Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gość
Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam do was pytanie czym różni się pregnyl od ovitrelle? Cena to już wiem!!! Ovitrelle prawie 100 a pregnyl ok 30 zl. Zawsze dr przepisywać ovitrelle tym razem dostałam pregnyl oczywiście dobrze bo mniej zapłaciłam ale czym to się różni bo jeśli niczym to dlaczego taka różnica w cenie. Miłej niedzieli moje anioleczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia ceną! :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griszankaanka na poczatku ciazy było cieżko z Kubusia usypianiem,gdyż nie zasypial sam,czesto potrzebowal usypiania na rekach i kregoslup mnie bolal. Udało mi się go nauczyć samemu zasypiac w lozeczku i to bylo mega osiągniecie,choc na poczatku serce sciskalo jak plakal w lozeczku. Teraz odbywa się to bez placzu pogada troche po swojemu i zasypia. Na szczescie jeszcze czesto ma dwie drzemki w ciagu dnia co pozwala mi odpoczac. Zaczeły tak od 26-27tc bolec mnie zebra i czasami musze mu tlumaczyc ze sam musi sie pobawic bo mi ciezko sie schylac i dluzej siedziec. Zapisalam go tez do zlobka,bo chcialam aby oswoil sie z innymi dziecmi,ja mam wiecej czasu na zrobienie czegos na spokojnie w domu i mam swiadomosc ze jak pojde rodzic do szpitala to nie bedzie problemu kto z nim zostanie. Na razie mąż go zawozi przed 7 a ja ok 12 odbieram. W lipcu przedluze mu tak do 14-15.Moj maz pracuje codziennie do 17,rodzice moi pracuja do 14-15 a zostanie tesciowej z nim traktuje jako zlo konieczne i mam nadzieje ze nie bedzie musial z nią zostac.Dnia porodu lub pojscia do szpitala nie zaplanuje wiec moze byc moim bliskim ciezko z dnia na dzien wziasc urlop, a tak to, to wiem że w razie czego babcia lub maz mogą go zaprowadzic do zlobka a potem z niego odebrac. Wydaje mi się że w naszym przypadku to bardzo dobra decyzja. Kubuś też jest mamy synkiem, z tata lubi bawić,ale jak coś mu źle lub jest placzliwy to wtedy tylko mama.Noszenie go na rekach mi nie przeszkadza,zreszta widze ze dnia na dzien jest coraz bardziej samodzielny.Niestety potafi wymuszac placzem i czasami nerwami,ale pracujemy nad tym ;) Nie żałuję, że tak szybko zdecydowaliśmy się na drugie dziecko. Wiem, że po narodzinach córeczki bedzie jeszcze i pierwszy rok moze ciezki ale jestem optymistycznie nastawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia pregnyl to polski zamiennik, moj dr zawsze wypisywał 2 recepty na pregnyl i ovitrelle, żeby kupić tańszy zamiennik, a gdyby nie było to ovitrelle. Annie84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmacioszka - dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z wczoraj ceny IUI i IVF są bardzo różne, dowiaduj sie w klinice w której masz zamiar sie leczyć. Ja za samą IUI z dwoma podglądami płaciłam 650 zl plus leki, dojazdy. Ivf wacha sie w granicach 8 tys wzwyż.. Nadzieja 78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jaka jest Wasza opinia na temat szczepienia na pneumokoki ? Kolega nastraszył mojego męża, że są one niebezpieczne z powodu rtęci. Teraz mamy dylemat szczepić czy nie. Pozdrawiam Magda 7814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... Dawno mnie tu nie było ale pewnie co niektóre z Was mnie pamiętają..... ;-) Magda 7814 też własnie się zastanawiam co zrobić, jak pytam znajomych co robili to każdy ma różne zdanie na ten temat....... A ile ma Twoja pociecha może brzydko że pytam bo się nie znamy..... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda nie słyszałam zeby te na pneumokoki miały rtęć, ale rtęć na pewno maja te szczepionki które podaje sie dzieciom w pierwszej / drugiej dobie przeciw WZWB. Dlatego ja nie szczepilam. Bede szczepić jak mały bedzie miał 2 miesiące szczepionka Engerix ktora jej nie zawiera, ma lepszy skład, z tym ze jest płatna. Rtęć to substancja konserwująca szczepionkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha ja urządziłam pokoik małemu i wszystko tam jest. Komoda na której jest przewijak, łóżeczko, wszystkie ciuszki i środki do pielęgnacji. Tam go przewijamy, kapiemy itd. Natomiast śpi u nas w sypialni bo mam dodatkowo kołyskę. Kołyska jeździ z nami po całym mieszkaniu zeby go obserwować także w ciagu dnia. Nie wyobrażam sobie przewijać go w nocy na łożku jak czasami jeszcze w trakcie przewijania potrafi zrobić siku czy kupkę Hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia jak tam samopoczucie? Milita jak u Ciebie? Wizyta serduszkowa juz pewnie była? Basik? Kiciolka odezwij sie jak tam malutka? Eversea co u Was? Penelopka to długo czekasz na jedna wizytę. Jak sie powtórzy to dzwon do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Na razie Julia jest ok, ale denerwuje mnie to że mam taką przerwę między wizytami. Wiem dr ma prawo jechać na 3 tyg, ale mówił że ma dużo pacjentek i nie ma miejsc wcześniej. No to poczekam, a w razie czego podjadę na izbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćx - moja córcia dzisiaj kończy 7 tygodni Julka - skąd czerpałaś wiedzę na temat szczepionki ? Pozdrawiam, Magda7814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik30
No to Dziewczyny w środę chwila prawdy. O 10:30 mam punkcję i bardzo się boję. To już druga więc wiem o co chodzi ale boję się o ilość komórek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik- trzymam kciuki za jutro! Musi byc dobrze Kiniaa- odpoczywaj i nie mysl ;) Ja po wizycie...piękna ta moja kruszynka, pomachała do nas tymi swoimi długimi rąsiami :) i nóżkami, ale nie chciała pokazać co ma miedzy nimi;).Musze poczekać do kolejnej wizyty. Miska- nie wiem jak długo bede pracowac, mysle że kulminacyjny bedzie przełom wakacji, zobaczymy jak zniosę upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia a skąd masz takie info ze w Euvaxie jest rtęć ? Ja zgodziłam sie na to szczepienie w szpitalu bo poinformowano mnie ze partia szczepionek z rtęcią skończyła sie dlugiii czas temu. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik no to powodzenia w środę. Nadzieja moze Twój szpital juz nie miał tych z rtęcią, moze moj tez nie ale tak naprawdę nie sprawdzisz. Byłam na wykładzie o szczepionkach - zeby nie było , zwolenników szczepionek. Powiedzieli ze dopiero od przyszłego roku szczepionki na pewno nie beda miały rtęci. Magda właśnie z tego wykładu. To była położna z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×