Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość Siikorka
Ewka a moze @ dopiero Ci sie rozchula? Czasem sie zdarza plamienie przed @. U mnie bywalo ze tak wlasnie plamilam nawet do ponad 7dni przed @, szczegolnie ze nie bralas duphastonu. Odczekaj i moze lekarza sie poradz. Plamien nie uznaje sie za miesiaczke,mnie lekarka mowila (pytalam o to jak obliczyc ktory dzien cyklu bo plamilam wlasnie na kilka dni przed @ a musialam wykonac badania 3 dnia cyklu i mialam z tym problem czy plamienie wliczac czy nie) ze za 1dzien @ uznaje sie dzien, kiedy zaczyna sie normalne krwawienie. Ewela a u Ciebie jak? Co z tym duphastonem? Ovarinko tez ucichlas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka9812
test robilam chyba z 5 razy. Pewnie bedzie najlepiej jak zadzwonie do lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Jestem, jestem :) czytam was codziennie,zaglądam tu co kilka godzin . Nie pisze bo u mnie bez zmian, owulacje mam za sobą, czy cos z tego bedzie...eh...nic nie dodam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Jestem, jestem :) czytam was codziennie,zaglądam tu co kilka godzin . Nie pisze bo u mnie bez zmian, owulacje mam za sobą, czy cos z tego bedzie...eh...nic nie dodam...Probowalam odpisac wczoraj,ale cos sie działo ze strona znów i nie moglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Jestem, jestem :) czytam was codziennie,zaglądam tu co kilka godzin . Nie pisze bo u mnie bez zmian, owulacje mam za sobą, czy cos z tego bedzie...eh...nic nie dodam...Probowalam.odpisac wczoraj,ale znow sie cos dzialo ze strona. Dzis widzę tez jest problem wiec nie gniewajcie sie jak dodam dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela2005
A ja mam coraz więcej dolegliwości i strasznie się mecze. Najgorsze są mdlosci. Co do duphastonu to nie wiem jeszcze do poniedziałku mam jeszcze czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niusia84
Gośćovarinka to tak jak ja :) zaglądam co kilka godzin i czytam, ale u mnie narazie tez bez zmian, jestem przed owulacja 9 dc,nadziei sobie nie robie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1993
Dziewczyny wynik <0,1 to oznacza, że ciąży nie ma i raczej nie będzie?? To mój 29 dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovarineczkaa
Hej dziewczyny. Dzis zaczynam po raz kolejny brać ovarin. Dostalam pierwsza miesiaczke po poronieniu. Mam nadzieje, ze sie uda :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość1991 u mnie miesiączki do 18 roku życia były znośne- nospa i po bólu. Jednak przed maturą, tak się nasiliły, że wylądowałam na pogotowiu ledwo żywa. Po tej akcji dr rodzinna skierowała mnie na wszelkie możliwe badania, żeby znaleść przyczyny tych ostrych bóli, podejrzewała skręcenie jajowodu lub podwinięcie jajnika(?). Najeździłam się po lekarzach i nic nie zdiagnozowali- wszystko OK. Więc testowałam różne leki przeciwbólowe, pomagały tylko czopki diclofenac, brałam je przez 5 lat. Jak zaczełam starać się o dziecko i nie wychodziło to wybrałam się do ginekologa, też niby wszystko OK, cytologia itp. Rozwiał moje obawy, że może te wszystkie leki powodują trudności z zajściem. Kazał sie relaksować i ciepłe okłady na brzuch przy @... łatwo powiedzieć jak ma się dzień wyjęty z życia. Zaproponował tabletki antykoncepcyjne- ale wiadomo mam inny cel. Wiec pozostaje mi cierpliwie czekać. Chyba jak większości tu z nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze mam pytanie odnośnie OVARINU- też czujecie zwiększoną pracę jajników? normalnie czuje jak mi tam wszystko pracuje, z początku sie przeraziłam i chciałam do lekarza biec z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
Kinaa endometrioze mozna tylko wykryc przez laparodkopie ! tez mialam cytologie i byla okej wszystkie badania okej a endo jest wykryta rok temu w sierpniu. Mnie tez po ovarinie bola jajniki....dzis mojej kolezance sie udalo zaszla w pierwszym cyklu z ovarinem ..... zostalam sama .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
tak sie zastanawiam za co ta kara ..... dlaczego ja ???? jest tyle osób które nie zasługują na to by byc matkami , które nie doceniają tego daru ....nie potrafię tego zrozumieć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
za ca to kara ...... czemu Ja ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ewela2005 mdlosci sa okropne i najlepszym lekarstwem sa wymioty choc to brzmi dziwnie (mnie dawaly duza ulge choc chwilowa). Ponoc herbata z imbirem pomaga ale nie probowalam. Na mdlosci pomaga tez ogolnie jedzenie pytanie tylko czy masz apetyt (mnie wystarczalo suche pieczywo). Nie zostawiaj zoladka pustego bo bedzie jeszcze gorzej. Ale objawy masz a to jest b.dobry symptom i im wiecej tym ponoc lepiej swiadczy o przebiegu ciazy. Ovarinko bedzie dobrze tylko pamietaj nie mysl. Pozostale Dziewczyny nie nakrecajcie sie tak. To nie jest kara ze sa problemy z plodnoscia. Jednym latwiej, innym trudniej-takie niesprawiedliwe jest zycie niestety i dzieci rodza sie tam gdzie nie powinny. Endometrioza jest rozpoznawana wlasnie tylko przy laparoskopii takze Kinaa moze tu jest Twoj problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Gosc1991, ja Cie doskonale rozumiem, DOSKONALE.Ja w moje wlasne imieniny dowiedzialam sie,ze moje dwie najlepsze przyjaciółki są w ciąży, obie bez wspomagaczy,jedna zaszla od razu w pierwszym cyklu jak tylko stwierdziła,ze chce miec dziecko, a druga w czwartym cyklu.... a ja od lutego nic....teraz drugi cykl z clo i pewnie tez nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
ovarinko Twoje nastawienie i wiara sa imponujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Eh sikorko...ciezko mi przemówić do rozsadku....ciagle sie nie udaje,trudno wierzyć, ale nie mysle juz o tym tyle,planujemy zakup mieszkania, pod koniec roku będziemy zalatwiac wszystkie formalnosci,wiec zajecie bede miała, pozniej remont bo mieszkanie w stanie deweloperskim, wiec bedzie czym zająć myśli i nie zwariować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
goscovarinka to wiesz co czuje . Ciesze sie , ze udalo sie innym , ale jednoczesnie czuje smutek ...tym bardziej ze dzis mam 24dc i nie czuje zupełnie nic takze wiem , ze mi się nie udalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Gosc1991, ja mam dzis 19 dzien cyklu, nie wiem juz jak mam uwierzyć,ze w końcu sie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam gin o endometrioze. Jednak na wizytę kazał mi się umówić dopiero po nowym roku, gdy minie pół roku stosowania OVARINU. Chyba, że wcześniej zajdę w ciąże. Zbliża mi się owulacja, ale nie nastawiam sie :( Mąż ma trudną sytuacje w pracy, widzę że jest przybity, ciężko więc o relaks. Chcę wierzyć całym sercem że to właśnie przez stres nam sie nie udaje, nie chciałabym wyszukiwać u siebie chorób. i dziękuję wam, że jesteście takie serdeczne, łatwiej rozmawiać z anonimkami niż na żywo miałabym z kimś o tym porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiap80
Mam dokładnie tak samo, najtrudniej uwierzyć ze może się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
Dziewczyny Wy i tak krótko sie staracie ... za mna juz 5 lat !!! nie życzę wam na prawde czekać tyle lat ....widzę tylko ja dzieci znajomych rosną , potem pojawia sie drugie dziecko i kolejne ...a ja ciągle nic .... my już z mężem mamy 5 chrzesniakow....wszyscy maja dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ovvvvvvvarin
Dziewczyny, udało mi się zajść w ciążę po 3 opak. Ovarin (a mam za sobą 4 IVF). Moje pytanko brzmi: czy w ciąży gin kazał Wam brać dalej Ovarin, czy kazał odłożyć? Ja jestem po I wizycie, ale z tego wszystkiego zapomniałam zapytać, czy odłożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ovarineczkaa
Ovarinu mi kazała lekarka odstawić od razu po wizycie. Tez miałam bóle jajników jak przyjmowałam Ovarin ale do przeżycia. W końcu coś zaczęło sie dziać pozytywnego, zaczęły pracować. Tym razem będzie chyba podobnie jeśli o jajniki chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela2005
Dzięki Sikorka za dobre rady. Dodzwonilam się do lekarza i mam pójść do niego w pon. I dopisze mi duphaston. Dziewczyny ja jak robiłam test to też nic nie czułam, zrobiłam go żeby nie czekać na @ z jakakolwiek nadzieja. Przy braniu ovarinu odczuwałam prace jajników. Lekarz kazał odstawić mi ovarin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
goscewela nawet piersi Ciebie nie bolaly ? Ja mam nadzieje caly czas tylko nie wiem w ktorym momecie zrezygnowac i pojsc na in vitro ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niusia84
Dziewczyny gorąca prośba o odpowiedz... Mam 10 dc od 1 dc biorę ovarin,ale dzisiaj nasiliły mi się bóle podbrzusza (teraz od 19 godz), masakra aż prezeje, czy też tak miałyście? czy to świadczy ze jest źle? A co do reszty ciężko mi odpowiadać podpisując w odpowiedzi wasze niki,ale cieszę się że wam się udało,tym co się nie udało (łącznie ze mną) trzymam za nas kciuki, ja staram się już trzy lata :( ale może cud się zdarzy ;) głowy do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ewela2005 dobrze ze dopisze Ci duphaston,malo bylo prawdopodobne ze musialabys tak krotko brac. Ja luteine biore do dzisiaj i nie zapowiada sie zeby mi lekarz odstawil. A zwykle przepisuja do 16tyg. Gosc1991 piersi nie musza od razu bolec a i sa kobiety u ktorych bolesnosc piersi nie wystepuje. W pierwszej ciazy zaczely mnie bolec ok 33dnia a teraz duzo pozniej (o ciazach ktore poronilam nie pisze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela2005
Gosc1991 piersi trochę mnie bolały, ale w innym cyklu przed @ bolały mnie strasznie a nie był to objaw ciąży. Na pewno objawy miałam po zrobieniu testu czyli po 32 dc*****erwszym zauważalnym objawem było spanie ale to też tak myślę ze to w głowie siedzi, bo zazwyczaj w pracy lepiej się czuje jak w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×