Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milla30

Chcemy rodzić w 2016:)

Polecane posty

Gość disetka1986
Widzę że jest nas co raz więcej :) ja też jestem dziewczyny zdania że nie ma już co czekac, a zajście w ciążę nie jest takie łatwe jak się mysli :/ ktoska88 co to jest ten okres kluczowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka88
Przez okres kluczowy rozumiem okres około-owulacyjny. My niestety nie mieszkamy razem i nie widujemy się codziennie. A odnośnie tego, że w ciąży jesteśmy chronione i jest potem macierzyński to wszystko fajnie jeżeli ma się umowę o prace. Ja niestety mam umowę zlecenie lub umowę o dzieło i to podpisywaną co miesiąc :/ trochę mnie to martwi. Ale podobno lada chwila ma wejść w życie ustawa, która daje 1000 zł miesięcznie na jedno dziecko przez pierwsze 12 miesięcy życia. Jakoś sobie poradzimy. Najważniejsze żeby się udało zajść w ciążę. A testować zamierzam w sobotę rano 28.11 jeżeli wcześniej nie dostanę @ żeby wiedzieć czy mogę szaleć a andrzejki czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
No to fakt to zmienia postać rzeczy ale wlansie tam jak dziewczyna potwierdzają. ..zawsze coś stój na przeszkodzie, a jak widzimy nie łatwo z ta ciąża, a też jako mama mogę powiedzieć że ten cud jakim jest dzieciątko odsuwa wszytko. .inne rzeczy przesyana być ważne. To największy skarb i szczęście a wsyztsko inne się ulozy :)no to czekamy na wynik testów , oczywiście pozytywny! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Mi w ogóle dziś caly dzień mi jakoś slabo jest..ledwo zyje ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
nick___________wiek___________cykl starań________termin @ milla30________ 35________________ 3________________ 23.11 disetka1986____ 29 _______________ 3_________________08.12 paula790_______36________________8__________________? polla86_________29________________3_________________12/11 gosc___________28________________2__________________? ktośka88_______27________________7_________________27.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Hej dziewczyny:) Przerzucilam nasza tabelke. Polla86 jak tam u Ciebie. @nadal nie przyszla, robilas jeszcze tescik, czy dzis na krew idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka88
Dziewczyny, też tak macie, że doszukujecie się jakiś objawów w swoim organizmie? Trochę mnie to denerwuje, że teraz czuję rzeczy, których nie czułam jak się nie starałam. Teraz jak pobolewa mnie brzuch lub piersi to się cieszę bo może to znaczy, że się udało - potem okazuje się, że jednak nie :( Jakie zaobserwowałyście urojone przez organizm objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Hej dziewczyny mam do was pytanie :) czy któraś z was pali papierosy?? ja niestety ale zapalę czasem a ostatnio to znowu się wkręciłam w to świństwo :/ zastanawiałam się nad braniem desmoxanu (kiedyś mi pomógł) bo zostało mi z 10 tab. tylko tam pisze że w czasie ciąży nie należy stosować a teraz wypadają mi dni płodne i trochę się tego obawiam że może coś zaskoczy a będę brać te tab. ? a nie chce przesuwać starań o następny miesiąc :/ czy po prostu darować sobie te tabletki ? dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Oj znam ten bol, ja co cykl ma urojone objawy a pozniej sie okazuje , ze niestety. Powinnysmy sie wyluzowac, ale to nie da rady. Ja w poprzednim cyklu to juz myslalm , ze w ciazy milama bolace piersi a do tego tak z tydzine do @ non stop mnie mdlilo, ni emoglam pic kawy(typowe objawu) a jednak @ przyszla. Teraz termin mam na 23-go, ale jakos szybko sie mecze i mi slabo, piersi mnie moze nie bola ale takie mrowienie, plus niedawno mialam klocie w brzuchu, ale domyslam sie, ze znow sie rozczaruje. Jutro robie pierwszy test...chociaz moze powinnam poczekac do poniedzialku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Disetka1986. Ja nie pale ale moj maz rzucil tez przez te tbaletki. WIesz co ciezko powiedziec, w koncu masz dopiero dni plodne, zalezy jak szybko rzucisz z tabletkami, bo moze przestaniesz brac zanim do terminu @. Zreszta w sumie palic tez lepiej nie to moze lepiej rzucic nawet sie wspomagajac. Tez slyszlaam , ze czesto jak zajdzie sie w ciaze to odrzuca od papierosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka88
Dopóki nie ma łożyska to nic nie przedostaje się do zarodka i czerpie wartości odżywcze tylko z komórki jajowej (przynajmniej coś takiego pamiętam z lekcji biologii). Skoro implementacja zajmuje jakieś 6 dni (musisz sprawdzić w którym dniu ciąży rozwija się łożysko) to być może możesz wspomagać się tabletkami do dnia oczekiwanego okresu. Natura tak nas zaplanowała, żebyśmy przez nie wiedzę nie skrzywdziły naszego potomstwa raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka88
Milla30 chciałabym się wyluzować. Niestety ciągle o tym myślę. Nie mogę się skupić na pracy :/ Nawet sobie obiecałam, że jeżeli nie zajdę w ciąże do nowego roku to pojedziemy na urlop w wymarzone przeze mnie miejsce. Miałam nadzieję, że może chęć tego, że chce wyjechać pozwoli mi odpuścić chęć zajścia w ciąże na te kilka miesięcy i uda się zaskoczyć. Chyba jednak nie udało mi się samej siebie oszukać. Nie pomaga mi w odpuszczeniu też fakt, że mam cudowną siostrzenicę i sama chciałabym mieć już dziecko, które dawałoby mi tyle radości. I ja i mąż jesteśmy już gotowi na dziecko. Chwilowo naszą miłość do dzieci przelewamy na moją i męża siostrzenice. Chyba było mi łatwiej kiedy widziałam, że mąż był jeszcze nie gotowy i omijał je szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Też tak myślałam żeby brać te tabletki przez kilka dni a potem zostanie tylko silna wola :/ tylko ja się martwię ile dni po odstawieniu tych tabletek utrzymują się w organizmie te substancję w nich zawarte:/ na internecie czytałam że do 2 dni od ostatniej tabletki a gdzie indziej znowu pisało że dłużej :/ szukałam też jaki wpływ ten desmoxan ma na ciąże ale nic nie znalazłam, widać sami nie wiedzą.... Moja siostra jak była w ciąży miała znowu na odwrót paliła całą ciąże jak smok (na nic dały rozmowy i tłumaczenia) na szczęście dzieciątko zdrowe ale ciąglo ją do fajek jeszcze bardziej niż wcześniej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
ktośka88 ja CIe bardzo dobrze rozumim ja sama sobie powtarzam , ze powinnam wyluzowac, a warjuj przed kazda @. No nie da sie tak poprostu wyluzowac jak sie bardzo czegos chce. J ajuz dzis rano chcialam robic test:P ale poczekam do jutra, a dodatko nie wiem czy masz tez tak, ale ja teraz wszedzie widze kobiety w ciazy... disetka1986 ja wlasnie tez mysle ze ten okres przed @ jeszcze nie jest tak niebezpieczny, ile kobiet nie wie ze jest w ciazy i nomrlanie funkcjonuje przed @ i czasemi lekarstwa biora, czy co innego...Zreszta lepiej chyba rzucic. Ja mam podobny problem, bo mialam na ostatniej cyt jakas bakterie ale wyniki odebralam za pozno i teraz ginekolog mowi ze wyglada ok(chociaz bez zadnych badan) ale powiedziala, zeby takie globulki na 10 dni wziac. Ale ja nie wiem czy teraz brac jak zostalo 4 dni do @ ....tez slyszalam, ze przez jakies bakterie czy cos mozan poronic we wczesniej ciazy:( i tez nie wiem co robic. Moze tez doradzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka88
Pewnie, że wokół tylko Panie z brzuszkami lub maluchami :) Ja jak miałam robiony wymaz to wiem, że mam bakterię, która może przeszkadzać przy porodzie naturalnym i mam o tym powiedzieć przed porodem (dziecko może ja złapać przechodząc przez kanał rodny?). Nie wiedziałam, że jest jakaś która może powodować poronienia. Ja poczekałabym te kilka dni do okresu z tymi globulkami. Jeżeli już i tak było za późno to te kilka dni nikogo nie zbawi. A bakterie namnażają się i znikają. U ciebie mogły same zniknąć. Moja Pani ginekolog powiedziała, że niestety te które ja mam to już są nie do wywalenia tylko mogą się namnażać jak jestem akurat osłabiona czy coś w tym stylu. Ciekawe czy to twoje cholerstwo można wybić raz a dobrze czy tylko zaleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
ah te bakterie, tak wiec zrobie poczekam na @ i wtedy wrazie co wezme te globulki. Z tego co mi gin powiedziala, to ze wyglada, ze juz tych bakterii nie ma, ale wymazu juz nie robila ot kto wie... No nic poczekam i zobacze:) Mi dzis caly czas duszno i zmeczona...kolejne urojone objawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka88
A mnie kuje z boku brzucha i w ogóle w tym cyklu to mnie głównie brzuch w różnych konfiguracjach pobolewa. A wiem doskonale, że to nic nie znaczy. W lipcu miałam tyle objawów i okres zatrzymany, że właściwie była pewna, że to już to. A ostatecznie musiałam wziąć duphaston na przywrócenie okresu. Teraz często dostaję okresu po zrobieniu testu ciążowego. Śmieje się, że muszę go zrobić bo inaczej mój mózg będzie znowu mi okres wstrzymywał.Zanim zaczęłam się starać miałam piękne 28 dniowe cykle a teraz wszystko się popsuło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Milla może rzeczywiście lepiej poczekać z tymi globułkami te kilka dni, ja przed chwilą wziełam ten desmoxan :) a te bakterie wychodzą na cytologi? ja jeżeli dostanę okres w grudniu to idę też na cytologie bo dawno nie byłam a przy okazji zrobie sobie badania krwi i na tarczyce :/ u mnie jeszcze występuje celiakia ale diety bezglutenowej nie potrafię przestrzegać, może jak w tym roku nie za ciąże to wezmę się za siebie wreszcie bo w ciaży i tak muszę ją stosować ;/ Ja niestety dziewczyny pracuje w sklepie dziecięcym ( typowo niemowlak) i cały czas widzę kobiety w ciąży i małe dzieci az czasem się przykro robi :/ głupio sie przyznać ale czasami cos kupuje "niby na prezent" a potem to zostaje u mnie schowane :) poczekam a najwyżej komuś to rozdam bo dużo tez dostajemy gratisów od przedstawicieli i trochę się tego nazbierało przez te kilka lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
ah te objawy. No u mnie chyba @ sie zbliza duzymi krokami tak dzis czuje w brzuchu:( disetka1986 mi wyszly te bakterie wlasnie na cytologii, brawo w probie rzucania palenia, trzymamy kciuki oby Ci sie szybko udalo. No poczekaj cykl i najwyzje wlasnie sprobuj diete jak i tak bedziesz musiala w ciazy to moze juz powoli sie zaczniesz przyzwyczajac, pozniej bedzie latwiej. A co do kupowania rzeczy , wszystki juz tak chcemy zobaczyc te 2 kreseczki ze fisuijemy:) Przynajmniej masz juz wyprawke gotowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żuli34
Cześć dziewczyny.mam 34 lata i mam za sobą 9 bezowocnych cykli. W międzyczasie usunięto mi polipa z macicy, który miał być przyczyną niepowodzeń ale niestety póki co nie zaskoczyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowamama2
Hej :) mam 25 lat, mam juz synka i z mezem postanowilismy powiekszyc rodzinke :) to moj pierwszy cykl, @ powinna byc ok 29.11, z tym ze o pierwsze dziecko staralismy sie ponad rok wiec watpie zeby teraz udalo sie za pierwszym razem...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Witamy nowe dziewczyny :) trzymamy kciuki żeby się nam wszystkim szybko udało !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
A Co tu tak cicho :) mi właśnie zaczynają się dni płodne i tak sobie myślę że muszę to dobrze wykorzystać :) A w poniedziałek pójdę sobie zrobić badania krwi i na tarczycę . coś czuje że za 2 tyg znowu będę swirowac i szukać objawów ciąży :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Hej hej, no faktycznie dzis cisza. Ja dzis mialam dzien testu i musze sie z Wami podzielic ta cudowna wiadomoscia!!! Na tescie dwie kreseczki:) <3 Takze jako zalozycielka tego forum oby prrzynioslo ono nam wszystkim szczescie i wszystkie bedziemy rodizly w 2016 roku:) disetka1986 tym razem moje urojone objawy jednak nie byly urojone wiec zycz ei Tobie takich niedlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
No to gratulacje :) nawet nie wiesz jak zazdroszcze :( a możesz dokładnie napisać jakie mialas objawy ? Bo nie wiem czego dokładnie szukać u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Wiem disetka1986 bo niedawno moja bliska kolezanka mi powiedziala, ze jest w ciazy i ciesyzlam sie bardzo ale i zazdroscilam.. Ale wierze, ze niedlugo wszystkie bedziemy sie dzielic doswiadczeniami przebiegu ciazy, oby to byla dobra passa rozpoczeta. Oczywiscie juz opisuje objawy. Tak wiec piersi mnie nie bolaly ale mialam takie jakies mrowienie w piersiach, 6 dni temu clay dzien strasznie mnie klulo w bruzchu, nawet chyba o tym pisalam. No i dosc czesto mnie glowa boli, ale ja jestem migrenowcem wiec to tez moze byc powod. od kilku dni strasznie szybko sie meczylma, przeszlam kawalek, czy weszlam po schodach i normlanie zadyszka:) od dowch dnia bole brzucha jak na @, nawet Wam pisalam , ze chyba @ zbliza sie wielkiemi krokami, wiec dzis robilam test bez wiekszych nadzieii a tu taka niespodzianka. Poszlam odrauz dolekarza na krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoska88
Gratulacje Milla :) strasznie sie cieszę z twojego powodu. Miejmy ze rozwiążesz worek z ciążami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Dzieki ktośka88 tak oby to był początek dobrych wieści. Ty kolejna testujesz. Polla86 a jak u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoska88
Coś czuje ze u mnie znowu nic nie wyjdzie. Tylko sie niepotrzebnie nakręcam. Powiedz mi Milla w którym dniu cyklu testowałas i ile dni po zbliżeniu jezeli jesteś w stanie określić. Nie doczekam chyba do tego 28 ale wcześniej pewnie nic nie pokaże nawet jeśli miałoby co ... Straszny mam humor przez to czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Kochana ja testowałam w 26dc i mniej więcej 14 dni po owulacji.w zoraj tez robiłam krew i wyszło 266.9 beta hcg. Oj wiem jak to jest ja ciągle miałam urojone objawy i nie mogłam się doczekać testu. W tym cyklu nastawilam się, że nic z tego nawet jak zrobiłam test to prawie o nim zapomniałam bo soe nie nastawilam a tu takie zaskoczenie !!!trzymam kciuki mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×