Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość KasiekKk00
Tymotyl to ladnie zrzucilas! :) ja w ciazy tez duzo przytylam bo 21 kg ale 8 miesiecy po porodzie wazylam juz 25 kg mniej :) a pozniej za czelam przygode z antykoncepcja (tabsy i plastry) i przybylo kg :/ i rzucilam w koncu to cholerstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
Tymotyl na kazdym tescie jest taka informacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff.. to dobrze :) Ale czułości nie mogłam znaleźć. A co do tycia w ciąży, to teraz sobie obiecuję, że nie dam się tak łatwo zachciankom. Bo to się tak mówi, że w ciąży to można, ma się takie prawo codziennie zjeść tego batonika czy coś innego, a po porodzie się płaczę, że się tak wygląda. Jeszcze fajnie jak te kilogramy idą w dół przy karmieniu, ale mi kompletnie nic nie szło w dół. Karmiłam syna do 9 miesiąca, a przytyłam przy tym 5 kg, nic specjalnie nie jedząc przy tym, bo wiadomo, dieta matki karmiącej. Jak poszłam z tym do lekarza, to mnie wyśmiał, że dupę mu zawracam, zamiast sobie rachunek sumienia zrobić z tego co jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Wiem ,ze jeszcze za wcześnie :( ale same wiecie jak to jest chciałby sie juz wiedzieć czy sie udało... Musze przyznać ze nigdy nie wczytywałam sie w ulotkę testu. interesował mnie tylko instruktaż jak go prawidłowo wykonać. Ja znam kobiete która przytyła w ciązy 50 kg ale otwarcie o tym mówi ze nie jadła tylko żarła!!! :D Airina nie dopuszczajmy do siebie myśli o zmianie wątku na wrześniowy. Ja czuje ze ten watek będzie szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleine23
atrakcja_turystyczna ja będę testować 30 listopada albo 1 grudnia ;) Dużo wpisów przybyło od mojej ostatniej wizyty na forum. Gratuluję dziewczynom które ujrzały dwie kreski :D oby było nas jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
Ja tez tak czuje dziewczyny :) mam nadzieje ze wszystkim nam sie uda! A co do tycia w ciazy to tez sobie obiecalam ze nie bede sie dawac zachciankom, chociaz przyznam ze moj problem to slodycze :/ Teraz musze sie wziac za siebie poki mam jeszcze czas i zrezygnowac z kilku rzeczy bo bedzie znowu zle...tfu tfu tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
Ja tez tak czuje dziewczyny :) mam nadzieje ze wszystkim nam sie uda! A co do tycia w ciazy to tez sobie obiecalam ze nie bede sie dawac zachciankom, chociaz przyznam ze moj problem to slodycze :/ Teraz musze sie wziac za siebie poki mam jeszcze czas i zrezygnowac z kilku rzeczy bo bedzie znowu zle...tfu tfu tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka która 2 Msc temu urodziła przytyła tylko 4 kg i nosiła ciagle rozm S .. Sama mowila ze nie dała sie ponieść zachcianka , wszystko z głowa ale starała sie jeść zdrowo a co naważniejsze nie za dwoje jak to sie przyjęło właśnie przez to ze kobiety lubia podajadac. Często jadła ale tez większości gotowane duzo warzyw itp i prawe wcale słodyczy :P chętnie bym poszła do dietetyka który by uloZyl mi zbilansowana dietę dla kobiet w ciazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Ja niestety jestem obżartuchem tak jak mój mężuś...jem tak długo aż nie poczuje ze mnie boli żołądek. Najgorsze są wieczory bo wtedy jemy jak opętani. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka która 2 Msc temu urodziła przytyła tylko 4 kg i nosiła ciagle rozm S .. Sama mowila ze nie dała sie ponieść zachcianka , wszystko z głowa ale starała sie jeść zdrowo a co naważniejsze nie za dwoje jak to sie przyjęło właśnie przez to ze kobiety lubia podajadac. Często jadła ale tez większości gotowane duzo warzyw itp i prawe wcale słodyczy :P chętnie bym poszła do dietetyka który by uloZyl mi zbilansowana dietę dla kobiet w ciazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleine23
Ja też ostatnio podjadam. A dzisiaj wcinam sernik który mężulek przywiózł od teściowej. Ogólnie nie przepadam ale jakoś mnie naszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam największy problem by kontrolować te 5 posiłków w ciągu dnia. Jak byłam na diecie to dzień wcześniej wieczorem w miare możliwości sobie wszystko przygotowałam by mieć łatwiej na drugi dzień. Teraz wróciło to, że nie mam czasu jeść w ciągu dnia, i dopiero jak dzieci uśpię to w końcu idę jeść. Muszę się znów zmotywować, by zacząć normalnie się żywić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZosia
Dziewczyny wynik bety 546,4 wiec oficjalnie oglaszam jestem w ciazy !!!w piatek powtorze bete zeby sprawdzic czy przyrasta odopwiednio :) Airina jak sprawy u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcja_turystyczna
Łaaał, jaki wspaniały przyrost bety!:)))) Chciałabym taki! Ej, no widzę, że pasuję do Was - 170 cm, 65 kg:) Słuchajcie, ale czy przytycie tylko 4 kg w ciąży to nie jest trochę mało? Nie jestem specjalistką, ale wydaje mi się, że to niebezpieczne dla dziecka. No chyba, że taka czyjaś uroda i baaaaardzo osobnicze cechy, bo zasady są takie, że trzeba przytyć. Przecież sam bobas waży ok. 3 kg., a jeszcze wody płodowe itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZosia
No wlasnie cos wysoka jutro umawiam sie do gin bo babeczka w labo mowila ze wynik na ten etap jak na ciaze mnoga !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcja - dzidziuś zdrowy mama tez wiec jak najbardziej wszystko w porządku :) ona ogólnie była drobna ale tez sie dobrze i zdrowo odżywiała wyniki miała super. gośćZosia- moje gratulacje !!!! :) Dziewczyny maz naciskał bym drugi test zrobiła , iiii wyszły tez 2 kreski wiec chyba cos sie szykuje , jestem w szoku póki co !!:) jutro jadę na betę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem genetycznie obciążona na ciąże mnoga :P tata z bliźniąt , babcia , i od drugiego dziadka siostry bliźniaczki , wiec z każdej strony bliźniak hehe zobaczymy jak u mnie bd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcja_turystyczna
Łaaaał! Ale super! Gratulacje dziewczyny!:) Ciąża mnoga - to podwójne szczęście! Ej, a używacie testów owulacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcja - właśnie ten cykl teraz używałam pierwszy raz tych testów i chyba sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Zosia i Airina jeszcze raz gratuluje. Tak sie cieszę :D daliście nam nadzieje ze i nam pozostałym sie uda :) :* Atrakcja Ja miała kilka w domu. Dostałam od siostry. Kiedys robiłam ale żaden nie pokazał mi dwóch kresek. Ale nie robiłam ich kilka dni pod rząd tylko tak z ciekawości żeby sprawdzić co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcja_turystyczna
Airina! SUper, że pomogły! A możesz polecić jakieś? Ja kupiłam na allegro, takie za złotowkę i mam wrażenie, że nie działają :( nic nie pokazują, a owulacja na pewno już była, bo parę dni temu na usg pęcherzyk miał 18 cm. No nie wiem. Może słabo się znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąża mnoga- super :) też jestem obciążona genami ciąż mnogiej, nawet sama jestem z bliźniąt, ale na etapie gdzie mam już dwójkę dzieci, nie chciałabym tego doświadczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Taka blizniacza ciąża to dwa razy więcej szczęścia i miłości :) ale to tez podwójne nerwy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Zosia, Ariana! Tak się ciesze waszym szczęściem!!!! Kurde! :*:*:* Mnie głowa boli od całego dnia :/ jeśli nie wyjdzie znów test :( to mam szansę jeszcze na 30.08:) ale nie chce 8 cyklu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa255
Claudiie a co to za czarne myśli ? Nie kracz bo wykraczesz. ;) Pozytywne myślenie to podstawa. Takze Glowa do góry. Zobacz z jakim impetem posypały sie dwie kreski. Wieże ze nie wyczerpał sie limit ciąż na tym forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcja_turystyczna
Claudiee, bądź dobrej myśli:) Grunt to się nie zniechęcać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćZosia a w którym dniu cyklu wyszła Ci 500?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
No zobaczymy dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Krynia_
Dziewczyny chyba do Was dołącze :) Jeszcze nie testowałam , będę dopiero za jakieś 5-7 dni . miałam być majową mamą ale niestety poronienie samoistne w 6 tygodniu. Mam od dzisiaj kłucie jajników raz jeden raz drugi w poprzedniej ciąży miałam to samo przy zagnieżdzaniu zarodka więc jestem dobrej myśli że zaciążyłam i oby wszytsko było tym razem dobrze :) W ogóle czy któraś z Was też miała takie kłucia jajników podczas implantacji zarodka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Krynia witaj! Powiem Ci, że ostatnio kłuje mnie tylko lewy jajnik, a może z 3-4 razy poczułam jak mnie ciaglo w podbrzuszu ostatnio. Troszkę to zabolało... Wiec nie wiem co tam się dzieje. Termin miesiaczki to ta niedziela :/ Dziewczyny, wczoraj wróciłam z takim bólem głowy, że słabo mi się robiło. I jeszcze jakieś sny o dzieciach mam :/ o matko :( chociaż tak nie myślę intensywnie o tym jak w zeszłym miesiącu... :(. Dzisiaj pojadę na zakupy... to może kupie test.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×