Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Claudiie90
No nigdy nie mam regularnej.... :) zawsze dostawałam 2-3 dni wcześniej :p czyli jak powinnam dostać 11 to już mogłam mieć 9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tym bardziej masz powód do radości :) ja wierze ze ci się udało. Oszczędzaj sie i dbaj o siebie. Mam nadzieje ze bierzesz kwas foliowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Kwas foliowy biorę juz od października ;) Tyle to plamienie mnie trochę stresuje :( Boje się ze to może być powtórka z października :( ze testy pozytywne a jednak nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARTA_83
Hej, jak tu cicho... poszłam na L4 i siedzę sobie w domu. Osobiście wolałabym pracować, ale wiadomo, że dziecko jest najważniejsze. czekoladowa muffina- ja też jestem po 30-stce :) i uważam, że to świetny wiek na ciążę! Jak mogę dołączyć do prywatnego forum? wysłałam prośbę do Justy. Tyle wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka12310
Hej też chętnie dolocze to prywatnego forum bo tu cisza niestety, dajcie namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolka Odezwij sie na maila juma323m@wp.pl. wyśle ci link do nowego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Claudie robiłaś betę? Plamienia nadal sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 11 tygodniu ciąży i mam termin porodu na początek sierpnia :)) Gratuluję wszystkim przyszłym mamom i życzę powodzenia tym, które starają się cały czas :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Claudie i jak beta? Ja tez plamilam i krwawilam i w ogóle myślałam ze juz po ciąży a to byl krwiak. Bylam dzis u fryzjera i malych zakupach. W sobotę idziemy na roczek tzn obiad roczkowy. Dzis wlasnie sobotnia julbilatka nas odwiedzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Nie robiłam bety :( @ przyszła :( ... a na testach juz nie widać drugiej kreski :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Claudii idź do lekarza i zbadaj tarczycę. Przykro mi kochana. Gościu :) gratulacje ! Wyspa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny.Podczytuje Was regularnie :) Wkrótce mam badania prenatalne.Miałyście już?Wybieracie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Hej dziewczyny tez mam termin na sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMadziax3
hej dziewczyny :) Dzisiaj ide na 2 wizytę do gin :) Udało się i jestem w ciąży. W których tygodniach ciąży są badania prenatalne ? Bo jak nie myle się przy 1 ciąży miałam 2 takie badania :) Widać już dokładnie wasze maleństwa? Już nie moge się doczekać aż i ja ujrzę bobusia :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ! Również mam termin na początek sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikar
Witajcie ! Również mam termin na początek sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Fajnie ze nas duzo. Ja na usg gen ide 29.01 Robi sie je miedzy 11 tc a 13 +6 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Justa mogę do Was się dołączyć chodź termin mam na wrzesień ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyspacudów
Cześć dziewczyny witajcie wszytskie nowe mamy :) napiszcie pare słów o sobie :) Ja robie prenatalne za 2 tyg. Muusia jak samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście :) kazda może dołączyć. Wystarczy odezwać sie na niżej podanego maila. W odpowiedzi odeśle Wan link do nowego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa 225
Oczywiście :) kazda może dołączyć. Wystarczy odezwać sie na niżej podanego maila. W odpowiedzi odeśle Wan link do nowego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa 225
juma323m@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspacudow a super. Juz mdlosci prawie nie mam i od kad biore zelazo to mam wiecej energii. Dzis bylam w kinie i niedawno wrocilam. Usg gen 29.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie . Ale wymiotuje już tylko wieczorem :) znalazłam tez sposób jak zaczyna mnie mdlić jem kawałek banana i troszkę przechodzi Kię wiem kurde cukier potas? Albo po prostu fanaberia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
witam was:;) ja mam także termina na sierpień już jestem po pierwszej wizycie u lekarza :) i dzidziusia już fajnie było widać .Co do badań prenatalnych to pierwsze powinno być około 14 tyg ciąży uważam że warto je zrobić :) to jest moja już druga ciąża corka ma 16 ms:) a w tej ciąży zupełnie inaczejsię czuję z córką wymiotywałam aż do 14 tyg a teraz tylko mdłości i zero wymiotów także kończy się u mnie 8 tydzień a jak u was ja biore folik mama pierwszy trymestr super sa bo nie tylko kwas foliowy zawierają ale tez jod i DHA więc polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore mama dha:) Fasolko to moze teraz synus bedzie? Nie boisz sie jak to bedzie z dwojka takich maluchow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza.pewnie wszystkie "tam" sie przenioslyscie? Będę musiała chyba poszukać nowego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muusia może dasz sie przekonać i dołączysz do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×