Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

A ja dzis po wizycie u diabeta. Dzis 37t1d i zdziwiłam sie ze to ostatnia wizyta. Cukrzyca prowadzona wzorowo, insulina zostaje na noc w takiej samej dawce, instruktaż na po porodzie udzielony i tyle..w nagrodę byl pączuś :-) A w nocy piec mocnych skurczy ..dalej dołem brzucha. I niewiem czy pojawia sie te od góry właściwe (miałam je z synem) czy teraz będę miała poniżej pępka. Będą mnie straszyć straszaki ..dzis m.idzie na nockę..juz się cykam ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka Rzeczywiscie wartosci i przyrost mamy podobny:) Skoro zaczynasz 38tc to juz tuz tuz mamuska:) poniewaz jestem tu od niedawna nie wiem czy bedziesz miala teraz chlopca czy dziewczynke? Sn czy cc? Wyobrazam sobie twoje strachy przez te skurcze:) ale co by nie bylo lada chwila zobaczysz swoje Cudko i bedziesz mogla przytulic:) a jak twoj starszy syn reaguje na rodzenstwo? Podobno do kilku lat dzieci mowia ze chca a jak juz sa starsze to juz nie bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia83
Ewap Ty miałaś wczoraj wizytę w sprawie cc? Jak tam? Nadzieja fajnie że cukrzyca wzorowo prowadzona, brawo! Ty nie masz terminu cc tylko czekasz na początek porodu i wtedy będą robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha pytalas o forum: Bylam i jestem nadal ns "objawy ciazy po in vitro" to forum istnieje od lat i zawsze bylo super:) oczywiscie jak wszedzie wpadaja tam czasem jakies dziwologi narobic zamieszania ale potem znow znikaja i znowu jest ok:) ale zaczelam pisac tutaj u was bo od jakiegos czasu tam jest troche cicho:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko!!! To już za chwilę :) czekam z niecierpliwością na dzień w którym w końcu utulisz w ramionach córeczkę, mocno trzymam kciuki by poszło gładko i sprawnie ;) wspominałaś ostatnio że kupiliście leżaczek bujaczek z Tiny Love, my też go mamy i powiem Ci że jest rewelacyjny, zależało mi na tym by mieć taki leżaczek z pozycją leżącą na płasko i w sumie przeglądałam wiele innych ale tylko ten miał taką funkcję, aktualnie użytkujemy go codziennie a ślimak robi furorę ;) <> Eversea tak mi przykro że musicie być w szpitalu :( trzymam za Was kciuki byście szybko wyzdrowiały i wróciły do swojego domu! Wasza Ola jest kilka dni młodsza od naszego synka... to rotawirus ją zaatakował? Szczepiłaś już córeczkę? My zaszczepiliśmy w 2 miesiącu życia obowiązkowymi + rotawirusy i pneumokoki. <> Pozdrowienia dla wszystkich staraczek, ciężarówek i mamusiek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Cześć kochane koleżanki forumowe stare i nowe;) Widzę, że dzisiaj wypowiadają się "świeże" mamuśki to i ja dołączę;) Czytam Was "po łebkach" i nie mam jak odnieść się do każdej, więc wybaczcie. U nas wszystko dobrze. Bączuś śpi, je i kupki robi, czyli tak jak koledzy;) Co mnie zastanawia to odgłosy jakie wydaje!!;) chrząka, buczy, prycha - M sobie wkręcił, że boli go gardło;) nie wiem, może... ale jakiś tydz temu badali go i było ok. Jutro kończy mc - przeleciało przez palce! Jest przekochany:) Ja mam jeszcze drobne plamienia ale poza tym nie czuję, że miałam cięty brzuch:) jestem trochę zmęczona, Mały w nocy budzi się co 2 godz, a mnie wydaje się, że nie zdąrzyłam oczu zamknąć:( Mam nadzieję, że z czasem będzie dłużej spał. Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia2574 będzie córcia :D syn sie cieszy bardzo bo zawsze chcial siostrę i ma być cc z kilku względów (min. Ciężki pierwszy poród, połóg potem plastyka pochwy itd) Julia w poniedziałek dr.ma wystawić skierowanie na cc bez daty..i będzie obserwował. Chce czekać jeszcze dwa tygodnie i jest przeciwnikiem ustalania daty..a ja mam przez to stracha ;-) X ZosiaD :-) fajny jest i ma fajne melodie;-) słucham codziennie a córcia podryguje przy tej muzyczce. Ja też szukalam z ta funkcja leżenia na płasko, trochę posłuży bo na siedząco jest do 18 kg :D my mamy ten szaro miętowy;-) Co u Was ? X Mamusie odzywajcie sie częściej, fajnie poczytać co u maluszków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea, dużo zdrówka dla Olusi! Jesteście bardzo dzielne i dacie radę, choć musi Wam być bardzo trudno.najważniejsze, ze jest lepiej i nie musi być cały czas pod tlenem. Ściskam Was obie!!! Alex, jak tam? Nadzieja, to już niedługo :) już niebawem będziesz tulic swoją Małą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja78
Ananasowa :-) X Zuzka cudowne wieści :-) aż nie mogę uwierzyć ze mieliście termin przed nami a synuś juz taki "duży" .. X Ewap odezwij sie co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Jestem dziewczyny melduje się po wizycie i muszę powiedzieć że mój doktorek na koniec średnio się sprawdził uświadomił mnie że jak nie będzie miejsce w szpitalu w którym pracuje to będę musiała rodzić w innym szpitalu gdzie cesarski nikt mi nie zrobi itd ...Powiem wam że wyrwalo mnie z butów miesięcznie wydawała nas wizyty u niego 500zl i powiem że myślała że mogę na niego liczyć a tu dupa .Jedyne co to jak się umowi że mną w szpitalu to zrobi mi cesarke ale jak znaczne rodzić wcześniej to muszę sobie radzić sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Ananasowa- co u Ciebie? X Zocha82- jak sie czujesz? Trzymam kciuki i czekam na super wiesci! X U mnie od kilku dni bole, glownie z prawej strony, tak jakby jajnik. Smiac sie nie moge. Kichac juz tak. Do tego bol sie nasila przy staniu lub chodzeniu. Postanowilam zadzwonic do dr i zalecenie takie, ze najlepiej w ogole nie wstawac z lozka, wraca nospa 3x1 i jutro mam zadzwonic czy jest lepiej. Troszke sie zestresowalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap no ja tez po ostatniej wizycie u mojego mam nie smak.. A nie ma żadnych wskazań? Kręgosłup? Wzrok ? Można pójść do psychologa żeby wystawił zaświadczenie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
I powiem wam że trochę mnie to przeraziła bo jakbym wiedziała o tym wcześniej to bym się przygotowała szkoła rodzenia itd a tak to masakra .A zrobilam sobie przeciwciała IGg na ospę i panie poszły mi na rękę i na wynik nie czekalam 14dni tylko wynik był dziś i wynik dodatni norma powyżej 1.2,a ją mam 7.5 i Mam nadzieję że to mnie zabezpiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska pomaga no spa ? Może przyspieszy wizytę żeby zobaczyć co się tam dzieje .. Ale widzisz ja, Ewap, Szmacioszka tez ciągle bole różne, i mimo to jest ok. Glowa do góry. Ja mam mega skurcz co godzinę mniej więcej od popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
No usg zrobił z moja księżniczka ok troszkę serduszko mocno biło 164 ale może od mamusi się udzieliło bo mój puls 150.Ale oczywiście nie wiem ile waży bo jak zapytała czy urosła to stwierdził czy widzi Pani że ją coś mierze no to się dowiedziała.Wiecie już mnie poznalyscie że jestem historyczka i dlatego ta wizyta zawaliła mnie z nóg. Nadzieją mam zaświadczenie że mam dyskopatie ale wyobraź sobie że żaden szpital w Lublinie na to nie patrzy .Tak sobie mysle że i tak psychiczną panikara jestem to może wezme zaświadczenie nas tokofobie bo jak mogą tego nie uznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieją ty rodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Na moja księżniczke tyle czekalam ale naprawdę nie mogę opanować tego strachu przed porodem SN nie potrafię wam tego wytłumaczyć ale tak jest.Ale tyle przeszlysmy to musi być doborze .Miska tak jak pisze Nadzieją te nasze bóle całą ciążę a teraz zaczynam 35tydzien a czasem naprawdę nie bylam na siłach wstac chodzić i cały czas te bóle @ .Wszystko trzeba kontrolować ale jednak nie każdy ból to cos złego jestem tego przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Miska i jeszcze jedno wiem że no Spy może lepiej dużo nie brać ale powiem że jak bralam ją systematycznie 3dziennie to było ok bóle @znikaly i mogłam normalnie funkcjonować znaczy leżeć bez zawijania się z bólu a jak przestawała brać to znowu to samo i jak się te bóle rozbijały to nawet no soa nie dawasla rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
Miska, dziś o Tobie myslałam. Bóle odpuściły? kurde, ciagle coś... jak się teraz masz? ból zelżał? może przyspiesz tę wizytę? ja leżę cały czas i grzecznie łykam leki,mam nadzieję, że krwaiki odpuszczają, choć ostatnio lekarka stwierdziła, że "taki chyba urok mojej macicy". mało pocieszające :/ na szczęscie nic mnie nie boli, choć wiem, że to pewnie spora zasługa leków. kontrola w niedzielę. dziewczyny, czy Wy rozmasowywałyscie miejsca po zastrzykach z clexane lub prolutex? ja mam zgrubienia, które są ewidentnie wyczuwalne pod skórą, porobiły się zrosty:/ ewap, no to niezły numer z Twojego lekarza:/ też bym się ostro wkurzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieją odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap nie :-) to jeszcze nie poród;-) ale czuje ze na dniach to nastąpi i chyba przełożę wizytę na czwartek. Niech zbada. Tydzień temu juz szyjka byla skrócona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×