Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość gość
No i niestety tylko jedna kreska :( I co teraz? Mam po prostu czekać czy iść do giną? No ja właśnie jakoś po świętach miałam taką mega ochotę na coś słonego. Wieczorem z mężem zrobiliśmy pizzę (gdzie ją uwielbiam) ale była dla mnie za słona :D już też myślałam że to objaw... aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i niestety tylko jedna kreska :( i co teraz? Czekać jeszcze czy zgłosić się do giną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Miałam okres 4 dni, szok, a zawsze 6 intensywnych. za ile kupujecie ovarin? dzisiaj 3 dzień clo. śniło mi się że jestem w ciąży z bliźniaczkami :) chciałabym bliźniaki :) zawsze chciałam trójeczkę, a nie wiem czy znowu będę chciała przechodzić przez te wszystkie starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Gość rób test :) u mnie tylko 4 dni krwawienia, zawsze było 6 intensywnych, także spoko :) ile płacicie za ovarin? pierwsze opakowanie kupiłam za ok 58 zł stacjonarnie, teraz przez neta za niecałe 41,50 zł, więc niezła przebitka jest. śniło mi się, że jestem w ciąży z bliźniaczkami, zawsze chciałam 3 dzieci, więc fajnie gdyby trafiły się bliźniaki, bo 3 raz nie wiem czy chcę przechodzić przez ten okres starań o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że 13 dc to stanowczo za wcześnie, nawet do zagnieżdżenia zarodka raczej nie doszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I niestety nic....ani cienia drugiej kreski :( I co teraz? Mam dalej czekać czy jednak pójść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile miałaś najdluzszy cykl w przeciągu 12 miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najdłuższy 106 dni, to wtedy,kiedy myślałam, że to TO. Po czym jak byłam pewna, że nic z tego poszłam do endokrynologa i on mi przypisał ovarin, po którym po 28 dniach miałam @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Aga moze po prostu @ Ci sie spozni, test o tym czasie jest juz raczej wiarygodny. Poczekaj jeszcze troche z wizyta u lekarza. Moze @ pojawi sie na dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Ja bym poczekała do końca tygodnia i jeśli @ nie przyjdzie to w przyszłym tygodniu umówiłabym się do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zrobię :) dziękuję Wam za odpowiedzi :) A jak u Was było? U mnie miała być redukcja wagi, ładniejsza cera itd. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
n razie po 1 opakowaniu nawet nie zauważyłam jak dostałam okres, nic mnie nie bolało podczas, krwawienie mniejsze i krótszy okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki333
Ja biorę drugie opakowanie i dziś zmartwiło mnie, że po okresie dostałam brązowego plamienia. Wczoraj już nie miałam nic okresu, a dziś 8 dzień i mocne, brązowe plamienie :( Może jajniki jakoś lepiej zaczynają pracować, sama już nie wiem! Nigdy tak nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
kiki to ja zawsze miałam tak, że 5 dnia zero krwawienia a 6 znowu za każdym praktycznie razem miałam dzień przerwy w czasie okresu. dzisiaj 4 dzień z clo i od czasu do czasu mnie kuje jajnik, śluzu też jakby więcej, przytulanki były wczoraj i dopiero w środę będą ech, gin mówił żeby współżyć co 48 h, ciężkie to że nie jak nas najdzie tyo mamy robić przerwę, dzisiaj 8 dc . gin mówił żebym dała znać kiedy skończę brać clo i się umówimy jakoś na 10 czy 11 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki333
Reania dziękuję Ci za odpowiedź, trochę mnie pocieszyłaś ;) 3mam dziewczyny za nas kciuki ;) Mój gin też doradził, że co drugi dzień współżyć, a czasem się tego nie przestrzega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Ja to bym się zaleceń nie trzymała ale mój mąż jest bardziej restrykcyjny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestalam brac tabletki anty miesiąc temu teraz tylko ovarin i pregna plus, po odstawieniu 4 dni dostalam miesiaczke teraz jest druga , mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie bo nawet bez tab anty mialam regularny okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula79
Ja od przeszlo miesiąca znowu biorę Ovarin. Czekam na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wzięłam ovarin jakieś 1,5 miesiąca temu, czekałam na okres, ale już 3 dzień się spóźnial zrobiłam test i zobaczyłam dzisiaj dwie kreseczki! Jestem w szoku, że tak szybko się udało. Dodam, że miałam problem z wysoką prolaktyna w poprzedniej ciąży i brałam bromergon, który też mi pomógł po jednym opakowaniu. Także polecam ovarin wszystkim starającym siey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula79
Gratulacje gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula79
Gratulacje gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki333
Gratulację i zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś inozytol był stosowany w leczeniu nerwicy, miał pomagać na różne schizy, urojenia i omamy. Witamina B8...pomocna w leczeniu schozofreników i nerwicowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalaW
Hej. Ja dopiero zaczynam. W wieku 16 lat miałam już problemu z miesiączkowaniem i niedługo potem stwierdzone PCOS. Od 18 r. ż. brałam antykoncepcje (z jedną przerwą). Teraz odstawiłam i lekarz dał mi tylko Ovarin. Czytałam opinie i myślę "super rzecz - może pomoże." Biorę od 20 marca (ostatniego krwiawienia z odstawienia) i na początku mi się podobał - miałam po 2 tyg płodny śluz i już myślałam że będzie dobrze, ale mija mi już 7 tydzień od ostatniej miesiączki, nowej ani śladu a testy negatywne (nawet beta 2 tyg temu). Rejestracja u mojego to masakra - nie moge się dodzwonić, ja się czuję strasznie (bolą mnie piersi, głowa, 2 tyg temu jajniki, czasem nawet mi się kręci w głowie). Zaczynam być zła na lekarza, że dał mi tylko suplement i zostanawiam się dlaczego na tak wiele z Was on działa a na mnie nie. Nie mówięjuż o ciąży, bo to dopiero pierwszy miesiąc, ale jak mam próbować jak nawet okresu nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki333
Spokojnie, każdy suplement potrzebuję czasu i systematyczności. :) ja gdy odstawiłam tabletki antykoncepcyjne nie miałam okresu 2 miesiące. Ovarin biorę 2 cykl i dopiero zaczyna mi sie wyrównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Kala od razu cudów nie będzie. A jeszcze się u Ciebie hormony nie wyrównały i to przez tabletki anty nie masz okresu. Organizm musi się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi ginekolog powiedział, że to kolejny chwyt reklamowy tak jak z tym kolejnym na m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki333
Nie zgadzam się. Na sobie samej mam udowodnione skrócone i regularne cykle, bez tabletek nigdy nie wiedziałam kiedy dokladnie dostane okres. A śluzu nigdy tyle nie miałam jak teraz, wiec mi naprawde pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Ja pierwszy raz miałam niebolącą @, bez skrzepów, mniej intensywna więc myślę że to dzięki ovarinie :) co do zajścia w ciążę to brałam w tym cyklu clo i pregnyl, który na mnie nie podziałał, więc czekam czy @ przyjdzie i kiedy. chociaż ostatni cykl trwał dni a wcześniej miałam max 365, ale nie wiem czy to skutek ovarinu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×