Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Aleczka czapeczkę wzięłam. Była potrzebna tylko od razu po narodzinach. Pózniej juz nie zakładałam bo ciepło było. Nawet nie wiem jaki to rozmiar. Zamówiłam z Next dla noworodka :) z takim wiązanym supełkiem na gorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Annie załóż sobie konto tak jak ja, pod nikiem z forum. Nie dodałam zdjęcia na pierwszej stronie ani nikogo do znajomych.A te zdjęcia i posty które dodaje to widzą tylko dziewczyny w grupie:-) zapraszamy! Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annie84 jakoś tak spokojnie podchodze do tego,jak to mówią nie mam parcia na szkło;)nie jestem uzależniona od noszenia non stop przy sobie kom.Tak jak napisałam wcześniej fajnie by było dostać wcześniej pozytywną wiadomość i nie ukrywam,że razem z M byśmy chcieli mieć już to wszystko za sobą a szczególnie te wszystkie procedury sądowe bo zapewne przy tym będzie ogrom nerwów i stresu.Nasza znajoma właśnie nie miło wspomina rozprawy sądowe bo wszystko zależy jaki sędzia się trafi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, mam pytanie do dziewczyn z invicty czy któraś leczyla się u doktor Szczyp.... Bo wszystkich niepowodzeniach zdecydowaliśmy się na adopcje komórki, niestety Gameta w Gdyni nie zajmuje się adopcja komórki i przenosimy się do invicty. Xxx Ania1602 co tam u Ciebie na jakim etapie jesteś? Nela40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nela tak ja leczyłam się u niej. Robiła mi 4 IUI, później musiałam przenieść się do Gdańska, a po transferze chodziłam do niej i bardzo mi pomogła na początku ciąży. Młoda, miła i bardzo życzliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
A taki tak będziesz musiała na transfer jechać do Gdańska więc polecam też dr Sowińską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z Gamety. Padam na twarz po całym dniu. Więc tak, jestem zadowolona z wyniku punkcji. Było 9 komórek z czego 4 dojrzałe, według mnie całkiem nieźle bo po pierwszej punkcji miałam tylko 4 kom z czego prawidłowej budowy tylko dwie. Także teraz czekam na wiadomość z kliniki na temat dzielenia się ich i terminu transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam nadzieję,że mogę poradzić się radą. Mamy za sobą 2 nieudane transfery. Na chwilę obecną jestem na tabletkach antykoncepcyjnych i przygotowanie do 3 transferu. Mam taki problem,że mam nadwagę i kupiłam sobie tabletki odchudzające myślicie,że nie powinnam ich teraz stosować,że może to wpłynąć na wynik transferu? bardzo bym prosiła o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnaPorzeczka podziwiam Cie za tak spokojne podejście, liczę na to ze Wasza cierpliwość zostanie szybko wynagrodzona, myślami jestem z Tobą. Xxxxx Nadzieja chyba tak zrobię, albo po prostu założę konto ;) Xxxxx Nela nie wiem czy prof pojawia sie w klinikach na wybrzeżu, ale ja mogę go polecić z całego serca, to lekarz, który naprawdę wie co i jak i nie stara sie niepotrzebnie przeciągać. Kiedy jest kiepsko to mówi o tym prosto w oczy. Xxxxxx Basik piękny wynik, teraz niech sie Zarodeczki pięknie dzielą, trzymam kciuki? Xxxxxx Griszanka jak crio? Na pewno dobrze, moze tym razem siostrzyczka dla Karolka ;) Xxxxxx Ja u fryzjera umawiałam sie na kolejna wizytę na wrzesień i pani w recepcji mówi 'to tak przed terminem chce jeszcze pani zdarzyć' nie chciała uwierzyć ze to juz 36 tydzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik cudowna wiadomosc, mocno trzymam kciuki. Dziewczynki bardzo dziekuje za kazda wiadomosc odnośnie kariotypow zapewne jeszcze nie raz o nie zapytam ;) Moje kochane z uwagi na to, iz nasz Julcia nie ma dla nas juz tak duzo czasu, gdyz jak dobrze wiemy doczekala sie swojego wyczekanego,ukochanego dzidziusia zostalam wyznaczona na jej zastepce, bardzo mi milo i mam nadzieje ze was nie zawiode ;))) Tobie Juleczko w imieniu nas tu wszystkich, dziekujemy z calego serduszka za prowadzenie kalendarza, zawsze o wszystkich pamietalas ;******Oczywiscie nigdy nie mozesz nas opuscic bo jestes dla nas staraczek ogromnym wsparciem , jak rowniez inne mamusie, ktore musza o nas staraczkach pamietac,wspierac nas i doradzac. A wiec kochane moje zapraszam do czesci 3: http://f.kafeteria.pl/temat/f10/iui-ivf-komu-sie-udalo-kontynuacja-cz-3-p_6556701

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza córeczka powiększyła grono aniołków. kiciolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik- super! trzymam kciuki za dalsze powodzenie, bedziesz miala swiezy transfer? Dziewczynki, Chcialabym dolaczyc do Was na fb:) co mam zrobic? kto mnie zaprosi do grupy :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmacioszka dziękuję, jesteśmy umówieni na wizytę w poniedziałek więc się zobaczy co dalej będzie Nela40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela40 ja czekam. Mamy dawczynię, która jest w trakcie badań. Większość wyników wyszła ok. Niestety ona ma jakieś plany urlopowe na lipiec, więc jeśli wszystkie wyniki wyjdą ok, to pewnie ruszymy dopiero w sierpniu, może jakoś na przełomie lipca/sierpnia. A u Was jaki etap w nowej klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinia - kibicuję nieustannie :) ... niech to będzie ten dobry czas :) o Basik30 - zaciskam kciuki za prawidłowy podział i szybki transfer. Powodzenia :D o Rany piszecie o ubrankach na 44 i 50 ... a ja się obawiam po ostatnim usg, że 56 mogą być na mojego Szkraba za małe :P Prosiłam M... w weekend abyśmy przynieśli łóżeczko z piwnicy, ale rzecz jasna miał mnóstwo innych rzeczy do zrobienia :( więc lipa :( Zapowiadają piękną pogodę, zatem jutro wezmę się za pranie ubranek. Powiedzcie Kochane, czy wystarczy raz wyprać i wyprasować, czy prałyście po 2 razy??? o Szymon momentami jest mega aktywny - zapewne przez coraz mniejszą ilość miejsca. Napiszcie dziewczyny czy w 32 tc miałyście wrażenie przy chodzeniu jakby maluch naciskał wam na szyjkę??? Ja szybkim marszem długo nie pochodzę, zaraz mam wrażenie jakbym miała się zsiusiać - dziwne to dla mnie, wcześniej tak nie było. o Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociołka, przytulam Cie tak mocno, wiem ze żadne słowa nie ukoja Waszego bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morela15
Kiciolka tak mi przykro...żadne słowa teraz Cie nie pociesza, ale wiedz ze modlę się za Twojego aniołka i płacze razem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Kiciolka ;(;(;(;(;( Przytulam Was mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiciołka :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciolka jest mi bardzo bardzo przykro! Wiem, że to bardzo trudne, ale musisz być silna dla synusia. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę! Kiciolka....lzy mi naplywaja do oczu....przeczytalam 10 stron forum i wlasnie skonczylam i takie złe wiadomości....przytulam Cię mocno! Moja siostra tez ma aniołka. Malutka miala 2 dni :( Julka gratuluje kochana! Wiedzialam ze sie doczekasz pamietam twoje niepowodzenia ale siłę to my mamy nie ma co! Annie my tez mamy katarek plus. Teraz uzywamy bo katar nas dopadł! Ale dziewczyny moja kolezanka byla u laryngologa i nie mozna uzywac tego codziennie!!! Bo jeszcze bardziej sie wysusza sluzowke i ja uposledza. Ona sama sobie radzi. Sama sol fizjologiczna lub woda morska. Wycieknie i ok! A dzwieki rozne sa z nosa i to normalne. Ja mam naturalna lanoline firmy lanolish do sutkow. Ubranka na 56 pasowaly na 4kg mojego synka. Nie uwiezyycie ale 2 dni po 4 mies moj synek mial 1 zabka a 3 dni pozniej drugiego! Za 5 dni mamy 5 miesiecy! Cdn Doremido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×