Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gość
Ja dalej w szpitalu postanowili mnie zatrzymać na obserwacje na "parę" dni( w poniedziałek pewnie pójdę do domu i wtedy ogarnę to trzecie połówkowe, bo chyba juz pisałam ze musze pójść prywatnie ) właśnie nadrobiłam czytanie i zapomniałam co miałam komu napisać taka jestem przymulona tu ;-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Julia dzięki, właśnie z tym wziernikiem to ja padnę bo mnie zawsze boli, ale chcę mieć to z głowy, najwyżej będę płakać:-) . Bycie kobietą nie jest łatwe. Włosy mi dalej wypadają, może powinnam zbadać tarczycę, sama nie wiem, już mam placki łyse po bokach, a jak będą odrastać to będę wyglądać jak kurczak. Rozbawiły mnie babcine majtki, ale one na pewno są wygodne. Po porodzie sn w domu też najlepsze zwykłe bawełniane majty, żeby mieścily się podkłady, duże podpaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja - to sobie odpoczniesz prze weekend ;).trzymaj sie tam. Ja sie dziewczynki odmeldowuje.Jutro ruszam do rodziców i w pon do szpitala.Trzymajcie kciuki.Jestem przerażona.DOsłownie wszystkim. JEszcze moj M wrocil dzis z pracy ledwo zywy, pewnei jakies grypsko....a mial byc ze mna w osobnej sali po porodzie...:/ eh zawsze kurna cos.zawsze. Zamelduje sie jak wrocimy do domu :) ściskam Was Wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzuro polecam szampon Seboradin. Mnie wypadaly podczas stymulacji i po transferze tak, że myślałam że będę łysa. Teraz dzięki temu szamponowi bardzo szybko odrastaja. Wygląda to komicznie bo mam jeżyka, mini grzywke i baczki na głowie, a reszta włosów długa :) Ale dobrze że odrastaja bo po ciąży to już bym wylysiala, a tak chociaż trochę mi ich zostanie :) Piksi trzymaj się! Kuruj chłopa, niech Ci pomaga:) Odezwij się jak najszybciej po! Życzę Ci cudownego przeżycia ze spotkania z Malenstwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Piksi- powodzenia, za kilka dni będziesz mamą i to otworzy nowy rozdział w Twoim życiu, synek da Ci wielką radość , mimo że początki są trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksi kciuki mocno zaciśnięte! Zamelduj się jak będziesz miała możliwość:) ale Ci fajnie, ja też już bym chciała swojego Skwarka zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piksi Diksi Będzie dobrze! Buziaki! Mam nadzieje, że mąż szybko stanie na nogi! xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzuro polecam ci na wypadajace wlosy Szampon dermena, i odzywke wax ale uwaga nie biowax, wax stosuja nawet osoby po chemioterapii. Tabletki biotyna ( czysta) lub ewentualnie takie z duza zawartoscia biotyny...temat wlosy to dla mnie temat rzeka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Ananasowa u mnie po wizycie zmiana planow crio przełożone na piatek z tego wzgledu ze endo jeszcze ma podrosnac i nie mialam owulacji jeszcze a bylam pewna ze dzis pekl pecherzyk zarodki mam 5 dniowe. Co do lekow to narazie biore witaminy( Femibion, koenzym q10, wit. D3), od przyszlego tyg luteina, luttagen, encorton, clexane. Takze bede tuż tuż za tobą. Ale testowac pewnie podobnie bedziemy:) Ja podchodze w Lublinie. A ty jakie masz keki przed krio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piksi to juz nie będziesz miała neta ? Trzymaj się i powodzenia !!! Julia ;-) wyobraziłam sobie te Twoj***aki i grzyweczkę hehe :-) tez słyszałam ze ten szampon wart polecenia. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Na forum jako świeżak. Jednak w walce o dzidziusia niestety nie. Prawie 3 lata starań i nic :( Jestem właśnie na etapie zmiany lekarza. W czwartek moja pierwsza wizyta w klinice w Poznaniu. Cała moja dokumentacja już przygotowana, ale jeśli chodzi o mnie to nie koniecznie - denerwuję się z dnia na dzień coraz mocniej. Na tym forum nie znalazłam się przypadkowo. Jest tu moja dobra duszyczka alexvandekol ( dobrze Cię rozszyfrowałam) dzięki niej tu trafiłam. Zawarłyśmy z alex taki pakt, że obie musimy być w ciąży tylko ona pierwsza, a ja chwilę po niej ;) Starszym się nie odmawia. A tak prawdę mówiąc życie zweryfikuje jak się potoczą nasze losy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Pixi, powodzenia, czekamy na newsy po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
DoReMiDo jak wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa tak ja miałam duphaston 3x1 i prolutex 1x1. Eliza to przesuwam Cię w kalendarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azzurro - ja też miałam wymrażana nadzerke i powiem Ci, że nic a nic nie boli.. Przyrząd już Julka Ci opisala więc faktycznie z tego wszystkiego to najbardziej boli zakładanie wziernika zwłaszcza jak strasznie napniesz mięśnie.. Będzie szybko i praktycznie bezboleśnie.. Zobaczysz.. A będziesz miała to za sobą.. x Pixi - Kochana mocno kciukasy zaciskam za Ciebie :* Czekamy na wieści z niecierpliwością... x Nadzieja - a czemu Cię zatrzymali na dłużej? Ale rozumiem że wszystko ok? Trzymaj się tam dzielnie... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Eliza po zestawie leków coś mi pachnie Ovum czy się myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
*ELiza, a Ty na naturalnym cyklu masz crio? ja mam estrofem od 2dc, a od wczoraj prolutex i duphaston, od poniedziałku dołożę encorton i fraxiparine. nie martw się opoźnienie,, będzie ok!:) *Martka, witaj :) będziesz miała wizytę w Medart? Alexvan stamtąd, więc tak myślę... ja jedną nogą też, tz. crio gdzie indziej, ale lekarze prowadzący włąsnie w Medart *MałaMii? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Malena jak się czujesz jak ci mijają dnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Biedrona- no ja wlaśnie z tych co napinają mięśnie przy wzierniku:-) Zatem pozostaję mi jakoś to przeżyć, 10 godzin rodzilam syna to chyba to też wytrzymam. Póki co czekam na wynik cytologii. Asia- używalam kiedyś tej Dermeny, faktycznie byla dobra. Ale chyba i tak poproszę o skierowanie na jakieś badania, może coś mi się poprzestawialo po porodzie. Julia- ja mam wlosy do pasa, więc też będę wyglądać z przodu nieciekawie, ogólnie teraz moje wlosy to tragedia. Do fryca mialam iść jak przestaną wypadać a tu czwarty miesiąc i dalej lecą, powinnam teraz chodzić w worku na glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azzurro - ja też strasznie się napinam niestety ale przez to że tak często trzeba było rozkładać nogi, to za każdym razem zaczęłam sobie wyobrażać że to nie to co wkładają a co innego ;) mięśnie wtedy trochę puszczały ;) Dermene stosuje mój M. ;) Daje efekty przyznam.. A nie myślałaś żeby pójść do dermatologa? Poza tym ja na Twoim miejscu na pewno scięłabym włosy nie czekając aż przestaną wpadać.. Wzmocnisz je przez to i odciążysz... Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksi powodzenia 3mam kciuki:) daj znać jak będziesz z Maleństwem w domciu:) xxx Nadzieja 3maj się tam w szpitalu:) jednak będzie chłopak?:) wow:) przewaga chłopaczków na forum:):) xxx Ananasowa Kochana odliczam razem z Tobą do wtorku:):) a ja hmmm jutro mam podgląd...więc się okaże kiedy punkcja....fatalnie się czuję podczas tej stymulacji...ale jeszcze chwilkę muszę wytrzymać:) a Ty się oszczędzaj:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
Malamii, a co sie dzieje? Brzuch tak Ci dokucza? Pewnie jajniki intensywnie pracują i jutro usłyszysz dobre wieści:) a ja trzymam nieprzerwanie kciuki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No strasznie mnie brzuch boli...niby na ostatniej wizycie dr był zadowolony ale co teraz wyniknie.....dzięki za kciuki przydadzą się :** bo ja to jakoś sie obawiam tego wszystkiego...jutro się wszystko okaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malami kciuki za jutro :-) Ananasowa za Ciebie tez nieodmiennie:-) A u mnie co będzie to okaże się jak urodzę..najpierw sama sobie tak wmówiłam ze będzie chłopak, ze jak mi powiedzieli ze dziewczynka to się bardzo zdziwiłam. A teraz jak zwracałam sie do brzucha po imieniu itd to dowiaduje sie ze jednak chłopak..i w którą wersję wierzyć? :-) Biedrona no jednak postanowili mnie poobserwować bo jakieś male skurcze ktg rejestruje i dostaje magnez i paracetamol w kroplówce, luteine dowcipnie. Brzuch juz nie jest jak kamień i tylko czasem pomuli. Także ulżyło mi i grzecznie leżę. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Julka ok dzięki :) EwaP nie mylisz się:) Ty też w Lublinie podchodziłaś prawda? Też w tej klinice? Ananasowa tak ja mam crio na naturalnym cyklu. Poprzedni miałam na sztucznym. Już nie mogę się doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małamii - czekamy jutro na wieści z wizyty.. Za Ciebie i Ananasowa niezmiernie mocno trzymam kciuki.. Kibicuję Wam z całych sił.. Musi być dobrze i będzie!!! x Ania1602 - a co u Ciebie? Jak samopoczucie? Zaczęłas już jakiś kolejny krok? Trzymam kciuki tak czy inaczej :) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronko wczoraj dr pobrał wymazy i zrobił biopsję aspiracyjną. Brzuch w nocy lekko pobolewał, dzisiaj plamiłam, to skutki biopsji. Tyle u mnie. Pozdrawiam wszystkie i życzę miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkolaa powodzenia na wizycie. Daj znać po koniecznie. Malamii na pewno wyhodowalas śliczne komoreczki. Trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę! Aleczka jak dziś u lekarza? Co słychać u maleństwa? Kiciolka na Ciebie się obrazę jak nie napiszesz co u Was. Miałaś prenatalne? Wszystko ok? Skanusia a Ty słyszałaś serduszko? Agusia jak u Ciebie? Stratujesz z procedurą? Suplementujesz się? Hexe a Ty? Nel co u Maluszka po świętach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczka21
martuskaa1985 witaj, którą klinikę wybrałaś w Poznaniu? Ja swego czasu też byłam w MedArt, później zmieniłam na prof. Szymanowskiego, później 'zmieniłam' partnera i udało się naturalnie:-) Julka maleństwo dobrze się rozwija, jest bardzo *****iwe, serduszko bije jak szalone, twarz zasłoniło rączka, nóżki tez zaciśnięte, wiec na razie mamy dalej niespodziankę. Od poczatku ciazy przytyłam 1 kg, wiec chyba jest okej. Wszystko dobrze, na całe szczęście. Następna wizyta 12.02. Juz nie mogę się doczekać, to taka ogromna radość moc zobaczyć swoje największe szczęście. Wczoraj już nie pisałam, bo wybraliśmy się z M. na kolacje i późno byłam w domku. Nadziejo, ależ Cię trzymają w tym szpitalu. Ale wiesz... tam jesteś bezpieczna i pod stałą opieką, wiec odpoczywaj. :-) dziewczyny, a powiedzcie mi do którego tc bralyscie kwas foliowy, bo zapomniałam zapytać. Miłego dnia, ja lecę się dokształcac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Malamii, od rana.O.Tobie myślę ;) *Nadzieja, ważne, że masz tam dobrą opiekę i trzymają rękę ma pulsie. ciekawa jeswm, kogo Ty tam slruwasz;) noc spokojna? *Piksi, kciuki za.szybki i bezproblemowy poród :* *Martuska, w moim poprzednim poście oczywiście chodziło mi o Ciebie ;) *Biedronka, bardzo Ci dziękuję za.kciuki:** *Julia, jak się masz? Płomienia mniejsze? Bez bólu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×