Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milla30

Chcemy rodzić w 2016:)

Polecane posty

Gość gość31
OlkaFasolka123 mi 3 córka wychodziła jako chłopiec a jest dziewczynka bo tak na prawdę zależy od lego kedy doszło do zapłodnienia jajeczka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Heh zrobiłam dzisiaj test bo nie wytrzymalam a chciałam sobie zrobić gorąca kąpiel i wyszedł negatywny ale jest tydzień przed @ okresem więc jeszcze robię sobie nadzieję bo w tym miesiącu intensywnie się staralismy :) chyba jednak zrobię tak jak piszesz i wstrzymam się z tymi badaniami szkoda teraz kasy na to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) i jak tam u Was? Ja jak zwykle slabo sie czuje po CLO :( osłabiona w glowie mi sie kręci ehh... ale postanowione ! Ostatni cykl i odpuszczam, musimy odpocząć, bo pomiędzy Nami zaczyna sie sypac przez tą presje i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoska88
Hej :) U mnie 3 dzień cyklu na szczęście już mnie brzuch prawie nie boli (2 pierwsze dni to zawsze masakra). Już wiem na pewno, że umowy o pracę nie będzie tylko umowa o dzieło - z szefem gadałam. Ale i tak jest trochę lepiej niż się obawiałam (ale gorzej niż było - finansowo oczywiście). Mam mieszane uczucia ale przynajmniej zeszło ze mnie napięcie związane z niepewnością co dalej. Po prostu muszę sobie na tę ciążę odkładać. A ponieważ zdecydowałam się odkładać 1000 zł miesięcznie od kiedy zaczęłam się starać to mam już 8000 odłożone wiec jakoś poradzimy sobie. Tym bardziej, że nie wierzę, że w grudniu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an29
Czesc dziewczyny. 29lat staramy sie z mezem o pierwsze dziecko 5cykl, wlasnie zrobilam test - negatywny. Zaszylam sie pod koldre i chce mi sie plakac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an29
Przepraszam za brak interpunkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
an29 witamy :) wiem co to za uczucie kiedy wychodzi test negatywny :/ niestety też mam ochotę wtedy ryczeć :(wczoraj robiłam test wieczorem oczywiście jedna kreska ale dzisiaj rano jak chciałam go wyrzucić były już 2 widoczne i znowu sobie głupią nadzieję zrobiłam a okres dopiero za 6 dni ; / jak myślicie dziewczyny czy można brać ten wynik pod uwagę po całej nocy ?no i jeszcze od kilku dni piersi mnie bolą co zazwyczaj występuje u mnie ok.3 dni przed okresem.... jeju znowu się nakręcam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an29
Zrob jeszcze jeden test. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Witaj an29! Chyba każda z nas tutaj to przechodziła… trudno w takich chwilach znaleźć odpowiednie słowa pocieszenia. Ale to jest tak jak pisała Gość31 - ta ciąża siedzi w naszej głowie. Pomijając wiek biologiczny, dlaczego nastolatki tak łatwo "wpadają"? Bo nie zastanawiają się nad tym co robią, nie myślą o ciąży, tylko o przyjemności, ale też nie mają stresów związanych z pracą, finansami, partnerem, życiem ogólnie. Może to jest właśnie recepta do szybkiego zajścia. Ale doskonale rozumiem, że łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić :) Ktoska88 współczuję perspektywy finansowej na macierzyńskim, może chociaż ten obligatoryjny tysiak dla kobiet na umowach o dzieło trochę pomoże… zawsze coś. Disetka powiem Ci, że ja już też zdurniałam, bo wg moich obserwacji okres powinnam mieć jutro, test zrobiłam w niedzielę z porannego moczu (pozytywny), czyli 4 dni przed, ale beta wyszła jak na początek 4 tygodnia (od miesiączki), czyli owulacja musiała być wcześniej. Już sama nie wiem… Zobaczę w piątek, co mi lekarz powie. Tak czy inaczej wszystkie testy do niedzieli (a było ich kilka ;) ) wychodziły negatywne, ale coś czułam, że tym razem się udało :) Muszę tylko się przyznać Wam dziewczyny, że jak już wiem, że jestem w ciąży, to czasami ogarnia mnie coś w rodzaju "paniki". "Czy ja sobie poradzę z dwójką malutkich dzieci (moja córka nie chce nawet zasypiać beze mnie, nie sika jeszcze na nocnik, nie mówi za dobrze, niby ma czas, 9 miesięcy, ale brzuch będzie rósł), czy będę drugie dziecko kochać tak samo jak pierwsze"? No i martwię się, żeby nie skończyło się czasem na dłuższym pobycie w szpitalu, bo co wtedy z moim starszakiem?:( Tak bardzo chciałam mieć drugie dziecko, a teraz mam takie lęki. Chyba nienormalna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an29
Mysle, ze to calkiem zrozumiale obawy. Wszystko wyjdzie "w praniu", wiec staraj sie o tym nie myslec. Taaak codziennie zadaje sobie pytanie czemu inne kobiety potrafia, a ja nie. Wiem, glupie myslenie. Brat meza znal sie z dziewczyna 3mies i bum... Maja dziecko. Moze faktycznie tak to powinno byc, dziewczyna ma 22lata, a ja 29...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Dieta jak tam test z porannego sianie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
*Disetka autokorekta zadziałała sorki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoska88
An przeżywałam negatywny wynik testu kilka dni temu i chodziłam zdołowana wiec doskonale wiem co czujesz. U mnie już 8 miesiąc starań sie zaczął. Diasetka czytałam na forach ze potem dziewczynom za kilka dni wychodził wynik pozytywny wiec trzymam kciuki :) Olka Fasolka na pewno dasz radę i będziesz oboje kochała tak samo :) chociaż pomoc partnera na pewno sie przyda. U wszystkich moich znajomych właściwie działało to tak ze tatuś wzmożona uwagę poświęcał starszemu dziecku żeby nie poczuło sie odstawione na boczny tor bo niestety ale mamusia musi sie zajac niemowlakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Zrobiłam przed chwilą test, dopiero teraz bo najpierw musialam iść do apteki :/ ją już jestem tam chyba stałym klientem :) widać cień drugiej kreski po kilkunastu minutach ale ledwo widoczna :( spróbuje jutro rano znowu z porannego moczu :) już się trochę nakrecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
diesetka trzymam mocno kciuki ale ta slaba kreseczka dobrze wrozy!!:) Oby kolejna szczesliwa w naszym gronie:)Czekamy na wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Ja też trzymam kciuki! Tylko prześpij co najmniej 7h i z pierwszego moczu to będzie wiarygodny. U mnie po 4h snu w sobotę wyszedł negatywny, ale pewnie jakbym dłużej spała też byłoby coś widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Ktoska już tłumaczę to mojemu mężowi, zwłaszcza, że pewnie będzie druga cesarka, więc pierwszy tydzień nie bardzo można podnosić nawet... ;) kochać, to na pewno kochane będzie, ale czy tak samo? Czy nie będę faworyzować jednego bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość31
Hej dziewczyny tym co się udało to gratuluje :-) U nas podjęta decyzja jak się uda to fajnie jak nie to trudno ;-) mojego M trochę przeraża to że będzie to 4 dziecko w domku ale damy radę :-) Te maleństwo będzie ostatnim naszym gdyż podwiazuje jajniki za dużo problemów zdrowotnych.U mnie dziś zaczynają się dni płodne a @ ma przyjść w Święta więc może będę miała miły prezent po choinkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co rodzi ktoras z was w 2016? Komu sie udalo? Przeliczmy statystyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 bachor? Nie szkoda wam zycia ja pier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość31
To nie jest bachor do Twojej wiadomości a po 2 nie szkoda mi życia bo dzieci są moim życiem a póki jestem młoda chce im dać to co najlepsze.To jest mój wybór a nie Twój i moje życie. Widać że chyba dzieci nie masz i nie rozumiesz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jfjvjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Gość31 daj sobie spokój, szkoda nerwów na idiotów, pewnie sam jest jeszcze bachorem i rodzice zapomnieli odciąć mu internet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość31Lidka
OlkaFasolka123 dziękuje za miłe słowa :-) Czy mogę do Was dołączyć? Mam na imię Lidka i mam 31 lat. Mam też 3 wspaniałe córki 12,5 i 3 lata. To jest mój pierwszy miesiąc starań więc na nic nie będę się na stawiała. Trzymam kciuki za Was. Pamiętam jak 6 lat temu też pisalam tu na forum gdy starała się o średnią i pół roku płaczu gdy ta wstrętna @ przyszła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Lidka oczywiscie , ze mozesz do nas dolaczyc, z przyjemnoscia witamy nowe dziewczyny:)Zaraz uzupelnie tabelke, jak kogos lub jakis danych brak to uzupelniajcie:)OlkaFasolka CIebie wposuje jzu do drugiej czesci tbelki tylkko podaj ktory tydzien i jak bedzies zmiala termin:) Lidka mamy nadzieje, ze forum przniesie CI szczescie jak narazie 2 z nas zobacyzly dwie kreseczki no i 3 cos czuje tez juz 2 kreseczki, disetkajak dzis test???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
nick___________wiek___________cykl starań________termin @ disetka1986____ 29 _______________ 3_________________08.12 paula790_______36________________8__________________? polla86_________29________________3________________12/11 gosc___________28________________2__________________? ktośka88_______27________________8_________________ pierniczke13.____ ________________ _________________ Kagusia _________ _______________ ________________ ajka86__________29______________6_________________13.12 an29___________29______________5__________________? gosc31Lidka_____31______________1__________________? Dwie kreseczki: nick__________wiek_________tydzien ciazy_____termin porodu Milla30_________35______________5_____________01.08.2016 OlkaFasolka123__30,5 ____________?__________________?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
nick___________wiek___________cykl starań________termin @ disetka1986____ 29 _______________ 3_________________08.12 paula790_______36________________8__________________? polla86_________29________________3________________12/11 gosc___________28________________2__________________? ktośka88_______27________________8_________________ pierniczke13.____ ________________ _________________ Kagusia _________ _______________ ________________ ajka86__________29______________6_________________13.12 an29___________29______________5__________________? gosc31Lidka_____31______________1__________________? Dwie kreseczki: nick__________wiek_________tydzien ciazy_____termin porodu Milla30_________35______________5_____________01.08.2016 OlkaFasolka123__30,5 ____________?__________________?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość31Lidka
U mnie @ ma być 22 grudnia więc jak się uda to prezent będę miała:-)Dziękuje za przyjęcie do grona ;-)Teraz mam dni płodne więc zobaczymy czy się uda czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość31Lidka
Dziewczyny tym co się nie udało w tym cyklu głowa do góry nie robicie nic na siłę na luz a wszystko samo przyjdzie więc co mowie bo o średnią staralismy się pol roku i jak odpuscilam okazało się że jestem w ciąży a mój nie mógł uwierzyć bo już mieliśmy badać jego zolnierzyki ponieważ ja z poprzedniego związku już miałam córkę a to było jego pierwsze dziecko a teraz ma 2 córki swoje i moja a jak się uda to bedzie 4 łobuziak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×