Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość ewap156
Hej dziewczyny Nadzieja Zuzka jak u was po wielkim dniu u nas wszystko się udało tak jak sobie zaplanowałam takie trochę mini wesele bo 70 osób ale było super wszystko różowo białe mnóstwo balonów jak w bajce i Niunia super się czuła bo to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Biedrona niech ci położna pokaże jak odbijać albo są fajne filmiki w internecie bo zagazujesz dziecko i wtedy dopiero będziesz miała kołki.Dziecko czy karmione piersią czy mlekiem sztucznym musisz odbijać ja tez czytałam ze przy piersi nie ale sprawdziłam to g... prawda te wszystkie gazy zbierają się w brzuszku i jest masakra.Odbijanie czasem zajmuje mi więcej czasu niż karmienie noszę czasem nawet 40 min .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja wiesz co czytam to forum co jakiś czas bo twoje wpisy i rady są super jesteś bardzo mądra inteligentna kobietą .Pozdrawiamy MAMA I TOSIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
A jeśli chodzi o wyjazdy bardzo bym chciał gdzieś wyjechać ale raczej myślę o Polsce może góry jeszcze zobaczymy ,ale dla mnie najważniejszy będzie komfort Niuni i jak zobaczę ze lepiej jej w domu to niestety wracamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Zuzka na posiewie nie byłam dwa tygodnie było ok i myślałam że jednak ta krew pojawia się bo niunia bardzo się napina przy robieniu kopy ,ale wczoraj znowu się pojawia niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nie miałam problemu z zaparcia mi. Poza wodą, staram sie pić codziennie 1 actimel. Nie wiem czy to pomaga, ale problemu nie miałam, wiec może pomoże :-) Jaki krem z filtrem UV polecacie dla noworodka? Bo jeszcze to musze dokupić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa jeszcze co do podróży, co ich tak gość nie może przeżyć:-) my na sierpniowy weekend planujemy jechać do mojej mamy na 3 dni, i dość często będziemy na weekendy do niej jeździć bo tak to mam 100 km. Później na pewno święta wielkanocne- góry lub morze- ok 300km i w przyszłym roku Korfu :-) i to samolotem gościu drogi!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po podglądzie. Pęcherzyki rosną ma zwiększoną dawkę puregonu i dodatkowo orgalutran. W sobotę 18.06 następny podgląd i może już wyznaczą mi punkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Ja na zaparcia piję maślankę wieczorem i od tej pory nie mam już takiego problemu. Myślałam o błonniku do picia, ale lekarz odradził, bo może spowodować skurcze. Actimel też się u mnie sprawdza. Już się nie boję tego urlopu lekarza, bo wiem że w razie czego ( oby nie było takiej potrzeby) mogę jechać na izbę. Biorę tylko No- spę według potrzeb i regularnie Mgne b6 Cardio 2 razy dziennie rano i po południu. Urlop w tym roku odpuszczam, bo trochę się boję jednak że nie będzie pomocy w razie czego. Myśleliśmy o Ustroniu na 5 dni bo to niedaleko, ale jakoś nie mam odwagi. Mam nadzieję, że w przyszłym roku nadrobimy, bo strasznie lubimy Krynicę i Iwonicz, ewentualnie Karpacz, ale to też zależne będzie od innych czynników. Choć czasem przychodzą mi myśli że chciałabym jeszcze jedno dzieciątko, o ile się uda może tak za półtora roku, zależy jak sobie poradzimy z Oleńką. Dzisiaj wizyta u fryzjera, pozdrawiam i miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleczka jest chyba trochę różnicy między dzieckiem 3czy 4 miesiecznym a dzieckiem 12 miesiecznym i z 12 miesięczny lot wygląda inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A samochodem można też podróżować i 400km jeśli dziecko dobrze znosi podróż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum zaczyna przypominać przekupki na targu która lepsza która dalej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Biedrona Junior też nie lubił boczków, aż odpuściłam, bo zanim zasnął była następna pora karmienia. Zaczęłam go kłaść na wznak, a on odwracał główkę na bok. Poduszkę klin warto mieć nawet jak dziecko ma katar, ale też możesz podłożyć coś pod łóżeczko. Teraz Junior śpi głównie na boku, a ostatnio nawet na brzuszku, a tak tego nie lubił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze maleństwa są już na świecie synek w domu a córcia w bardzo ciężkim stanie walczy o życie...kiciolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiciolka moj Boże modlimy sie o zdrowie córeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa to miłe co napisałaś:D miałam pytać co u Was :D mi tez obiło sie o uszy ze to, zeby nie odbijać po kp to mity..chrzciny udane;-) ksiądz ochrzcił nam małą po mszy ;-) cala rodzinka mogla w tym uczestniczyć przy ołtarzu, a nie z ławek ;-) polecam ! U Was to naprawdę wesele..duża macie rodzinkę..u nas najbliżsi 20 osób. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleczka my do lekarza jeździmy z małą 100 km i co na to gość o matko ! Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Kiciolka modlę się za was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja dużą mamy rodzinę to była właśnie najbliższa rodzina a chrzest wyglądał podobnie jak u ciebie i niestety nie mogłam powstrzymać łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
A i jeszcze byłyśmy na szczepieniu i zawsze musi być coś ciemiączko zamiast zmniejszyć się to powiększyło się było 1.5 na 1.5 a teraz jest 2.5 na 3 dostaliśmy vigantoll 2 krople i mamy kontrolować wielkość główki i jak to Biedrona mi kiedyś napisała panikuje tak panikuje bo chodzi o mój największy skarb i tak już chyba zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Kiciolka Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno jest gościu różnica! Ale to chyba logiczne ze każda mama wie co jest dla jej dziecka dobre i jeśli Biedronki maleństwo będzie gotowe na wyprawę to nie rozumiem dlaczego mieliby rezygnować z wakacji? Wiadomo, że od chwili narodzin podporządkowuje się wszystko bardziej pod dziecko, ale mimo wszystko nie można zapomnieć, że to rodzice są decyzyjnymi i odpowiedzialnymi za nie osobami. a gość jaki obeznany, że moja Ala za rok będzie miała 12 msc... no no gościu uważnie śledzisz forum! a tak z innej beczki, mam dziś imieniny a z racji tego że nie mamy piekarnika w domu to musze ratować się ciasta mi i deserami które go nie wymagają. Zrobiłam ciasto Kinder Country z płatkami kangus... bardzo szybkie i wygląda smacznie. Wieczorem sam znać czy smakuje tak jak wygląda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciolka myślami jestem z Tobą, wszystkiego dobrego dla Twojej córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Kiciołka trzymaj się. Teraz dopiero doczytałam. Myślę o Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciolka jesteśmy z Tobą -trzymaj się dzielnie,niech Kruszynka będzie silna-pamiętaj MUSI byc wszystko dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciolka Kochana, nie wiem co powiedzieć. Wierzę, że wszystko dobrze się skończy. Nie wyobrażam sobie co czujesz. Nie trać nadziei. ściskam mocno i wierzę, że będzie dobrze. Musi być! Wszystko inne usuwa się na drugi plan. Niech wyzdrowieje! Przytulam Kkinia Trzymam kciuki. Pocztówka wysłana. Kochana, ja myślę, że się uda. staraj się wyluzować (wiem, że jest trudno, sama tak miałam). Ściskam Cie bardzo. Ania Zobaczysz, że w końcu się uda. Nie wiem kiedy, ani jak, ale się uda. Alex Dobrze, że to fałszywy alarm :) Mnie też czasami zaboli, ale też czuję, że to przez zaparcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Darkness- mnie tez czasami bola biodra i wtedy pomaga mi poduszka ciazowa w ksztalcie litery J. Wystarczy, ze dobrze ja uloze i bol po chwili mija. Z poduszka spie i leze non stop, pomaga mi panowac nad lezeniem tylko na lewym boku, chociaz czasami w nocy nieswiadomie odsuwam sie od niej, zeby polezec na wznak :/ X Annie84- nie znam zadnego dr do ktorego moglabym pojsc i wprost powiedziec o co chodzi i zaplacic za takie skierowanie... Wychodzi na to, ze najlepszym rozwiazaniem byloby skierowanie od okulisty, bo tego nikt nie sprawdzi... A jak to jest ze skierowaniem od lekarza prowadzacego ciaze? Kiedy moze takie wypisac? Orientujecie sie? X Kiciolka- gratuluje narodzin i trzymam kciuki za Twoja coreczke! Wierze, ze wszystko bedzie dobrze! X Dziewczyny co do urlopow i podrozowania z dzieckiem to tez nie widze przeciwwskazan. Kazda mama widzi jakie ma dziecko, zna swoje mozliwosci w uspokajaniu malenstwa itd. Mam kolezanke, ktora mieszka w Londynie, tam urodzila dwojke dzieci i z kazdym przylatywala do Polski jak mialy po kilka tygodni do swojej mamy. Wiadomo, ze za pierwszym razem miala stres jak maly to zniesie, ale przy corce juz sie nie bala. Dzieci sa nauczone podrozowania od poczatku, bardzo czesto przylatuja tylko na weekend. Obecnie maja 5 i 3 latka. Jak sie nie sprobuje to nigdy sie nie dowiesz jak dziecko taka podroz zniesie. Dla takiego malenstwa chyba njwazniejsze jest poczucie bezpieczenstwa, a ma je zawsze kiedy jest przy rodzicach. X Jakie materace wybralyscie do lozeczka dla swoich malenstw? Mam zamiar jutro zamowic i nie wiem jaki wybrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Darkness- mnie tez czasami bola biodra i wtedy pomaga mi poduszka ciazowa w ksztalcie litery J. Wystarczy, ze dobrze ja uloze i bol po chwili mija. Z poduszka spie i leze non stop, pomaga mi panowac nad lezeniem tylko na lewym boku, chociaz czasami w nocy nieswiadomie odsuwam sie od niej, zeby polezec na wznak :/ X Annie84- nie znam zadnego dr do ktorego moglabym pojsc i wprost powiedziec o co chodzi i zaplacic za takie skierowanie... Wychodzi na to, ze najlepszym rozwiazaniem byloby skierowanie od okulisty, bo tego nikt nie sprawdzi... A jak to jest ze skierowaniem od lekarza prowadzacego ciaze? Kiedy moze takie wypisac? Orientujecie sie? X Kiciolka- gratuluje narodzin i trzymam kciuki za Twoja coreczke! Wierze, ze wszystko bedzie dobrze! X Dziewczyny co do urlopow i podrozowania z dzieckiem to tez nie widze przeciwwskazan. Kazda mama widzi jakie ma dziecko, zna swoje mozliwosci w uspokajaniu malenstwa itd. Mam kolezanke, ktora mieszka w Londynie, tam urodzila dwojke dzieci i z kazdym przylatywala do Polski jak mialy po kilka tygodni do swojej mamy. Wiadomo, ze za pierwszym razem miala stres jak maly to zniesie, ale przy corce juz sie nie bala. Dzieci sa nauczone podrozowania od poczatku, bardzo czesto przylatuja tylko na weekend. Obecnie maja 5 i 3 latka. Jak sie nie sprobuje to nigdy sie nie dowiesz jak dziecko taka podroz zniesie. Dla takiego malenstwa chyba njwazniejsze jest poczucie bezpieczenstwa, a ma je zawsze kiedy jest przy rodzicach. X Jakie materace wybralyscie do lozeczka dla swoich malenstw? Mam zamiar jutro zamowic i nie wiem jaki wybrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×