Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gość
Cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnowaja100
Ananasowa, ja tez mocno Ci kibicuje i czekam na wynik Twojej bety. Zobaczysz, bedzie pozytywna!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnowaja100
Ananasowa, podchodZiliscie do zwyklego in vitro czy do icisi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Ananasowa to pewnie do mnie bylo :) Ja mam podobne odczucia co ty... Będzie dobrze... Musi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszej procedurze tez brałam gonapeptyl, nie wiedziałam ze to na wyciszenie ;-) narazie biorę jeszcze logest w sobotę ostatnia tabletka i wizyta ... Strasznie mi sie dłuzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvan gonapeptyl na wyciszenie a potem żeby pęcherzyki zbyt wcześnie przed punkcja nie popękały:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa oj znamy to. Jestem z Tobą jutro... Pentelkaa no ja raczej w drugą stronę. Zawsze robiłam wcześniej niż musiałam. Wolałam już wiedzieć nawet jeśli porażka i jak najszybciej startować od nowa. Miska D u mnie wizyta już w czwartek :) Pocieszające jest to że ja 3 miesiące żyłam z moim krwiakiem i nie było go widać az urósł do bardzo dużych wymiarów. Twój silacz da radę tak jak i mój zwłaszcza że Ty wiesz o krwiaku i oszczędzasz się :) U Ciebie kiedy następna kontrola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Còrka jest juz po usg, na szczęście wszystko jest ok , badanie nic nie wykazało.Te półtora tygodnia to był jakiś koszmar . Dziękuję serdecznie za wsparcie i dobre słowo. Magda 7814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anansowa Kochana-jutro jestem z Tobą i mocno 3mam kciuki:):) wierzę,że to będzie Twój szczęśliwy dzień:*** dziewczyny dzięki za wsparcie:*** narazie czekam na @...niby mój lekarz przepisał mi już estrofem i mam już brać w 2dc...zobaczymy jak to wszystko się potoczy... xxx Sylka super,że wszystko okey z maluszkiem:** xxx Ja mam teraz przeprowadzkę na głowie więc trochę oderwania od tego wszystkiego jest...i brak czasu na cokolwiek...bo do pracy wróciłam...a tam już też za dobrze mi nie idzie:( odliczam do wiosny aby nabrać nowej energi? dobrej nocy dziewczynki-i oby jutrzejszy dzień był o wiele lepszy:):) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea - dzięki Kochana za odpowiedź w sprawie kolki. Byłam dzisiaj u pediatry i powiedziała, że na typowe kolki jeszcze za wcześnie (Maluch ma 2 tyg. i 2 dni), ale może już być sygnał braku tolerancji laktozy. Dostaliśmy Delicol i mam ograniczyć mleko w swojej diecie. Pewnie to zbieg okoliczności, bo nie wierzę, że lek już zadziałał, ale po 3 przeplakanych i przekrzyczanych wieczorach, dziś wrócił mój grzeczny Anioleczek. Oby to faktycznie pomogło. Ananasowa trzymam kciuki za testowanie :) Dobrej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa trzymam kciuki! Szmacioszka u nas jeszcze nic sie nie dzieje....ale bylam wczoraj u dr i na ktg wiecej skurczy (chociaz nieregularne) i rozwarcie na 1,5 cm. Staram sie codziennie isc na jakis spacer. Porzadki domowe i siedzenie na pilce....dzis jeszcze przytulanko bylo i mam nadzieje ze do soboty (czyli terminu) cos sie rozkręci bo dostalam skkerowanie do szpitala rowno na termin. Moj lekarz napisal tam o ivf i maja mnie miec na oku i zadecydować czy beda czekac czy działać. Pomierza małego i mnie i zobaczymy. Bede rodzić na Polnej w Poznaniu. Wolalabym jechac jak juz cos sie zacznie (troche w domu przeczekac) i zeby juz maz ze mna zostal....ale to wiadomo nie do przewidzenia....musialam jeszcze raz robic GBSa bo mi sie skonczyla ważność (ostatni byl negatywny)....i mocz tydzien temu robiłam ale powinnam zrobic morfologie i crp....juz nie mpge sie doczekac synka ale tez troche sie boję... MiskaD mam nadzieje ze ten krwiak sobie pojdzie! Darkness mi na wzdecia pomagal espumisan. Mozna w ciąży! Merenka mam nadzieje ze synek juz nie bedzie mial atrakcji! Trzymajcie kciuki! Ja tez trzymam za wszystkie nas! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasowa- myslami dzis jestesmy z Toba !!!!! ja poszlam dopiero dzis na badanie krwi, jakos nie mialam motywacji od poczatku tygodnia. Lekarz kazal zbadac: zelazo, d3, magnez i hemoglobine glikowana, wyniki beda dzis po 17. Dodatkowo zbadalam sobie Toksoplazmoze ( raczej na tym etapie , to nie ma znaczenia, ale jak juz badam to stwierdzilam, ze sprawdzic nie szkodzi, tym bardziej , ze mam maly zwierzyniec w domu ), Pani z laboratorium ( moja znajoma ) naciagnela mnie na badanie AMH- w sumie nie pamietam czy mialam to badanie, wiec najwyzej je powtorzylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Ananasowa mysle o Tobie i mocno 3mam kciuki;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Alexvandekol toksoplazmoza jak najbardziej tak powiem że ją też sobie pomyślała że sobie zbadam a tu niespodzianką toksoplazmoza wczesną faza i wtedy leczenie antybiotyki itd i niestety mój lekarz wszystko mi przesunął o 6miesiecy!Ananasowa trzymam kciuki !!!!POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syllka- poniżej 35 lat robią prenatalne na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość tak robią na NFZ ,ponieważ jest to ciąża po IVF i wtedy nie trzeba mieć skończone 35lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy Anansowa bedzie miala wynik bo nie moge sie doczekac, wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnez 2,39 Normy : mg/dl 1,8 -2,50 N Żelazo 45,2 Normy : µmol/l 7,2 -25,9 H!!! Na razie wyszedł nadmiar żelaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pojechałam rano na betę, ale... laboratorium ma całodzienne awarie!!! Niemożliwe haha!! Przez przypadek znalazłam inne, wyniki mają być po 16..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa po 15 miała mieć wynik. Sylkaa nie wiedziałam że po IVF bezpłatne prenatalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę ananasowa Ale numer. Dobrze że znalazłaś inne :) To na szczęście :P Alexvan ale z Ciebie żelazna dziewczyna:) Suplementujesz to jakoś że tak wysoki poziom czy tatar wcinasz ? :) W ciąży często niedobór żelaza, bo dzidziuś pobiera więc jak coś to będziesz miała komu oddać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Ananasowa to dobry znak:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie Julcia uspokoiłaś, bo już się wystraszyłam. Akurat tego wcale nie suplementuje ale kocham kaszankę ;-( Ananasowa- to będzie dobry znak , zobaczysz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa czekamy na wynik ;-) pozdrawiam Was wszystkie... my zaczynamy dziś 16 tc ma sa kra jak ten czas ucieka. Następna wizytę mamy 12.02 i po tej wizycie chcemy zacząć kompletów wyprawkę. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciolka
Ananasowa trzymam kciuki i to bardzo bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×