Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość gość
Dzień dobry wszystkim przyszłym mamom :) Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet ciężarnych. Wszystkie mamy, które są w pierwszej ciąży, w 2 lub 3 trymestrze, które nie przebywają na zwolnieniu lekarskim a dalej są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/10_Tg8fS5zHs5Xu6Hy2FdwSVsn_CtgGs-ooUF4tiyAsY/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szelma De
Cześć Dziewczyny, dzis byłam u lekarza. Według moich obliczeń 6 tydzień ( licząc od daty ost. Okresu) . Lekarz stwierdził, ze pęcherzyk jest w macicy ale zarodka nie widać jeszcze . Powiedział ze to piąty tydzień. Martwię sie trochę ... Czy faktycznie w piątym tygodniu jeszcze nic nie widać ? Mam termin za tydzień, jutro mam dzwonić o wynik bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szelma De
No i oczywiście dostałam progesteron ( zapobiegawczo(, ost. Ciąża poroniona) ) dopochwowe rano i wieczorem. Nie wiecie jak z tym progesteronem jest ? Czy to działa na zasadzie, ze jak ma pomoc to pomoże ale nie zaszkodzi? W sensie ewentualny nadmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa w prawym górnym rogu klikasz na menu , potem całkiem na dole są ustawienia ""setteings"" po ang , klikasz i pod nr 7 całkiem na koniec schodzisz masz język" language" , daj znać jak sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek , jeszcze nie wiadomo jak tam z @ wiec głowa do góry ;) brzuch boli cały czas na początku nawet w ciazy wiec to nie jedt objaw tylko @ , jeszcze nic straconego !! Tak apka jest świetna to fakt :) Szalma de- nie wiem jak z tym progesteronem ale napewno nie można miec go za mało bo jedt odpowiedzialny za donoszenie ciazy , robiłaś badanie na progesteron ? A co do usg , to było widać pęcherzyk ? Myśle ze lekarz wie co robi ale jeśli masz watpliwości to skonsultuj to z innym lekarzem:) będzie wszytko dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Airina Udalo sie dzięki. :* Szelma de Lekarz podejrzewa pusty pęcherzyk czy powiedzial ze to za wcześnie na zarodek? Moze nie ma zbyt dobrego sprzętu dlatego zarodek nie byl.widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozioomka
Dziewczyny właśnie dostałam różowego plamienia wiec chyba @ nadchodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomka - a kiedy miała dostać @?? Justa i co Ci apka pokazała , który tydz wg jej obliczeń ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szelma De
Nie wspomniał nic o pustym pęcherzyku, tylko powiedział, że pęcherzyk widać ale za wcześnie zeby coś więcej powiedzieć . Progesteron miałam badany przed zajściem w pierwsza ciąże . Nie znam sie na sprzęcie, ani nie mam za bardzo porównania ... Moze faktycznie na innym sprzęcie byłoby juz coś widać ... Ech, znowu stres do następnej środy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka 55
Dopiero teraz widze ze napisalam 24... przypadkowapomylka. Mam 22. I to byla wpadka z czym mialam swiadomosc szybko ze moglo sie to zdarzyć. Nie czekalam z zegarkiem na owulacje. Ale czulam juz owulacje jak nigdy indziej dwa dni po przytulankach. Dzis odebralam ponowna bete wzrasta prawidlowo :) Ponad 600 :) Ps. Ale ktos ma schizke - detektyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Airina Aplikacja wskazała 5 tydzien. Wiec w przyszła środę będzie 6 i chyba wybiorę się do lekarza. Jak myślicie nie za wcześnie. Boje sie takiej sytuacji jaka ma Szelma. Biedna będzie zyc caly tydzień w stresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Szelma de A ile dni jesteś po okresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janka - a byłaś u lekarza juz ? Który masz tydzień ?:) Justa ja myśle ze wizyta nigdy nie zaszkodzi :) a stres będzie przez cała ciąże taka prawda , stres przed czy sie uda i w trakcie zeby było wszystko dobrze :) a który dzień wg apki ciazy ? Co o niej myślisz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozioomka
Airina Termin @ mam na jutro, a póki co mam jasno różowe plamki, ale przeszlo teraz tylko w środku i na papierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szelma De
Justa 225 licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki 38 , jeśliby liczyć od pierwszego dnia po ostatniej miesiączce, odpowiednio -6 dni, czyli około 32. A dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1981
U mnie termin@ byl na wczoraj, na razie boli lekko boli brzuch, chociaz nie wiem czy to nie pecherz bo boli kiedy sikam masakra, na razie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
Airina umowilam się na 4 grudnia, teraz to końcówka czwartego tygodnia a Ty jak tam? Ciężko tujuz zapamiętać ktoco i jak =) Objawy na dziś: ból piersi ból podbrzusza co jakiś czas lekkie zmeczenie ok południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Airina Aplikacja pokazuje 30 dzień. Szelma de. Pytam z ciekawości bo jak ja pójdę do lekarza za tydzień tez będzie mój 38 dzień. A badałaś bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Wyżej to ja Justa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
Co to za apka ? Taki usmieszek co z pieluch happy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janka tak takie ma logo :) super jest polecam każdej jeszcSe raz :P ja jutro mam wizytę wiec cos więcej moge napisać :) Justa to tylko 3 dni różnicy miedzy nami :) Ja chyba bd musiał wydrukować kartkę i zapisać wszystkie info o was bo faktycznie cieżko zapamietać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie sytuacja bez zmian....jak dłuzej nie jestem w łaziece to tylko brudzi papier na brązowo ale tylko przy pierwszym podcieraniu. Boli mnie w pachwinach, podbrzusze, jajniki i biodra hehehe jak rano nie bedzie czerownej krwi to zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymotyl
A mi wszystkie objawy minęły. Piersi nie bolą, brzuch ok. Chyba jednak nic z tego. NA przyszły miesiąc też nie będzie starań bo mąż dopiero na święta przyjeżdża. Ajj.. Wariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś teście byli przedwcześnie na imieninach, bo mieli wolne, a imieniny z urodzinami mam dopiero 4 grudnia, i wypiłam trochę wina, i chyba temu takie doły chwytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymotyl ja tez mam urodziny 4 gudnia w imieniny mamy :) a może jednak los da nam prezent na urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szelma De
Justa225 tak , pobrali mi dzis krew . Jutro mam dzwonić w sprawie poziomu beta hcg. Nie umiem sobie wyobrazic co będzie jak znowu sie nam nie uda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_______wiek____ktora ciaza_____termin porodu Airina______23_______1____________ 29.07.2016 Janka55____22_______1____________03.08.2016 Szelma De___28______2____________09.08.2016 Justa225____?_______2____________ ? Agaaa133___25_______1___________ ? Dziewczyny wpisujcie się do tabelki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będziemy razem świętować urodziny :) Mam biały śluz jedynie. Ale taki śluz chyba też występuję przed okresem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Szelma de daj znac jaka wysoka jest twoja beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×