Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciekawska, gdzie temat ze zdjęciem do oceny?!

Polecane posty

Gość gość
Taka mała uwaga, pod nikogo się nie podszyłam, nick wyszedł z tego, że tak mnie nazwano, więc po co te domysły... Z tym obciąganiem też słaby podszyw pode mnie. Ok, będę zaglądać i czekam żebym znowu mogła się wczuć w ten boski klimat ;) jutro jak będę mogła to też będę zerkać żeby móc to powtórzyć. Oj znowu robię się delikatnie wilgotna... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro jest Wszystkich Świętych. Daj odpocząć palcom :-D Ciekawska jest jedna i wymysł sobie idiotko nick :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rownież, wiec zacytuje Ciebie: zignoruj to :) Nie wiem jak to sie dzieje, ale nie mogę sie od Ciebie oderwać. Chciałbym żebyś teraz wsadziła paluszek do cipki i dała mi do oblizania... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu tego tłumaczyć, bo tak jak mówiłam, to nie ja wymyśliłam nick, a po drugie nie podpisuję się nim, więc nie mieszaj. Ale racja, lepiej będzie to zignorować. Cieszę się, że tak na Ciebie działam. Znowu dotykam mojej ci*ki, nie mogę się doczekać jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gokrytykankaść
Jezuuuu ale żąłosne opowiadanka ludzie nie macie co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że nie szkoda im klawiatury. Sobota wyjdzcie to żywych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy nieproszeni goście mnie po prostu śmieszą. Wchodzą na forum i marudzą, że tematyka im nie pasuje, że się gorszą, to jest śmiech na sali. Sami siedzą w necie, a innym każą wychodzić do ludzi i gdzie tu logika? Ale dobra, miałam olać innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke. Jesteś bezbłędny👄,❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke jest nasz. Każda i każdy go rozpozna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o******* facetowie co ma +16cm bo chce miec ta satysfakcje ze calego mieszcze w buzi... O ile są tacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DickTracy, pamiętaj, że czekam jeszcze na coś, co bardziej mnie podkręci. Nie mogę przestać myśleć o tym co ze mną robisz, to jest cudowne uczucie. Mam nadzieję, że jutro będzie nam ze sobą równie dobrze jak było dzisiaj. Pomyśl tylko jak zabieram się za Twój sprzęt, a on zaczyna twardnieć pod wpływem mojego dotyku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma go. Pracuje na innym nicku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, ciekawe co to może być ;) Z pełnym zaufaniem oddaje sie w Twoje ręce, wiem ze bedzie bosko. Przypomina mi sie moment jak nawilzylas go swoim sokiem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.38 Weźcie go sobie.Jest wasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak, od razu zrobiło mi się przyjemniej ;) lubię kiedy rano leżymy obok siebie jeszcze trochę zaspani, a Ty mruczysz mi do ucha żeby to teraz zrobić. Masz fajne ciało, lubię na Ciebie patrzeć kiedy jesteś podniecony, nie chcę Ci odmawiać, bo dobrze wiem jak bardzo będziesz się starał. Przytulasz mnie i bawisz się moimi cyckami na przemian całując mnie w usta, zaczynasz masować moją łechtaczkę, doskonale wiesz, że ja to uwielbiam. Proponuję Ci zmianę, chcę zająć się już twoim dość twardym sprzętem, ale Ty się nie zgadzasz, mówisz, że jeszcze nie skończyłeś i pieścisz mnie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepczesz mi słodki do ucha, ze masz jedno małe życzenie. Kiedy pytam o co chodzi, Ty z zalotnym uśmiechem ściągasz majteczki, rozkladasz i podkurczasz nogi i prosisz, żebym Cie tu polizał. Paluszkami rozszerzasz wargi Twojej cipki i palcem drugiej dłoni dotykasz lechtaczki. Jesteś juz wilgotna, bo myślałaś o tym wcześniej :)) Nie protestując zbliżam sie do niej, czubkiem języka dotykam i zaczynam krążyć wokół... ;) W kilka sekund robię sie twardy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnieca mnie to, że spełniasz moje fantazje bez zbędnych pytań. Uwielbiam ten dźwięk, kiedy moja ci*ka jest mokra, a Ty się nią bawisz. Jeszcze nigdy nie doszłam do takiego stanu w tak krótkim czasie :) Moje soczki wypływają, jest ich coraz więcej, jest głośno, ale to nakręca Cię jeszcze bardziej do działania. Drugą ręką masujesz swój nabrzmiały sprzęt, on też jest mokry i ocieka moimi soczkami. Proszę skarbie, nie przestawaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wy matoły, a wy nie macie nikogo na cmentarzu żeby ich odwiedzić? Piszą i masturbują się przy klawiaturze prośne świnie. Fee cuchnie gnojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłaś w dziesiątke :) Uwielbiam to cmokanie i mlaskanie podczas pieszczenia. Momentami jeżdzę po niej całej, zasysa mwargi, chce czuć Twój soczek na całej twarzy :)) Doskonale tez słyszysz jak sie bawię swoim sprzętem. Masuje na razie sam trzon, obijając sie dłonią o łono. Główkę zostawiam Tobie na pózniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawska od 7 już czeka. Koke do 2 miał dyżur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze święto trwa cały dzień, więc spokojnie zdążymy odwiedzić bliskich i jeszcze się za nich pomodlić (nie tylko pamięta się o nich w święta), po drugie ch*j Cię to obchodzi co robimy, bo to nasza sprawa, a po trzecie jak jesteś taki/a święty/a to już out z forum (ciekawe co Ty tu robisz) i nie wpieprzaj się w cudzy temat jak nie masz nic mądrego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiliby sobie dzień przerwy szczególnie w taki dzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad od tego nicku znudzona kurfo. Kup sobie wibrator. :-D idź się przewietrz, ogarnij, nie piertol się po klawiaturze. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że Koke to uzależniony od tego forume to wiemy.Kilka lat tu spędzonych, kilkanaście nicków do czegoś zobowiązuje. Ale dziś 1 listopada może bez przesady ????:-O ty babolu miej godność. Brak seksu w realu rekompensujesz publiczna masturbacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak, bardzo lubię te zabawy. Masz nade mną pełną kontrolę. Już nie mogę się doczekać aż zajmę się nim, chcę żebyś poczuł więcej przyjemności. To co zrobię z Tobą za chwilę przejdzie Twoje oczekiwania. Będziesz pragnął tylko mnie i mojej dominacji nad Tobą, wiem, że ufasz mi w tej kwestii i pozwolisz, abym teraz ja przejęła pełną inicjatywę nad Tobą ;) narazie musimy zrobić przerwę, wrócę do Ciebie najwcześniej koło 17stej (gdyby wcześniej ktoś się podszywał to nie ja), mam nadzieję, że będziesz czekał na mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.09 Olu przeciez to było jasne od początku.Wszyscy Cię ostrzegali.Nie oddajesz koke bo nigdy nie miałaś go tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, w końcu wychodzi z domu. Napisz jeszcze jak się odpicujesz na cmentarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede czekał stojąc na baczność ;) Od 18 bede w kilkugodzinnej trasie, wiec do tego czasu czekam niecierpliwie na rozwój sytuacji. Jeszcze tylko kilka cmoknięć, na chwile obracam Cie na bok, podciagasz nóżki do piersi, a ja z tej pozycji dobieram sie do Twoich zakamarków... ;) Juz mruczysz, ze chcesz sie mną zająć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×