Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

po tym co powiedział mi mąż płaczę od rana, nie mogę się uspokoić, cierpię

Polecane posty

Gość gość
Kompromitujesz się coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej, czyli musiałaś wymyślić prowokacja, żeby mieć dostęp do źródła?... Ja nie zakładam tematów a widzę co ludzie piszą, jakie mają problemy, jak reagują. Czy może masz taki zabezpieczony komputer na którym możesz odczytać tylko te wątki, które sama założyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj, bo niedługo będziesz pisać artykuł o skompromitowanej kobiecie piszącej anonimowo na największym polskim forum i rozpoznana przez znajomą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz czemu ta osoba napisała że to prowo? Żeby cię upokorzyć, bo w realu nie ma takich idiotek. Ty teraz z tą historią o artykule potwierdzasz ze idiotka jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artykuł do gazety o stosunkach kobiet do siebie nawzajem na forach internetowych. XXX Dobre :) a jak bys pisala o alkocholikachj to chodzilabyc codziennie naj****a? masz tyle tematow na kafe ze nie trzeba tematu zakladac aby zaobserwowac stosunki kobiet do siebie nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no , prosze jest tu jakaś wyrocznia, podaj nam w takim razie kim jest autorka i gzie mieszka, chcemy wiedziec, moze ja tez znam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj - bardzo dobry komentarz. najlepszy pod tym wątkiem. Trafia w sedno. Komentujące zrobiły rzadką kupę bo zobaczyły takie zarobki. Pewnie nigdy takich nie widziały u swojego faceta ani nie zobaczą :D bo co im może zenek śmieciarz dać, 1000 zł? A co do męża, przeprosil mnie i powiedział, że bardzo źle się zachował i postara się nigdy więcej nie powiedzieć takich słów nawet w dużych nerwach. A dzieci on chce, nawet już zaczynamy sie starać, od zaraz. Mimo, że ja mam śmieciówkę. Bo mówił mi że nie chodziło mu o kasę, tylko o to że ja za bardzo naciskałam na konkretny moment i to go odstraszało. a przy okazji: pisałam tu o tym że odezwano się do mnie z pewnej pracy. Otóż dostałam umowę o pracę :) łącznie z tym co robiłam do tej pory teraz moje zarobki to będzie 2800 na rękę. jestem szcżęśliwa. Z mężem pogodziliśmy się, powedział mi że wstyd mu za jego zachowanie i że nie miaó na myśli tego co powiedział, tylko powiedział to by mi dopiec. Przynaję udało mu si ę, a ja wtedy miałam PMS więc zareagowałam bardzo emocjonalnie. W ramach przeprosin zabiera mnie do spa i na weekend do Wiednia. Będę go obserwować a co do dziecka - zmieniłam zdanie i powiedziałam mu że po tej kłótni to zaczekajmy jeszcze na takie decyzje, bo muszę odepocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i muszę też jemu się przyjrzeć, bo zachował się bardzo źle. I moim zdaniem żadne nerwy tego nie usprawiedliwiają i żadne moje jęczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nad odejściem mimo tych jego przeprosin i tak się zastanawiam. bo jak ktoś potrafił coś takiego zrobić raz, czy drugi, będzie potrafił i setny. Mam w d....czyjeś zarobki i prezenty, do tego Wiednia też nie chce mi się jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbierasz dalsze informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:12 TAK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak:D mąż ci powiedział, ze sobie powinnaś zyły podciąć a potem nagle chce mieć z tobą dzieciaka, ty cudem dostajesz umowę o pracę, a świstak siedzi i zawija... Pisałam tu wcześniej, ze jesteś mitomanka ubarwiającą rzeczywistość na swoją korzyść i nie myliłam się:) Prawda pewnie jest taka, że chodzisz potulna i pokorna jak pies z podkulonym ogonem wokół męża żebrząc o choćby jedno uprzejme słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież autorka uciekla stąd udając ze niby pisze jakąś pracę i to niby prowo było a teraz z tym Wiedniem to ktoś inny pisze i ma z was beke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baju, baju, bedziem w raju :-D Prowo. Ogolnie rzecz biorac takie laski sa tragiczne. Lediwie na siebie zarobia wle znalazla barana i juz chce sie zabezpieczyc bo przeciez ma cisnienie na dziecko. Gdyby miala 35 lat to bym zrozumiala. Ale w wieku 30 lat? A potem maz bedzie zaprzezony do wozu i bedzie oral na laske bo ona przeciez z dzidziusiem musi w domu siedziec przynajmniej do pierwszej klasy :-D Facet powinien sie z nia rozwiezc i podazac za swoimi marzeniami zanim ona go kompletnie udupi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz do Paryza , rozerwiesz sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona nie ma 30 lat tylko 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem, że autorka chce już mieć dziecko, że czuję się pokrzywdzona zmiana zdania męża, jego chamskie zachowaniem, że widzi, że na dziecko ich stać, że nie ma parcia na karierę i większych ambicji zawodowych. Jednak nie podoba mi się jej histeryczny,niezrownowazony charakter. Najpierw to istne szaleństwo na punkcie dziecka i zdania męża. Później nagle wymyślanie że to prowokacja pod kątem zbierania informacji do artykułu pod kątem agresji na forum, a na końcu zakończenie jak w bajce, starają się już o dziecko, mąż przeprosił, spa i Wiedeń w prezencie na przeprosiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże dziewczyno trzymaj się! :( nie ma w tym najmniejszej Twojej winy. Osoby które piszą o Tobie negatywnie są nasycone materializmem i jedynie nadawalyby się do związku z taka osoba jak Twój mąż. Skąd w ludziach tyle jadu.. współczuję tym osobom i Twojemu mężowi. Niech żyją w pogoni za pieniędzmi i niech sobie d**e nimi podcieraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam podobną osobę. Też taka rozchwiana...ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki tekstu. Zabić? To ja też powinnam się zabić? Obecnie mam prawie 29lat, od 3lat jestem rozwodka z dzieckiem, bo facet, z ktorym byłam kilka lat okazał się samolubnym dupkiem. Odeszlam od niego, poznałam super faceta. Na pewno łatwiej byłoby mi bez dziecka, ale wtedy też chciałam dziecko. Zrobił, bo bał się, że odejdę, że zostanie sam i żadna inna go nie zechce. Jeżeli mąż tak się do Ciebie odzywa, w żadnym wypadku nie rób z nim dziecka, bo tylko będzie gorzej. Poznasz kiedyś kogoś, dla kogo Ty będziesz się liczyć, nie kasa. A Ty zacznij myśleć o sobie. Zrób kurs, zmień zawód, możesz też wyjechać za granicę i olej dupka. Moim zdaniem nie kochasz go, boisz się, że zostaniesz sama, że nigdy nie będziesz mieć dzieci. Jak chcesz sie koniecznie czymś/kimś zajmować kup sobie szczeniaka. A dzieci to są duże wydatki, im większe są, tym więcej kosztują. I więcej problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma gnojka za meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty pipo glupia on nie chce byc 1 zywicielem rodziny ty jakbys byla wartosciowa to poszlabys do tej pracy poszukla tak dlugo az do skutku szukala pracy z umowa i dokladala sie do budzetu domowego dlaczego liczysz tylko na meza zeby on tyral ty tez masz rece ile ty masz lat 60 ze juz musisz miec tego bachora no pomysl cala wyprawka do dziecka z 3000zl wraz ze wzrostem dziecka wydatki rosna, praca raz jest raz nie ma jej , maz moze tez prace stracic tak jak tu 1 z kafeterianek napisala ze maz duzo zarabial to nie musiala pracowac i co maz stracil prace ona nie pracuje i leza a ty jedno w glowie to bachor i bachor myslisz o swojej c***e zeby byc kura pieluchowa i tylko sie dzieckiem zajmowac sluchaj mezczyzni sami teraz potrafia obiady gotowac i prac i nie musisz w domu siedziec zeby go od tego wybawiac on niechce kury domowej chce zebys miala swoja pensje na waciki kosmetyki byla niezalezna finansowo w razie jakiejkolwiek awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, czemu autorka topiku płacze, przeciez maz jej prawde powiedzial.... Nic nie osiagnela jest niesamodzielna jak dziecko, a sama chce miec dziecko? Dlaczego? Bo wyszla za niego dlatego ze dobrze zarabia, a ona jak prostytuta chce sie umoscic na jego portfelu, pod pretekstem dziecka... Kolejna leniwa d****** wykorzystuje swoja macice, zeby nic w zyciu nie robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszuklala se frajera i mysli ze do konca zycia bedzie ja utrzymywal bo tlumaczy sie licha wyplatka, masz babo rece jedzcie za granice razem, poszukajcie se robote w niemczech pracujcie razem i razem sie ****ajcie, no razem babo wozek ciagnijcie no czemu ty chcesz siedziec pipa a mu kazesz tyrac no razem sie pracuje i razem wszystko buduje!a dzieci jeszcze zr***asz bo nie jestes po 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszuklala se frajera i mysli ze do konca zycia bedzie ja utrzymywal bo tlumaczy sie licha wyplatka, masz babo rece jedzcie za granice razem, poszukajcie se robote w niemczech pracujcie razem i razem sie ****ajcie, no razem babo wozek ciagnijcie no czemu ty chcesz siedziec pipa a mu kazesz tyrac no razem sie pracuje i razem wszystko buduje!a dzieci jeszcze zr***asz bo nie jestes po 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszuklala se frajera i mysli ze do konca zycia bedzie ja utrzymywal bo tlumaczy sie licha wyplatka, masz babo rece jedzcie za granice razem, poszukajcie se robote w niemczech pracujcie razem i razem sie ****ajcie, no razem babo wozek ciagnijcie no czemu ty chcesz siedziec pipa a mu kazesz tyrac no razem sie pracuje i razem wszystko buduje!a dzieci jeszcze zr***asz bo nie jestes po 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukala se frajera i mysli ze ja bedzie cale zycie utrzymywal za jej dawanie d**y, bo tlumaczy sie licha wyplatka, he he no babo masz rece to poszukajcie razem pracy w niemczech, pracujcie razem i razem sie ****ajcie. razem sie wozek ciagnie i wszystko razem buduje, dlaczego ty mu kazesz samemu tyrac na was 3, dlaczego? a ty od czego jestes od dawania d**y a dziecko zdaszysz zr***** bo po 40 nie jestes, odcknij sie co cpalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukala se frajera i mysli ze ja bedzie cale zycie utrzymywal za jej dawanie d**y, bo tlumaczy sie licha wyplatka, he he no babo masz rece to poszukajcie razem pracy w niemczech, pracujcie razem i razem sie ****ajcie. razem sie wozek ciagnie i wszystko razem budujcie, dlaczego ty mu kazesz samemu tyrac na was 3, dlaczego? a ty od czego jestes od dawania d**y a dziecko zdaszysz zr***** bo po 40 nie jestes, odcknij sie co cpalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukala se frajera i mysli ze ja bedzie cale zycie utrzymywal za jej dawanie d**y, bo tlumaczy sie licha wyplatka, he he no babo masz rece to poszukajcie razem pracy w niemczech, pracujcie razem i razem sie ****ajcie. razem sie wozek ciagnie i wszystko razem budujcie, dlaczego ty mu kazesz samemu tyrac na was 3, dlaczego? a ty od czego jestes od dawania d**y a dziecko zdaszysz zr***** bo po 40 nie jestes, odcknij sie co cpalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukala se frajera i mysli ze ja bedzie cale zycie utrzymywal za jej dawanie d**y, bo tlumaczy sie licha wyplatka, he he no babo masz rece to poszukajcie razem pracy w niemczech, pracujcie razem i razem sie ****ajcie. razem sie wozek ciagnie i wszystko razem budujcie, dlaczego ty mu kazesz samemu tyrac na was 3, dlaczego? a ty od czego jestes od dawania d**y a dziecko zdaszysz zr***** bo po 40 nie jestes, odcknij sie co cpalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×