Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość Kinaaa
Hej dziewczyny, pamiętacie jak pisalam o tym lekkim plamieniu 15dc? to było plamienie implantacyjne bo jestem w CIĄŻY. Zrobiłam test przedwczoraj (36 dc.) i wyszły 2 kreseczki chociaz druga jasniejsza ale jednak dwie -popłakałam się. Jestem pewna, że Ovarin swoje zrobił, brałam go pół roku a staralismy się 8 msc. Zadzwonilam do gin to kazal dopiero za 2 tygodnie przyjsc na usg potwierdzic ciąże, nie wiem jak to wytrzymam.... wolalabym juz teraz uslyszec ze wszystko jest OK chociaz wiem, że testy są bardzo wiarygodne. Trzymam kciuki za was kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niusia84
Dziewczyny,postanowiłam wam napisać kilka rzeczy...U mnie oczywiście nic się nie zmieniło... Mianowicie mam przyjaciółkę,która ma zespół policystycznych jajników, po ślubie we wrześniu zaczęła się starać o dzidzie i może wam się to wydać śmieszne, ale z każdą miesiączka płakała,całe cykle mówiła i myślała o tym,nie kochali się w te dni a nawet rzadko, zaczęła brać ovarin i to nieregularnie bo zapominala, powiedziała ze w styczniu jak nie zajdzie pójdzie do lekarza,do tego doszedł stres w pracy,kłótnie z mężem ze za bardzo ciśnie... I co jest w ciąży,wiec stwierdzam nie ma reguły, bedziemy w ciąży jak to będzie nam pisane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia, zapytalam lekarza, czy mam brać coś poza ovarinem i powiedział, że kwas foliowy i jod, dlatego polecił pregne. W środę się do Niego wybieram, więc może zapytam jeszcze raz, czy to nie za duża dawka.. Ruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
Ja dostalam takie zalecenie od lekarza prowadzacego i do tego sie stosowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
Ja dostalam takie zalecenie od lekarza prowadzacego i do tego sie stosowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
Kinaaa super! Gratulacje i 3mamy kciuki zeby wszystko bylo w porzadku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Kinaa to trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok;-) i wierze ze bedzie!!! Natomiast male sprostowanie w 15dc to chyba moglas miec plamienie ale w wyniku owulacji a nie implantacji;-) Co do kwasu foliowego to dawka 400 mcg to jest to dzienna dawka zalecana dla kobiet starajcych sie o dzidzie i kazde suplementy nie zawieraja chyba wiecej. moj lekarz mowil ze sam ovarin z taka il.kw.foliowego wystarczy. Natomiast jak juz sie udalo to zwiekszyl do 5mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata starań o dziecko i nic...po trzech miesiącach regularnego brania ovarinu (2 tableki na dobe) przy niskim już AMH ponizej 1 jednostki pierwsza ciąża w wieku 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niusia84
Gość i Kinaa gratulacje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka_1990
Mnie właśnie moja ginekolog zapisała ovarin i dołączam do starających się babeczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki4
Dziewczyny Ovarin serio działa!!!! Jestem tego kolejnym przykładem <3 Po 1,5 roku starań. 2 opakowania przerwa i teraz jedno i w końcu się udało!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Gratulacje dziewczynom ktorym sie udalo;-) a te wpisy to ku pokrzepieniu serc tych ktore nadal czeakaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karo
Witam, po roku czasu starań w końcu się udało Ovarin bralam niecałe 4 miesiące :) aktualnie jestem w 25tyg ciąży. Zostało mi ponad półtora opakowania tabletek ważnych do kwietnia 2018r moglabym którejś odsprzedać :) pozdrawiam i trzymamy kciuki za wszystkich którzy starają się o bobaska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, dawno mnie nie było a tu tyle dobrych wiadomości! :) Gratuluję wszystkim mamusiom! Dla przypomnienia mi się udało z Ovarinem i obecnie leci 11 tydzień pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ovarin jest lekiem doustnym? Dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak doustnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoras z pań bierze ten lek na menopauze??? mi poleciła pani w aptece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
A ja chyba potrzebuje wsparcia :( znow sie zalamuje... kolejna kolezanka w ciazy w dodatku jest zalamana bo wpadla ,a jak tam bardzo chce I nic :( Maz bierze parenton, tego drugiego leku na recepte niestety nigdzie nie ma. Nie wiem czy wierze w moc tych witaminek,chyba nie :( Pomozcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gosia
Nie załamuj się ., ja co chwilę słyszę że znajome aa w ciąży . Ale.to daje mi siłę i cieszę się ich szcesciem. I właściwie sobie odpuscilam sobie wszystko. nie licz który to.dzień cyklu, nie.sprawdzam.czy to już owulacja się zbliża. I szczerze już nawet nie biorę ovarinu ani innych suplementów . Głowa czysta i mniej zestresowana i zdenerwowana chodzę.częściej się uśmiecham a wcześniej przy tym obsesyjnie.już myśleniu stawalsm się nieszczęśliwa. Czekam na nowy rok i nowe zadania czyli pierwsza konsultacja do in vitro, bo to jedyny sposób aby nam.się udało. I zamierzam spróbować. Może i mam wyjdzie a może nie ale będę miala poczucie ze zrobiliśmy już wszysto co w naszej mocy. Tak więc Ovarinko nie załamuj się takimi wiadomościami odpuść sobie a.wszystko się ułoży samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Gosiu dziekuje za mile slowa, strasznie mi ciezko, nie wiem czy witaminy pomoga mezowi. Duzo kosztuje im vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ovarinko poczekaj na efekty lykania tych suplementow. Nasienie powinno sie polepszyc. Zastanowcie sie czy sami jakos nie wplywacie na obnizenie jakosci plemnikow,tzn trzymanie laptopa na kolanach, gorace kapiele,stres itp. Kiedy macie badania powtorne? Nie martw sie ze kolezanka zaszla w ciaze i to nieplanowana. Tak to juz jest ze im bardziej sie chce tym bardziej nie wychodzi. A dzieci pojawiaja sie tam gdzie sie ich nie chce. In vitro tanie nie jest. Kolezanka za jedna serie placila ok 12tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niusia84
Ovarinko jestem z tobą! Wszystkie moje koleżanki są w ciążach i to z pracy,i po za nią,zostałam ja i jeszcze jedna co najdłużej się staramy :( ale mam postanowienie przestaje się sama nakręcac i denerwować tylko tym myśleniem,mózg mną nie będzie rządził :) a w ovarin to chyba przestałam wierzyć 3 opakowanie prawie za mną, a co nam jest pisane to się wydarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Dziewczyny ovarin to suplement. Ma uzupelnic niedobory witamin i jakichs innych zwiazkow ale pamietajcie jesli problem tkwi gdzie indziej to zadna bomba witaminowa nie pomoze jesli najpierw ten problem nie zostanie rozwiazany i w tym temacie nie ma sie co oszukiwac. Ovarinko w Twoim przypadku to nasienie meza. Sprobujcie wylaczyc to myslenie bo to tylko was przygnebia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1993
Hej. Pisalam tu już wczesniej jakos we wrzesniu. Gratuluje Wszystkim ktorym sie udalo a reszcie życzę powodzenia bo na pewno sie uda. Aktualnie to moj 35 dc. @ Spóźnia mi sie od ostatniej miesiaczki dwa dni aczkolwiek patrząc na poprzedni cykl to jeszcze dłużej bo mam nieregularne. Na poczatku tego miesiaca zlapalalam infekcje grzybicza więc wydaje mi sie ze dni plodne przepadły bo ani sluzu ani objawowo zadnych nie widzialam. 4 dni temu dzien przed planowana miesiaczka mialam jasnobezowe uplawy. Trwaly one dwa dni. Od dwóch dni nic. Nie wiem co tym sądzić... nie chce sie nakrecac bo boje sie rozczarowania dzien przed wigilią: ( poradzicie cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinaaa
Dziś byłam na wizycie- 7 tydzień ciąży, wszystko jest w porządku. I słowa lekarza- OVARIN zadziałał, teraz zmieniamy witaminy na prawidłowy rozwój dziecka. Kochane trzymam za was kciuki, ja starałam się 8 msc-y i w końcu Bóg wysłuchał moich próśb. Życzę wam spełnienia marzeń, a właściwie tego jednego marzenia jakie macie w nadchodzącym 2017 roku. Przy okazji wszystkim świętującym życzę Wesołych Świąt, dużo zdrowia, siły, cierpliwości i spokoju oraz błogosławieństwa od Dzieciątka Jezus :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Gosc1993 ja zawsze wychodzilam z zalozenia po co sie meczyc z myslalami. Albo zaloz sobie ze poczekasz jeszcze kilka dni np.do 40dc i wtedy zrobisz test albo zrob test juz teraz. Co ma byc to bedzie. Jesli jestes w ciazy to w niej bedziesz a jesli nie to myslami sie tylko niepotrzebnie katujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niusia84
Gość 1993 ja bym zrobiła test dla swojego komfortu psychicznego... Nic nie tracisz,zrobisz jak uważasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka28
Moje Kochane życzę Wam Zdrowych,Spokojnych,Wesołych Świąt :* Uda sie Nam wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1993
Nie zrobilam. Po rozmowie z moim zdecydowalismy ze zrobimy po swietach jezeli @ nie przyjdzie . Bo gdyby wyszedł dzis rano negatywny to by tylko zespół mi wigilie. Życzę wszyskim wesolych pogodnych i zdrowych świąt ;* i dwóch kreseczek ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Dziewczynki kochane, Wesolych Swiat! Dziekuje was za wsparcie,jak zwykle. Jesli chodzi o nasz wplyw na nasienie, to jedyne co..gorace kapiele, ale.od tygodnia wyeliminowane, kupilismy mieszkanie z prysznicem ;) stres tez no maz dostal awans I troche sie stresowal co.I.jak. Poza tym nie wiem co innego...ale takie rzeczy nie maja chyba wplywu na morfologie/ jakos nasienia tylko chyba na zywotnosc I *****iwosc ,prawda? Powtorne badanie nie wiem...moze w marcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×