Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zamknął mnie w złotej klatce?

Polecane posty

Gość gość
A ja myślę,ze on sie dobierał do córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam co pisze autorka i ten gościu mi się nie podoba. Z nim jest coś nie tak. Jest zbyt układny i zbyt śliski. Jego zachowanie jest udawane, tak jakby on chciał uśpić Twoją czujność i potem dopiero pokaże swoją ciemną stronę. Może całkiem Cię chce uzależnić od siebie i potem wymagać spełnienia jakichś swoich fantazji czy nie wiem. On wygląda na niezłego tyrana, a córka nie bez powodu ucięła z nim kontakt. On ma dobrze za uszami do swojej rodziny .Moja rada, to uważaj na niego. Nie pozbywaj się swojego mieszkania i pracy, bo możesz się kiedyś mocno rozczarować. Miej zawsze zabezpieczenie, znaczy chodzi mi o to, żebyś miała gdzie odejść w razie czego. On jest jakiś psychiczny. Nie wiem co z nim nie tak, ale tacy ludzie to psychopaci. Wszystko pod jego dyktando bo inaczej zamęczy niby dobrym gadaniem.. albo potem co, może uderzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z gość wczoraj . ::::X: Ten facet stosuje przemoc psychiczne i ubezwłasnowalnia Cię. Już teraz masz terror z portfelem i torebką, co będzie dalej? D.. musisz dawać na życzenie - mało Ci to daje do myślenia? Starzeje się cap paskudny i za kilka miesięcy będzie go podniecać go to, że jego kumpel będzie Cię pejczem tłukł bo nie chcesz nosić jego k...wskich prezentów. Mało Ci daje do myślenia że jego córka nie chce go znać? I że na żonę, dżentelmen jeden gada? Poczytaj o szantażu emocjonalnym zanim Cię wrobi w długi albo dom wariatów. Po co on jest miły? Co wtedy ugrywa? Ratuj się! Zwiewaj tak, by Cię nie odnalazł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
+ , sorry, mając 55 lat wchodzisz w relację nie dociekając przeszłośc***artnera? W co Ty chcesz wierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
Do autorki portalu - kobieto ,ty kończ ten związek tak szybko jak to tylko możliwe.Tu nikt nie ma pojęcia kim jest twój partner . To jest dominant seksualny. Ty już zauważyłaś,że on chce o wszystkim decydować i on robi wszystko lepiej i dla twojego dobra. Mieszkacie w twoim mieszkaniu więc on jeszcze się powstrzymuje,ale jak kupi swoje mieszkanie a ciebie namówi na sprzedaż twojego mieszkania to znajdziesz się bynajmniej nie w złotej klatce tylko w więzieniu i to o podwyższonym rygorze. On nie dobierał się do swojej córki ,on chciał zrobić niewolnicę ze swojej żony.One wiedzą o jego odchyłce seksualnej i dlatego córka nazwała go zboczeńcem. Wspomniałaś już o jego temperamencie i stosowaniu rekwizytów,domyślam się ,że nie napisałaś o wszystkich jego upodobaniach. Dominacja seksualna polega na odczuwaniu rozkoszy seksualnej w sytuacji seksualnej polegającej na dominacji i bezwzględnemu podporządkowaniu sobie partnera, włącznie z poddawaniem go bólowi i upokarzaniu. Podniecenie seksualne pojawia się w momencie świadomości nieograniczonej władzy nad partnerem, który absolutnie podporządkuje się woli dominanta. Element przemocy fizycznej i okrucieństwa nie jest konieczny, lecz może on towarzyszyć, jako dodatkowy wyraz władzy. Najważniejszym elementem w tym odchyleniu seksualnym jest potrzeba władzy nad partnerem. On przygotowuje sobie ciebie do takiej roli,ale gdyby to nie wyszło to siedzi w internecie i szuka twojej zastępczyni. Dominant seksualny to osoba spokojna,dystyngowana i chcąca za wszelką cenę aby wszyscy uważali,że swoją partnerkę nosi na rękach.Oni wprost mówią,że swoje partnerki traktują jak królewny pod jednym jednak warunkiem ,wymagają bezwzględnej uległości. Żadna normalna kobieta tego nie wytrzyma a ty już nie czujesz się z tym dobrze. Ja wiem,że tak dystyngowane traktowanie kobiety może się do pewnego momentu podobać,ale myśl rozsądnie,ty możesz zostać nawet uwięziona w jego mieszkaniu,on może zechcieć prowadzać cię na smyczy i poganiać pejczykiem,może stosować wiele innych upokorzeń,czy chcesz tak żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, Vega 11. Mi skojarzyło się to z przemocą, ale Ty dobrze wyłapałaś elementy zw. z córką, internetem, nazwaniem "zboczeńcem'. "Dominant seksualny to osoba spokojna,dystyngowana i chcąca za wszelką cenę aby wszyscy uważali,że swoją partnerkę nosi na rękach" - przerażające. Dystyngowane traktowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamieniłabym się z Panią. W domu mam nieco młodszy model - 30 letni, który nie sprząta, nie gotuje, nie prasuje, nie wynosi śmieci, nie pracuje. Sama robię wszystko, dosłownie wszystko, wracam z pracy zmęczona i muszę nastawić obiad, potem posprzątać, zakupy zrobić i zapłacić za nie. Cieszę się, że mam dobrze płatna pracę i stać mnie na wszystko. Ale sytuacja jest frustrująca, mam 29 lat i pewnie niebawem mnie facet zapłodni, nie wiem jak wtedy dam radę ze wszystkimi obowiązkami. A może mnie nie zapłodni, bo do seksu trzeba go namówić, a mi się nie zawsze chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ty już jestes udupiona a dla niej jest jeszcze ratunek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:56 nawet zal mi CIE nie jest. popychadlo zyciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
Autorko portalu,nadaj sobie jakiś NIK ,to nie jest trudne ,bo nie wiadomo czy ty odpowiadasz czy wypowiadają się postronne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, zdobac po cichu telefon do jego corki i dowiedz sie kim naprawde jest pan z ktorym zyjesz... Ja sprzedasz swoje mieszkanie i wprowadzisz do jego to jestes udupiona kompletnie do konca zycia, do tego momentu on jrst taki super, potem bedzie dramat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalas ze on pozwala na otwartosc seksualna wobec innych. To znaczy ze zdrada dla niego nie istnieje. I ty to akceptujesz? Jestes z nim krotko. Masz swoje lata. Troche wiecej rozsadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
gość dziś - nie , nie zamieniłabyś się gdybyś wiedziała naprawdę co to jest.To jest zaburzenie osobowości tego człowieka,on urodził się z tym ,jeżeli nie robi nikomu krzywdy to nawet nie można mieć do niego pretensji.To tak jak z homoseksualistami,oni tacy się urodzili i jeżeli trafią na takich samych a przecież takich właśnie szukają to dlaczego to innym przeszkadza? Z dominantami seksualnymi jest tak samo,mozna znależć wśród nich zarówno kobiety jak i mężczyzn ,jeżeli na siebie trafią to jest super ,ich życie ,ich sprawa ,ale osoba nie posiadająca takich skłonności nie wytrzyma tego. Jeżeli jesteś niezależna,masz dobrą pracę i dobre zarobki to po co trzymasz się takiego pasożyta,stać cię na więcej ,uwierz mi , Szkoda ,że nie ma cię przy mnie,wybiłabym ci go z głowy. Ja miałam okres poszukiwań drugiej połowy,byłam na różnych portalach i spotkałam się z różnymi ofertami ,miałam też oferty od dominantów seksualnych ,ale oni nie kryli tego kim są,szkoda czasu ,mówili wprost kogo szukają .Miałam też ofertę od młodej dziewczyny ,która chciała całować moje stopy i służyć mi.Chciałabyś coś takiego? Do tanga trzeba dwojga a ja należę do tych klasycznych hetero i nie jestem ani uległa ani dominująca ,preferuję związek partnerski . Nie zazdrość ,olej faceta ,powiedz mu żegnaj i zobacz jaki ten świat jest piękny. KOBIETO !!! OTRZĄŚNIJ SIĘ PÓKI NIE JEST ZA PÓŹNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jest brak szacunku. To tak, jakby każdym czynem mówił, że jesteś głupsza (więc trzeba zdecydować za Ciebie, bo on wie lepiej), nieudolna (on zrobił lepiej, po Tobie trzeba poprawiać). Szacunek do partnera to również przestrzeń dla niego, szacunek do jego wyborów, nawet jeśli uważamy je za błędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
U takich ludzi postrzeganie pewnych spraw jest zaburzone , on na prawdę wierzy ,że wszystko co robi to dla dobra swojego partnera ,jego celem jest absolutne ubezwłasnowolnienie partnera .Jeżeli partnerka nie ma takiej samej dewiacji jak partner to po chwilowym zachwycie ,bo przecież ona nic nie musi robić,on nosi ją na rękach , jest przy tym bardzo uprzejmy,nie podnosi głosu ,jest niemal doskonały , nie da rady żyć z nim na dłuższą metę. Szkoda,że autorka portalu zamilkła ,być może pokazała mu to co ja o nim napisałam i on wymusił na niej aby więcej tu nie zaglądała w obawie ,że ona do końca go zdemaskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
Vega 11 , zaimponowałaś mi. Jestem osobą, która wpisywała się gość wczoraj i gość wczoraj . Zaimponowałaś mi trafnym rozczytaniem sytuacji. Mi to podchodziło pod przemoc, jakąś jej formą jest, ale pozostałe zabawki zupełnie umknęły mojej uwadze. Masz rację, autorka tematu mogła chcieć edukować dominanta, a może krępuje się cokolwiek napisać? Macie racje ze sprzedawaniem mieszkania, ciekawe czy facet chciałby kasę przejąć albo czy nowa siedziba stałaby na jego ziemi. Możliwość kantu jest. Osobie z wczoraj o 20.56 powiem tak: jakąś satysfakcję czerpiemy z naszych decyzji, tu może być przewaga ekonomiczna. Jeżeli panią stać na wszystko, to czemu nie zatrudni pomocy do sprzątania albo nie przestanie zasuwać za pasożyta? I czy sytuacja, że "pewnie niebawem mnie facet zapłodni" - to tak świadomie, w umówiony sposób czy on gwałci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
Z trudem w głowie mi się mieści jakie rarytasy można znaleźć szukając partnera. Nie szukałam, ale po twojej rozpisce, Vega 11, dwóch znajomych teraz postrzegam jako dominantów seksualnych i oni naprawdę dość otwarcie ciągną do tematu i jasno mówią o nim . Dokładnie, chodzi o zniszczenie, zdominowanie, uzależnienie od siebie partnera. Głupio mi,że wczoraj się nieco ostro wypowiedziałam, ale przestraszyłam się o autorkę. Teraz w prokuraturach większość spraw o znęcanie / przemoc jest umarzana, a odkręcanie kwestii mieszkaniowych czy finansowych mogłoby trwać latami, być bardzo kosztowne, a na ile te typy znam, oplątałyby tak sprytnie, że ofiara by przegrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
gość z wczoraj ,widzisz ,ja poznałam te mechanizmy na portalach niemieckich ,bo mieszkam w Niemczech . Na randkowych portalach polskich mężczyźni przeważnie maskują się i pokrętnymi drogami dążą do celu,dokładnie tak jak partner autorki portalu dlatego świadomość kobiet w tych sprawach w Polsce jest bardzo niska . Niepokoi mnie milczenie autorki tematu ,najprawdopodobniej powiedziała o tym swojemu partnerowi ,on otwarcie nie chce przyznać się do swojej dewiacji ,niepotrzebnie ,bo traci czas i prawdopodobnie wymógł na niej ,że ona nie będzie więcej tego czytać .Ona chcąc być lojalna ,nie wchodzi tu,ale on taki lojalny nie jest .Ona przyłapała go jak proponował spotkanie jakiejś młodej lasce ,co prawda obiecał,że to się więcej nie powtórzy ,ale co on robi siedząc często w internecie? Powiedział jej,że jak ona chce to może przespać się z innym facetem ,bo on ceni wolność seksualną a ta wolność będzie wyglądać tak ,że on w końcu zaproponuje jej seks w trójkącie albo czworokącie .Jeżeli jej to odpowiada to oczywiście nie będzie problemu ,ale jeżeli nie ............? W Niemczech nikt się nie czai ,ludzie od razu piszą czego chcą i dzięki temu nie traci się czasu na nieodpowiednich ludzi a osoba ,która ma takie upodobania w końcu trafi na odpowiedniego partnera. Jeżeli jednak jest się osobą o normalnej orientacji seksualnej to dobrze wiedzieć czym "pachnie" taka inna orientacja seksualna i cieszę się,że może mogłam tobie pomóc ,bo z tego co tu inni napisali wynika ,że nikomu nawet do głowy nie przyszło kim naprawdę jest ten "idealny mężczyzna". Mnie taki jeden właśnie dokładnie takimi słowami próbował zachęcić do związku,mówił : byłabyś noszona na rękach ,byłabyś traktowana jak królewna ,ale też nie ukrywał,że chce żebym była całkowicie uległa. To jest tak jak z mieszkaniem,małe ,ciasne ,ale własne i z wolnością osobistą też tak jest ,przynajmniej dla mnie, sama się będę nosić na nogach ,nie będę królewną ,ale sama za siebie będę decydować co i kiedy chcę robić. Każdy musi mieć jakąś przestrzeń dla siebie.Autorka też miała taką przestrzeń gdy żyła ze swoim zmarłym mężem a teraz ten "ideał"zabrał jej wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grey po 60 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
"Na randkowych portalach polskich mężczyźni przeważnie maskują się i pokrętnymi drogami dążą do celu" - otóż właśnie. I samo to jest manipulacją. &&&&&& Słuchaj, Ty w moim odczuciu naprawdę zrobiłaś swoje, napisałaś wyraźnie, przestrzegłaś kogoś. Ten ktoś ma być odpowiedzialny za siebie. &&&&& Ja zakładam ,że autorce tematu nie jest lekko . Zauważ: "Wszyscy znajomi mi go zazdroszcza", "ogólnie to nic nie pozwala mi robić, tylko chce, bym go kochała." "Gdy jestem w pracy zasypuje mnie wierszykami miłosnymi w sms-ach. Nawet pierze moją bieliznę " itd. Pierwsza część zdań - zachwyt, on dba, nosi itd. Druga część tych samych zdań" - zaprzeczenie pierwszej. Autorka nie chce, żeby on jej bieliznę prał, ale boski Romeo to i tak wbrew jej woli czyni. Czyli coś do kobiety dociera. Może po prostu traci złudzenia, a to bolesny proces. No i weź zrezygnuj z takiego, którego WSZYSCY zazdroszczą, i tłumacz znajomym, że tresował za niewłaściwy portfel i torebkę nie tym boczkiem ustawioną. Kto jej uwierzy, że takie cudo takie niedobre? Może lepiej, żeby zazdrościli? I po co chęć spotkania z młodą laską? Starszej mało? Dla mnie byłoby to upokarzające. Jaka wolność???? Jeśli ona jest ograniczana i w drobiazgach, i w kwestiach zasadniczych, i jej protesty nie maja wpływu na zachowanie partnera,to jaka to wolność? Walcowa chyba (w sensie, że przejedzie ją życiowo jak walec). Ja też byłam oficjalnie noszona na rękach, ach, jakże mnie ktoś kochał, realia związku były jednak inne niż te na wynos. Tego partnera pożegnałam i na całe życie mi zostało to, że gdy ktoś usiłuje mnie sprawdzać, kontrolować, tresować, pouczać - to szybko wychodzę z takich znajomości. Jakie to traktowanie jak królewna, skoro masz nie mieć kręgosłupa ,masz się giąć? To chyba manipulacja pojęciami. "Królewna". Mnie nie musi nikt traktować jak królewny albo króla, nawet jak prezesa :D wystarczy normalne, ludzkie podejście. Dla mnie tez jest bardzo ważna wolność, moje terytorium , moje własne nogi niech mnie noszą w tym kierunku, którym chcę . Małe mieszkanie łatwiej utrzymać. Może ten dominant poluje na wdowy i samotne kobiety? Bo na portalach randkowych jest sporo oszustów matrymonialnych, co pewien czas czytam o śledztwach dotyczących takich sytuacji. Jak to jest regulowane w Niemczech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
Mi pomogłaś :) Rozczytałam kilku ludzi, jeszcze kilku różnej płci mi doszło, jeśli chodzi o dominację pozaseksualną. Nie wchodzę na portale randkowe, nie jestem ich klientką, ale to nie jest automatycznym zabezpieczeniem przed sytuacjami takimi jak autorki tematu. Poza tym super piszesz: konkretnie , pięknie, potoczyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ktory się włączył do dyskusji przeczytałam wszystko i jestem w szoku Dziewczyno z Niemiec napisz więcej na temat takich zboków, bo tu w Polsce panuje istny ciemnogród. Wiedza Polaków na temat różnych zboczeń jest naprawdę żałosna- szkoda, że tak jest, bo właśnie przezto tyle jest tych matek polek, wiecznych cierpiętnic, które nawet zielonego pojęcia nie mają w czym tkwią. Co do autorki- też uważam, że wpakowała się ona w wielkie gofno. Najlepszym dowodem na to, że facet śmierdzi jest to, że jego własna córka ma takie a nie inne zdanie na jego temat. To psychol, tóry rozwinie skrzydła dopiero wtedy, gdy autorka sprzeda swoje mieszkanie, pójdzie do niego i on całkowicie ją od siebie uzalezni. Matko święta- aż strach pomysleć kogo to mozna poznać na tych portalach. Ile tych zboków ta siedzi- masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dominatrix
do gość dziś To nie jest zboczenie a inna fascynacja , zboczeniem mozna nazwac pedofilie SM czy tez BDSM jest dosc znane i jesli ten teatr odpowiada dwom osobom nie ma w tym nic zlego , ale do tej sztuki sa potrzebne dwie osobki godzace sie na to i co najwazniejsze czerpiace z tego przyjemnosc Domin i poddany Autorka za malo podala szczegolow by z pewnoscia stwierdzic czy jest on dominem , mozliwe ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tu jest najbardziej niepokojące, że córka tak odcina się od ojca i nazywa zboczeńcem. Autorko wątku, zdobądź jej numer i umów się na rozmowę. Wypytaj o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego autorka tych wpisów przestała się odzywać. ..to niepokojące , a facet ? Na bank coś z nim nie tak , powinna uciekać od niego jak najdalej, samotna wdowa z mieszkaniem ...to niezły kąsek dla niektórych, bo w swojej często ,,żałobie, , patrzy na świat unię i daje się manipulować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
gość z wczoraj - masz rację ,trudno jest zrezygnować z takiego "skarbu" ,którego wszyscy zazdroszczą a do tego autorka jeszcze nie do końca przyjęła do świadomości zagrożenie jakie ją czeka o ile nie stwierdzi , że jej to odpowiada. Czy jest się na portalach randkowych czy nie to nie ma znaczenia , bo tacy ludzie żyją wśród nas ,być może są naszymi sąsiadami. Mój były mąż jest super przystojnym i eleganckim facetem,ale alkohol zrobił swoje ,przeszłam wszystko co przechodzą żony alkoholików i do tego byłam również ubezwłasnowolniona tyle że mój były nie jest dominantem seksualnym ,ale też nie chciał żebym pracowała ,znalazł powód żeby podpisać intercyzę a gdy alkohol sprawiał,że nie miałam spokojnego kąta żeby się przed nim schronić ,czułam się bezradna i byłam bez środków do życie i bez szansy aby to życie zmienić. Pomyślałam , że jedynym sposobem aby wyrwać się z tej sytuacji jest znalezienie innego faceta i tak znalazłam się na najpierw na jednym a potem na innych portalach randkowych.Byłam na nich prawie 3 lata .Ponieważ pomimo wieku wyglądam bardzo atrakcyjnie ,napisali do mnie wszyscy kochający inaczej włącznie z kobietami ,przekrój wieku wszystkich piszących od 18 do 90 lat i wszyscy finansowi oszuści świata ,było ich ok.80-u. Na polskich portalach przeważnie faceci szukają seksu lub ciepłego kąta ,bo nie mają gdzie mieszkać. Oczywiście , są też tacy ,którzy szukają prawdziwego związku ,ale są tak nieatrakcyjni ,że nawet desperacja ( w moim przypadku ) nie jest w stanie pokonać pewnych spraw ,zwłaszcza gdy miało się wcześniej amanta filmowego. W Polsce spotkałam się z 3 mężczyznami i jakoś po rozmowie wyszło nijako i postanowiłam szukać innych rozwiązań. Tak się złożyło ,że dostałam szansę pracy w Niemczech i skorzystałam .Siłą rzeczy przeniosłam się na niemieckie portale randkowe .No , muszę stwierdzić ,że w Niemczech wygląda to zupełnie inaczej ,właśnie tu nikt nie kryje tego czego szuka. Jeżeli chodzi o oszustów finansowych to mogę śmiało powiedzieć ,że jestem ekspertką ,wiem jak to działa i takiego oszusta rozpoznaję właściwie po pierwszym mailu.Ostrzegłam przed nimi wiele kobiet i wiele portali dzięki mnie zablokowało profile takich oszustów . Dewianci seksualni też nie są mi obcy ,głównie dzięki temu , że w Niemczech piszą wprost o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Ja bezpośrednio nie miałam do czynienia z żadnym tego typu facetem ,bo nawet nie jestem ciekawa spróbować ,ale oni nie odpuszczają tak szybko ,widocznie nie ma zbyt dużo osób tego pokroju i na wszelkie sposoby próbują zachęcić do związku z nimi stąd wiem kim jest partner autorki portalu .Oni używają dokładnie takich słów jakich użyła autorka i dokładnie tak się zachowują . Córka i żona tego faceta być może do dziś nie wiedzą jak nazywa się jego dewiacja i ponieważ to nie jest dla nich normalne to nazywają go zboczeńcem ,bo tak jak napisała gość dziś (nadaj sobie NIK ),wiedza Polaków na temat różnych dewiacji jest bardzo niska ,ale tak jak napisał gość Dominatrix i ja wcześniej ,jeżeli odpowiada to dwom osobom to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknął mnie w złotej klatce zawsze mozna odejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vega11, robisz dobrą robotę tutaj w Polsce. Dobrze, że opisałaś to wszystko, bo sporo osób na pewno to czyta. Niepokojące jest to, że autorka przestała się odzywać. albo jest w szoku i nie wie, co o tym wszystkim myśleć, albo *****cz zadziałał odpowiednio. Wdowa z mieszkaniem i z dorobkiem po zmarłym mężu, to na pewno smaczny kąsek dla takich oszustów- niexle się ustawił. ciekawe gdzie mieszkał zanim poznał autorkę, skoro mieszkanie zostawił byłej zonie. Może na jakis czas zakotwiczył u jakiejś kobiety, a ona pogoniła go, gdy zorientowała się, że cos jest nim nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×