Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

A ja sobie uświadomiłam ze przede mną jeszcze dwie wizyty w lutym i powoli będę witała córcię na świecie:-) Zuzka co Ty na to ? :D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Ananasowa, gratuluję i kciuków nie puszczam, teraz musi być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka ciiiiicho!!! Doremido Ty też uspokój się z tym podkręcaniem atmosfery!!;) bo jak patrzę na kalendarz to mnie ciarki przechodzą! Po wczorajszych zajęciach w szkole rodzenia znowu jestem przerażona porodem naturalnym w szpitalu, który sobie wybrałam. Pod względem sprzętu i specjalistów w moim mieście są najlepsi. Ale np pozycje wertykalne, prysznic podczas porodu, koła lub stołki porodowe czy inne udogodnienia są im nieznane. Masz rozłożyć nogi i przeć!!!! Co za średniowiecze!!!! A z drugiej strony już chciałabym zobaczyć tego naszego bączka:) Nadziejka, a Ty dokończyłaś wyprawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę tak informacyjnie, bo wiem że niektóre dziewczyny jeszcze o mnie myślą... Już nie czekam na mój cud, tak jak ostatnio pisałam, na pewno nie w tym cyklu :( Dalsze starania w kolejnych cyklach pod duuużym znakiem zapytania :( Napiszę, jeśli coś się zmieni. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka :-) jeszcze kupic łóżeczko. Torby juz wstępnie mam spakowane , moja to po szpitalu uzupełniłam w czyste koszule , bieliznę ręczniki dolozylam to cale "przyda się" po porodzie. Dla malutkiej oddzielną torbę. Mysle ze jestem gotowa w miarę:-) musze dokupić jeszcze termometr bo te co mam w domu oprócz rtęciowego to o kant du..y X Ania1602 szkoda ze cykl przepadł..nie poddawaj się. X Ale u mnie śniegu napadało:-) po kolana! Samochody na parkingu to wielkie bałwany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkinia84
J tak na chwile pozniej odniose sie do wszystkiech. Ananasku kochanie ty moje wiedzialam ,wiedzialam, wiedzialam, bardzo sie ciesze a lzy z radosci staja w oczach, gratuluje kochana z calego serca teraz dbaj o siebie i o kropeczka....wiedzialam ale wiadomosc z rana...superrrrrr Kochane prosze o pomoc. Odebralam wynik progesteronu i teraz pytanie czy owulacja była? Moj wynik 9,48 ng/ml a normy: f. folikularna 0.15-1.4 f. owulacyjna 4.44-28.03 f.lutealna 3.34-25.56 menopauza0-0.73 1trymest-11.22-90 2trymestr-25.55-89.40 3 trymestr-48.40-422.50 badanie robione w 20 dc jak kazal robic lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Julia trzymamy kciuki za dzisiejsza wizytę mam nadzieję że krwiak znikł!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka samych dobrych wieści oby po krwiaku nie było śladu Miska d tobie słońce też życzę by ten krwiaku wkoncu odpuścił Ananasowa dokładnie tak jak napisałaś ten sport to dla głowy. Magda 7814 ale musiałaś najeść się strachu, super ze z córką wsxystko ok Buziaki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa gratulucje- Wasze staranie zostały w końcu docenione i niech szczęście Was nie opuszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa gratulacje!!! Szczęścią na najbliższe 8 miesięcy, a później to już na całe życie ;-) Julka daj koniecznie znać po wizycie. 3mam kciuki żeby oprócz dzidziusia nic nie krył się w Twoim brzuchu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, jaka jest norma na wit D3 ? Któraś z Was może wie ile najlepiej mieć ? Witamina D3 metabolit 25(OH) Wynik badania: 34,50 ng/ml Toksoplazmozy nie miałam i nie mam. Cale szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis o 21.30 na programie TLC jest program : Poronienie, walka i nadzieja- tu mówią własnie o komórkach NK ( natural killers ), które mogą powodować poronienia oraz problemy z zagnieżdżeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ananasowa - rany jak się cieszę :D Kochana przede wszystkim dalej mocno trzymam kciuki... Tym razem się uda!!!!!!!!!! :) x Eliza - nie rób żadnych sikaczy, idź na betę w poniedziałek.. Trzymamy kciuki dalej.. x Ania1602 - :( Nadzieja dobrze pisze.. Nie poddawaj się!!! Ten cykl przepadł, ale nadzieja jeszcze jest :* x Elfica - no to szybko poszło... Mocno kciuki zaciśnięte za sobotę.. Pamiętaj nie ważna ilość, a jakość zarówno komórek jak i zarodków.. Trzymaj się dzielnie! x Kkinia - mój progesteron w 20 dc wyniósł 20,64 i lekarz powiedział, że owulacja była... Ale pytanie o interpretację wyników jest bez sensu chociażby z tego względu, że laboratoria robią badania różnymi metodami i wartości referencyjne mogą być różne.. Żeby Cię niepotrzebnie nie straszyć to sprawdziłam i ja miałam badany progesteron metodą ECL i wartości referencyjne mam inne, także spokojnie.. Ma się mieścić w fazie lutealnej i u Ciebie tak jest.. U mnie zakres referencyjny dla fazy lutealnej wyniósł 5,30-86, więc progesteron nie był też jakoś bardzo wysoki, a lekarz stwierdził, że owulacja była... x Alexvandekol - najważniejsze, że nie masz teraz toksoplazmozy, ale to że nie miałaś to już średnio ;) będziesz musiała powtarzać te wyniki w ciąży, w której niedługo już będziesz :D x Zocha82 - a jak u Ciebie sprawy się mają? x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkinia - a mój wynik był w ogóle w nmol/l, ale to nieważne.. Ważne żeby to była faza lutealna i nie był on za niski.. U Ciebie tak jest.. Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po podgladzie po Iui moja iskra nadzieji zgasła gdyż dobrych wieści tam nie uslyszalam, dziś Iskierka nadzieji zaczyna się żarzyc od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko ja też trzy!am kciuki żeby tego brzydala-krwiaka już nie było a maluszek pięknie się rozwijał:) Xxxx Alexvandekol tak jak pisze Biedrona to wcale niekonicznie dobrze, że nie miałaś toksoplazmozy. Niebezpieczne dla dzidziusia jest zarażenie w ciąży. Ja też nie miałam. Mam zakaz na surowe mięso, nawet gołą ręką nie mogę dotykać, zabawy w piachu lub przesadzanie kwiatków. Niedawno ponownie badałam. Na szczęście nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wlasnie z ta toksoplazmoza, ale dobrze, ze teraz nie ma, bo sie balam , ze moze to jest powodem moich niepowodzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowaja100
dzien dobry;) dziewczyny, czy robilyscie badanie witaminy d? Bo rozumiem, ze macie juz dawno za soba artykuly na temat jej wplywu na plodnosc kobiet i mezczyzn;) ja robilam i moj maz takze. Moj wynik to 42ng/ml a meza 31ng/ml mimo to podobno warto uzyskac tj dobic do poziomu 50-60 ng/ml jako optymalnego (to moja laicka wiedza poparta rozmowa z ze znajomym lekarzem wiec nie brac ze mnie przykladu jakby co;) Podobno u par, ktore podchodza do zaplodnienia in vitro jest wieksza szansa na udany transfer jesli wlasnie poziom wit d jest wyzszy a na pewno nie mniejszy niz 30 ng/ml (jest sporo artykulow polskich i anglojezycznych w sieci na ten temat). moje przynudzanie zmierza do tego: czy wam lekarze mowili cos na ten temat? Czy wy sprawdzalyscie swoj poziom? Jesli tak jaki mialyscie wyniki i ile witamin d bierzecie? Bo my sporo ponad norme przez jakies 2-3 miesiace jeszcze bedziemy brac a potem standardowe ale wyzsze dawki tj 2000 jm dziennie do konca maja, potem latem 1000 lub wcale a od wrzesnia znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowaja, ja badałam wczoraj i mi wyszło Witamina D3 metabolit 25(OH) Wynik badania: 34,50 ng/ml, do tej pory lekarz kazal mi brac 2000mg, kazal zbadac bo nie wiedzial, czy zostawic ta dawke, zmniejszyc do 1000mg czy zwiekszyc do 4000mg, takie dawki sa wlasnie dostepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieją u nas czkawke ma mama Tosi i to jest najgorsze że łapie mnie np .w nocy przez sen i to tak głośno że mój mąż na równe nogi co się stało a to tylko ją znowu moja czkawka ,ale wydaje mi się to dziwne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowaja - ja miałam zdecydowanie niższy poziom wit. D i kazał mi przyjmować 2000j. 2x dziennie przez okres dwóch miesięcy, potem badania i dostosowanie dawki.. Wit. D, kwas foliowy i inozytol brałam przez 3 miesiące znacznie ponad normę. Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkinia - nowa iskierka, nowe nadzieje.. Tak trzymaj, a na pewno się uda!!! :* Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blokada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wizyta dopiero późnym wieczorem, ale dam znać od razu :) Dzięki za wsparcie dziewczynki :* Ja suplementowalam Wit D 2000j dziennie. Zrobiłam potem badanie i bylo odrobinę poniżej normy, więc trzeba cały czas. Maluszkom też ją trzeba suplementowac. Kinia oczywiście że jest nadzieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza dopiero jak przeczytałam odpowiedź Biedronki to zorientowałam się że miałaś na myśli sikanca w niedzielę, a nie betę! Tego na pewno nie rób:) Mi nie wyszedł po pozytywnej becie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowaja100
Alevandekol, i jaka decyzja po tym wyniku? Ile bedziesz brac? Wynik masz calkiem calkiem:) pytanie co Twoj lekarz uzna za optymalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowaja100, jade wlasnie w sobote do niego. Ja sie bardzo duzo suplementuje tym razem ( bo to moja kolejna procedura ) i chcial sprawdzic czy nieprzesadzam za bardzo, narazie tylko zbyt duzo zelaza, ale to jest do opanowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×