Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milla30

Chcemy rodzić w 2016:)

Polecane posty

Gość Milla30
Lidka trzymam kciuki wiec. A co do staran masz racje, ja o pierwsza corke staralam sie grubo ponad rok:( badanie wszystki ok i nic...i w koncu zaplanowalismy urlop i mowie robimy przerwe w staraniach i wlasnie wtedy zaskoczenie:) Wiec faktycznie czasem same sie blokujemy ale to latwo mowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Właśnie siedze u ginekologa i czekam na wizytę :) no 3majcie kciuki bo na teście po ok 10 min pojawiła się slaba kreska :) tylko nie wiem czy jak to jest wczesna ciąża to będzie coś widać na USG ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
No trzymamy mocno mocno kciuki!:) A Bete robilas? Daj znac po wizycie:) Moze bedzie niezly prezent na mikolajki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31Lidka
Po 10 minutach jest już nie wiarygodny wyniki a co do USG to watpie by coś było widac wiem coś o tym.U nas było widac super w 7tyg.ciąży .Wiem że to trudne by się nie nakrecac sama będę czekała do 22 czy się udało czy nie.Ale co ma być pisane to będzie. Dziewczyny mam proźbe do Was gdy Wam się uda nie bierzcie rzadnych leków gdy się przeziębienie nie bierzcie nic bez konsultacji z lekarzem i badanie na toksmoplazmoze nie stety moja najmłodszą córka urodziła się z zaćma i PHPV zrosty w oczku lekarz powiedział że oczko jej przestało się rozwijać gdy byłam 7-tyg ciąży.Więc proszę dbać o siebie Kochane i witaminki brać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Chyba za wcześnie się cieszylam bo pęcherzyka nie widać :/ możliwe żeby było za wcześnie ? Bete zrobię dopiero w poniedziałek ale dostałam profilaktycznie luteine dopochwowo mam ją dawać 2x dziennie a w środę znowu ginekolog :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Ja mysle, ze napewno moze byc za wczesnie, czekamy wiec nadal na wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Kurde dziewczyny wzięłam już 1 tab luteiny i teraz nie wiem czy zrobiłam dobrze ? Może zaszkodzic ? A jak to nie ciąża to boje się że znowu rozleguluje mi się okres ... Może nie brać już jej i poczekać aż się ciąża potwierdzi ? Nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Disetka, ja w pierwszej ciąży na samym początku też dostawałam luteinę 50mg dopochwowo, miałam plamienia dlatego musiałam dostać większą dawkę progesteronu. Raczej nie zaszkodzi, skoro lekarz tak przepisał, w końcu zna się :) Ale wydaje mi się, że za szybko poszłaś, skoro jeszcze nawet nie ma terminu spodziewanej miesiączki… Milla ja dzisiaj idę do lekarza, do tej babki zapisywałam się już 1,5 miesiąca temu (nie ma opcji szybciej :| ),no ale pewnie jakbym miała wybór, przesunęłabym wizytę tydzień lub 2 później. Może byłoby widać już serduszko, a tak to, jeśli w ogóle, to tylko zarodek…zobaczymy jak zmierzy, co wyjdzie :) trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Olkafasolka ją wiem że szybko ale nie umialam wytrzymać :) kurcze nie wiem czy dobrze teraz pisze ale coś mi tam mierzył że jest 1 cm ale nie widzi jeszcze pęcherzyka i za wcześnie jeszcze. Ją mam luteine 100mg brać dopochwowo 2x dziennie już wzięłam 1 tab. I w sumie żałuje że nie poczekalam na bete żeby potwierdziła ciążę :/ chyba mi nie zaszkodzi ? Nie wiem co teraz zrobić :/ a dostałam ją profilaktycznie bo choruje na celiakie a nie stosuje diety bezglutenowej i jest możliwość poronienia duzo większą niz u zdrowej osoby.... Staram się ją trzymać ale mi to nie wychodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
No to tym bardziej lekarz powinien wiedzieć, co robi. Nie powinno Ci to zaszkodzić. Może tylko pomóc. Luteina to w końcu syntetyczny progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Za wcześnie sie dziewczyny cieszyłam :( aż mi głupio teraz :( zrobiłam test teraz (z samego rana nie dałam rady) i jak byk negatywny :( w poniedziałek zrobię bete bo chce odstawić ta luteinę jak będe mieć pewność w 100% żeby okres się pojawił normalnie w terminie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Hej, ja też wczoraj trochę zmartwiona wyszłam pobadaniu. Na USG nie widać było jeszcze pęcherzyka. Teoretycznie są trzy możliwości: jest za wcześnie; to był słaby sprzęt; ciąża biochemiczna. Dziś robiłam drugi raz betę, wyszło mi 914,10, czyli spory przyrost od poniedziałku (82). Trzymam się tych dwóch pierwszych opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Olkafasolka wydaje mi się że za wcześnie jeszcze, który masz tydzień ? Nie wiem czy to normalne ale po tej Luteinie strasznie bola mnie jajniki że w nocy spać nie umialam, nawet teraz w pracy .... I mam straszny metaliczny posmak w ustach nie wiem czy to z tego bo wkoncu jest ona dopochwowo :/ nie wiem czy to normalne ? Bral ktoś te tabletki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Disetka, ja brałam, ale nie miałam takich objawów, za to bardzo ciążowe są :) może jeszcze nic straconego, może jeszcze za wcześnie na pozytywny test? Kiedy masz mieć @? Ja mam nadzieję, że u mnie było za wcześnie po prostu, dlatego nie było widać jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
właśnie ze cykl mi sie rozregulował ostatnio ale niby we wtorek ( chociaż może być później) ale czy dostanę okres nawet jak nie jestem w ciąży skoro biorę luteinę? bo czytałam ze najpierw muszę przerwać a okres przychodzi później...temu biorę ją dalej żeby sprawdzić czy nie ma ciąży . Też bym może tak pomyślała że to może jakiś objaw ciąży bo jajniki nawet tak bardzo mnie nie bolą przed okresem ale jestem pewna że to przez tą luteinę bo zaczęły się zaraz po 1 dawce :/ a w gardle mam ten ohydny posmak metalu i gule :/ ale apetyt jest nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Disetka, to musisz uzbroić się w cierpliwość, innej rady nie ma :) To i tak już nie jest tak długo, jeszcze w zasadzie 3 dni ;) pomyśl o mnie, w chwilach zwątpienia - ja do następnego USG, które potwierdzi, czy ciąża, czy biochemia, mam aż 2 tygodnie! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Olkafasolka wszystko będzie dobrze :) po prostu maluszek jest jeszcze za mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już się pożegnałam z sierpniem 2016, ale muszę się wyżalić... napisze wam pewną historię: Dziewczyna mając nie całe 18 lat zaszła w ciąże, potem szybki ślub żeby dziecko miało tatusia. Rzuciła szkołę średnią, w sierpniu urodziła pięknego synka i są niby szczęśliwą rodzinom. On nie ma stałej pracy, obecnie pracuje na czarno. Wczoraj koleżanka mi napisała, że ona znowu w ciąży... i pewnie znów będzie sierpniowy dzidziuś A my z mężem 4 cykle za sobą, oboje mamy pracę i trochę oszczędności na wyprawkę, ostatnio nawet wózki oglądaliśmy w internecie jaki by wybrać, ale na razie nie ma po co :-( Nawet przez nią musiałam zrezygnować z wesela, bo ona w ciąży i musi ślub wziąć... dlaczego jej się tak wszystko układa a ja mam tak pod górkę? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Agaaa133 wszystko będzie dobrze też na pewno nam się uda zajść :) jeszcze nie masz się czym martwić są tu osoby które starają się o wiele dużej i nie tracą jeszcze nadziei więc my też nie możemy :) ja dzisiaj poszłam zrobić bete i ok godz. 20 sprawdzę wyniki na internecie bo nie jestem w stanie sama ich dzisiaj odebrać a jutro ma być niby okres :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, od tamtego tygodnia bardzo źle się czuje, mam wahania nastroju, płaczę z byle powodu, jestem wściekła, po chwili jestem napalona.. no niestety, mój narzeczony ma ze mną ostatnio przerąbane :) Do tego jestem strasznie osłabiona, non stop bym spała, często mam zawroty głowy i trochę nudności, wczoraj miałam lekkie brązowe plamienie, dzisiaj zrobiłam test, gdyż spóźnia się @- wyszedł negatywny, jeśli dobrze liczę, byłby to dopiero 8 dzień. Jak myślicie, jeżeli to jest to, za ile mogę oczekiwać wymarzonych dwóch kreseczek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
gość idź może na badanie krwi, będziesz miała pewność bo z testami to różnie bywa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9:50 Odczekaj jeszcze z 5dni i zrób ponownie test o ile nie dostaniesz miesiączki. Jak znowu wyjdzie negatywny a okresu nie będzie, idź do gina, bo najwidoczniej rozregulował Ci się cykl. Co do mnie, również się dołączam, od kilku miesięcy staramy się o dzidziusia. Na początku na luteinie, potem dwa cykle (w tym ten cykl) bez luteiny. Miałam w tym cyklu, około 15 dnia cyklu niewielkie poplamienie bielizny na brązowo. Nigdy tak nie miałam. Tzn. miałam, ale na kilka dni przed okresem, a nie w połowie cyklu i nie wiem czy to coś znaczy czy nie. Teraz jestem w 22dc i czekam z niecierpliwością na 30-32dc żeby zrobić test. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
OlkaFasolka tez mysle, ze to poprostu wczesnie, spokojnie wsyzskto bedzie dobrze. Diesetka czekamy wiec na wiesci o wynikach:) JA dziewczyny jutro ide na USG pierwsze i mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok! W ogole sie teraz martwie bo hormony mi buzuja i sie denerwuje szybko i w sobote sie wkurzylam tak , ze praktycznie w histerie wpadlam i boje sie czy to nie zagrozi malenstwu , czasem to grozi poronieniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
KropkaM witamy i trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda swojego partnera poznałam ponad pół roku temu, ale czuję się z nim bardzo związana i pragnę urodzić jemu dziecko :) Czy to będzie w następnym roku to będę mega szczęśliwa. Ale w 2017 też nie będzie źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla30 Dziękuję, przyda się i wzajemnie. :) Dlaczego zajście w ciąże jest takie trudne? :( Oczywiście to pytanie retoryczne, ale strasznie się denerwuję. Muszę wyluzować, ale jakoś ostatnio nie mam ku temu warunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
disetka1986, KropkaM, dzięki bardzo, poczekam te pięć dni bo niestety na badanie krwi nie mam kiedy iść ;/ Mam nadzieję, ze to plamienie to był znak o zagnieżdżeniu się zarodka :) Kropka, musisz się jakoś zrelaksować, może kąpiel w bąbelkach ze świeczkami pomoże? :) do tego jakaś muzyka operowa, nerwy tylko pogarszają sprawę niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka1993 Niestety wanny nie posiadam. :D Ale znajdę jakiś sposób. Chyba muszę przestać myśleć o dziecku, a skupić się na innych sprawach. Słyszałam, że to pomaga. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje się o to wszystko, bo pierwszą ciążę (nieplanowaną) poroniłam to było 5 lat temu, ale teraz musi się udać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×