Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Kiciolka o Boże... Co sie stało? Modlę sie za Was. Nie ogarniam co musisz teraz czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać w du_pie byłeś gowno widziałeś. Wszyscy moi znajomi zgodnie twierdza ze dziecko okolo pół roku jest spokojniejsze w podróży, łatwiej z takim w samolocie, bo w nosidełku śpi. A roczne chce chodzić, jest bardziej ciekawe wszystkiego, ale jeszcze nie powie co chce, wiekszy problem z jedzeniem itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Julka, Nadzieja- mam nadzieje, ze bol kregoslupa szybko Wam odpusci... X Julka- ktore podklady poporodowe okazaly sie lepsze? Bo wiem, ze mialam dwie firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję rady. Gdzie mogę zgłosić to że klinika od dnia punkcji mnie nie informuje o tym czy udało nam się uzyskać jakieś zarodki i ile kazali mi brać leki do transferu a już tydzień od punkcji. Nikt nie odpisuje na nasze SMS A jak dzwonimy do kliniki to oni nic nie wiedzą każdą dzwonić do embriologa A on nie odbiera i nie odpisuje co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciołka modlitwą i myślami z Twoją małą córeczką. Wszystko będzie dobrze. U nas też na początku było źle. Wyjdzie z tego. Te maluszki są bardzo silne. Xxxx Nasz bączek w szpitalu spał na wszystkich boczkach. Miał tam takiego rogala, który mu wkładali między nóżki i rączki kiedy spał na boku. A w domu śpi tylko na plackach, z przechyloną buzią na boki. Na brzuszku się kręci i rozbudza. Xxxx Co do jazdy samochodem nie znam malucha, który to lubi na dłuższą metę. Szczęśliwi rodzice lubiący podróże z dzieckiem grzecznym w aucie. Xxxx Ewap już pisałam, że u nas też wszystko super się udało na chrzciny. Mały grzeczniutki. Wszyscy nim zachwyceni:) Nie czekaj z posiewem i zrób morfologię, bo mała może mieć już anemię. U nas po nifuroksazydzie było tydzień przerwy, potem dwa dni z krwią i teraz znowu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. Każda cenna. Położna dopiero za 2 tyg, więc muszę obejrzeć te filmiki o odbijaniu. Mały noszony jest godz po karmieniu. Poduszkę na pewno zakupię chociażby jak Szmacioszka pisze, będzie potrzebna jak będzie katar. A propos noska. Położna zabroniła czyścić nosa frida jak nie ma kataru.. wy też tak robicie? Cały czas mojemu coś furczy. Mogą to być wody plodowe jeszcze albo mleczne kozy, od ulewania ;) Co Wam położne mówiły? Nawet nie wspomniałam, że przy katarze to katarka będziemy używać. Fajnie, że imprezy Wam się udały :) My też musimy się wziąć za planowanie. U nas będzie tylko 15 osób :) jakbyśmy chcieli więcej rodzinki to wyszloby tak jak u ewap małe wesele, z 80 osób ;) Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. Każda cenna. Położna dopiero za 2 tyg, więc muszę obejrzeć te filmiki o odbijaniu. Mały noszony jest godz po karmieniu. Poduszkę na pewno zakupię chociażby jak Szmacioszka pisze, będzie potrzebna jak będzie katar. A propos noska. Położna zabroniła czyścić nosa frida jak nie ma kataru.. wy też tak robicie? Cały czas mojemu coś furczy. Mogą to być wody plodowe jeszcze albo mleczne kozy, od ulewania ;) Co Wam położne mówiły? Nawet nie wspomniałam, że przy katarze to katarka będziemy używać. Fajnie, że imprezy Wam się udały :) My też musimy się wziąć za planowanie. U nas będzie tylko 15 osób :) jakbyśmy chcieli więcej rodzinki to wyszloby tak jak u ewap małe wesele, z 80 osób ;) Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiciolka - Kochana trzymaj się jakoś. Nie wyobrazam sobie co czujesz :( MUSI być jednak dobrze i bedzie. Myślami w modlitwie jesteśmy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Zuzka nie wszystko udaje mi się czytać i pewnie przeoczyłem.A byłam u dwóch lekarzy twierdzą że jakby mała miała anemię to wtedy u takiego maluszka są widoczne jakieś tam szmery nad serduszkiem a u nie ich brak i nie ma potrzeby żeby robić jej morfologie a posiew zrobię pudełeczko mam ale mam 4 godziny na dostarczenie do laboratorium i tu problem bo my kupę robimy 2 3 w nocy ale liczymy ze uda nam się któregoś dnia rano sprawę załatwić.Zuzka czy u ciebie dużo tej krwi i czy ona jest ze sluzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska ja do kołyski i do łóżeczka zamówiłam lateksowe materace. Sama na takim śpię i uwielbiam. Podkłady te z belli używałam w szpitalu. W domu tylko 2 canpola a potem juz zwykle podpaski bo po cc to jest sporo wyczyszczone przez lekarza. Myśle ze belli były lepsze. Biedronka u nas chrzciny juz zaplanowane. Tez niewielkie, ale w pięknym miejscu na świeżym powietrzu. Nasz maluch jeszcze nie miał nic w nosie, ale w tych pierwszych dniach to przeczyszcze mu gruszka jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Miska i jeszcze skierowanie od ortopedy lub neurologa na dyskopatie bo tego tez nikt nie sprawdzi ja takie miałam i poszłam do lekarza którego nie znałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Miśka mi wypisał lekarz prowadzący ze względu na wiek i historię położniczą oraz wagę dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiciolka trzymajcie się dziewczyny ! Biedrona mojej małej też ciągle coś furczy w, dzisiaj na szczepieniu pediatra kazała wkrapiac sól fizjologiczna do noska. Milenka w poniedziałek skończyła 6 tygodni, w ciągu dnia tylko je i śpi, marudna jest tak od 18 do 20 potem kąpiel i w ciągu nocy budzi się tylko raz . Rośnie w oczach ten mój skarb ☺ Pozdrawiam Wszystkie mamusie i staraczki Magda7814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciolka strasznie mi przykro z powodu tego, co spotkało twoją córeczkę. Życzę zdrowia dla niej i dla synka, a dla Was dużo siły i wytrwałości w tym trudnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciolka - trzymamy kciuki za Maleństwo a Ty trzymaj sie dzielnie KOchana, duzo siły! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska u nas Kuba ma materac pianka gryka kokos i chyba właśnie taki sam zamowie dla Natalki. Zastanawiam sie co zamowic do lozeczka - czy na poczatek tylko rozek+plaska mala poduszka i przescieradelko czy brac od razu komplet poscieli z wsadem. No i zastanawiam sie na rozkiem czy zamowic minky czy moze tradycyjny najtanszy bawelniany. Fajną stronkę znalazlam https://projectbyalice.eu/ ale mam dylemat czy na pewno minky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkinia84
Kiciołka modle sie za twoja coreczke zycze wam duzo zdrowka, musi byc dobrze nie ma innej opcji, przytulam Kochane ja po podgladzie wychodowalismy lewy jajnik pecherzyk 15mm, prawy 13,10,10. Teraz podglad w sobote i bedzie problem o ktorym kiedys tu pisalysmy. Novum jest zamkniete w niedziele a to bylby odpowiedni dzien na iui, i znowu bede miala bol glowy czy zrobic juz w sobote cz moze wstrzymac sie do poniedzialku rana. Jak nie urok to ku**wa sraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkinia84
Aaaaa i nie dostalam recepty na ovitrelle bo mam dostac w sobote no ale przeciez zastrzyk sie robi 24-36 godz przed iui to chyba juz wyklucza iui na sobote, boze widzisz i nie grzmisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciołka - pomodlę się za Twoją córeczkę ... oby wszystko zakończyło się pomyślnie. o Kkinia84 - mam nadzieję, że to właściwy czas ... życzę tego z całego serca :) o Ja po wizycie ... Szymuś odsłonił lekko buzię, ale całej nie pokazał. Patrząc na wyliczenia lekarza, a to co z pomiarów usg wynika, to jest 10 dni do przodu. Lekarz postraszył mnie, że mały "idzie" na wysoką wagę urodzeniową, a mój gin stwierdził, że konieczne będzie jeszcze jedno usg z pomiarem, czy przypadkiem waga nie kwalifikuje na cc :( W dniu dzisiejszym (według lekarza 30t 3d) synek waży 1840g ... ustawiony główką w dół i według lekarza raczej już się inaczej nie odwróci. Wszystko w porządku ... a ja uspokojona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Julka, sylkaa dzieki za info :) wlasnie miedzy tymi dwoma sie zastanawiam ;) postanowilam wyslac oba mezowi i niech on podejmuje decyzje :P X Kiniaa- to faktycznie dziwnie z tym zastrzykiem, ale moze dr szykuje iui na poniedzialek? Wtedy to by pasowalo... Nie wiedzialam, ze novum w niedziele zamkniete! To skandal :/ trzymam mocno kciuki!! :) X Sylka- ja zdecydowalam sie na bawelne. Balam sie, ze w minky bedzie malemu za goraco, a jednak porod latem ;) dodatkowo wzielam otulacz bez ociepliny z bawelny. U nas bywa w domu goraco, bedziemy pewnie chlodzic sypialnie przed spaniem klimatyzatorem, ale moze okazac sie to za malo jak juz mury beda mocno nagrzane przez slonce :/ X Ewap- dzieki za info, ale wlasnie nasz dr powiedzial, ze dyskopatia nie jest wskazaniem do cc i M rozmawial z ordynatorem ortopedii i stwierdzil to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Darkness- no to pieknie Szymus rosnie :) Nasz w poniedzialek mial 1630g i wg usg jest 4-5 dni do przodu ;) Ciesze sie, ze wszystko w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - faktycznie bardzo dziwna sytuacja Cię spotkała. Ciężko cokolwiek podpowiedzieć, na myśl przychodzi mi Rzecznik Praw Pacjenta, ewentualnie dyrektor medyczny lub menadżer, ale próbowałabym też do zarządu spółki uderzyć. To co piszesz wydaje się być wręcz niemożliwe. A jaka to klinika? Zawsze pozostaje też MZ, zwłaszcza teraz na pewno zainteresują się tematem, bo jest tam specjalna komórka odpowiedzialna za kontrolę klinik pod różnym kątem. Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Miska dziwne bo nawet wpisz sobie wskazania do cesarski i wyskakuje jedno z 4 głównych to dyskopatia .U nas a rodziłam w szpitalu klinicznym przez moją dyskopatie miałam specjalny zestaw leków p/bolowych jakby bo się nasiliły i nawet małej nie pozwolili mi nosić w szpitalu oczywiście ich nie słuchałam i mój skarb na moich rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociolka- gratulacje i modlę sie za Twoją Kruszynkę :* Kiniaa- to dziwne ze Novum pozwala sobie na zamknięcie kliniki, trzymam kciuki za pecherzyki aby wytrzymały do pon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap przed nifuroksazydem buło dużo śluzu i sporo krwi. Teraz nie ma śluzu, a krwi jeżeli już to pojedyncze kropeczki. No to rzeczywiście masz problem z pobraniem kupy;) ale zrób to jak tylko będzie możliwe, bo coś czuję, że u Was też może być bakteria. Co do anemii to mój W ostatnio miał hemoglobinę 10,7 a norma powyżej 10,4, czyli ledwo co. Myślę, że już może być poniżej. Znowu u nas lekarze "na oko "twierdzili, że raczej anemii nie ma. Xxxx Dziewczyny ja tych położnych to tak średnio bym słucha to tak samo jak z lekarzami - co jeden to inna opinia. Mi moja kazała nie podawać smoczka od początku, a potem to już nie chciał! Kazała mi jeść wszystko, a jednak widzę, że Wojtek na początku reagował bólem brzuszka na niektóre rzeczy. Dietetyczka w szpitalu odradzała smarzone, cytrusy i jedzenie typu groch i kapusta. Xxxx Więc Julia z tym jedzeniem to ostrożnie. Przynajmniej przez pierwsze tyg. Xxxx Biedrona ja jak widzę gila to wyciągam. Jak słyszę też wyciągam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×