy uwazaja ze dobra wartosc do zajscia w ciaze to taka do nawet 2.5. Pamietac trzeba ze przy wyzszych wartosciach tsh nardzo czesto dochodzi do zaburzen hormonlanych a to z kolei moze pociagac za soba klopoty z owulacja i zajsciem w ciaze dlatego mowi sie ze najlepiej jak tsh wynosi 1-1.5. Dlatego jesli z @ wszystko ok to wartosc oscylujaca wokol 2.5 bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oki dziękuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, chciałabym wypróbować siemię lniane na lepszy śluz, czy stosuje się go od 1 dc , przez caly czas? i jak najlepiej go spożywać pijąc czy jedząc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaa83
Czy któraś brała Ovarin i miała spóźniony okres? Biorę OVARIN 2 tabletki dziennie od połowy cyklu a zwykle mam 29-dniowe cykle i dziś mam już 32 dzień cyklu a okresu brak, nawet pms brak a zawsze odczuwałam 2-3 dni przed nadejście okresu. To normalne przy Ovarinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula79
Agaa83 może lepiej test zrób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Agaaa83 zrob test i sprawa sie wyjasni. Ja bralam ovarin 1.5 cyklu i udalo sie zajsc bez innych wspomagaczy. Zycze tego samego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to super:) gratuluje :) ja też od niedawna biore ovarin i wiąże z nim duze nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moge wiedzieć jak długo się staraliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaa83
Niestety nie udało się znowu. Okres pojawil sie wieczorem. Jedyne w czym pomógł ovarin to brak oznakow pms. Okres przyszedł wręcz niespodziewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaa83
Ale nie tracę nadziei bo biorę ovarin dopiero 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Gosc musisz sobie przesledzic forum, pisalam juz kilkakrotnie jak to u mnie wygladalo a pisanie znowu tego samego jest bezsensu;-) jestem na forum gdzies od 35strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×