Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Aleczka naprawdę ten czas zapitala !!! X Alexvan chodzi Ci o to badanie? NK - Natural killers - moga powodować: - niemozność implantacji zarodka, powodowac uszkodzenia doczesnej lub pęcherzyka żółtkowego. - W pozniejszej ciazy: serduszko dziecka moze bić zbyt wolno, pęcherzyk ciążowy może być nieregularnego ksztaltu, być zbyt mały do wieku ciażowego. Może powodować uszkodzenia DNA - zarodek bedzie wowczas rósł słabo, komórki będą sie kiepsko dzielić. Czesto wystepuja krwiaki podkosmowkowe. Badanie histopat. wykazuje stany zapalne doczesnej i włóknienia czyli "fibrosis". B-HCG i progesteron są na niskim poziomie i słabo wzrastają. ? Jesli tak to miało być kolejnym do zrobienia u mnie jesli ciąża znów by obumarła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieją wiem że jestem bardzo upierdliwa ,ale to moja pierwsza ciąża i wszystko jest mi obce !Bóle @troszcze są mniejsze to zaczęło się ciągnięcie i to upierdliwe kłucia całego brzucha raz tu raz tam czy ty też tak masz?Mój skarb chyba bardzo rośnie bo brzuch z dnia na dzień coraz większy a wygina się i kopie uwielbiam to!!!!!!Ananasowa czekany!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Będę skromna wiedziałam!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Ananasowa- pieknie!!!! :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morela15
Ananasowa tak się ciesze!!!! Trzymam kciuki za przyrost! Kiedy powtarzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa super! Teraz chuchaj i dmuchaj na siebie! Wiem że stres nadal jest, ale teraz będzie dobrze! Tak się cieszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Ananasowa wiedzialam:)) gratulacje Kochana:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Hahahaha Ananasowa ja też wiedziałam!!!!:) te plamienia dobrze wróżyły. Poza tym nie od dziś wiadomo, że po stracie kolejna ciąża łatwiej przychodzi. Zobaczysz będzie tak jak u mnie. Trzymam kciuki za przyrosty, pęcherzyk, serduszkowanie, prenatalne itd itd itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Ananasowa gratulacje!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ananasowa gratuluję !!! Dziś miałam wizytę, moja kruszynka ma sie dobrze, waży 900 gram. POZDRAWIAM Magda 7814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowaja100
Ananasowa, bardzo sie ciesze i gratuluje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Kurcze teraz kolej na mnie.... Nie mam odwagi testowac w 8dpt zresztą to wypada w sobotę więc za bardzo nie mam jak pojechać. Moze w pn uda mi sie z pracy rano na chwile wyrwac lub dopiero we wtorek....Myslę jeszcze o teście w ndz ale pewnie za wcześnie na test jeszcze...Pozdrawiam Was i proszę trzymajcie kciuki za mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Kurcze teraz kolej na mnie.... Nie mam odwagi testowac w 8dpt zresztą to wypada w sobotę więc za bardzo nie mam jak pojechać. Moze w pn uda mi sie z pracy rano na chwile wyrwac lub dopiero we wtorek....Myslę jeszcze o teście w ndz ale pewnie za wcześnie na test jeszcze...Pozdrawiam Was i proszę trzymajcie kciuki za mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Sorki że 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfica no to się dzieje! Miałaś badany estradiol? Ile masz? Szybko poszło! Powodzenia w sobotę! Eliza w niedzielę będzie 9dpt? No to śmiało możesz robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowaja100
Fajnie sie czyta, ze komu sie udaje. To daje taka pozytywna energie i nadzieje, ze nam wsystkim sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Julka jak nie spanikuję to zrobię.... Boję się trochę tyle już miałam porażek a strach za każdym razem coraz większy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Ananasowa super, ale sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!Mnie troche nie bylo, roznie sie czuje, zmeczenie itd. Bylam powtarzac bête w poniedzialek 2 tygodnie temu bylo 1500 a potem w poniedzialek 18 9000, wiec sobie rosnie. Teraz nie moge sie doczekac na 1 USG, 2 lutego. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa! :) gratulacje! Gametowko! Tak sie cieszę! Czekamy na dalsze super wiesci! Eliza trzymamy kciuki! Dopóki nie ma wyniku jest nadzieja! Elfica wielkimi krokami zblizasz sie do celu! :) U nas cisza....bolalo mnie w nocy podbrzusze i krzyz jak na @ ale w dzien przeszlo. Dzis duzo w domu robilam wiec nie bylam na spacerze....jutro idę! Czekam jak na szpilkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa nie jesteś upierdliwa :-) czasem mam kłucie w całym brzuchu, jak porobię poschylam sie to tak jakby ktos żyletką mnie w środku ciał. Ale to chwilowe i przechodzi. Teraz często malutka sie pręży i mam wrażenie ze brzuch mi wybuchnie :-) aaa i od jakiegoś czasu ma czkawkę przynajmniej raz dziennie ! :-) tak mi wtedy rytmicznie brzuch skacze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasku bardzo, bardzo się cieszę :-) nie będę oryginalna jak napisze"wiedziałam" bo widzę ze wszystkie miałyśmy dobre przeczucie! Powtórz wynik pojutrze :-) X Zocha i Ciebie to spotka :-) Twoja cierpliwość zostanie nagrodzona! Jak każdej z nas :-) Dziewczyny pamiętajcie -jakie myśli, takie życie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×