Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość gość1988
Niestety nie. Dopiero zaczynam zabawę z lekarzami takze zamierzam to sprawdzić dokładnie. Na razie jestem nastawiona optymistycznie, ale oczywiście myślałam, że raz dwa i dzidziuś bedzie, a tu niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1988
Poza tym gin endo mi powiedziała, że ovarin potrafi z działać cuda bo kilka Jej pacjentek była przekonana, że już im nic nie pomoże i odsyłała do kliniki, a tu nagle cud po ovarinie zachodziły w ciąże. Także Dziewczyny bierzmy witaminki i również czekajmy na cud :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyn tez biorę ovarin i po pierwszym opakowaniu dostałam okres a teraz biorę drugie opakowanie i nie ma okresu czy wy też tak macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Ja to chyba uciekam stąd razem z gosciem1991, nie bede wam psuć statystyk....kolejny okres u mnie, zyc mi sie juz nie chce, prZyjaciółki opowiadają mi o badaniach genetycznych, o tym jak sie rusza maluch....a ja ....jestem do niczego. Powodzenia dziewczyny. Sikorka zdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Jestem.tu nowa, mam 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martocha12
Eh niestety fałszywy alarm. Co prawda okresu dalej nie ma, dzisiaj jest 40 dc, ale nie wytrzymalam i poszlam na bete. Niestety wyszedł brak ciąży :( umowię się do gina, niech sprawdza co tam się u mnie nawyrabiało. Pierwszy raz narobilam sobie nadziei, cholernie ciężko jest się rozczarować :/ Miała któraś z was przy ovarinie taki długi cykl? Czy raz dwa wam go wyregulował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martocha12
Eh niestety fałszywy alarm. Co prawda okresu dalej nie ma, dzisiaj jest 40 dc, ale nie wytrzymalam i poszlam na bete. Niestety wyszedł brak ciąży :( umowię się do gina, niech sprawdza co tam się u mnie nawyrabiało. Pierwszy raz narobilam sobie nadziei, cholernie ciężko jest się rozczarować :/ Miała któraś z was przy ovarinie taki długi cykl? Czy raz dwa wam go wyregulował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martocha12
Eh niestety fałszywy alarm. Co prawda okresu dalej nie ma, dzisiaj jest 40 dc, ale nie wytrzymalam i poszlam na bete. Niestety wyszedł brak ciąży :( umowię się do gina, niech sprawdza co tam się u mnie nawyrabiało. Pierwszy raz narobilam sobie nadziei, cholernie ciężko jest się rozczarować :/ Miała któraś z was przy ovarinie taki długi cykl? Czy raz dwa wam go wyregulował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martocha12
Jejku ot naklikałam :p tak to jest pisać przez telefon, sorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ovarinko na spokojnie, bez g***towych ruchow i pochopnych wnioskow. U mnie clo samo w sobie tez nie pomoglo (w 1 cyklu nic na jajnikach nie uroslo ani jeden pecherzyk a w drugim cysta na 5cm). Potem dwa miesiace przerwy bo pojawily mi sie porblemy,zmiana nastawienia i sama zaszlam w ciaze. Lekarze to nazywaja efektem odbicia. Jesli czujesz, ze pomoze Ci niezagadlanie tutaj to jak najbardziej odpocznij sobie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Nic mi nie pomoże:( mi pęcherz urósł za pierwszym razem juz ale owulacja delikatniejsza, w tym miesiacu tez urósł, ale owulacja bolesna koszmarnie,ledwo chodzilam,lekarz mowi,ze jak boli to dobrze...ale nadal nic...kuracja do 6 cykli,przede mna jeszcze 4,nie wiem tylko czy jest sens....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ovarinko pewnie ze ma sens tylko postaraj sie wylaczyc myslenie. Dam sobie glowe i rece uciąć ze w 2 polowie cyklu czekasz na rozwoj sytuacji jak na zbawienie i ciągle o tym myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela2005
Sikorka mam pytanie, idę dzisiaj prywatnie do innego lekarza bo chce juz coś więcej wiedzieć, ale nie bede chodzić prywatnie. Chodzi mi o to jak powiedzieć to temu lekarzowi noi jak on będzie mi chciał kartę ciążowa założyć a ja chce żeby mi w przychodni założyli. A też nie chce mówić swojemu lekarzowi ze byłam u innego, bo wiem, ze oni tego nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ja bym postawila na szczerość, bo nawet jak Ci karte by zalozyl to Ciebie to do niczego nie zobowiazuje. Kiedys u mojego slyszalam rozmowe 2 pacjentek w ciazy na temat wyboru lekarza i jedna z nich mowila, ze zanim trafila w ciazy do tego mojego to byla u 3 innych. W gabinetach prywatnych myslę, ze problemu wiekszego mieć nie bedziesz i raczej z oporem sie nie spotkasz bo płacisz a oni z tego zyja. Gorzej by bylo w poradni;-) ja poszlam kiedys tylko po recepte bo mojego lekarza prywatnego nie bylo i z łaską wypisal ale i nie zapomnial o pogadance na temat prywatnych praktyk. Mozesz tez powiedzieć, ze Twoj lekarz wyjechał a chciałaś sie upewnić że wszystko ok bo mialas wcześniej epizod z plamieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ewela2005 daj znac potem co i jak i ktory Ty masz tydzien?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek8787
Witam serdecznie, zaczynam przygodę z Ovarinem i mam nadzieję że pomoże...lekarz przynajmniej tak zapewniał a mam koleżankę która pomimo wielu różnych problemów zdrowotnych zaszła na Ovarinie po ok. miesiącu stosowania :) ja stosuję również cyclodynon z powodu wysokiej prolaktyny i Conceive Plus Żel w związku z kiepskim śluzem... prośba do dziewczyn którym się udało: piszcie, chwalcie się to podnosi na duchu :)) do tych które się jeszcze starają: też piszcie - będziemy się wspierać :) uda się! my z mężem staramy się rok ale czuję że niedługo zdamy ten test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela2005
Tak właśnie zrobiłam, powiedziałam prawdę, powiedziałam ze byłam w przychodni ale nic nie było widać a ja chce tylko usg zobaczyć czy bije serduszko. Lekarz mnie wysłuchał, zrobił usg wszystko jest ok, serduszko bilo z prędkością światła. Wizyta trwała z 10 min. Lekarz wziol 20 zl. Jutro powinien być 8 tydzień, na usg wykazało ze dalej, dziecko ma 19 mm. Jestem szczęśliwa. W poniedziałek więcej będę wiedzieć, po wynikach badan krwi i moczu a i w przychodni maja lepsze usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość al
Witam. Ja brałam ovarin od grudnia 2015. Dwa razy dziennie po 1tabletce. Po 7miesiącach zaszlam w ciążę. Nie wiem czy Was dziewczyny to pociesza ale coś pomogło. Z mężem staraliśmy się przed tem prawie trzy lata bez żadnych efektów. Kompletnie nic! Ani Błażej kreseczki na teście, Ani spóźnienia okresu, ani poronienia ( nie żebym chciała), !ale kompletnie nic. Jałowa ziemia jak ja to nazwałam. Oprócz ovarinu wyszła u mnie lekka niedoczynność tarczycy (euthyrox 25mlg) i w między czasie miałam robiona drożność jajowodow. Ale wyszło że były drożne. na pewno nie zaszkodził. O dodatkowo tak wyregolowal mi cykl że jak w zegarku co 27 dni pojawiała się miesiączka.:) trzymam/my kciuki za Was dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinaaa
Miło tak wejść z rana na forum i poczytać o kolejnych udanych przypadkach stosowania ovarinu :) . Co prawda dziś wybieram się po 4 opakowanie Ovarinu do apteki ale podchodze do tego spokojnie :) Miłego dnia dziewuszki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ewela2005 to bardzo sie ciesze!!!:-) super wiadomość. U mojego gina na usg wychodzi ze ciaza dwa dni mlodsza a na obu prenatalnych wyszlo ze dwa dni starsza(oba badania wykonywane przez dwoch roznych ale tych samych lekarzy i na dwoch roznych ale tych samych aparaturach). Jeden czy dwa dni w ta czy tamta to zadna roznica z tego co mi mowil ten pan od badan prenatalnych. Miesci sie w zakresie bledu pomiarowego i przesuniecia owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena 0110
Witam biorę ovarin drugi miesiąc. Q pierwszym miesiącu miałam miesiączkę w 24 cyklu. W tym miesiącu jest dziś 36 dc, zrobiłam test - wynik negatywny. Śluz pochwowy bez zmian, libido bez zmian. Może w następnym miesiącu...mam brać 6 miesięcy. .życzę Wam większego szczęścia bo ja go nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena 0110
Dodam że staramy się od roku. Przed rozpoczęciem brania ovarinu Robiłam usg w połowie cyklu pęcherzyk był duzy, a potem go nie było a lekarka nie była w stanie powiedzieć czy nastąpiła owulacja. Miała któraś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile najdłużej można brać ovarin? Mi gin powiedział, aż zajdę w ciąże a wiele z was pisze że 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek8787
Mi lekarz powiedział że do pozytywnego testu ciążowego....nic o odstawieniu po 6 miesiącach nie wspominał....ale tak myślę że gdyby było takie zalecenie to powinno być napisane na ulotce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Z tego co mi wiadomo tuz przed miesiaczka nie ma juz sladu czy byla owulacja czy nie i jesli lekarz nie stwierdzil wczesniej owulacji (przed albo tuz po)to w takim czasie na pewno nie bedzie w stanie tego powiedziec jedynie ciaza dalaby odpowiedz. Ja bylam u lekarza 29dc lub 30dc z pozytywnym testem ale na usg nie bylo nic widac. Lekarz wtedy powiedzial ze trzeba czekac bo sam test pozytywny nie daje jeszcze gwarancji ze bedzie ciaza. A jak zapytalam czy moze powtwierdzic czy byla owulacja czy nie to powiedzial to co napisalam wyzej, nawet pogrubiale endometrium nie jest jakims wskaznikiem bo tylko swiadczy o 2 polowie cyklu.takze pozostaje Ci czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niusia84
Siikorka, a powiedz test w tym 29,30 dc jakie miałaś na nim kreski, i czy miałaś jakieś inne objawy przed wykonaniem testu? No wiesz częste siusianie ,śluz inny,obfity,kolor,czy też brak jego,czy bolało cie jak na okres wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka9812
Czesc dziewczyny:) @ byla u mnie zaledwie dwa dni dzieki ovarin( juz o tym pisalam). doradzilyscie zeby zrobic bete. Nie wiem ile czasu czeka sie na wynik tego badania ale tu gdzie ja jestem czekalam 4 dni. ciazy brak, czyli byla to @ jak moge tak to nazwac. lekarz zalecil duph jakby @ nie bylo a potem clo. Zdecydowalam ze biore clo. Dzisiaj 14dc i owulacji brak. od 5 sni robie testy owulacyjne i nie ma nic.. clo nie zadzialalo, to nie byla @?? Ostatnio na testach owulka byla zaraz w drugim dniu po zakonczemiu clo. Mam pogrzebac nadzieje "moze w tym miesiacu sie uda" i czekac na kolejna @?? Sama juz nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Niusia84 na takim etapie objawy sa bardzo subiektywne i nie dla kazdego musza oznaczac ciaze, najlepiwj patrzec na swoj organizm. Jesli chodzi o sluz to na pewno nie mialam typowo ciazowego ale byl zwykly taki jak drugiej polowie cyklu zwykle mialam, stad wiedzialam ze okresu w najblizszym czasie nie dostane bo zwykle na kilka dni przed @ mialam typowa "susze". W 1 ciazy w 35dc mialam juz duzo bialego obfitego. Co do boli jak na miesiaczke to mialam je w 1 ciazy od ok 28dc, teraz nie. Bolesnosc piersi pojawila sie duzo pozniej.Teraz wlasnie 29 lub 30 pojawilo sie plamienie stad wizyta u lekarza. Jedyne co to tak jak za kazdym razem tuz przed planowana @ pojawil sie apetyt na rzeczy ktorych standartowo nie jem i wyjatkowo mi smakowaly i moglam je jesc stale. A zespol typowych objawow ciazowych pojawil sie dopiero ok 40dnia i teraz to byl hardcore. Pisalam juz komus ze sugerowanie sie czyimis objawami nie ma sensu bo kazda kobieta jest inna i u kazdej wyglada to inaczej takze najlepiej czekac na spokojnie na rozwoj sytuacji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Pomylilam sie i te smaki mi sie pojawialy nie tak jak napisalam ze za kazdym razem przed planowana @ tylko za kazdym razem kiedy okazywalo sie ze jestem w ciazy. A kreska testowa na 1 tescie w tym 29dc byla bardzo delikatna, zeby nie powiedziec ledwo widoczna. A kolejny test innej firmy z tego samego moczu dal kreske duzo wyrazniejsza (pewnie kwestia czulosci testu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niusia84
Siikorko dziękuję, lecz mam jeszcze jedno pytanie,choć byłam już w ciąży ;) co oznacza "śluz ciążowy"? I jaki on jest,bo powiem szczerze że nie pamiętam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×