Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gość
Eversea cieszę się, że u Was ok Kinnia ja jwstem uczulona na Duomox i Agumentin i tak właśnie reagowałam na nie i niestety trwało to ok 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkinia - wapno póki co nie zaszkodzi, ale do lekarza idź koniecznie.. Ja brałam clacid.. Nie wiem jaka to grupa antybiotyków, ale wysypkę też miałam ok pół roku.. x Nela - kciuki mocno zaciśnięte.. Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczekkkk
Hej. Ja do was kiedyś pisałam ze 2-3 tyg temu . jestem po in vitro dokladnie 2 dpt. Od 1 dpt czyli od wczoraj czuję ucisk w pachwinie czasem kłucie w lewym boku i delikatny ból kręgosłupa. Miałam podane 2 zarodki 8B w 3 dobie po punkcji. Korzystałam z IMSI, SV i AH. To moja pierwsza próba. Mam jeszcze 4 mrozaczki. Liczę na to że się uda teraz usmiech.gif za 10 dni testuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleczka mam nadzieję że to zle samopoczucie nie zwiastuje cukrzycy. Daj znać jak będą wyniki. Ja czulam się dobrze po tym badaniu. Golf no to odliczamy:) Kurczaczekkk powodzenia. Ładna ilość zarodków! Eversea zapisalas się gdzieś na fitness czy w domu skaczesz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
Biedrona, Nadzieja dzięki :) <> aleczka, już sobie przypomniałam Twoją historię! Super, że mogliście po latach się odnaleźć i założyć szczęśliwą rodzinę. Ja super zniosłam to badanie ale wiem, że może być różnie i laborantka od razu zaznaczyła, że mogą być zasłabnięcia i wymioty. Ale masz już to za sobą. Teraz najważniejsze, żeby wyniki wyszły dobre. <> darkness gratuluję zdrowego Tomusia :) Sprawdź czy nie ma w okolicy zajęć dla ciężarnych, fitness, joga. Ja polecam bo u mnie brak samomobilizacji do ćwiczeń w domu a na zajęcia pędzę ile sił. <> Ania, super wieści! Ale maluszki Cię przetrzymały w niepewności :) Na pewno tam są, więc bądź spokojna :) <> Nadzieja, jakiej firmy miałaś majtki po porodzie? Dzięki za info o maści. <> Nela, jak po punkcji się czujesz? Daj znać ile komóreczek. Trzymam kciuki za sexik na szkiełku. <> Julka, no lepiej jeszcze nie rodź :) Na pewno już pora troszkę z pracą odpuścić, bo z pokoikiem to pewnie nie da rady :) <> malena oby nie. Mnie też poswędzają i ręce a wyniki OK :) Nooo szok, to JUŻ! <> Sylka ja mam taki właśnie wybór, bo nie ma wskazań do CC a mimo to ustaliłam z lekarzem, że tak właśnie chcę urodzić moją Królewnę. Każda na pewno będzie miała inne podejście do tematu. Oczywiście ja uważam, że mój wybór jest najlepszy i dla mnie i dla dziecka. Jeżeli boisz się bólu to znajdź taki szpitali w którym bez problemów podają zzo. <> alexvandekol :( mam nadzieję, że będzie wszystko OK. Kiedy masz wizytę? Ja miałam takie wyniki i wszystko OK: anty-CMV-IgG 296,7 U/ml (ujemny <0,5 wątpliwy >=0,5 - <1,0 dodatni >= 1,0) CMV IgG - Awidność (s) 88,35 % (niska < 50 graniczna 50 - 60 wysoka > 60) Dr stwierdził, że przechodziłam infekcję ponad 3 miesiące temu i teraz to niczemu nie zagraża. <> Ewap nam położna mówiła to samo co u Juli, żeby jeść wszystko i odstawić dopiero jak stwierdza się, że dzidziusiowi to nie odpowiada (po jakimś czasie wrócić do tego, żeby sprawdzić ponownie i jak się powtórzy, definitywnie odstawić ten produkt). <> Eversea Ola ma już 3,5 miesiąca... no nie wierzę, że to już tak zleciało!!! Powodzenia z ćwiczeniami i zrzucaniem wagi! <> Kkinia bardzo Ci kibicuję, żebyś mogła jak najszybciej zacząć stymulację. Okropne te objawy uboczne :( nie spotkałam się z czymś takim. Trzymam kciuki, żeby macica się porządnie oczyściła. Ciężko się o tym czyta :( to takie przykre. <> kurczaczek trzymam kciuki! <>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po sesji, była super pogoda, także plener super wyszedł. Nie sądziłam, że w na początku kwietnia może być tak ciepło, że będę pozować w sukience na ramiączkach przez kilka godzin. Dopiero na tych zdjęciach widzę, jak mam już wielki brzuch :) A teraz ma najszybciej rosnąć przez 1,5 miesiąca ;) Ale mi się dziś NIC nie chce! Jak tu się zmobilizować do czegokolwiek? hihi. Miłego dnia dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do mam. Przez ile dni/tygodniu używałyście najmniejsze pieluszki 2-5 kg i czy w ogóle je używałyście. Mam 3 paczki po około 30 sztuk ale nie mam oryginalnych Pampersów i chciałam dokupić (chociaż nie mają wycięcia na pępek :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia83
Iza też zadawalam to pytanie dziewczynom i pisały ze jedynki stosowały około 1-1,5miesiąca. Poszło około 300 sztuk. Na początku trzeba zakładać zużycie około 8-9 pieluszek dziennie. Ja mam pampers Premium Care 1 sztuk 88 i 2 opakowania po 22 sztuki. Te małe do szpitala. A i słyszałam ze wycięcie na pepuszek i tak często nie pasuje, więc ja takich nie mam. W Tesco są promocje często ze jedna pieluszka wychodzi 50groszy i tak właśnie kupiłam. Polecam stronę mlekoipieluszki pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf - to już na dniach ... zaciskam kciuki, aby wszystko przebiegło pomyślnie. o Kurczaczekkkk - powodzenia ... wysokiej bety za 10 dni :) o A teraz news ... za moim M... to pies z kulawą nogą nie trafi. Jak wybieraliśmy imiona, dla dziewczynki miało być Ania Dominika, dla chłopca Tomasz Dominik. Wczoraj jednak M... stwierdził, iż Tomasz mu nie do końca pasuje i woli Dominik na pierwsze. Zatem sprawa imienia pozostaje otwarta :P ... czeka nas znów któregoś dnia dyskusja w tej kwestii :) o Niestety pogoda taka sobie ... dość zimno, tylko 8st i rano padał deszcz ... a w tygodniu można było chodzić w krótkim rękawku. Nie mogę doczekać się maja ... będą moje ulubione truskawki :D Póki co wcinam na potęgę sałatę, szczypior i rzodkiewkę. Mam nadzieję, że nie spadnie mi żelazo i hemoglobina pozostanie przynajmniej na ostatnim poziomie (12,6) ... Nadzieja78 pisała, że miała dużą w ciąży. Pozdrawiam ciepło i życzę miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję wszystkim za trzymanie kciukow :) Ja ju po punkcji teraz odpoczywam Mamy 6 komórek i czekamy na dalszy ciąg. Nela40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Iza- za radą położnych ja miałam 3 firmy pieluszek newborn żeby dziecko nie przyzwyczaiło się do jednych no i jakieś mogą uczulać, w związku z tym nie ma co robić dużych zapasów jednej firmy . Ja miałam pampers Premium care, pampers zielone i dada newborn ( są dość grube więc w ciągu dnia latem może być w nich gorąco) . Na sam koniec odkryłam Bella happy ( mają wcięcie na pępek). A jak chodzi o to wcięcie to ja i tak wykręcałam pieluszkę u góry jak pokazywano na szkole rodzenia. Ile czasu będziesz używać newbornow zależy od wagi wyjściowej maluszka, ale miesiąc to jest minimum. Ja karmiłam co dwie godziny nawet w nocy, a noworodek musi być przewijany również wtedy, zatem 11-12 pieluszek na dobę przez pierwszy miesiąc. Potem 8-9 . Darkness- gratuluję synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mężu zrobił mi cotygodniowe zdjęcie i szok, bo w przeciągu tygodnia jeszcze mocniej urósł mi i się opuścił brzuch. Zaraz będę go musiała na szelkach nosić :P Ponadto byłam na szybkim marszu w Biedronce a potem zamiast windą, marsz na czwarte piętro... Może Ksawerek zdecyduje się wykluwać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela40- trzymam kciuki odpoczywaj ! Kurczaczekkk- odpoczywaj dużo po transferze, ładne komóreczki. Darkness- a jednak chłopak super! Biedronka- duży chłopak ciesze sie że po wizycie wsz ok. Eversea- trzymam kciuki za ćwiczenia dasz radę kto jak nie Ty:)! Kiniaa- tez nie słyszałam o takim podrażnieniu moze jakaś maść pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela40- trzymam kciuki odpoczywaj ! Kurczaczekkk- odpoczywaj dużo po transferze, ładne komóreczki. Darkness- a jednak chłopak super! Biedronka- duży chłopak ciesze sie że po wizycie wsz ok. Eversea- trzymam kciuki za ćwiczenia dasz radę kto jak nie Ty:)! Kiniaa- tez nie słyszałam o takim podrażnieniu moze jakaś maść pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia- kiedy te 31 tyg minęło ? Niedawno co bete ogłaszałaś. Jestem przekonana że prolutex pomógł w zagnieżdżeniu. Ananasowa- :* A mnie dr trochę wystraszył bo po ostatniej becie kazał mi badać progesteron co dwa dni, pierwszy miałam w normie 33 (norma w 1 trymestrze 16-49), dzisiaj czekam na wynik drugiego. Zwiększył mi dawkę luteiny (dupka i prolutex nadal biorę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllkaa
Morela15 ja niestety nie jestem z Trójmiasta,musiałabym dojechać jakies 120km. A Ty który szpital wybrałaś? xxx Iza82 ja tez jestem skłonna do cc,zobaczymy jak będzie ;) Co do pieluszek to prawda trzzeba liczyc ok8-9 szt na dobę,my przy wczesniaku dlugo uzywalismy roz 1. Teraz na poczatku będziemy chyba używać Pampers zielonych zamiennie z Premium Care,a ak od 3-4miesiaca,bede probować DADA. Kuba teraz majac 15m-cy uzywa Pampers zielonych zamiennie z Dada,choc na poczatku dlugo uzywaliśmy tych Premium Care,dopoki nie zaczely nam czasami przeciekac w nocy,wtedy przerzucilismy sie na te zielone na noc i są dla nas lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza gacie Canpola wielorazowe (jak rozciągliwy bandaż) po cc super bo są pod pępek i nie drażnią rany. W domu jeszcze przez tydzień przynajmniej używałam a na noc przez 3 tyg bo nie zaopatrzyłam sie w stosowne barchany babcine które byłyby ponad ranę. Polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza my używamy Pampersy te złote 2-5kg do teraz . Córcia ma miesiąc i waży 4200. To wycięcie nie jest potrzebne bo można zagiąć pieluszkę albo i można samemu wyciąć odpowiednie wgłębienie (co ja robiłam dopóki nie odpadł kikut)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Nel49- trzymam kciuki dalej! :) odpoczywaj :) Kkiniaa- jak sie dzisiaj czujesz? Uczulenie troche zeszlo? X Ananasowa- co u Ciebie? X Golf- super! Jeszcze chwilka :) Powodzenia :) X Sylkaa- ja zawsze mowilam, ze jak ciaza to z cc. Za duzo zlych historii zwiazanych z naturalnym porodem sie nasluchalam. Teraz mam problem- bo moj dr jest za sn. X Iza82- jak Ty sie czujesz? Wyprawka juz gotowa? X Julia83- jejku jak to szybko minelo! Juz 3 z przodu :) ekstra :) X Zocha82- jak samopoczucie? :) X Ania1602- co u Ciebie? Podjelas juz jakies decyzje? Przytulam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eversea
Iza82 z tymi pieluszkami to różnie, zależy jak duży się urodzi maluszek :) te jedynki są os 2 do 5 kilo a dwójki są od 3 do 6 kilo, więc różnica nie jest duża. Z doświadczenia mogę poradzić, żeby raczej nie kupować takich mega dużych opakowań na początek - my kupiliśmy pamper premium care jedno małe opakowanie 22 sztuki i dada z biedronki też jedno opakowanie chyba 28 sztuk i tych pampers nie zużyliśmy nawet całego opakowania, bo tak strasznie uczuliły Olę, że masakra :( Dlatego moim zdaniem lepiej kupić do szpitala dwa małe opakowamnia różnych firm. Te dady z biedronki może i są trochę mniej chłonne, ale ja i tak przebieram Olę praktycznie co jakieś dwie -trzy godziny głównie przez tą jej skórę atopową no i niedawną infekcję dróg moczowych (nie wiem czy Wam mówiłam, ale przed samymi świętami znowu byłyśmy 6 dni w szpitalu :( a wczoraj znowu miała leukocyty w moczu, ale niewiele, więc lekarka kazała powtórzyć badanie w poniedziałek) , chyba że grubsza sprawa wyjdzie, to wiadomo od razu, a u niej to od razu widać, słychać i czuć że coś jest na rzeczy ;) xxx Julia83 przed ciążą trenowałam z trenerem personalnym :) trochę się wkręciłam w temat treningu siłowego, zrobiłam kilka kursów m.in. trenera personalnego, więc teraz można powiedzieć że ćwiczę sama, ale nie w domu, bo nigdy mi się nie chciało zacząć, zawsze sobie znajdowałam jakąś wymówkę. A tak jak już muszę ruszyć dupkę z domu to jakoś tak łatwiej znaleźć motywację. Poza tym fajnie jest wyjść trochę do ludzi ;) kocham moją kruszynkę nad życie ale przebywanie z tylko z nią 24h na dobę robi mi papkę z mózgu i zaczynam już do dorosłych mówić jak do dzieci o.O xxx Kkiniaa84 Trzymaj się dzielnie Kochana, nieustannie trzymam za Ciebie kciuksy :* xxx alexvandekol będzie dobrze, wiem że jest ciężko ale musisz być dobrej myśli :* xxx kurczaczekkkk powodzenia - pięknej bety życzę i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Napisalam i dopiero wskoczyly pozostale wiadomosci. Zocha82- dr bedzie dzialac zapobiegawczo, nie stresuj sie tym, bo wyniki wydaja sie super :) X Nadzieja- to juz miesiac?! Jejku, ale ten czas mija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka myślałam, że z Trójmiasta bo widzę, że do Gdyni jezdzilas :) ja wybrałam szpital Gdańsk Zaspa. Nastawiam się na SN bez znieczulenia, bo tam z tego co słyszałam nie dają zbyt często. Jest za to gaz ewentualnie. Dzisiaj mi się dziewczyny śniło ze rodze :p ale w połowie snu mowie do położnej ze ja nie mogę rodzic bo nie mam torby spakowanej i to dopiero 35 tydzień ;p i wyszłam do domu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×