Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

A tu poza tym co do szpitala: kocyk mały 3szt. przescieradlo do łozeczka 2szt szumiący miś z sensorem rożek przescieradlo do gondoli recznik z kapturkiem ręcznik zwykły pieluszki otulacze pieluszki woombie wieszaki do ubranek przewijak przescieradlo na przewijak poduszka klin prześcieradło do kołyski 2 szt. posciel ochraniacz ochraniacz do kołyski wanienka leżaczek bujaczek wózek z adapterami fotelik z bazą niania elektroniczna snuza (monitor oddechu) UBRANKA 6 body krotki 62 7 body dlugi 62 4 pajace 62 1 pajac cieplejszy 62 4 polspiochy 62 2 dresy 62 2 czapeczki 5 skarpetek rampers 3 sztuki POKOIK Tapeta, farby, karnisz, listwy podlogowe, dywan, mata pod dywan, zasłony, meble, maskotki, girlanda, cotton balls, koszyki wiklinowe, organizery do szuflad, skrzynia na zabawki, materacyk, kołyska, napis z imieniem, oswietlenie, materacyk do kołyski, fotel, przytulanka króliczek, lampka, poduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysylam jeszcze skopiowane moje zamowienie z apteki gemini: JELP, proszek Fresh Soft, 4kg - 50 prań JELP, proszek, Color Soft, 4kg - 50 prań BENTLEY Organic, spray dezynfekujący do zabawek, 500ml Prenatal Femaltiker, 12 saszetek MEDELA, herbatka Bocianek, 40g MEDELA PureLan, krem na brodawki, 7g MEDELA torebki do dezynfekcji 5 sztuk MEDELA, wkładki laktacyjne, jednorazowe, 30 sztuk MEDELA, woreczki do mleka, 20 sztuk Disnemar Baby (Disnemar), woda morska w aerozolu do nosa dla dzieci, 25ml KATAREK Plus, aspirator do nosa, od urodzenia CLEANIC Kindii, Baby Sensitive, płatki kosmetyczne dla niemowląt, 60 sztuk NUVITA, zestaw niezbędnych akcesoriów do pielęgnacji w kosmetyczce, kolor niebieski Bepanthen Baby, maść ochronna, 100g DZIDZIUŚ żel do mycia butelek 500ml Podkłady higieniczne, SENI SOFT, 60cmx60cm, 30 sztuk Czopki glicerolowe Avena, 1g, 10sztuk Tantum Rosa, 10 saszetek MEDELA, silikonowe osłonki na piersi, Contact, rozmiar M, 2 sztuki MEDELA, silikonowe osłonki na piersi, Contact, rozmiar S, 2 sztuki OCTENISEPT, Płyn, 50ml AVENE, woda termalna, 150ml CANPOL, podkłady poporodowe, wysokochłonne, 10 sztuk CANPOL, majtki poporodowe, wielorazowe, siateczkowe, rozmiar S/M, 2 sztuki PHARMACERIS S, bezpieczny krem ochronny na słońce dla dzieci SPF50+, od urodzenia, 50ml BABY ONO, majtki poporodowe, wielorazowe, siateczkowe, rozmiar L, 2 sztuki Podkłady higieniczne, poporodowe BELLA MAMMA, 10 sztuk CANPOL, podkłady higieniczne, jednorazowe, wielofunkcyjne, 90cmx60cm, 10 sztuk KiD-Vitum, Witamina K i D dla niemowląt od 8 doby życia, 48 kapsułek twist off Linomag, maść, od urodzenia, 30g Sudocrem, krem, 60g Kompresy MEDICOMP, jałowe 5x5cm, 50 sztuk UNIMER BABY, Natrium Chloratum 0,9%, 50 ampułek po 5ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morela - trzymam mocno kciuki :D może zacząć się za parę godz, a może tez za parę dni :) daj znać koniecznie... Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Morela, Biedrona, Iza- myslami jestem z Wami!! Informujcie nas na biezaco :) Trzymam kciuki, zeby wszystko przebiegalo zgodnie z Waszym planem!! Juz za chwile wszystkie bedziecie trzymaly swoje malenstwa na rekach... Ale super!! X Julia83- ogromnie dziekuje!! Nawet nie wiesz jak mi pomoglas, zwlaszcza tym zamowieniem z gemini!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1983
Julia ja wciąż czekam, za tydzień powinnam dostać @ i zaczynam z tabletkami:) Długo strasznie ale już prawie:) Jeszcze nigdy nie czekałam tak bardzo na @. Dziewczyny powodzenia, szybkich bezbolesnych porodów życzę:) Julia, ty już też na wylocie, jak ten czas szybko leci. Napracowałaś się przy listach, zapamiętam sobie stronkę, bo wierzę, że kiedyś mi się przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, te listy zakupow i co wziasc do szpitala...o rany, mega dlugie :) ja chyba polowy tego nie mialam, ale nie odczuwalam braku niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkness to sobie narobiłaś buu. Jeszcze masz duuużo czas na skompletowanie wyprawki. Dasz radę na bank :) <> Biedrona jeszcze parę dni i mam nadzieję, że mnie z Morelą wyprzedzicie jednak :) <> Morela trzymam kciuki, żeby to były objawy porodu. Miłego relaksu na plaży (ale Ci fajnie!!). I jak co to trzymam kciuki, żeby poszło gładko. <> Julia bardzo "obfita" ta lista. U mnie połowę mniej w wykazie rzeczy do szpitala, szczególnie dla maleńkiej, bo szpital wszystko daje. Dzięki za przypomnienie o kubku do szpitala :) Chyba masz ogromną torbicę spakowaną :) <> Miśka dzięki za kciuki :* <> Ewelka na pewno lista Ci się niebawem przyda :) :) Oby @ nadeszła szybko. <>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Iza 82 kiedy masz cc? Morela i Biedrona szybkich spokojnych i bezpiecznych porodów życzę i dużo radości z maleństw. A ja dzisiaj wyczułam takie gulgotanie w brzuchu. Aż się wzruszyłam. Bezcenne doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xxxxccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1986_86
Julia :-) Informacja dla Ciebie :-) dzisiaj 9 dpt beta = 362 :-D Teraz czekam na usg :-) :-)całuski kochana i dużo pomyślności dla Ciebie i maluszka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Wam dziewczyny. Zrobiłam chyba wszystkie możliwe hormony. I wszystko w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola cudownie!!! Kiedy wizyta serduszkowa? Xoxo Penelopka to gratuluję pierwszych ruchów Xoxo Iza dla maluszka spakowalam bardzo mało właśnie. Co Wam szpital zapewnia? Ubranka? Xoxo Ewelka kurczę bo już mało czasu masz do mojego terminu porodu :) Żartuje, na spokojnie dobrze się przygotuj. Suplementacje uskuteczniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia83 - dziękuję za listy ... jak przeczytałam, to się załamałam :P rany ile tego ... o Morela i Biedrona - ale emocje :D o O dziwo M... pojechał ze mną do Łodzi ... zanim się zaczęło stwierdził, że ucieknie po godzinie, ale został do końca warsztatów. Było sporo reklam ... enfamil, jakaś firma z emolientami ... Świetny wykład pani dietetyk o jedzeniu w ciąży i karmieniu zdrowo malucha ... i na koniec gość specjalny Dorota Zawadzka ... mówiła głównie o relacjach z maluchem i jego potrzebach ... dla mnie bomba ... kobieta ma świetne gadane ... kupiłam jej książkę i mam imienną dedykację :P Dzień uważam za udany :D o A teraz oglądam Eurowizję ... szkoda tylko, ze Michał Szpak ma póki co mało głosów ... Fanka jego specjalnie nie jestem, ale uważam, że głos ma cudny i zaśpiewał rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia jesli masz wszystko z tych list to jesteś gotowa na KAŻDĄ ewentualność :D nic Cie nie zaskoczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola gratulacje :-) Jeszcze Wam napisze jesli ktos sie wacha, to z aspiratorów zdecydowanie polecam katarek- jest super, na początku nie mogłam się do niego przekonać i kupiłam Fridę..a nią to sobie można wyciągnąć ale płuca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena5
Dziewczyny, trzymam kciuki za bezproblemowe rozwiązania. Ale ten czas leci... Mój urwis ma już prawie miesiąc... x Co do znieczulenia, ja nawet nie wiem ile miałam rozwarcia, chyba właśnie coś koło 5 cm, bolało tak, że płakałam pod prysznicem. Położna zapytala mnie czy już chcę znieczulenie i zawołała anestezjologa. Akcja szła ekspresowo, ale pod koniec faktycznie akcja zwolniła i podłączyli mi poprostu oksytocynę i po problemie. Podziwiam dziewczyny rodzące bez zzo, ja jestem cienias jeżeli chodzi o ból :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie forumowiczki! Może ktoś mnie jeszcze pamięta, dostałam dzisiaj info od Biedrony, że byłam wywoływana na forum, więc postanowiłam się odezwać. Przede wszystkim gratuluję wszystkim świeżo upieczonym mamusiom! W skrócie opiszę co u mnie... niestety druga procedura nie powiodła się i w lutym podchodzilismy do trzeciej - ostatniej próby. Oczywiście znowu bardzo dużo komórek, więc nie było transferu świeżego zarodka, ale 29.03 miałam criortansfer który zakończył się sukcesem. Jestem obecnie w 10tc, więc mam nadzieję, że nadal wszystko będzie się pięknie toczyć :) ** Milita czy to możliwe że widziałam Cię w klinice 30.04? Gratuluje pozytywnej bety i trzymam kciuki! Postaram się przeczytać kilka ostatnich stron, choć pewnie nie nadrobię wszystkich zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Julia- teraz tak do mnie dotarlo... Co to bylo? Wody plodowe? Co do rzeczy dla dziecka to zalezy od szpitala co trzeba wziac. Mi dziewczyny mowily, ze wszystkie ubranka, pieluchy, rozek zapewnia szpital. W niektorych nawet butelki swojej nie pozwalaja miec. Prawie w kazdym szpitalu kaza wziac chusteczki nawilzane i pampersy. Pozniej juz tylko ubranka do wyjscia. Przyznam szczerze, ze nie orientowalam sie co bedzie potrzebne w moim, ale dzieki tej liscie wiem juz na co zwrocic uwage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia jeszcze wczoraj myślałam o Tobie żeby właśnie zapytać na fb jak u Ciebie. Kochana gratuluję! Tak się cieszę! Tyle przeszlas, że pewnie jeszcze nie wierzysz ze jesteś w ciąży. Ta trzecia procedura też jeszcze z programu była? Swoją drogą to naprawdę straszne ze się kończy. Miska no właśnie pewnie nie wody, tylko trochę więcej wydzieliny, podobno w 9 m-cu może jej być więcej. Ja listę rzeczy dla maluszka wzięłam ze strony swojego szpitala. Dorzucilam tylko butelke bo nie chce żeby karmili go taką z łatwym smoczkiem. Nadzieja mam wszystko oprócz laktatora. Kupię go za 2 tygodnie żeby w razie czego moc zwrócić jeśli nie będę karmić piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia83 tak trzecia procedura też była z programu. Był to w sumie 4 transfer, ale 5 zarodek, więc już nie wierzyłam, że się uda. Mamy jeszcze dwa piękne mrozaczki. Oczywiście nie obyło się bez strachu bo plamiłam w 6tc i okazało się, że mam krwiaczka. Jutro mam wizytę, więc dowiem się co z maleństwem i krwiakiem :) To prawda, że trudno uwierzyć, staram się nic nie planować z wyprzedzeniem, bo boje się, żeby zapeszyć. Nawet jeszcze na prenatalne nie jestem umówiona, dopiero po jutrzejszej wizycie będę się umawiać :) Zaraz sobie pozapisuje wszystkie Twoje listy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Agusia fajnie, że się odezwałaś i gratulacje X Jukia w szpitalu, w którym ja rodziłam nie pozwalają używać smoczjka i butelki. Jeśli dokarmiasz dziecko to robisz to strzykawką i wkładasz dziecku palec w rękawiczce do bużki. Niestety graniczyło z cudem, aby w ogóle dostać pokarm od położnej. X Biedrona trzymam kciuki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia wow :-)! Toż to trzeba by bank rozbić;-) X Z kolei w szpitalu w moim mieście mleczko bylo w buteleczkach jednorazowych Bebiko. Ale tez byl wielki problem zeby je dostać...chyba ze w nocy zeby cisza była a smoczka nie pozwalały położne. X Agusia !! Pięknie wiadomości:-) gratulacje ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×