Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość figii
Niusia, może to faktycznie psychika? Kto ma jakies porady na jej odblokowanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figii
Niusia, to pewnie psychika bo wiek masz odpowiedni. Dziewczyny, jeśli któras z Was ma porady jak odblować psychike, piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś wie jak odblokować psychikę, niech pisze porady:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figii
Hej dziewczyny, ostatni okres 29 grudnia. Od poniedziałku mam brązowawe, niewielkie plamienia, troche pobolewa brzuch. Mysłałam ze @ przyjdzie wczoraj rano albo dzisiaj ale póki co cisza. Myślicie, że można by jutro rano albo w sobote zrobić test, jeśli @ nie przyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figiiiii
Hej dziewczyny, ostatni okres 29 grudnia. Od poniedziałku mam brązowawe, niewielkie plamienia, troche pobolewa brzuch. Mysłałam ze @ przyjdzie wczoraj rano albo dzisiaj ale póki co cisza. Myślicie, że można by jutro rano albo w sobote zrobić test, jeśli @ nie przyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Trzeba sobie kochane "zajecie" znaleźć,które wasze myśli odsunie od ciaży i prokreacji;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figii
czy to za wcześnie na test? i nie ma co robic sobie złudnych nadziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
A Ty Figiii spokojnie poczekaj na rozwój sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Figiii test wykonany w dniu spodziewanej miesiaczki uwaza sie za wiarygodny przy zalozeniu że np. owulacja jesli byla to byla o czasie.Moim zdaniem, poczekaj na spokojnie bo nie ma co sie nakręcać. Jesli bylabys w ciazy to w niej bedziesz,jesli nie to nie. ale jesli Cie bardzo korci to zrob test i bedziesz wiedziec co i jak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figii
Dzieki Sikorka, spróbuje poczekac jeszcze ze 2 dni i zrobie:) Bo na dzien dzisiejszy jest na pewno za wczesnie aby robić test. Przy pierwszej ciązy, która straciłam 4 mies temu, nie mialam zadnych plamień przed i w trakcie spodziewanej @. Ale może teraz może byc inaczej, oby było :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Wiesz Figiii przyczyn takich plamien moze byc mnostwo. Zyczylabym Ci zeby to byla ciaza:-) daj znac jak juz sytuacja sie rozwinie. Swoja droga, ja wiem ze objawy pmsu sa dosc podobne do pierwszych slabo dostrzegalnych objawow ciazy ale ja doskonale wiedzialam ze lada chwila ma przyjsc @ albo ze jej z jakiejs przyczyny nie bedzie (mialam wydluzone cykle i czesto pojawiala sie duzo pozniej). Ale to kwestia chyba samoobserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figii
Sikorka, co to pms? Ja nie miałam nigdy wcześniej plamien trwających juz 4 dzień przed@. Wiem ze przyczyn tej sytuacji jest sporo. Na pewno dam znać ale czuje ze będzie chyba @ bo te plamienie juz jest większe teraz ale jednak ciagle na brązowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Pms premenstrual syndrome to od angielskoego zespol napiecia przedmiesiaczkowego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figii
Ala No tak. Trzeba unikać stresu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figii
Jest @ troszkę sie spóźniła :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Figiiii jaki stres? :-) pms to zespol objawow wystepujacych przed @ swiadczacych o 2 fazie cyklu i zblizajacej sie @, dla przykladu bolesność i obrzmiałość piersi, wzdęcia gromadzenie wody w organizmie, wzmożony apetyt i rozne zachcianki, zmiany nastroju - np. nerwowość, płaczliwość itp. Jeśli miałaś plamienia kilka dni przed @ - moj lekarz mówi ze to niedomoga fazy lutealnej czyli tej fazy po owulacji. Wiec np. mogłaś mieć cykl bezowulacyjny stad np.opoźnienie w @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figii
Sikorka musze umówić sie do swojej lekarki i zapytac co i jak. Może niech dołączy mi jeszzcze jakies leki prócz ovarinu albo zrobi ponowne badania hormonów. Bo zastanie mnie grudzień a rezeltatów nie bedzie a może jeszcze mozna by sie czyms wspomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figii
Kolezance kazała starac sie rok czasu. Poszła po roku bez rezultatów, wystarczyło ze dała jej biomergon i w 2 cylku juz zaszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Figiii tylko biomergon sie bierze jak sie ma klopoty z nadmiarem prolaktyny. Wiec kolezanka musiala miec z tym problem. Jesli mialas badania i byly w normie to watpie by lekarz widzial sens wypisywania lekow bez wyraznej potrzeby;-) z tym plamieniem idz, dopytaj co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figii
Miałam badania owszem ale to było 2 lata temu wić mogło sie juz coś zmienić. Wiem do czego jest Biomergon. Umówię sie po @ i zobaczę co mi powie lekarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Figiiii ale po co spbie wyszukiwać problemów podobnych do problemów koleżanek? Może lelarz skieruje Cie na badania, takie epizody z plamieniami przed @ nie sa uznawane za anomalie jesli pojawiaja sie raz. Musialabyś sie poobserwować. Zeby zaczac brac Bromergon chyba musialabys zrobic badania i musialoby wyjsc z nich ze masz nadmiar prolaktyny. Jesli chodzisz do lekarza na nfz to watpie by Ci dal jakiekolwiek skierowanie na jakiekolwiek badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figii
Wystarczy pójść i powiedzieć to da skierowanie na badania. Nie wyszukuje problemów koleżanek. Tylko skoro 3 rok nie mam dziecka to musi byc coś nie tak i mogło sie coś zmienić w wynikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Jesli chodzisz prywatnie to na pewno dostaniesz skierowanie na badania ale sama za nie bedziesz musiala zaplacic. Natomiast u lekarza na NFZ nie liczylabym na takie cos;-) Figiiii nie wiem co Ci doradzic. Mialas monitoring cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figii
Sikorka, nie nie miałam. A jak to wyglada? Lekarka 2 razy mówiła mi konkretne terminy dni płodnych i to było na tyle. Ale to tez juz było jakiś czas temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Wiesz dni plodne nie zawsze oznaczaja ze do owulacji doszlo. Monitoring wyglada tak, ze chodzisz do gin w czasie okoloowulacyjnym zeby sprawdzic czy pecherzyk urosl i czy pekl. Zwykle 2-3wizyty w jednym cyklu. Ja dzieki monitoringom dowiedzialam sie ze pecherzyk jesli rosnie to nie pęka i przerasta lub w ogole nie nic rosnie na jajnikach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niusia84
Figii monitoring bardzo jest przydatny i pomocny, chodzisz do gin on ci wykonuje usg i mówi co widzi,jakie jest endometrium, i wielkość pęcherzyka,z którego jajnika.. W zależności jaki masz cykl średnio pierwsza wizyta na ocenę to około 10 dc... Chociaż w moim przypadku chodziłam regularnie były pęcherzyki,endometrium oraz pekal a nic z tego..ale u każdej z nas to inaczej wygląda.. Ale radzę prywatnie lekarze mają inne podejście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figii
Czyli pierwsza wizyta 10 dc a druga i trzecia mniej więcej kiedy? Prywatnie zawsze we wszystkim lepiej. Jeśli nic nie pomaga to warto coś powiedzieć żeby lekarz coś robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niusia84
Figii to już lekarz ci powie oni średnio wiedzą w jakim czasie pęcherzyki rosną ja chodziłam w 9 dc, potem 11, a w 13 było już po peknieciu, a w innym cyklu w 11dc byłam już po owulacji, z tym jest różnie ja w każdym cyklu miałam inaczej ale średnio owulacje mam między 11 a 13 dc, potwierdzalam chodząc do gin kilka miesięcy pod rząd, aby mieć porównanie,ale niestety bez rezultatu jak do tej pory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
To wszystko zalezy od tego jak dlugie masz cykle. Czasem jest tak, ze wystarcza dwie wizyty i wiadomo czy pecherzyk pekl czy nie, wlasnie jak grube jest endometrium i ktory jajnik.Ja mam cykle wydluzone i owulacja dopiero 17-18dzien wiec bywalo ze chodzilam 3-4razy. Dobrze ze cena jedna za caly jeden monitoring choc nie w kazdym gabinecie;-) mnie np.kilka razy lekarz mowil juz wlasnie w okolicy 10-11dnia ze pecherzyk jest np.na ten dzien za duzy i juz wiadomo bylo ze przerosnie. Jak pojdziesz w okolicy 10dc na 1 wizyte to nastepna ustali Ci juz lekarz, chodzi sie co 2,3dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figii
Dzięki dziewczyny. Pójde w 11 dc juz sie umówiłam, zobacze co powie. Na pewno dam znac. Podczas wizyt miałam tylko mówione w którym jajniku i jaki jest pęcherzyk i ze peknie ale tez bez rezulatu. Jęsli chodzi o cykle to od poronienia 29, 28, 26, 27 i teraz 30 dni z tymi plamieniami przez 4 dni. Chciałabym sie jakos jeszcze wspomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×