Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Zosia2574 u mnie podobnie jak u Miski ale na początku ból jak na @ i twardy( w 7tc byłam w szpitalu pare dni na kroplówkach z tego powodu, potem w 30tc to samo. Cala ciążę sie oszczędzam i głównie leżakuje )..od jakiegoś czasu mi twardnieje tak jak piszesz jak tylko trochę się przejdę i postoje to odrazu kamień od góry. Ale teraz już odetchnęłam bo mam 36t6d dzisiaj :-) od początku nie powiem glowa zryta i panika bo bóle kojarzyły mi się z jednym i tym samym poronieniem..ale jak widac na moim przykładzie zawsze trzeba miec nadzieje i nie poddawać się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha u mnie tez były bole okresowe, cos mi się wydaje ze im bliżej testowania tym się nasilały pozatym piersi to samo, ale one przed testowaniem odpuściły na dwa, trzy dni i wtedy pocieszaly mnie słowa Justyny ze u niej bylo tak samo i po tym czasie piersi znów zaczęły boleć..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zocha - ja od transferu miałam bóle jak na @ Tak więc liczę na to, że u Ciebie to też dobry znak :) x A ja też mam dziś brzuch jak kamień, ciężko mi się oddycha, skóra jest taka napięta, że mam wrażenie, że zaraz pięknie na środku.. Brzuch nie boli, ale jest tak twardy, że ta skóra naciągnięta tylko boli.. Nie wiem co się dzieje, bo dzisiaj akurat wiele nie chodziłam.. I jestem nieco przestraszona czy jest to normalne..;) Coś czuję, że na wizycie w czwartek zasypię lekarza pytaniami.. Muszę sobie tylko zrobić listę ;) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka mi wczoraj tak stwardnial brzuch. Trochę sprzatalam, a potem przyszli znajomi i byli u nas do 1 więc myślałam że z przemęczenia. Zocha mam nadzieję że to objawy ciąży :) Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki najslodsze, najlepsze na swiecie! Wlasnie spedzilam ranek przy kawie i Waszych postach. Z gory przepraszam, jezeli pomine ktorakolwiek, ale bylo tyle stron, ze nie spamietam imion. Po pierwsze, Doremi, Kkaha- Gratulacje! Wszystkiego najlepszeg! Zdrowka przede wszystkiem. Eversea, kochana- jak Olenka? Mam nadzieje, ze juz dobrze. Caluje mocno. Kkinia- kochana, trzymam kciuki! Uwielbiam Cie za Twoj optymizm! Alexvandekol- Super, oby tak dalej. Teraz juz musi sie udac! Pamietaj, moc jest z Toba :) Elfica- co u Ciebie? Julia- kochana, nie wiem jak Ty to robisz, ze za wszystkim nadazasz- jestes cudowna! Darkness- faceci tak maja, ze nie moga sluchac w kolko o tym samym. I uwierz mi, nawet jezeli Ty myslisz, ze nie mowisz o tym ciagle, to pewnie jednak tak nie jest... Popatrz na nas- moglybysmy gadac o naszych problemach/ciazach non stop. Masz nas kochana, tutaj nam opowiadaj. Zaden facet nie wytrzyma z nami monotematycznymi :) Poza tym, moze troche sie jeszcze boi? Odpusc Mu troche- moja rada :) I nie smuc sie, bo przeciez jestes w poieknej, zdrowej ciazy!!! Buziaki Ananasowa- mysle o Tobie stale! Relaks kochana! Aleczka- wszystkiego najlepszego z okazji slubu! Milej zabawy! I w koncu Malamii- kochana, brak mi slow. A wiec Ci powiem tylko tyle, ze w jakis sposob sie uda. U mnie nic ciekawego! Duzo pracuje, teraz znowu we Wloszech, wiec duzo slonca, dobrego jedzenia i sporo Chianti. Wracam w piatek i wracam do Dworniaka. Zobaczymy co dalej! Dziewczynki z pieknymi betami- moje gratulacje! Wszystkie, ktore pominelam- przepraszam. Jestem jedna z Was, ciesze sie sukcesami i smuce porazkami jak wlasnymi! Sciskam Was wszystkie moooooocno!!!xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha Ktory masz dpt i kiedy testujesz?? Dziewczyny dzis mialam znow usg jajniki dalej powiekszone i woda w brzuchu jest...(stad te zafyszki jak twierdzi lekarz)..nastepna kontrol w czwartek..dzis zrobilam tez trzeci raz beta hcg i czeksm na wynik..18.2.bylo 286 to dzis powinno byc chyba ok.1100. I mam w zwiazku z tym do was pytanie: Przy jakiej becie powinien byc widoczny pecherzyk ciazowy na usg? Jak to bylo u was? Pozdrawiam was wszystkie i wybaczcie ze narazie czesto pisze wiecej o sobie a mniej o was ale jestem tu nowa i jeszcze was dobrze "nie poznalam":) zle mi z tym bo zazwyczaj staram sie byc osoba ktora wiecej daje a mniej bierze..mam nadzieje ze sie z czasem poprawie:)milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, podgladam Was jak moge ale napisac trudniej, Franus ma mnie na wyłacznośc niemal, nie wiem jak to zmienic bo zasypia z cyckiem i bez nie da sie go uspac.smoczk anie weźmie.bujanie kołysanie nic nie da.jedynie po spacerze spi ale poki co u nas ciagle leje :/ mamuski macie jakis patent na sypianie? poza tym jest cudnie, rośnie w oczach i sie zmienia :) BIedronka jak brzuch? lepiej? Nadzieja, Was Mały WIelki cud tez niedługo bedzie na świecie :) jak wizyta teściowej? ;) Julka -ale czas gna co ? :) Eversea - mam nadizeje, ze Oleńka zdrowa i radosna a Ty juz spokojna Griszanka, Lilianka, Azzurro, Mh1 co u Was ?:) trzymam kciuki za testy i starania :) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja beta dzisiaj tj.14dpt to 1100. 8dpt-122 10dpt-286 14dpt-1100 Czy to nie jest troszke za malo dzisiaj? Jak licze kazdej doby o 100% wiecej to powinno dzis byc minimum 1150... Czy ja cos zle licze? No i brzuch pobolewa jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie sie zacina... Moze jeszcze gdzie indziej powinnysmy sie przeniesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćproszeoopinie
Witam, czy ktoras z Was wie czy wynik FSH 5,4 mIU/ml jest ok? Badanie robione w 2 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up znowu zacieta strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosia2574 beta jak najbardziej prawidlowa, głowa do góry bedzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea - napisz co u Was. Oleńka już doszła do siebie? o Zosia2574 - jeśli masz jakieś wątpliwości to zajrzyj tutaj http://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html o Ja oczywiście znów zaczynam panikować ... pani w rejestracji tuż przed badaniem (test pappa) powiedziała, że jeśli wyniki są ok, to wysyłają info na mail ... jeśli zaś nie, to dowiem się na wizycie. Do dziś nic nie mam :( (ponoć do 14 dni czeka się na wynik, więc do czwartku niby jest czas, ale oczywiście już zaczynam schizować). Wiem wiem ... zaraz mnie tu obiedziecie :P ale co tam ... trochę mi ulżyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Weekend fatalny. Wczoraj znowu miałam krwawienie. Serduszko jeszcze nie bije mimo że wg usg jest to 7 tc+0 dni dzisiaj a wg OM 6 tc+4 dni. To by się zgadzało bo ostatnio miałam okresy tak co 26 dni więc owulacja mogła być wcześniej. Dzisiaj brzuch już nie boli, ale dają mi relanium. M kupił mi książki i angorę więc wytrzymuję leżenie, ale raczej izoluję się na sali. Na opiekę nie mogę narzekać, najbardziej męczą mnie lęki o to co będzie ze mną i z małym/ małą. Ważne mieć dobrego lekarza bo sądzę że u mnie w mieście odesłali by mnie do domu po 3 dniach i spisali na straty. Smutne, ale tak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa , Gameta Gdynia u dr Śliwińskiego. Nie kazał mi robić żadnego badania krwi, tylko chciał żebyśmy się zobaczyli między 10 a 16 dc. Więc zobaczymy co będzie chciał:) Mam chyba długi protokół , ba jestem na tabletkach antykoncepcyjnych. XXX Dziękuję dziewczynom za wyjaśnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczka21
Penelopka u mnie serduszko bylo widoczne w 6tc 2 dzień, ale wiesz to pewnie zależy od tego kiedy doszło do zapłodnienia i zagniezdzenia moim zdaniem. Julka jak tam brzuszek? Twardnieje jeszcze? Wiem że jak moja siostra była w ciąży to brała jakieś leki na twardniejacy brzuszek... ale nie wiem jakie, nie pamiętam. Nadziejko tak patrzę w kalendarz i jesteś pierwsza w kolejce do porodu. Nie mogę uwierzyć w to, że czas tak szybko ucieka. Ale pocieszające jest to, że każda z nas po kolei doczekuje się swojego szczęścia. Moje szczęście - Alicja coraz częściej daje o sobie znać fikajac w brzuszku. To wspaniałe uczucie i moim zdaniem warto dla niego poświęcić wszystko. Dziewczyny, które zastanawiają się czy warto walczyć, zmieniać plany, starać się. .. uwierzcie WARTO!!! Evarsea jak Oleńka? Jesteście już w domku? Merenko a jak u Was? Kubuś pewnie wypełnia każda Twoja chwile, ale mam nadzieje ze nas podczytujesz? Lucy dziękuję za gratulacje. A żeby zabawa była udana najpierw masę rzeczy trzeba pozalatwiac. Ale to przyjemne załatwianie... jestem szczęśliwa, jak nigdy dotąd :-) a jeśli chodzi o krwiaki... to jakas plaga na forum... istne szaleństwo. Kobietki dajcie o siebie i walczcie o swoje maleństwa. dziewczyny powiedzcie czy to możliwe żeby M czuł juz ruchy małej? Nie wszystkie, ale te silniejsze? Na razie fika bardo nisko- tuż nad spojeniem łonowym. On mówi ze czuje i trafia dokładnie w moment, gdy ja też ją czuję :-) pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam na pismie i jest 1126. Niby triszke lepiej wyglada niz 1100....zaczynsm schizowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia z tego co pamiętam prawidłowy przyrost bety jest od 66% także Twoja jak najbardziej prawidłowa. Kiedy masz wizytę pęcherzykową lub serduszkową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosia zajmij się czymś.Masz dziecko.Prxestan rozmyślać o tym na co nie masz wpływu.tak bedzie najrozsądniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia to czy to jest 1100 czy 1150 to nie ma znaczenia. Ma być minimum 66% więcej po 48h. Wiem że się bardziej boisz przez ta hiperke. Nie będą Ci oddciagac tej wody? Z tego co pamiętam Malena miała odciagana. Xoxo Aleczka przygotowania do ślubu to wspaniały czas. Ja czułam się w zywiole :)Fajnie Cię czytać taką szczęśliwą! Mój M poczuł wtedy kiedy i ja wyczulam pierwszego kopniaka. Dokładnie miesiąc temu więc u Ciebie to możliwe bo między nami jest miesiąc różnicy! Ja teraz to już nagrywam filmiki jak mi brzuch skacze:) A twardnienie było jednorazowe. Xoxo Darkness rozumiem że stresik jest, ale ja dowiedziałam się dopiero na wizycie... Nie sugeruj się tym co powiedziała recepcjonistka. Xoxo Lucy a jak tam u Ciebie? Xoxo Piksi oj tak czas leci!!! Delektuj się chwilą bo za "parę" lat Twój mały będzie Cię wypychal z pokoju bo będzie chciał być z dziewczyną a nie z Tobą hihi Xoxo A ja dzisiaj byłam na fitnesie dla ciężarnych. Myślałam że to będzie jak pilates czy joga. Ale oprócz tego jest też niezłe tempo! Jestem zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćAagape
Zosia beta powyżej 1000 rośnie już wolniej nie martw się, u mnie tak było,a teraz moje szczęście 10 miesięczne zasypia w łóżeczku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16.07 FSH super! Im mniejsze tym lepiej się stymulujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu z 20... Glupia rada.. jestem zajeta i zalatana caly dzien dopiero przed godzina wrocilam do domu a ty mi sie kazesz czyms zajac??????????? Co to za rady? Ze sie martwie to wg ciebie znaczy ze sie swoim dzieckiem nie zajmuje??? Sorry dziewczyny ale niektorzy jak cos palna to brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×