Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Dziewczyny , wyniki wyszły wszystkie super no ale jest problem: Cytomegalowirus CMV CMV IgM 1,140 CMV IgG 114,400 Lekarz kazał powtórzyć wyniki IgM i IgG oraz zbadać awidnosc CMV jak najszybciej sie da. IgM i IgG wyniki będę miała dziś wieczorem ewentualnie jutro rano, tyle ze awidnosc dopiero za około 1-2 tyg- zwariuje ze stresu. Juz zdarzyłam przeczytać w internecie co to jest i strasznie sie boje ...dziewczyny, czy któraś z Was miała to badane ? Ma jakieś doświadczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że łatwo mówić, ale musi być dobrze, MUSI Czekam razem z Tobą, trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex awidnosc to u mnie po 5 dniach a nie 1-2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex jesli wyjda IgM i IgG wyjda dobre to bez obaw awidnosc nie trzeba robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asik - ja brałam Mama DHA, do tego kwas foliowy 5 mg, ale on na receptę, Wit D, po transferze brałam acard na własną rękę, no i oczywiście leki zalecane przez lekarza.. Może dziewczyny też podpowiedzą coś ze swojej strony... Trzymam kciuki! Co do acardu 75 to wiele z nas brało go na wlasna rękę.. Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex - nie denerwuj się.. Dostaniesz najwyżej antybiotyk przy porodzie i po strachu.. Trzymam kciuki za dobre wyniki.. Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiśkaD Ja używałam przy Kubusiu na poczatku butelek NUK zamiennie z Tomme e Tippee i powiem szczerze, że tak jest do teraz, nie będę wymyślać przy drugim dziecku. Jeśli corci nie podejdą te dwie butelki wtedy dopiero zakupie Avent albo Lovi. Jeśli chodzi o wkładki laktacyjne to pamiętam, że miałam Rossmanowskie,Jonsona,NUK-a i jeszcze jakies,juz nie pamietam jakie. Z żadnych nie byłam tak do końca zadowolona,wiec teraz znów będę eksperymentować. xxx Ania1313 gratuluję podwójnego szczęścia ;) xxxx Mam pytanie o szyjkę macicy-wczoraj byłam na wizycie i przy 21tc ma ona dlugosc 28mm.Miesiąć temu miała 32mm. Dr mówił ze jak się skroci jeszcze do maksymalnie 2cm będziemy musieli założyc pessac lub szwy. Nie wiem czy już powinnam się martwić... Potwierdził natomiast płeć że będzie córcia-czyli na prenatanlych w 13tc dobrze dr odgadł płeć :) Mniej-więcej córcia wazy 406g. Ze wzgledu na to, że między pierwszym a drugim porodem -jak dziecko urodzi się w terminie-będzie róznica 1rok i7miesiecy,dr powiedział, że ode mnie zalezy czy chcę miec cc czy rodzic naturalnie,bo w środku jest na tyle wszystko dobrze zagojone, że na tym etapie,nie widzi przeszkod do porodu naturalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf, ja IgG mam 114,40 wiec napewno miałam juz cytomegalowirusa, problem , ze ImG jest 1,14 gdzie od 0,85 jest juz wynik dodatni , czyli jak w powtórzonym wyniku to ImG spadnie to bedzie dobrze ? U nas tej awidnosci nie robią ( ani w diagnostyce ani w szpitalu ) pobrana krew ślą do Gorzowa a z Gorzowa do Wrocławia. Wiec pewnie dlatego tak dlugoooooo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Moje wielkie greckie wesele 2(2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://ma0.pl/r/v1Smoje-wielkie-greckie-wesele-2-2016 >>>http://ma0.pl/r/v1Smoje-wielkie-greckie-wesele-2-2016 >>>http://ma0.pl/r/v1Smoje-wielkie-greckie-wesele-2-2016 Po kilkunastu latach od wesela Toula i Ian wciąż bezskutecznie próbują uwolnić się od wszędobylskich greckich krewnych. Gdy czasem zdobędą trochę wolności, zaraz nadarza się okazja, by kochający się rodzinny krąg ponownie zacisnął się jak pętla na szyi. Ich córka Paris wybiera się na studia, a rodzina oczywiście musi zatwierdzić wybór uczelni. Zanosi się na trzęsienie ziemi, bo dziewczyna pragnie opuścić rodzinne Chicago, a co gorsze jej nowy chłopak nawet nie udaje Greka. Jednak prawdziwe tsunami dopiero przed nami. Otóż rodzice Tulli - Maria i Gus - odkrywają, że ich małżeństwo jest nieważne, więc formalnie wciąż są do wzięcia, a to dopiero początek…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex,IgM 0,184 a IgG 0,1 a wiec awidnosc ujemny. wiecej ici nie pomoge bo nie znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska D -dziękuje za rady napewno zapytam dr o te badania na wizycie (14.04). Moja beta w 15dpt-1320, moje drogie czy to oby nie rosnie za bardzo? Wiem, ze powinnam i ciesze sie baaardzo i każda kolejna beta mnie uspokaja ale tak duże przyrosty? Czy to nie za szybko? Fajnie byłoby zobaczyć serduszko za tydz na wizycie ale to chyba za wcześnie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja78
Zocha przyrosty są super :-) popatrz na moje w stopce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena5
Zocha, staraj się nie myśleć o przyrostach, ja też liczyłam i jak raz nie było przyrostu o 100%, to wpadłam w lekką panikę. Sam lekarz nie kazał mi powtarzać bety. Strasznie trzymam za Was kciuki :) X Ja chciałam męża dzisiaj zmolestować, żeby może przyspieszyć, a ten kurka zmęczony przysnął... Ale niefart :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Zocha82 gratuluję :) * Azzurro dziękuję. * Nela40 ładny efekt stymulacji, a ceny są porażające. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na cytomegalię nie działa antybiotyk, bo to wirus, jest bardzo niebezpieczny dla płodu, bardzo, ale miejmy nadzieję, ale te wyniki to pomyłka, w ciąży czasem są zbliżone do normy, mogą być lekko poza nia albo pod norma i to wcale nie oznacza, ze aktualnie chorujemy alexvandecol, nie byłaś ostatnio chora, przeziębiona czy z katarem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78 , po cieciu smarujesz z czyms? jesli tak to podaj nazwe :D.Bede wdzieczna .Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczynki :D Forum coś znów przycina ... Rano miałam połówkowe usg. Pan dr długo opowiadał o tym co mierzy, co widać na ekranie. Wszystkie narządy prawidłowej wielkości, kości, przepływy, serduszko ... wszystko w jak najlepszym porządku i ważymy dziś ok 410g :) Uspokojona na maksa :D ... problem był z badaniem, Maluch się ruszał mocno i dodatkowo według lekarza badanie utrudnione przez moją nadwagę ... widocznie na brzuchu mam tkankę tłuszczową grubszą :( ... przy poprzednim usg takiego problemu nie było ... ciekawe ... No i tak jak przeczuwałam ... nie będzie warkoczyków, tylko proca i pistolety :P W moim brzuszku mieszka Tomuś :) Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
249 str poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja mam pytanie karmisz jakim mlekiem swoją MALUTKA i jaka ilość mleka podajesz i co ile jeśli mogę wiedziec.Czy podajesz juz coś na bóle brzucha?Kurcze jakoś nie mogę wszystkiego ogarnąć ale mój SKARB JEST BARDZO CIERPLIWY.POZDRAWIAM WSZYSTKICH I WSZYSTKIM POWODZENIA ŻYCZĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness to wspaniale, że wszystko dobrze :-) ja też mam kilka dodatkowych kg które mnie stresują, ale lekarz nigdy nie mówił ze to problem przy badaniu... najważniejsze że Tomek zdrowy i wszystko okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Zocha82- mysle, ze beta rosnie pieknie i nie ma czym sie przejmowac :) co do serduszka to chyba moze byc jeszcze za wczesnie, ale na pewno ujrzysz swoja kropke na usg :) X Alexvan- mam nadzieje, ze bedzie wszystko ok! Ja nawet nie wiem z czym to sie wiaze... Przed staraniami robilam wszystkie badania i wtedy wyszlo, ze cytomegalie juz mialam. X Darkness- swietna wiadomosc :) zazdroszcze, ze masz to juz za soba ;) ja jestem przed i troszke zaczynam sie stresowac... Mam jednak ogromna nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze! :) gratuluje synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie84
Darkness, synuś gratuluje. Super, ze zdrowy i dobrze ze *****iwy, nasz Maluszek na ostatnim badaniu tak wariował, ze dr tez nie mógł nic pomierzyć, jak juz się uspokoił to okazało się, ze obok główki ma i rączki i nóżki, świece sobie zrobił, jak nic lekcje tańca nas czekają ;) Xnxxx Ja wczoraj byłam u kardiologa, okazało się ze mam arytmię i tachykardie, generalnie nic groźnego, ale jest to wskazanie do CC. Zastanawiam się teraz co tu robić i co lepsze dla dziecka. Wizyta u gin dopiero za 2 tygodnie. A Wy co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiśkaD - ja też się stresowałam dzisiaj ... ale jak napisałam - póki co mega uspokojona ... nie martw się, dobrze będzie :) tego zyczę z całego serducha :) o Aleczka21 - nie powiedział tego wprost, tylko kazał sekretarce napisać "badanie trudne technicznie - obesitas" ... sama sprawdziłam co oznacz ten wyraz (nadwaga, otyłość ... wybrałam ten 1 wariant :P ) o Annie84 - wydaje mi się, że decyzje podejmiesz wspólnie z ginem. Poczekaj cierpliwie. Ja niestety nic nie doradzę ... z moim sercem wszystko ok - no bynajmniej nic do tej pory nikt nie wykrył :D o Laseczki znacie może jakąś stronkę z ćwiczeniami dla ciężarnych? Albo jakiś zestaw pokazywany przez mamę w ciąży? No dobra wiem, że idę na łatwiznę, ale póki co jakoś czasu nie było na szukanie :P muszę więcej zacząć się ruszać ... boje się iść na basen, bo coś często mam wrażenie infekcji intymnej :( przed ciążą tak nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to otyłość ? To ile wy ważycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×