Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

po tym co powiedział mi mąż płaczę od rana, nie mogę się uspokoić, cierpię

Polecane posty

Gość gość
Chcesz go dla jego pieniedzy? A co z miłoscia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:04 świat oszalał....tylko pieniądz się dla niektórych liczy. czytając te wasze wypociny można podzielić was na dwie grupy: idiotek lecących na karierę i mierzących wartość człowieka jego zarobkami oraz drugą, normalną, niestety troche mneijszą grupę tradycjonalistów, którzy znają wartość człowieka i nie mierzą jej jedynie portfelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie tylko zastanawiam po co on się oświadczał autorce, skoro ma tak diametralne oczekiwania od życia. Po co to robił??? wiadomo że facet nawet jak rozwiedziony to zawsze sobie poradzi, a on jej tym ślubem w tym momencie życie złamałm bo jak się rozwiodą to jej juz bedzie ciezko znalezc kogos kto chce rozwódke. i na tym polega fatum wiszące nad kobietami. wspolczuje autorko i nie przejmuj se hejtami, ja Cie rozumiem. Jak na biedną rodzine z ktorej pochodzsz to to ze skonczylas obcojezyczne stdia i tak swiadczy ze jestes zdolna i ogarnięta. te śwry z tego forum zwalają wine na ciebie a wina jest systemu bo w normalnym kraju nawet śmieciarz jest ok opłacany i moze sie utrzymac/ jak masz mozliwosc to wiej z polski bo tutaj widzisz jacy ludzie są. i nie płacz za polską bo nie ma za czym, jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to ma byc maz? brak mi slow.. dla niego malzenstwo to biznes, a ciebie traktuje gorzej niz przedmiot, rozumie sens tego co powiedzial, ale sposob? wybaczcie zero szacunku do wlasnej zony, nie mowiac o milosci, w zyciu bym nie chciala takiego typa w moim zyciu nawet gdyby mial byc milionerem, co za podlosc i upokarzanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:04 takie jak ty powinny zginąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:04 jestes kretynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos sie zablokowalo w temacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast myśleć o dziecku z nim pomyśl o rozwodzie. poważnie. bo inaczej zostaniesz sama i z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi autorki bo doznała niezłej podłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona pewnie zadręczała faceta o dziecko już dawno a jak w końcu się z nią ożenił to pomyślała że im szybciej urodzi to tym bliżej jej do wygodnego życia. Mąż już nie wytrzymał presji i w nerwach powiedział to co powiedziaŁ.Mógł się poczuć jak inseminator z funkcją maszynki do robienia pieniędzy.Ona rozżalona przybiegła na forum i szuka wsparcia U takich co jedną z nich napisała że jak kobieta ma zarobić na siebie i dziecko to po co jej mąż. :) . Im dłużej czytam ten topik tym bardziej mnie on bawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niunia gdyby takie jak ja zginely to takie jak ty nadal nie mialyby prawa do glosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 3 latach związku wymusiła na facecie ślub teraz chce wymusić zapłodnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:18 rozwiń wypowiedź bo nie wiadomo o co chodzi bo topik nie jest o głosowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:18 I love you :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymusiła? Który facet ulega temu i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge uwierzyć że tak jedziecie po autorce. Czy wy wszystkie macie po 5 tysi na rękę? A gdybyscie miały najniższą krajową albo tak jak autorka same śmieciówki dostawały to co, nie mialybyscie instynktu macierzynskiego? Wlasnie przez takie kalkulujące suki i ich przydoopasów rownie kalkulujacych, europa umiera bo sie zastanawia nad kazdym wlozeniem penisa. a araby sie mnożą i będzie co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś masz 100% racji materializm ponad wszystko az niedobrze sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak tu zajrzałam - autorka. pytasz jak? jest jak było, on się nie odzywa nadal, leży na kanapie smutny albo wściekły, nie wiem, odburknął tylko cos a la "przez ciebie mam zepsuty weeked" i to wszystko na co go satc bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wam facet jak wszystko musicie same ogarnac od finansow po dziecko po dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:58 dokładnie. i on po co rodzine zakładał jak nie chce dokładać o pomóc w trudniejszym czasie i mieć żadnych obowiązków z rodziną zwiazanych? ojjjj patologicznA MYŚL postępowa zrobiła Wam z mózgów sieczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie chciał miec seks na zawolanie, ale autorka mu sie znudzila i nie chce miec z nia nic wspolnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanówcie sie na zdrowy rozum, w ilu przypadkach jest tak że małżonkowie mają równe zarobki> prawie nigdy ak ie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:09 to znaczy ze to zwykły drań i **uj i od takiego lepiej zwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, ja tu trochę broniłam twojego męża. Chamsko powiedział, może ma zły dzień ,może jest pod wpływem kolegów. Ale skoro on nadal wściekły czy obrażony tzn że naprawdę w ten sposób myśli. Nie tylko jest chamem, ale też egoistą i zimnym człowiekiem. Poza tą sprawą jak się między wami układało? Bardzo ci współczuję ,mam nadzieję, że się opamieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak poza tym jak ty się zachowujesz ? Odzywasz się do niego? Jesteś zła i krzywo patrzysz czy raczej oczy zapłakane i rozpacz? Myślę, że powinnaś teraz pokazać opanowanie i siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami bywałam od wczoraj smutna, czasami zimna. On nadal jest zimny, w ogóle sie ni odzywa. skaleczyłam sie dziś niechcący, taka byłam zdenerwowana że wyleciał mi talerz i przecięłam się niechcący przy palcu, niestety krwi nie dało sie zatamować. Pojechałam na ostry dyżur na szycie. sama, bo jemu w ogóle nie było mnie żal i jeszcze dodał że szkoda że sobie żył na podcięłam a to że sie skaleczyłam to selekcja naturalna niech głupi zginie. Musze odejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha z***biście ci powiedział ofiaro losu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:39 masakra. lepiej ci? jakbyś była szczęśliwa i spełniona w życiu to byś tak po autorce nie jeździła. boże jak to dobrze że nie tylko tacy ludzie jak ty chodza po tej ziemi. bo jakby tak bylo to ten swiat by zginał nikt by nikomu nie pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×