Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Przepraszam, że tyle musiałyście czekać na info ode mnie. Ale wczoraj cały wieczór, do późno całą rodzinkę informowaliśmy i pokazywaliśmy filmik z naszym największym aktorem :) :) Dr wszystko sprawdził, Maleństwo fikało tak, że wszystko pokazało z każdej strony. Wszystkie parametry idealne, nie ma powodu do niepokoju. Jesteśmy przeszczęśliwi!! Jedynie co, to nie ujawniło płci. M stwierdził, że pewnie dziewczynka skoro tam nic nie ma ;) Ma już 6 cm i nóżki taaae długie (po tacie), że już pewnie w całości to z 10 cm ;) Zdziwiło mnie tylko, że to badanie trwało niecałe 10 minut. Chyba za dużo się na necie naczytałam, że około pól h trwa nieraz do godziny... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinnia, hi hi, ale jestem zakręcona, dopiero doczytałam, że pytałaś o histero, a ja wypaliłam z laparo... :-P x Iza, cieszę się że wszystko w porządku na badaniu. Moj***adanie trwało ponad 40 min, ale to dlatego, że dzidzia nie chciała dać sie pomierzyć,bo tak brykała. Raju, kiedy to było, czas tak szybko leci... Zaczęłam 5 miesiąc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... Myślę że co niektóre z Was mnie jeszcze pamiętają, ale się cieszę że powiększa się grono przyszłych mam, a za resztę dziewczyny trzymam kciuki. Również słyszałam , ze zwiększa się szansa na zajście w ciążę po hsg, histeroskopii czy laparoskopii ale hsg mi nie pomogła a histero i laparo nie miałam. U Nas noce nieprzespane bo synek daje mi popalić i te nieszczęsne kolki :-( masakra jakaś :-( Pytanie do dziewczyn które mają już swoje pociechy założyłyście inne forum, można dołączyć jak coś? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza aż mi się łezka zakrecila jak poczyalam Twój wpis. Cieszę się że wszystko ok :-) Mh1 a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja - u mnie bez zmia, brzuch czasem poboli ale @ nie ma, jutro już napewno pójdę na bete bo zaczynam sie martwić. Miska- a Ty byłaś na badaniu? Jak sie czujesz? Trzymam kciuki za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martwić? Bo nie masz okresu? Chyba cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami pod koniec brania antków zaczniesz gonapeptyl i po ok. dwóch trzech tygodniach właściwą stymulację :-) X Zocha no to prawdziwe zmartwienie bo coś czuje że IUI jednak się udała :-) bo co innego mogloby tak skutecznie blokować @ ? Który to dc u Ciebie? X Iza super wiadomość:-) Twój m.dobrze mówi u mnie tez nic nie było widać miedzy nogami i ma być dziewczynka :-) X Julia jak tam na wojażach? Zazdroszczę tej beztroski..korzystaj ile się da :-) X gość X no chyba nic dziewczyny nie założyły nowego ..ale może to nie głupi pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Zocha82- kciuki mozesz puscic :) zgodnie z Waszymi radami nie odstawilam duphastonu. Zawsze jak go bralam to @ i tak przychodzila, dlatego pomyslalam, ze jak poplamilam to moge odstawic. Dzisiaj od poludnia @ sie rozkreca wiec juz ze spokojem moge odstawic duphaston i zaczac brac DHEA. Ktos z naszej trojcy musi miec dobre wiadomosci! Padlo na Ciebie :):):):):) trzymam bardzo bardzo mocno kciuki kochana! :*:* X Iza- cudowne wiadomosci :) X Kochane dziekuje za rady dot duphastonu :* Jestescie najlepsze! Dodam od siebie, ze ja biorac duphaston zawsze dostaje @, a czesto nawet przychodzila wczesniej niz powinna, dlatego chcialam sie upewnic czy skoro plamie to juz moge odstawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleczka21 - wiem, że nie pisałaś nic o wieku obecnego partnera ... chodziło o to, że z M... in vitro, a po zmianie Ci się udało ... więc mój M... w złośc***alnął, żeby zmieniła partnera, a dorzucił młodszego, bo według niego im człowiek młodszy tym łatwiej o dziecko ... o Dzięki dziewczyny za wszystko :) Leki oczywiście odstawiłam i dzisiaj rano obudziłam się z bólem brzucha ... @ się rozkręciła, więc dziś 1dc. Pani dr nie odpisała, więc od niedzieli na własną rękę zacznę brać estrofem i zadzwonię umówić się na wizytę podglądową. I najważniejsze ... muszę umówić się na przegląd do stomatologa ... przeczytałam gdzieś, że problemy z uzębieniem mogą mieć wpływ na niemożność zajścia w ciążę. Miłego dnia Kochane ... ja właśnie szykuję stół na imieniny mojego M... jestem okrutnie zmęczona, ale jutro sobota, więc odpocznę ... bynajmniej mam nadzieję ... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska kochana co tu dużo mówić wqrzylam się.. no to DHEA , Ubichinol i jeszcze herbatkę z Czystka proszę popijać dwie filiżanki dziennie:-) dla m.jakby dał się przekonać tez nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątek 13- nastego nie okazał sie zbyt szczęśliwy :-( ale jeszcze nie tracę wiary. Endometrium urosło do 10mm ( nigdy tyle nie miałam w cyklu naturalnym- nie wiem , która to z Was poradziła mi ten witaminowy " koktail mołotowa- ale najwyraźniej działa !!! DZIEKUJE !!!! ) no ale pęcherzyki tym razem nie urosły :-( oba największe maja po 11/2 mm....wiec jesli do niedzieli nie podrośną do minimum 16 mm ( podglad niedziela ) to niestety czekamy na miesiączke i działamy w następnym cyklu . niestety- bo juz tak bardzo sie cieszylam, a każda z Was wie , ze czekanie jest straszne. Myślicie , ze jest jeszcze jakaś realna szansa ? Czy którejś z Was podrosły przed dniem owulacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska- :( nie zostawiaj mnie samej...łykaj te specyfiki, walczymy dalej! Iza- pięknie, cudownie Cie czytać :) Alexvan- mi zawsze pecherzyki rosły dzień/dwa przed owu Nadzieja- martwić... Bo test negatywny a @ nie ma, i może to lactovaginal przyblokował...32 dc ale jak z reguły mam dłuższe cykle. Biedronka- jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha82, czyli jesli we wtorek miały 11/2 mm i do dzis nie urosły to jest cień nadzieji, ze do niedzieli podrośną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć jestem tu nowa, chce napisać o histeroskopi owszem to diagnostyka służąca ocenie macicy itd. Miałam robioną ze względu na mięśniaki a okazało się że mam polipy (a nie miałam żadnych objawów), które od razu mi wycięto. Czyli tak też można. Po wycieciu polipów doktor zaproponowała ostatnią inseminację (byłam po 3 nieudanych inseminacjach i byłam już zapisana w kolejce do invitro) no i zaszłam w ciąże po 4 inseminacji. Warto próbować i nie bać się histreoskopi skoro może pomóc. A ogólnie polecam klinikę Polmedis we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja w pierwszą ciążę zaszłam w następnym cyklu po hsg, a w drugą w cyklu po histeroskopii. Więc musi coś w tym być. Lilianka31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Zocha82- mam ogromna nadzieje, ze nie zostawiam Cie sama tylko z malym Bąbelkiem w brzuszku :):):) X Nadzieja :* :) m oczywiscie jeszczd nie zamowil q10, czystka nadal nie kupilam :D moze jutro uda nam sie to ogarnac :) i nie denerwuj sie! Zabraniam :) X Iza :) kochana dzisiaj 13-go podzielilas sie z nami pieknymi wiadomosciami, wiec to jest piekny dzien :) X Darkness- ja juz zaciskam kciuki! :) X Alexvan- moze jeszxze nic straconego, trzymam mocno kciuki za piekny wzrost pecherzykow i crio! :) X A moj M. nie daje mi odpoczac :P juz namawia na kolejna iui :P rece opadaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvan- jest cień nadzieji, tylko dziwne że pecherzyki są tak małe przy tak grubym endo. Pamiętaj że przy transferze najważniejsze jest endo do zagnieżdżenia. Miska- ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Zocha82 zrób jutro rano test ciążowy to już powinna być kreseczka bo jestem pewną że jesteś w ciąży mi przy drugiej inseminacji 14dni po nic nie wyszło a 17blada kreska która poza mną i moim tata nikt nie widział ani mąż ani mama ale jednak to co my widzieliśmy z tata to była kreska jestem teraz w 20 tygodniu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Chyba że masz możliwość to zrób jutro bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha -3mam kciuki:**** mocno mocno:)) Miśka - Kochana trzeba walczyć dalej:*** grunt to walczyć i się nie poddawać:** Nadziejko dzięki z ainfo dot długiego protokołu:) teraz tylko oby @ przyszła w terminie bo już wszystko sobie policzyłam hihi...:) xxx Biedronka jak tam po wizycie?:)) jak maleństwo?:))) xxx Alexvan 3mam kciuki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Malamii- dziekuje, ja sie jeszcze nie poddaje :) po prostu nie bardzo juz wierze w powodzenie iui w naszym przypadku... Ja endometrioza, hashimoto i slaba jakosc komorek jajowych... M obnizone parametry nasienia... Wydaje mi sie to wyrzucaniem pieniedzy w bloto :) Mam plan w styczniu podejsc do drugiego ivf :) i jak wtedy sie nie uda to bedzie koniec moich dzialan w tym kierunku :) tak postanowilismy i juz jestem z tym pogodzona :) wlasnie jestesmy na etapie projektowania domu i nawet w tych planach zakladamy, ze bedziemy sami... Oczywiscie zostawiamy sobie mozliwosc zrobienia poddasza uzytkowego na wypadek cudu :) ale na chwile obecna chyba juz powoli godzimy sie z tym co jest teraz i co moze byc juz zawsze... Mamy siebie i to jest najwazniejsze :) A moze kiedys spotka nas piekny cud...? :) Hihi napisalam to i teraz sobie przypomnialam, ze po pierwszym ivf tez juz powiedzialam, ze nigdy wiecej, a jednak :P Tak czy inaczej- ja zawsze musze miec plan B i na chwile obecna jest on taki, ze godzimy sie z tym co nas spotkalo i jestesmy szczesliwi jeszcze bardziej niz teraz :) Zmieniam prace, budujemy domek i zwiedzamy swiat :) Mam ogromna nadzieje, ze u Ciebie teraz wszystko zakonczy sie szczesliwie! Moze bedziemy razem w styczniu testowac :) A gdzie podchodzicie do ivf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małamii, ja tak miałam, więc skoro masz mieć jedno opakowanie to z pewnością też przy 21 tabletce zaczniesz Gonapeptyl. Trzymam kciuki, żeby tak było i żebyś na początku stycznia miała punkcję i oczywiście oby ten długi protokół to był strzał w 10 :) :) :) Super, że mogłam Ci poprawić humor :D malena :* Moja też mega brykała ale dr chyba miał refleks i pyk zatrzymanie powiększenie, pyk zatrzymanie powiększenie. Pierwsze oglądanie i już była przezierność karku zmierzona. Pod koniec jeszcze drugi raz, dla pewności. gośćx ojć :( oby te kolki minęły raz dwa. Elfica :* :* Nadzieja no to chyba faktycznie mój M ma rację, tym bardziej, że chłopaki w 13 tygodniu już pokazują co tam mają a mieliśmy super widok na te okolice :) Miśka D, Zocha :* :* alexvandekol, mam nadzieję, że podrosną ale nie wiem dokładnie jak to jest. Zocha testy nie zawsze pokazują prawdę niestety :( Kciuki zaciśnięte :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska TY już miałaś IVF? nie wiedziałam...myślałam ,że tylko IUI.... miałaś tylko jeden transfer? i jakie jakości komórki? MY podchodzimy w Katowicach w Gyncentrum....trzecia procedura....ostatnia...jeżeli się nie uda chcemy zaadoptować zarodek- będę walczyć do końca....jakoś nie wyobrażam sobie życia bez dzieciątka:( My też jesteśmy w trakcie urządzania...niby mam czym myśli zabić...bo wszystko trzeba wybierać...do kuchni,łazienek ale nie mogę przestać myśleć o tym co nas spotkało:(:( zocha-3mam mocno kciuki:**** xxx Tak Izuś poprawiłaś mi humor:) bo o tym nie wiedziałam:)a czym szybciej tym lepiej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
*Biedronko, jak po wizycie? *Kkinia, ja mialam hsg, histero i laparo i nic nie pomogło. ale moja koleżanka w pierwszym cyklu po laparo zaszła w ciążę. zatem róznie bywa. *aleczka21, byłas dziś u lekarza? jakie wiesci? *MałaMii, do tego, co napisałą Iza, ja dodam tylko, ze u mnie 2 się nie pojawiła. miałąm tylko plamienie. no i u mnie tak było, ze ostatnie dni brania antków pokryły się z gonapeptylem. wychodzi na to, że styczen bedzie nasz :* *Ia, bardzo się cieszę z wieści od Ciebie:) pewnie kamień z serca Ci spadł :) i dobrze:) długie nogi? koszykarz albo wysoka panna! dużo dobrego :* *Zocha, zrób betę. będzie czarno na biały. niepewnośc jest najgorsza... *Miska, czyli jednak? kurde:/ ściskam! styczeń bedzie nasz! bo to wszytsko nie moze się tak skończyć. wykorzystamy wszystkie mozliwosci :) *Darkness, mnie lekarka poinformowała (po pierwszym transferze), ze gdyby się nie udał, to czekać do @, od 2dc estrofem, a potem usg miedzy10 a 13dc. na Twoim miejscu tez bym łykała leki. co do dentysty i zębów niedoleczonych, to prawda. potrafią siać w organizmie. tak samo migdały. warto zbadac. wszystkiego najlepszego dla Twojego M. *Nadzieja, ja po Twoich sugestiach piję czystek codziennie :) coś jeszcze polecisz mi w czasie przygotowań do crio? *Alexvan, ja nie pomogę. u mnie raczej pecherzyki rosły równomiernie. swoją drogą nie wiedziałam, że na cyklu naturalnym pecherzyki są tak samo wazne, jak endometrium. Życzę Ci najlepszych wieści! niech się dobrze dzieje! oby do niedzieli! * u mnie dziś 20dc, mam nadzieję, że @ przyjdzie planowo. tymczasem mam karnet, jestem po pierwszych zajeciach. zakwasy bedą, ale głowa się na czymś innym skupiła. dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza82 jakoś dajemy radę chociaż czasami jest ciężko podajemy również krople sab simplex polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasku co prawda ja nie miałam crio ale ..:-) to co ja robiłam to dużo ruchu i Ty tez to robisz :-) czystek, Ubichinol,koktajle warzywne, świeże soki wszystko oczywiście własnoręcznie przygotowywane i orzechy dla M.to samo chociaż Czystka nie chcial pić za nic ;-) Malami, Misia do ivf podchodziła razem ze mną pod koniec czerwca ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×