Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Malena ale ten czas zleciał to juz końcówka u Ciebie:-) X Ewa tak jak piszesz raz Bebiko raz moje, zależnie ile ściągnę, czasem tyle ze pod rząd trzy razy moje ;-) Ja jem "wszystko" pamiętaj aby byl pokarm musisz jeść treściwie i często. Ja pije herbatkę dla kobiet karmiących z koprem, anyżem, melisą i femartikel. X Darkness używaM Angelcare i mogę polecić. Ja mam dwupłytkowy, jest mega czuły. X Golf octeniseptem pryskałam tez pępuszek pięknie sie goil i odpadł w 13 dobie ;-) dam znac z maścią.. Jeszcze tydzień i będziecie witać swój Skarb :D X X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia Jak ten czas leci... Ja dziś byłam w luxmedzie, bo chodzę tam, żeby mi robili badania za darmo. Lekarz pamiętający czasy potopu... Skierował mnie na usg w 14 tygodniu. Zwariowałabym do tego czasu... U mnie ok., ostatnio piłam kawę codziennie rano (słabą z mlekiem) i wczoraj juz nie działała. A więc odstawiam :) Ania- wielkie gratulacje! Darkness, fajnie, że Tomuś jest zdrowy. To najważniejsze. Buziakuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja dalej czekam na ta awidnos, lekarz powiedział, ze bez niej nic nie zrobimy. Powtorzylam wyniki i Cytomegalowirus (CMV) IgG 116,50 U/ml - urosło z 114,50 Cytomegalowirus (CMV)IgM 1,11 - zmalały minimalnie z 1,14 boje się strasznie bo wyczytałam, ze na początkowym etapie ciąży dochodzi do poronień,bo organizm jest tak zajęty zwalczaniem wirusa , ze sie tylko na tym koncentruje... Ananasku- ja serduszko już widziałam 4.04 -;-) , trzeba będzie zmienić w Julkowym kalendarzyku .Teraz mam wizytę 18.04- chcemy sprawdzić czy wszystko ładnie się rozwija. Poki co nerwy mnie nie odpuszczają... a co do przeziębienia, grypy- ja nawet nie pamiętam kiedy ostatnio chora lub podziębiona byłam ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Alexvan- wspolczuje tego czekania i stresu, ale ja wierze, ze wszystko dobrze sie skonczy! :) X Julia83- na szczescie to juz dzisiaj... Stres jest, ale zeby zajac glowe jedziemy do jednego sklepu za wozkami i troszke na dzialke. Do wieczora jeszcze sporo czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
awidność pokaże wszystko spokojnie, moim zdaniem to tylko błąd spowodowany ciążą, igg jest blisko chyba normy górnej po przekroczeniu, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78,bardzo ci dziekuje.Juz sobie zapisalam :* x tez mi sie wydaje ze biedroneczka sie chyba pomylila z paciorkowcem a awidnosc. P aciorkowiec po urodzeniu dostaje leki tak mi mowila dr.Ja wlasnie zrobilam i we wtorek wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkinia84
boze tyle sie napisalam i mi postu nie dodało ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvandekol - życzę Ci aby wszystko zakończyło się pomyślnie. o Nadzieja78 - dzięki, chyba właśnie na taką nianię się skuszę. o Dziewczyny czytacie jakieś książki, czy czasopisma dotyczące ciąży i opieki nad maluszkiem? Ja uwielbiam gazetę "M jak mama" :) kupowałam ją kiedy mój prawie 16-letni syn był maluszkiem i czytam teraz. W majowym numerze (dziś pojawił się w kioskach) jest m. in. napisane o tym jakie dokumenty, gdzie i kiedy złożyć aby otrzymałmać becikowe, zasiłek macierzyński czy 500+, o szczepionkach dla ciężarnych, czy też wkładka "Jak wspomagać rozwój dziecka-ciąża miesiąc po miesiącu". Kupiłam również majowe "Mamo to ja" (w poniedziałek wybieram się na warsztaty w Łodzi), ale głównie przez dodatek - klocki LEGO duplo - mały zestaw (zdobyłam tygrysa :) ), ale cena tylko 3,99 :P Dodatkowo w poniedziałek wybieram się na 1 zajęcia szkoły rodzenia ... temat o diecie mamy karmiące ... może teraz się nie przyda, jednak chętnie przypomnę sobie co i jak, chociaż wydaje mi się, iż przede wszystkim nauczę się czegoś nowego, w końcu odkąd karmiłam minęło niemal 16 lat ... przez ten czas trochę się pozmieniało. o Rany kobietki ... niedawno betę robiłam, a tu już 21tc :D ale ten czas ucieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Malena finiszujesz :) Powodzenia! Xoxo Golf na kiedy dokładnie masz umówione cc? Xoxo Sylkaa a masz możliwość znieczulenia przy SN? Jeśli tak to bolu bym się nie bała. Ja miałam do wyboru. Mój lekarz chciał mi wpisać "wskazanie" ale wybieram póki co SN. Xoxo Ewap możesz jeść wszystko. Położna laktacyjna mowila że kobiety tracą pokarm bo często profilaktycznie stosują dietę zredukowana, a jak im każe wrócić do normalnego jedzenia to pokarm wraca. Czasem dzieci są uczulone na coś co jemy , ale trzeba stwierdzić alergię. Nie można sobie gdybac. Zbilansowane pełnowartościowe odżywianie i dużo wody to przy karmieniu podstawa podobno. Xoxo Ananasowa no minęło! Jak jest 3 z przodu to robi się poważnie. Na początku ciąży ten 30 tydzień wydaje się taki odległy:) Xoxo Annie84 rycz rycz :) Najważniejsze że to łzy Szczęścia! Xoxo Malamii podeszliscie do IUI? Martwię się o Ciebie. Xoxo Alexvan Twoja wizytę już jakiś czas temu przełożyłam na 18.04 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkinia84
alexvandekol nie znam sie na twoich wynikach wiec nie pomoge, trzymam kciuki by wszystko bylo ok, prosze nie czytaj internetu bo tylko sie nakrecasz i stresujesz a to nie pomaga w niczym, przytulam ,caluje, sciskam , bedzie dobrze zocha82 gratuluje spokojnej ciazy zycze miskad wspolczuje lezenia ale jak mus to mus mozna sie przyzwyczaic do takiego trybu darkness moj m tez do wylewnych nie nalezy, gratuluje synusia , swietnie ze wszystko ok. Tomus piekne imie lucky o co chodzi z twoimi listami? piszesz do szydlo?? aleczka ale od ciebie bije szczescie ania1313- "teraz serca masz trzy" gratuluje ci bardzoe basik 30 zycze zeby wszystko bylo po twojej mysli, po tej burzy co przeszlas/przeszlysmy musi wyjsc slonce!!!! bardzo ci kibicuje zuzka wspolczuje synkowi malena5 to juz juz.... nela 40 zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym paciorkowcem jest tak ze nie ważne czy ma być cc czy Sn to badanie lekarz musi zrobić. Robią najczęściej od 35tc i jesli takowy jest to na 4 h przed porodem Sn podają kobiecie antybiotyk..jak nie zdążą to dziecku po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiście, ze to badanie nie zależy do rodzaju porodu tylko chodzi o to, ze przy cc raczej dziecko się nie zarazi ja miałam paciorkowca w 2 ciązy i przed cc tak czy siak dostałam antybiotyk dziecko się nie zaraziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinia Kochana na Facebooku można napisać do naszej kochanej Pani Premier i opowiedzieć o aktualnym stanie Twojej macicy :) Ja codziennie się dzielę. Chociaż w ten sposób mogę się wyładować. Jak się czujesz kochana? Wiem, że dobrze, bo jesteś super babka! xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam dziś na badaniu obciążeniu glukoza... masakra! Pierwsza godzina jakoś zleciala... ale druga non stop było mi duszno, myślałam że zemdleje i przeniosłam się na dwór i siedziałam na ławeczce. Któraś jeszcze tak źle zniosła badanie? Samo wypicie nie sprawiło mi problemów, ale później... szook :-O Julia bo jestem szczęśliwa, jak nigdy dotąd! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia83 niestety u nas w szpitalu nie ma znieczulenia przy porodzie naturalnym a nie chce jeździć i szukac gdzieś dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eversea
Dziewczyny, cudownie się czyta takie dobre wieści na forum :) oby tylko tak dalej. Faktycznie ten czas tak szybko płynie, wydawało mi się, że te dziewięć miesięcy to wieczność, a tu moje małe szczęście już nie takie małe - ma już trzy i pół miesiąca :) Strasznie Wam wszystkim Kochane kibicuję, choć już nie starcza czasu na tak częste pisanie na forum jakbym chciała. Ola coraz mniej śpi w ciągu dnia, i już potrafi okazać swoje niezadowolenie, jeśli nikt się nią nie interesuje. A jeszcze w końcu postanowiłam spiąć poślady i wrócić do ćwiczeń, żeby w końcu wrócić do figury sprzed ciąży, bo naprawdę już nie mogę na siebie patrzeć :( Dzisiaj pierwszy trening, czuję się jak starsza pani a jutro to chyba nie wejdę po schodach... no nic raz się udało zrzucić 25 kilo i uda się i drugi raz, choć teraz będzie dużo trudniej. Trzymajcie kciuki :) i bardzo Wam dziękuję za życzenia zdrówka dla Oli :* xxx ewap - Kochana, niestety początki bywają trudne, ja do tej pory czasem czuję przypływ bezsilności i ryczę jak Olka płacze a ja nie umiem rozpoznać dlaczego. To przychodzi z czasem, choć nie raz myślałam, że do mnie to chyba instynkt macierzyński idzie okrężną drogą i że jestem okropną mamą. Jeśli chodzi o ból brzuszka to u nas pomógł Debridat (to na receptę ) i krople espumisan 100 i do tego probiotyk Biogaja. Przerabialiśmy dużo specyfików m.in. Infacol, Delicol, Sab Simplex ten niemiecki i nic. No i zmiana mleka na Nutramigen, bo u małej wyszła na skórze alergia w postaci suchej, szorstkiej skóry i takich malutkich krosteczek, najpierw za uszkami, potem na klatce piersiowej i na buźce. xxx Darkness - podawałaś mi jakiś czas temu adres mailowy bo chciałam dołączyć do grupy na fb - mogłabyś proszę podać go jeszcze raz? :) xxx Malena - spokojnego rozwiązania :) xxx Dziewczyny, chciałam Wam jeszcze powiedzieć o dwóch sprawach :) Jedna dotyczy wyprawki - z racji tego, że moja Ola urodziła się w zimie to o tym nie myślałam, ale teraz na pewno przyda się Wam krem z dobrym filtrem przeciwsłonecznym. Ja nie pomyślałam o nim i smarowałam kremem na każdą pogodę i jak były takie ciepłe dni po 22, 24 stopnie to skończyło się to tak, że Oli się trochę zaczerwieniły policzki do słonka. Druga kwestia, jeśli któraś z Was zdecyduje się na szczepienie szczepionkami na NFZ. U Oli neurolog stwierdził asymetrię ułożeniową ( wykrzywia się w rogala tylko w jedną stronę, wynika to z ułożenia pośladkowego w macicy) i skierował nas na rehabilitację oraz w takim przypadku napisała nam zalecenie do szczepienia na krztusiec szczepionką 5w1 refundowaną przez NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy czuje się dobrze wiadomo są chwile załamania ale trzymam się, musze! Byłam w środę na kontroli u swojej dr. troszkę nie podobała jej się macica i przepisała jeszcze proszki na "doczyszczenie" i we wtorek znowu idę na kontrol mam nadzieję że już pozwoli wrócić do pracy. Mówiła że dwa cykle musimy odczekać tylko muszę dopytać czy chodzi o to że już przy drugim @ mogę zacząć stymulacje czy dopiero przy trzecim okresie stymulacja. Nie wiem czy to teraźniejsze czyszczenie to liczy jako pierwszy cykl. Ale nakrecilam. Chyba dostałam jakiegoś uczulenia od antybiotyku który brałam. Dłonie łącznie z palcami czerwone jak buraki, strasznie piekące, palące, tak jakby ktoś mi igielki wbijal w dłonie lub polewal wrzatkiem tak palą. Jeśli je troszkę schlodze pomaga na chwilkę a jeśli wsadze w ciepła wodę to masakra tak bolą. Ostatnio spałam z chusteczka mokra na dłoniach. ( mialyscie kiedyś coś takiego)Wczoraj rano wzięłam ostatnia dawkę leku więc mam nadzieję że minie samo. Luky wiesz ze twoja ciaza jest mi bardzo bliska, zapewne będę ją bardzo przezywala razem z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomyliłam paciorkowca z cmv ;) :D Wiem, że na paciorkowca biorą wymaz przed porodem i podają antybiotyk w razie gdy wynik dodatni. Po porodzie mały koleżanki miał różne badania, ale antybiotyku mu nie podawali.. x Julia - w niedzielę jadę na rozmowę z położna, która będzie z nami przy porodzie.. Zobaczę co powie na to, że chcę ZZO.. Pewnie powie, że jak zdążymy to będzie, ale gwarancji nie da, więc stracha lekkiego mam.. Gdybym była pewna, że dostanę to pewnie i strachu by nie było. Położne laktacyjne w tym szpitalu, w którym chcę rodzić też są, ale jest na nie takie zapotrzebowanie podobno, że nie wyrabiają i nie każda skorzysta tak jakby tego chciała.. Umówiłam się póki co wstępnie na wizytę domową położnej laktacyjnej.. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zadzwoniłam do tego laboratorium do Wrocławia, gdzie wysyłane sa wyniki do badania. Podalam numer zlecenia, powiedziałam jakiejś Pani jaka jest moja sytuacja i błagam ja by zdobiły mi wyniki jak najszybciej , ze sie strasznie martwię....i wlasnie wchodzę na diagnostykę (mam specjalna kartę i wyniki sprawdzam online ) moja awidnosc to 0,75 ...wysoka awidnosc jest od 0,65 ...i niby jak jest powyżej 0,65 to świadczy o zakażeniu sprzed dłużej niz 3 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia mam nadzieje, ze ten czas szybciutko minie, dzielna z Ciebie dziewczyna Lucy, ja tez codziennie pisze do Pani Premier, jak sie czujesz kochana? Nel trzymam kciuki za jutro !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×