Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Ewap robili mi USG przed wyjściem. Krwiak bez zmian, dlatego muszę leżec. Nie ma mowy o wyjściu z domu czy wyjeździe na święta. Eversea moje gratulacje! Śpij, odpoczywaj, bo wypoczeta mama to szczęśliwa mama:) Ciekawe co znaleźli w macicy. Na usg to zobaczyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Eversea- GRTULACJE!!!!!ja tez mialam cesarke, bedzie dobrze. Ja rodzilam a niedziele a do piątku doszłam do siebie. Musisz tylko chodzić, powolutku, nie można zależeć. Blizna bedzie ciagnąć na poczatku. Masz ja zaklejona czy zszyta? Najważniejsze, ze dzidzia z Tobą cała i zdrowa. Cieszcie sie tym wspaniałym prezentem świątecznym. Jak masz jakies pytania co do co i jak po cesarce to pytaj. Co prawda moja była 5 lat temu, ale pamietam jak by była wczoraj :) Ja właśnie sie przygotowyuje do 3IUI, niedługo jedziemy. Darkness- wszystko bedzie dobrze. Nie denerwuj sie. Odpoczywaj i myśl pozytywnie! Julia- ty tez w domu lezakuj, TV, książka i relax!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami, Alexvandel, Kkinia, Elfica, Julia i wszystkie kochane i dzielne dziewczyki Przepraszam... Się nie udało... Troche mnie to zdołowało... Wiem, że kiedys wyjdzie, ale naszedł mnie dół... Wszystkim Wam życzę spełnienia marzeń, dbajcie o siebie mocno, cieszcie się szczęściem! Bardzo się cieszę za wszystkie, którym się udało w grudniu... Nie chciałam psuc miesiąca:) Mi w czwartek stuknęło 35 i jeszcze mnie to pogrążyło... Ale co tam, w przyszłym roku! Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko!!!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea - witamy Oleńkę po tej stronie brzuszka :D Dużo zdrowia dla niej, a tobie szybkiego powrotu do pełni sił. Nie denerwuj się karmieniem, początki zawsze są trudne. Kibicuję z całych sił :) o Ewap156 - dzięki za te słowa ... Dziś praktycznie czysto ... więc się uspokoiłam ... tym bardziej, że M... wczoraj do mnie "nie przejmuj się, wszystko będzie dobrze...odpoczywaj" o Lucy1980 - daj sobie czas ... zaciskam kciuki, aby 2016 był dla Ciebie szczęśliwym rokiem ... Przytulam :) o Poszłam dzisiaj na krótki spacer, teraz przygotowania na jutro do pracy (dobrze, że 2 dni tylko mi zostały i wolne). Wiecie ... wczoraj mój brat (dodam, że gówniarz :P młodszy o 5 lat) rzucił hasło ... "Obiecuję Ci, że jak dowiem się, iż w styczniu pracujesz to osobiście Ci wpierd....e :P taaaaaaaaa doskonale wiem jaka ty potrafisz być spokojna i nie denerwować się w pracy ... na zwolnienie i to migiem" :P No i chyba się go posłucham :) w końcu na ten Cud czekałam prawie 7 lat ... i to ta Kruszynka jest teraz dla mnie najważniejsza ... byle do 2 stycznia. Pozdrawiam ciepło ... u mnie cudne słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea, gratuluję i życzę Tobie i małej Olence cudownego wspólnego zycia:) bardzo się cieszę, że wszystko z Wami ok i N pewno z każdym dniem będzie lepiej i łatwiej. Piękny prezent pod choinkę! Ściskam Was dziewczyny :* Alexvan, jak się masz? Nieustannie trzymam kciuki :)) Darkness, mam nadzieję, że lezysz i odpoczywasz. A bierzesz magnez? Taki z b6? Julia, grzeczna dziewczyna ;) MalaMii myślę o Tobie ;) A ja dziś na studiach. @ brak. Czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa - ty Uobuzie :P A co do magnezu ... żadnego nie łykam, ale codziennie piję kawę rozpuszczalną, zbożową "Anatol" niby z magnezem ... myślałam jednak aby codziennie po 1 tabletce chociaż asparginu zażyć (chyba Nadzieja78 polecała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea gratuluję i cieszę się że Malutka jest zdrowa i że wszystko poszło ok. Tym co znaleźli się nie przejmuj, wychodzi na to że jednak wcześniejszy poród był uzasadniony. Teraz nic Wam już nie zagraża i masz już przy sobie swój najpiękniejszy z możliwych prezentów na gwiazdkę :) A i Święta spedzicie już w komplecie w domku. Dbaj o Was i wypoczywaj ile tylko się da ❤️ Darkness ja też popieram Twojego brata. Twoja praca do najłatwiejszych i najspokojniejszych nie należy, a za duży masz bagaż doświadczen, żeby choć w małym stopniu ryzykować. Domek, łóżeczko, spacerki, relaks przy Twoim ulubionym rękodziele :) Brzmi nieźle, nie??? :) Lucy przytulam... Zbieraj siły i niech ten nowy rok będzie dla Was dużo lepszy niż obecny 🌻 A ja dzisiaj jakiegoś doła zlapalam... Nie wiem do konca o co mi chodzi, ale dzień i humor zdecydowanie gorszy. Dobra, już nie smęcę... ;) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea gratulację:*** Macie przepiękny prezent na święta:)) Dużo zdrówka dla Ciebie i Oleńki:** xxx Lucy Kochana...przykro mi:( ale trzeba walczyć dalej...2016 będzie dla Nas szczęśliwszy...zobaczysz:*** xxx Darkness braciszek ma rację...od stycznia uciekaj na l4:***masz teraz o kogo dbać:** xxx Anansowa a kiedy @ miała przyjść? ojj oby był kolejny Cudd:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eversea - gratulacje :D dużo zdrówka dla Was dziewczyny i szybkiego powrotu do formy życzę.. Tak myślałam, że wybralas Borowska. Jak tylko będziesz miała siłę to napisz proszę coś więcej o wrażeniach.. Ściskam :) x Lucy - przykro mi :( Dużo wiary i nadziei w Nowym Roku życzę, no i oczywiście spełnienia tego najważniejszego marzenia :* x Andzia - powodzenia!!! Trzymam kciuki... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*** Malamii, dzieki, odezwe sie po, juz jestem w poczekalni. *** Darkness- brat ma racje. Jesli jest możliwość pójścia na zwolnienie to trzeba korzystac. W US niestety takie rozwiazanie jest niemożliwe :( W mojej 1 ciazy naturalnej pracowałam do ostatniego dnia *** Lucy- trzymaj sie k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Ups urwało! Ten gość powyżej to ja! ***Lucy-trzymaj sie, wiem co czujesz! Zbieraj siły i walcz dalej. Masz juz jakiś plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea, fantastycznie, że masz już Oleńkę ze sobą :-) x Darkness, naspiszę jak mój lekarz widzi branie magnezu: w I trymestrze wystarczy jedna tabletka żeby zniwelować skurcze, a od usg połówkowego 3x1 tabletka zapobiegawczo. Wg doktora taki system zapobiega przedwczesnym porodom. Ale wiadomo, że pewnych rzeczy sie nie przeskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Eversea gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy kochana, przykro mi... Musisz dalej walczyć. Wypij sobie w święta, odreaguj i w Nowym Roku wracaj ze zdwojoną siłą. Mysleliscie może o in vitro? Nadzieja widziałam reklamę tej poduszki w czasopiśmie M jak mama:) w szpitalu sobie czytalam. Dzięki! Darkness lubię Twojego brata! Chyba razem z nim jesteśmy w spisku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Eversea zdrowka dla Olenki i sily dla Mamy! :) Gratuluje :) X Julia- ciesze sie, ze jestes w domku! X Darkness- gratuluje pecherzyka :) Bardzo dobrze myslisz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Malena Nadzieją jak się czujecie bo ją jak zwykłe brzuch brzuch i jeszcze raz brzuch wczoraj to już plakalam z tej bezradności boje się aby do 7miesiacs odliczania lekarz minie pocieszyl że mam szansę lepiej się poczuć tak do 28 tygodnia bo później może być gorzej!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Ja juz po, teraz tylko czekać! 28 badanie progesteronu a za 2 tyg. test. Trzymajcie kciuki! Do 3 razy sztuka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eversea zdrówka dla Was i gratulacje :-) najważniejsze ze juz razem :-) X Lucy przykro mi. Ale pamiętaj nowy rok to nowe nadzieje. Trzeba działać dalej bo wszystkie wiemy ze warto :-) X Darkness albo Aspargin albo Magne b6 po jedzeniu. X Andzia powodzenia :-) dlaczego L4 jest nie możliwe? Nawet jesli są wskazania no.ze względu na specyfikę pracy ? X MiskaD jak się czujesz ? :-) X Ewap ja właśnie skonczylam 27 Tc i zaczynam 28 a brzuch naprawde od kilkunastu dni odpuścił. Idąc na spacer (sunę raczej ;-) ) bo bolą kości "dupne" krzyże, ogonowa i lędźwie. Jak więcej pochodzę to brzuch się napina na kilka, kilkanaście sekund. Więcej poleguje ale nie jest źle. Córcia szaleje, ciągle ja czuje i jestem spokojna. Tobie tez tego życzę:-) X Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversa gratuluje!!! Ja bylam zadowolona z Borowskiej., Tobie tez tam bedzie dobrze. Jutro pewnie bedzie P.Edyta, popros zeby pomogla Ci przystawic mala i niech poopowiada Ci o laktacji , nawale hormonalnym. Moj maluch po tych wszystkich radach ladnie przejadl mi nawal i generalnie zero problemu z karmieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie kochane jakiś fajny przepis na pierniczki, które nie muszą odwilgnąć.???? niecierpliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Niecierpliwa ja dzisiaj robiłam pierniczki i juz mój mąż je zajada ;) przepis z kwestiasmaku.com ;) # Eversea gratulacje! Zdrowia dla Ciebie i Olki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
# dziewczyny tydzień temu w nocy zaczęło mi lekko lecieć z piersi...ale teraz się zdecydowanie rokrecilo ;/dzisiaj w nocy całą piżame miałam przemoknieta! Zakupiłam wkładki bo w ciągu dnia tez mi z nich leci...w sumie jest to bezwonne, prawie bezbarwne, czasem bardziej żółte. Nie widziałam, że tak szybko może pokarm juz się produkować (jestem w 19 tygodniu) na pewno wspomnę o tym na wizycie lekarzowi, ale czy którejś z was też tak szybko się zaczęła laktacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Czyli Nadzieja mam nadzieję że to było pocieszenie że może i mi odpuści wiesz ją naprawdę znoisze te kłucia ciągnięcia w pachwinie czasem nie daje rady się wyprostować ale te bóle @mnie wykanczaja ale też cieszę się że niunią dobrze bryka tylko czasem boje się że te bóle doprowadza do wcześniejszego porodu i dlatego tak się denerwuje ale mam nadzieję że będzie wszystko ok .A kosc ogonową też już przerobilam masakra jak u starej babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.mojewypieki.com/przepis/pierniczki-przepis-ii Niecierpliwa ja robię z tego przepisu :-) są pyszne. Po upieczeniu wystygnięciu polukrowaniu wkładam do puszki dodaje ćwiartkę jabłka, skórkę z mandarynki i po 24 h mięciutkie:-) Dodaje tylko polowe przyprawy do piernika niż jest w przepisie. Morela ja mam czasem tylko takie żółte naloty :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa i mnie ciągnie po bokach to naprawdę jak najbardziej normalne:-) jak nie mamy skurczy to wszystko ok. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Ale wiem że masz rację i że to ciągnięcie jest jak najbardziej normalne tylko tak jak c***isalam mnieprzerażaja te bóle @ake dam radę aby nic złego nie robiły wiem że ją panikara ale to moje pierwsze dzieciątko po 8latach starań i chyba dlatego ciężko mi wyluzowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×