Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gość
alex! cudownie! siedzę i ryczę! tak się cieszę xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
*Kkinia, jestem pełna podziwu dla Ciebie i Twojej siły* zostanie Ci to wynagrodzone, przyjdzie Twój czas. Pisałaś, że czujesz, że Twój M inaczej to przeżywa. u mnie też tak było, ale chyba wynika to z tego, że my to odczuwamy takze fizycznie, a to dodatkowo potęguje ból psychiczny. niestety, nie są to tematy do przeskoczenia od razu, trzeba czasu. teraz z perspektywy czasu widzę, że M skupił się na opiece nade mną, bardzo się martwił o mnie i o moją kondycję. sam też mocno to przeżył, tylko inaczej. ściskam Cię mocno :* *Alex, ale się cieszę :) pewnie byłaś niesamowicie wzruszona! rośnijcie zdrowo i niech wszystko idzie zgodnie z planem! kiedy teraz wizyta? jak wyglądasz z lekami? *Basik, daj znać, co dr RB Ci zaproponowała! *Miśka, bardzo mnie zmatwiłaś informacją, że musisz leżeć. co takiego się wydarzyło? twardnieje Ci brzuch? jakieś inne jeszcze dolegliwości? któtu to u CIebie już tydzine?:) *Mamuski, świetnie się czyta o Was i Waszych MAluszkach, takich historii nam trzeba:) *Julia, DArkness, Biedronka, dużo dobrego!! kiedy Wam się pojawił brzuszek? u mnie 14t5d i chyba zaczyna się wybijac, ale waga nadal mizerna:/ i tak główkuję, czy wszytsko dobrze... *Małamii, dawno CIę tu nie było:( co się u CIebie dzieje? jak się masz? *Wszystkim Wam zyczę dużo dobrego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki, wybaczcie ze znowu zniknelam ,ale musialam sie zdystansowac… Nadzieja - gratuluje narodzin slicznotki, ciesze sie, ze wszystko sie ulozylo i jestescie szczesliwi w domku. Moment przed porodem piekny poprostu;) x Ewap156-gratuluje coreczki. x Ananasowa- gratuluje serduszka, tak sie ciesze ze jest wszystko dobrze :* x Alexvandekol- gratuluje serduszka! x Malena, Golf - u Was za kilka dni wielki dzien…trzymam kciuki. x Aleczka21- pieknego wesela Wam zycze, slychac ze tryskasz szczesciem i dobrze, bo zasluzylas na nie :) x Biedrona1979 - piekny i silny chlopak Ci rosnie pod serduszkiem:)pewnie odliczasz powoli dni…to juz w maju zobaczysz swojego synka? x Lucy - gratuluje serduszka i przykro mi z powodu babc, nadchodzi nowe zycie! x Eversea-mocno trzymam kciuki za zdrowie malej Olenki x Darkness-fajnie, ze juz bedziesz znala pleć, moze bedzie drugi chlopak ;) x Ania1602- podziwiam Cie i decyzja o KD napewno nie jest latwa, ale nie mysl o tym co bylo, albo co by bylo gdyby, tak mialo byc, taka pisana jest Tobie rola i lekcja zycia, nie patrz wstecz. x Julia83- jak remont pokoiku? jak sie czujesz? x MiskaD- sluchaj doktorka, leż i pachnij, jak nie mozesz chodzic to otwieraj okna, by troche sloneczka wlecialo Ci do domu:) x Kinia, Basik, Ewelka - baaardzo mi przykro, stańcie do dalszej walki, zbierzcie sily i nie rezygnujcie, wierzcie, wierzcie i jeszcze raz wierzcie, ze kiedy szczescie sie do Was usmiechnie. x Annie84- super, ze wrocilas, nie zapeszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie chyba wreszcie pozytywnie…wszystko wskazuje na to, ze JESTEM W CIĄŻY! :)))) Beta przyrasta .... 13 dpt - 500!!! chwilo trwaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha :-) Rewelacja!!! Wiedziałam ze szybko dołączysz do brzuchatek :D bardzo się cieszę i trzymam kciuki z całych sił!! X Alexvan super :-) gratuluje !, X Miska co sie dzieje? Badz dzielna, weranduj się jak najwięcej:-) X Zuzka biedaku to sue namęczycie..ja tez byłabym za szybkim zabiegiem.. X My po badaniu bioderek, zalecenia piecuchowanie na noc przez trzy tyg, poduszka klin. W ciągu dnia dużo leżakowania na brzuszku i potem kontrola w maju. Z Mi dzis rąbnął kręgosłup:-( rwa kulszowa menda jedna.. Córcia byla marudna i praktycznie większość dnia miałam ja na rączkach a to cztery kilo jednak i się doigrałam bo w miedzy czasie zamiast poleżeć to ja zakupy,pranie, prasowanie to teraz leżę i kwiczę. Ratuję sie termoforem i ibupromem na przemian z paracetamolem. X Dziewczyny pozdrawiam Was wszystkie bo zapomniałam co miałam jeszcze komu napisać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex Ten gość ryczący to ja byłam. Tak się cieszę kochana! W końcu! Teraz dbaj o siebie skarbie!!!!!! Zocha Super wieści. W końcu dobre wiadomości. Nadziejko zwolnij.. sprzatanie niestety nie zając... Ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zochaaa !!!! Aaaaa cudownie! Opowiadaj co i jak!!! Ja się czuj***ardzo dobrze. Jestem w połowie 7 miesiąca. Czuje ze miednica się już rozszerza, bo biodra w nocy dają znać o sobie, ale na fitnesie wzmacniamy i rozciagamy te partie. Polecam fitness dla ciężarnych. Naprawdę! Dzięki temu cały czas jestem rozciagnieta i poprawia się krążenie co zapobiega zylakom itp. Pokoik prawie już. Montaż mebli w drugiej połowie kwietnia. Już nie mogę się doczekać. Alexvan gratuluję! Na kiedy termin? Zuzka współczuję tych przeżyć. Oby jak najszybciej zrobiono zabieg i Wasz synuś nie musiał się męczyć. Annie84 który masz teraz tydzień? Jaki termin porodu? Super ze jesteś pod swoim nickiem! Wszystko będzie dobrze. Malamii jak u Ciebie? Podeszliscie do tej IUI? Agusia czytasz nas jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Annie super ze wróciłaś. Ciekawe co u aSisi i innych dziewczę które zniknęły. Lilianka31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex - gratuluję serduszka :D dla mnie to był najbardziej wzruszający moment.. Taka migająca kropeczka :) x Julia - szkoły rodzenia są też w ramach NFZ lub dofinansowane przez miasto i to są te przyszpitalne.. Mam nadzieję, że zbierzecie wystarczającą liczbę podpisów za in vitro, żeby tak wszystkie miasta zrobiły byłoby super... x Ewelka - a mi to się coś nie chce wierzyć żeby aż 50% rozmrozonych zarodków nie przetrwała... Dziwne.. U nas na forum w ogóle nie było takiego przypadku.. Ale nie myśl o tym.. Trzymam kciuki.. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy oczywiście że masz prawo napisać co myślisz i jak czujesz. Po to tu jesteśmy, żebys mogła się "wygadać" i ulżyć emocjom. Nie przejmuj się gościem który nie ma odwagi się podpisać. Ja też nie uważa in vitro za grzech. Bo niby co miałoby być grzechem? Pragnienie posiadania dziecka? Korzystanie z medycyny? Nawet nie badalam swoich zarodków genetycznie - bo rozumiem że to mogłoby się jakoś kłócić z nauką kościoła... A tak to co? Tak jak Darkness napisała... Księża nie wiedzą na czym to polega a są przeciwni dla zasady. Ananasowa w 13tc jak byłam w szpitalu to był zaokraglony - u mnie bardzo wcześnie, ale taki wypchniety brzuszek to miałam w 16tc. Kulka zrobiła mi się w 22 no i teraz to już tylko się powiększa. Kilogramy przybyły mi tak: w 3 m-cu 2 kg, w 4tym 1,5kg, w 5tym 3kg, w 6tym 3kg i w 7mym 3 kg. Ale to też zależy od bmi. Jak byłaś chudzina to można więcej. Jak było trochę zbędnych kg to lepiej wolniej przybierać na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zocha - suuuper :D tak się cieszę i gratuluję Kochana :) Życzę spokojnych 9 miesięcy.. A my z synkiem przywitamy się w połowie maja :) Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Annie - a skąd ten podział na etapy ciąży? Zastanawiają mnie te tygodnie po 20, czyli 28, 32 i 36..? Możesz coś więcej napisać.. Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex dla nas serduszko tez było najbardziej wzruszajacym momentem :-) gratulacje. Teraz będzie tylko lepiej. Zocha Tobie również gratuluję pięknej bety i życzę ładnych przyrostów. Masz rację jestem szczęśliwa... jak nigdy dotąd!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa a jeśli chodzi o brzuszek to u mnie w 11-12 tc był taki jakbym miała wzdęcie :-) i później z każdym tygodniem było go widać coraz bardziej. Teraz- początek 7 msc jest jest juz pokaźnych rozmiarow i baaardzo kochany. A z kolei znam taka babkę co jest 3 tygodnie dalej niż ja I dopiero teraz zaczyna być widać brzuszek, wiec to sprawa bardzo indywidualna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvandekol - serdecznie gratuluję :) cudna wiadomość ... to teraz czekasz do 1 prenatalnego :) ... powodzenia ... o Zocha82 - Tobie również gratuluję :) ... spokojnej ciąży :) ... czekamy na serduszko :) o Nadzieja78 - nie wiem czy używacie pieluch jednorazowych, ale mówili, że to teoretycznie wystarczy aby dysplazji nie było ... W necie podają, iż częściej ten problem dotyka dziewczynek. O co chodzi z tym klinem? Rwa niech szybko ustąpi. o Julia83 - chciałam iść na fitness, ale wymagane jest pozwolenie od lekarza prowadzącego ciążę, zatem po czekam do 20.04 a póki co chodzę na spacery. o Annie84 - witaj ponownie :) o Ananasowa - u mojej bratowej brzusznej widać od 14tc, ale ona drobna, szczupła i dużo niższa ode mnie. U mnie natomiast, brzusznej ewidentnie ciążowy od 17t się pojawił. Dzisiaj 20t 4d i nikt mi nie powie, "gruba jesteś", gdyż kształt brzuszka mówi "Cześć ... mam małego lokatora :D " o Biedrona1979 - już niedługo :) o Ewelka1983 - lekarz, który się mną zajmował podczas przygotowań do ivf i robił punkcję, poinformował, iż blastki są klasy 4c i dodał, że to dobra jakość. Bałam się, że żadna Kruszynka nie da rady, bo dziewczyny pisały, że C to kiepsko. Jak widać, nie ma co patrzeć na klasę ... tylko głęboko wierzyć w te malutkie Szczęścia :D o MiśkaD - leż, wiem to irytujące, ile można ... jak mus to mus. Z każdym tyg bliżej do spełnienia marzeń :) o A co do tyg o których pisała Annie ... 20 - połowa ciąży, ryzyko poronienia zdecydowanie maleje, 28 - teoretycznie każde dziecko przeżyje przedwczesny poród, 32 - tu chyba początek 8 miesiąca - maluszek gdy będzie się wcześniej pchał na świat może mieć problemy z oddychaniem (w 8 mc dojrzewają płuca), a 36 - donoszona ciąża i Maleństwo po porodzie samo sobie da już radę. Mam nadzieję, iż dobrze rozszyfrowałam liczby. o Za 2 dni mam połówkowe ... rzecz jasna już doczekać się nie mogę. Liczę na same dobre wieści, a wczorajsza pierwsza ok 20 sekundowa "brzuszna wariacja" mojej Kruszynki tylko napawa optymizmem :D Uczę mojego M... jak okazywać mi zainteresowanie, on do wylewnych nie należy, a poza tym lepiej facetowi wytłumaczyć czego mi potrzeba, bo zanim się sam domyśli, to ... Dzisiaj 1 raz wychodząc do pracy, oprócz buziaka na dobry dzień, położył rękę na brzuszku i powiedział do zobaczenia popołudniu :D I na koniec pochwalę mojego pierworodnego. W czwartek 2 rok z rzędu wraz z 2 rówieśnikami wygrali Gimnazjadę Europejską. Dziś natomiast Młody reprezentuje swoje gimnazjum w powiatowym konkursie matematycznym. Ale mama jest dumna :D Miłego dnia kobietki ... u mnie zapowiadają na dziś 23st ... po prostu lato :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
*Zocha, jaką piękna wiadomość!! Piękna beta! Rosnijcie zdrowo i niech tylko dobrze się dzieje :) zaciskam mocno kciuki *Julia, aleczka, dzięki za info o Waszych brzuchach, to rzeczywiscoe sprawa indywidualna. Waga prawie stoi w miejscu,więc zaczęłam się marwtoic, że coś nie tak :/ ech :) * nadziejko, wierze, ze pieluchowanie skoryguje nieprawidłowości bioderkowe i na kolejnej wizycie wszystko będzie ok. A Tobie niech mija ta rwa!! * dobrego dnia dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie siedzę w laboratorium.. Czy ktoś przepuści.... A skąd!!! Udają, że brzucha nie widać. Przede mną same młode kobiety.... Nie będę się prosić choć żołądek mi skręca, a głowa pęka bo nic nie jadłam.. Nigdy nie wymuszalam pierwszeństwa w kolejce bo mi głupio, ale dzisiaj to bym chciała być jak najszybciej być już w domu, ale jestem taką sierota, że oczywiście stoję. Ostatnio natknęłam się na artykuł jak to w naszym mieście alergicznie reagują na ciężarne i chyba faktycznie to prawda.. Ostatnio w autobusie ustąpił mi miejsca chłopak tylko dlatego, że jechał z żoną, która też była w ciąży. Ech..... Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia Dzięki kochana! Wczoraj podzieliłam się wiadomościami o mojej pierwszej miesiączce z Panią Premier i pomogło :) U mnie dzisiaj po raz pierwszy od miesiąca nie czuję się wzdęta... Alleluja! Dzisiaj zaczynam nowy kurs, jestem strasznie podekscytowana, bo juz od 12 lat niczego nie studiowałam! Ha! Pięknego dnia moje śliczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex i Zocha ❤️ 🌻 spokojnych 9 miesięcy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poproszę stronę 247 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Zocha82- aaaaaaa!!! Tak czulam i liczylam na to, ze podeszlas do crio i wrocisz do nas z dobrymi wiadomosciami!!! Trzymam bardzo mocno kciuki, zeby wszystko przebiegalo juz spokojnie do samego rozwiazania :) Nasz dr na pewno szczesliwy :) p.s. Moze w piatek go poinformowalas? Bo mial bardzo dobry humor (zazwyczaj ma, ale w piatek wyjatkowo zarty sie go trzymaly) ;) Przytulam Cie mocno! :) X Ananasowa- moze pocieszy Cie to, ze ja na poczatku ciazy schudlam 2,5kg i dopiero od konca 16tc zaczelam przybierac na wadze :) niestety w wiekszym tempie niz jest to zalecane, bo zamiast 0,5kg/tydz to 0,8-0,9kg/tydz :P na szczescie juz od tygodnia zwolnilam ;) X Annie84- ja w 17tyg kupilam malemu jeden komplet tak, zeby juz cos mial :) Pozniej moja mama zaczela kupowac, a wczoraj kupilam polspiochy i kocyk :) Duzo rozgladam sie w internecie, a w smyku to chcialam kupic prawie wszystko wiec maz mnie wyprowadzil hihi :P X Kochane ja lezec musze, bo poza twardnieniem brzucha obraz czegos tam przy szyjce na usg nie wygladal tak jak powinien. To co dr wytlumaczyl to powinno byc to w ksztalcie litery T, linia pozioma i pionowa literki polaczone prostopadle, a u mnie juz tworzy sie jakis lejek, tak jakby T zmienialo sie w V, co w nastepstwie moze spowodowac skracanie szyjki macicy. Chyba, ze sie wyprostuje wszystko jak nalezy :) A na temat twardego brzucha zapytal czy jak poleze to jest lepiej i czy jak jednego dnia nie jest twardy i wiecej posiedze to nastepnego jest jak kamien. No i niestety u mnie dokladnie tak jest, wiec powiedzial, ze wniosek jest jeden- trzeba lezec ;) Wczoraj pojechalismy rozejrzec sie za wozkami :) Nie potrafie sie do tego zabrac ;) czeka nas z tym jeszcze dluga droga ;) Mamusie i przyszle mamusie blizej rozwiazania- jakie butelki do karmienia wybralyscie? Jest ich tyle... a ja w ciazy nic nie ogarniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona fantastyczna musi być taka sesja robiona przez męża! Poród w wodzie super sprawa. Jakbym rodziła sn to też bym go brała pod uwagę. OOooo no to Cię położna uświadomiła :( Ale może lepiej nastawić się na coś gorszego a potem się miło zaskoczyć. Obyś jednak nie przechodziła katuszy i woda albo zzo złagodzą ból. Chodzi mi o to, że do porodu w wodzie trzeba mieć ujemny gbs (o ile dobrze pamiętam). Ano skąd wiedzieć, że ruchy są za słabe albo za silne. Moja królewna nie stuka zawsze tak samo, chociaż przeważnie ma stałe pory i stałą siłę. <> Julka, aleczka moja aplikacja pokazuje dziś 50 dni :) <> aleczka wow to super miejsce na sesję! My może też zrobimy sobie tam, gdzie chodziliśmy na pierwsze randki :) Zauważyłam, że szczęścia i nieszczęścia chodzą parami. Trzeba się napawać tymi wszystkim szczęśliwościami! :) Oby trwały wiecznie. To już 13 lat jesteście parą? Ja biorę Magneb6 - lekarz mi to zalecił. Ponoć jest najlepszy i Aspragin. <> Julia to co zacytowałaś wydaje się być niemożliwe i w ogóle barbarzyńskie. Nie mieści mi się w głowie! Tych wszystkich księży bym wsadziła do więzienia. Może by zmądrzeli jakby posiedzieli!! Oby to nie weszło bo poważnie będę rozważać zmianę kraju zamieszkania :( Masakra do czego to doszło... no ale chyba "naród tak chce". Ja takie same mam podejście do kościoła, ochrzczę dziecko i dla mnie zawsze będzie największym cudem świata! Ale księży nie uważam... <> Nadzieja to super wynik wagowy. A ile ważyłaś przed porodem? Z bioderkami buuu :( Oby Ci szybko rwa minęła. Dbaj o siebie. <> zuzka :( a z czego ta przepuklina? Czy to samo może przejść bez zabiegu? Jeżeli tak to tego Wam życzę. Biedne maleństwo. <> Zocha GRATULACJE!! Uwierz w to, że jesteś w ciąży i już za kilka miesięcy zostaniesz mamą :) <> Annie ja robi sobie zdjęcie w tych samych ciuszkach co tydzień :) Ale niestety wybrałam kolorowe ubrania i dopiero potem stwierdziłam, że lepszy by był inny kolor. No ale już się nie cofnę z ciążą, żeby poprawić :) No to sesja będzie zupełnie oryginalna :) <> alexvandekol SUPER ŚWIETNIE, BARDZO SIĘ CIESZĘ I GRATUULUUUJĘ!!!!!!!!! <> Ja się powoli zbieram na sesję :) Miała być rano ale, że jest upał w kwietniu to przełożona została na popołudnie, żeby słońce nas nie raziło za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka 13 to wiadomo - I trymestr, 20 - połówkowe, 28 - bezpieczny 7 miesiąc, 32 nie mam pojęcia (pewnie chodziło o moja niecierpliwość ;) ), 36 - 9 miesiac. Xxxxx Zocha gratuluje, trzymam kciuki, żeby teraz było juz tylko dobrze. Xxxxx Julia to moj 24 tydzień, termin na 26 lipca.... Jeszcze strasznie dużo czasu. Xxxxxx Ananasowa nie martw się brzuszkiem, moj pokazał się dopiero koło 18 tygodnia, teraz w 24 jest nadal malutki chociaż juz wyglada na ciążowy, ważne żeby Maleństwo rosło....ale powiem Ci tak szczerze, ze kiedy słyszę jejku jaki Ty masz mały brzuszek, to chce mi się płakać, nie mogę przytyć i jak patrzę na inne brzuszki to tez chciałabym, żeby moj był wielki. Xxxxx Dziewczyny dziękuje za miłe słowa i za ponowne przyjęcie, tęskniłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiosna za oknem a na forum dużo dobrych wieści :) Dziewczynki życzę wszystkim dużo dobrego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darkness, Annie84 - no mi właśnie chodziło głównie o ten 32 tc.. Bo u nas 34 tc i lekarz kiedyś mówił żeby wytrwać tylko do 34 tc, bo jak już się urodzi w 35 to nie ma żadnego zagrożenia dla dziecka, etc.. Mi aplikacja podpowiada to samo, myślałam że może w 32 tc dzieje się też coś istotnego :) my mamy 40 dni do porodu i cieszcie się małymi brzuszkami ;) czas tak szybko ucieka... A potem jest ciężko :) Iza82 - udanej sesji :) x MiskaD - ja mam dwie butelki medeli na start.. Jakby Mały musiał być dokarmiany mm i żeby nie zatracił prawidłowego odruchu ssania. Aventa dostaliśmy na szkole rodzenia ale jak ściska się smoczek to leje się mleko i dziecko nie wkłada w ogóle żadnego wysiłku aby prawidłowo ssać i jak dla mnie odpadają bo chcę karmić. A to jak widzisz subiektywne zdanie :) Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkbess ta poduszka po to ze przy pieluchowaniu dziecko ma leżeć na plecach, wiec to w razie ulewania. Powiem Wam ze Córci podobało sie takie spanie:D Zjadła o 23, 2, 5 :D Karmił m a ja tylko pomagałam przewijać i włożyć ta pieluszkę tetrową. X Ananasku dziękuję:D dzis zdecydowanie lepiej, tak się wczoraj zryczałam przez ta rwę..balam się ze szybko nie odpuści i jak będę zajmować sie dzieckiem ..ale m.wymasowal, nagrzal no i tabletki tez troche pomogły i jest nieźle;-) X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia co do butelek to ja wzięłam zestaw Avent polecane przez moje koleżanki. Ale życie zweryfikowało temat i córcia wybrala butelkę Canpol od laktatora i jeden jedyny smoczek do niej :D takze m składając zamówienie w Gemini do mówił szklane butelki Canpol i smoczki. (plastikowe w sterylizatorze szybko matowieją itd) Avent może będzie na trochę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza moja waga przed ciąża 64 kg przy 175cm . Udanej sesji życzę:D X Biedronka i Julia wrzućcie fotki na fb pokoików maluszków:D X Udanego dnia wszystkim życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×