Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciekawska, gdzie temat ze zdjęciem do oceny?!

Polecane posty

Gość gość
JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahahJEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahahJEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah JEDNYM sprawnym ruchem rozpinam rozporek i wyciągam na wierzch hahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(tak, będę czekać na Ciebie ;) ochłonę trochę i mam nadzieję, że podziała to na nas na plus) Masz rację, jestem trochę zdezorientowana. W planach miałam długą zabawę Twoim sprzętem, później namiętny sex na sofie, jednak Ty zmieniasz scenariusz. Podnieca mnie to, że jesteś tak nakręcony, jednak nie miałam pojęcia, że tak potrafię na Ciebie działać. W głowie szumi mi od wypitego wina i z podniecenia, w sumie tak, chciałam Twojej dominacji. Każesz mi wstać i położyć się na stole. Grzecznie spełniam Twoje życzenie. W tym czasie Ty siadasz na krześle, zakładam swoje nogi na Twoje ramiona, a Ty dopierasz się do mojej ci*ki. Jedną ręką ściskasz moje cycki, a drugą masujesz swojego nabrzmiałego członka, natomiast języczek i usta zatapiasz w mojej mokrej ci*ce. Robisz to zachłannie, uwielbiam ten dźwięk. Jesteś zdecydowany, a jednocześnie delikatny. Jak zwykle zaczynam być coraz głośniejsza. O tak, kotku nie przestawaj... To co do Ciebie mówię nie pozwala Ci przestać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;)To chce tylko ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro "emerytką" nazywasz młodą kobietę to za kogo ty się bierzesz? Za 12stki, 14stki... Oj coraz bardziej żałuję, że nie wiesz jak wyglądam :P i już nie doszukujcie się osób z tego forum, bo nie jestem żadną z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za bardzo się tłumaczysz. Nie szkoda pięknej pogody na wirtualne jepanie? Dostała @ więc spertalaj czy mamy zespamować temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile razy napiszesz jeszcze jak super wygladasz? Co to zmienia?To że ślinisz się na forum do fotki fiuta? Lubisz jak cię ludzie poniżają i plują na ciebie?? Ile kolejnych dni tu spędzisz? RZYG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj była tu cały dzień. To stary niebieski nick. To nikt z nowych. Za bardzo obeznana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nowy by tak zajadle nie walczył by tu pisać całymi dniami. Ma @ ale woli publikę i rzygi. HAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest żadne forum jedynie zbiorowisko pomyleńców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzyg rzyg rzyg rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jednym hejcie by odeszła. Spalony masz niebieski nick? Piękne kobiety nie siędzą cały dzień i nie piertola się pod obrazek i wpisy. Ty siedzisz w tym miejscu cały czas.Masz wyraźnie zarysowana nadwagę, trądzik , wąsy i cellulit.. Nie wychodzisz z domu, bo szybko dostaniesz zadyszki. Faceci maja beke z ciebie, mieszkasz z matką która robi wszystko za Ciebie,a ty grzebiesz w pipie. Ot całą filozofia tego wszyatkiego... Długi i ostry sex uprawia się w codziennym realnym życiu. Tobie pozostał ten wirtualny ale dobre i to>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj głośno o tym jak wyglądają piertolą średniaki...jakoś nie słyszałem żeby wachlarz ,krolikov ,sonia , boska czy nieogryzek chwaliły się jak wyglądają a możesz im buty czyścić =spr&potw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przyrównujcie Wachlarzyk i Boskiej do tego czegoś :-D:-D Chwalą się brzydule jak wyglądają. Bo zza monitora ich nie widać...😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdecydowany, ale nie spieszę sie nigdzie. Zaczynam Cie smakować, delektuje sie tym. Kilka muśnięć, dotknięcie czubkiem języka najczulszych punktów i przerwa. Wtedy przyglądam Ci sie, oglądam z zaciekawieniem wszystkie Twoja zakamarki. Za chwile znów do niej wracam, obejmuje ja cała ustami, troche zasysam i z cmoknięciem odrywam sie od niej. Masuje swój sprzęt, jest mi bardzo przyjemnie, ale to jednak nic w porównaniu do tego, co Ty z nim potrafisz zrobić. Mogę Ci lizać be przerwy :) Jak czuje ze sie wkręcasz na wyzsze obroty, to zwalniam albo całkiem przestaje na chwile. Masuje dłonią ja cała, łącznie z pachwinach i wewnętrzna częścią ud, podgryzać troche. Podnoszę Twoje nogi do góry, zadzierasz kolana, pomagasz mi przytrzymując je. Nie masz przede mną żadnych tajemnic. Mam do dyspozycji każdy Twój zakamarek. Czekasz co zrobię, ciekawe o czym marzysz w tym momencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(za pół godziny odezwę się do Ciebie na maila i będziemy mogli stąd spadać, a piszę wolniej, bo staram się międzyczasie robić projekt, to dla tego siedzę w domu - takie info dla wścibskich) Jest mi bardzo przyjemnie... Jedyne o czym teraz marzę to żebyś dotykał jego gorącą główką mojej łechtaczki. Bardzo lubię to uczucie, kiedy jeździsz nim - góra dół. Wiem, że też lubisz się ze mną tak drażnić i całować mnie jednocześnie. Obecność Twojego ciała przyprawia mnie o dreszcze. W tym ciemnym pokoju jesteśmy tylko my i nic nie może nam przeszkodzić. Jest mi wspaniale, jednak przerywam i pytam Cię czy masz jakieś życzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Wiem, że to lubisz, dlatego pochylam się i całując Twoje piersi, poruszam się między Twoimi udami. Jest cały wilgotny od Ciebie, ślizga się pomiędzy Twoimi wargami drażniąc od czasu do czasu czuły punkcik ;) Chwytam Cię za kark i całuję mocno w usta, dłonią przeczesuję Twoje długie pachnące włosy. Daję Ci się napić wina, bo momentami zasycha Ci w gardle od jęków. Nie odpowiadam na Twoje pytanie, tylko po dłuższej chwili odrywam się od Ciebie, opuszczam spodnie do kostek i siadam na krześle :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Projekt robisz a nie wiesz że "dlatego"pisze się razem ?Ja prdl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam do Ciebie na maila. Soft... To ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze a teraz w/y/p/i/e/r/d/a/l/a/j !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jak się pisze, ale jestem na Tel. Więc błędy się zdarzają. Na pewno nie robię tylu byków co ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ppapa Koke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również żegnam. Kłóćcie się dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Projjekt robi wiec to jakas studentka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzyżyk na drogę koko :classic_cool: czekame na powrót po nastepną kurffę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co już tak cicho??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Ciekawska, zaglądasz tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś to był seks na forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks wyniósł się poza forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×