Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milla30

Chcemy rodzić w 2016:)

Polecane posty

Gość ktoska88
Cześć dziewczyny:) Co u was słychać? Ja czekam na okres. Jeżeli miałabym mieć cykl 28 dniowy to powinnam dostać dziś wieczorem. Brzuch mnie pobolewał wczoraj rano jak na okres właśnie. Ale możliwe, że przez moją ześwirowaną psychikę znowu mi się wydłuży (ostatnio zdarzają mi się cykle 30 dniowe. Piszcie co u was :) Nawet jeżeli nie macie do zakomunikowania takich wspaniałych nowin jak Milla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierniczek13
Cześć dziewczyny :-) Ja w poniedziałek myślałam, że nadeszła wstrętna @ a okazało się, że to było tylko chwilowe plamienie. Po kilku godzinach nie było po nim śladu. Pomyślałam, że to plamienie implantacyjne bo wystąpiło 9 dni po owulacji ale chyba i tak nic z tego. Dzisiaj mam 33 dc i tempka z 36,80 poleciała na 36,71. Myślę, że jutro @ zawita na dobre... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
A u mnie na razie tylko czekanie do 8 grudnia i się okaże czy jest @ a jak przyjdzie i do stycznia dalej nie będę w ciąży to ide do ginekologa po skierowanie na jakieś badania ... Bo przed świętami nie chce mi się po lekarzach biegać :) a jak na razie to kończą mi się dni płodne a starania są intensywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Hej dziewczyny! U mnie wczoraj późnym wieczorem miałam ból w okolicy prawego jajnika, dość intensywny, trwał kilka sekund. Dziś temperatura skoczyła z 37.3 na 37.6 i coś mnie sutki dziwnie pieką od czasu do czasu. No i brzuch boli jakbym za chwilę miała okres dostać a jeszcze kilka dni przede mną. No i jak tutaj sobie nie wkręcać? ;) W ciąży z córką dowiedziałam się po miesiącu i nie wyszukiwałam żadnych objawów. Cykle miałam ponad 40 dniowe. Może pochodziłam tak do tego, bo byłam młodsza. Teraz fisiuję bo tak bardzo chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Hej dziewczyny Olkafasolka niestety wszystkie zawsze sie wkrecamy, ale powiem Ci ze ja w ostanim cylu mialam podobnie najpierw klocie w jajniku, pozniej mimio ze pare dni do @ ale bol brzucha jak na @. Nawet wam pisalam , ze zbliza sie wilkimi krokami...ale jednak nie doszla:) Trzymam kciuki zeby tym razem i u Ciebie tak sie stalo. Ktoska88 Ciebie tez tak brzuch pobolowa..oby kazda z nas w koncu miala te upragnione 2 kreski! Pierniczek trzymam kciuki i czekamy do 8 grudnia z disetka:)))))Ja 8 grudnia mam pierwsze usg wiec moze to bedzie dobry dzien dla nas obu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka88
Nadal czekam na okres. Jeżeli nie przyjdzie dzisiaj to jutro rano znowu zatestuje. Dwa razy mi się śniło w tym miesiącu, że jestem w ciąży. Mój umysł już świruje. W końcu pogadałam z mężem, że potrzeba mi od niego trochę wsparcia i się chłopak stara więc trochę lepiej to znoszę. A jak wasi faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. O dziecko staramy się od grudnia 2013r. We wrzesniu 2014r usunięto mi ciążę pozamaciczną. Ostatnia miesiączka 31.10 od 2 dc do 6 dc CLO i w 14 dniu cyklu pęcherzyki 22 mm i 18 mm wieczorem podany pregnyl. Od tego momentu bóle podbrzusza jajników i sutków. 11 dni po zastrzyku beta mniejsza niż 0,1. Cykle mam 27-28 dni. Dziś jest 27 dc i nie zanosi się na miesiączke, bóle brzucha ustały 3 dni temu, piersi nie bolą, a zawsze 4-7 dni wcześniej ból nie do zniesienia. Proszę o podpowiedź czy beta była zrobiona za wcześnie i może jednak coś się tam zmieniło ? usmiech.gif 4 dni po domniemanej owulacji kontaktowałam się z lekarzem w sprawie tych bóli podbrzusza- skomentował, że tak może być. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Witaj Kagusia, mysle, ze moglo byc jeszcze za wczesnie na Bete, poczekaj moze spokojnie. Kiedy termin spodziewanej @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
nick___________wiek___________cykl starań________termin @ disetka1986____ 29 _______________ 3_________________08.12 paula790_______36________________8__________________? polla86_________29________________3_________________12/11 gosc___________28________________2__________________? ktośka88_______27________________7_________________27.11 pierniczke13.____ ________________ _________________ OlkaFasolka123__ ________________7__________________ Dwie kreseczki: nick_________wiek_________tydzien ciazy_____termin porodu Milla30_______35______________5_____________01.08.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Dziewczyny przerzucam nasza tableke, uzupelniajcie swoje dane i przerzucam siebie na dol i czekam az do mnie dolaczycie z niecierpliowscia. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie dzisiaj powinnam dostać okres max jutro. Zobaczymy :) Staram się nie nakręcać, bo to mi nie pomoże. Później kolejne rozczarowanie. Stresuje się jedynie tymi bólami, może za mała jednostka pregnylu była podana i pęcherzyki nie pękły. Kto wie... Szkoda tylko truć organizm lekami, bo ja juz odczuwam skutki... włosy lecą jak szalone, puchnę, oczy zamykają mi się na stojąco do tego wzmożone oddawanie moczu, nie wiążę tego z jakąkolwiek ciążą, bo przecież za wcześnie, efekt sztucznego hcg w pregnylu. Zobaczymy co będzie.. 11 dni po pregnylu, zatem około 10 dpo może i faktycznie za wcześnie, dalej nie kumam jak to jest z zagnieżdżaniem, po ilu dniach od owulacji się odbywa, wszędzie piszą inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka88
Kagusia czyli jesteś w tym samym momencie cyklu co ja. Mam nadzieję, że beta była za wcześnie po prostu mierzona. Poczekaj do poniedziałku i sprawdź jeszcze raz - oby tym razem było pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również trzymam za Was wszystkie kciuki, wiem jak to psuje nerwy i życie. Jesteśmy od 7 lat razem i 3 miesiące po ślubie. Wszyscy do o koła w ciąży, pytają o Nas a tu cisza. Betę zrobiłam tak wcześnie ponieważ byłam ostatnio w klinice w Rybniku i dr powiedział żeby starać się dość szybko uzyskać info o domniemanej ciąży, ponieważ muszą sprawdzić czy znowu nie jest pozamaciczna - żeby nie było zagrożenia życia. Milla30 gratuluję <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam wspomnieć, nie mierzę temperatury rano, aczkowiek od kilku dni chodzę jakaś taka nie do życia, od 2 dni mierzę temperaturę pod pachą wychodzi 37.2- 37.1 różnie - w ciągu dnia oczywiście, nie wiem czy to może mieć z tym związek czy poprostu łapie mnie przeziębienie( generalnie podczas owulacji byłam na antybiotykach dla kobiet w ciąży ponieważ dorobiłam się wrednej anginy :( dlatego myślę, że szanse na pozytyw są niewielkie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Kingusia co do bolu brzucha mnie przed spodziewana @ bolal i boli nadal minie, a juz wiem, ze jestem w ciazy takze tym sie nie martw. A co do siusiania, mi sie tez naterzylo tak wczesnie plus zmeczenie straszne.....a poza tym zadnych innych objawow nie mialam. Czekamy wiec do poniedzialku i zeby byly dobre wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Kagusia witamy u nas :) powiedzcie mi dziewczyny czy możliwe jest żeby w jakimś miesiacu nie było owulacji ? Bo teraz tam myślę że niby jestem po owulacji a oprócz tego że bolaly mnie trochę jajniki nie było wogole u mnie śluzu ( nadmiaru :) ) po prostu strasznie sucha jestem w tym cyklu :( miesiąc temu było inaczej ale niestety się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie śluz to świętość, ból brzucha zawsze w okolicy owulacji, a co się okazało niski progesteron co za tym idzie pęcherzyk nie pęka, a przez ostatnie 2 lata dałabym sobie obciąć ręce, że owulacje mam. Najlepiej między 21-23 dc zrobic progesteron- jezeli jest powyzej 10 znaczy ze owulacja była :) Mnie już te bóle podbrzusza przeszły( takie ciągnące i jajniki - kłócie na przemian :) dzisiaj leeeeekko naprawde aż dziwnie lekko okresowo. Zobaczymy co będzie. Niby wiara to podstawa ale chyba juz nawet w nic nie wierze, niepotrzebnie tą bete robiłam, ale przynajmniej wiem że pregnyl ładnie zszedł i w razie jakiś testów nie będzie fałszował wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Ja już staram się nie nakrecac bo źle na tym wychodze i te rozczarowanie jak robię test ciążowy :/ teraz też mnie kręci zeby zrobic ,ale obiecalam sobie że dopiero w dniu okresu :) heh teraz nie chce mi się przed świętami robić żadnych badań ale w styczniu / lutym jak nic się nie zmieni to zrobię komplet badań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Progesteron co miesiąc jest inny :) więc nie ma co to nazwać jakimś szczególnie ważnym badaniem, jedynie sprawdzenie czy owulacja była. My też dopiero w styczniu postanowiliśmy zrobić szczegółowe badania od nasienia po drożność jajowodów ( 1 na 80% nie jest drożny po pozamacicznej- najważniejsze żeby ten drugi był drożny) Poczekaj z testem :) a nawet ze 2 dni po miesiączce, ja zawsze żałuję ze się skusiłam, dlatego po tej mojej becie nie zamierzam szaleć, chociaż też mnie rano korciło na teścik, bo moja miesiączka zawsze jest 27 dc rano. Ale tłumacze sobie tym, że 14 dni po owulacji, czyli okres powinien byc nie dziś, a 28- nawet moze 29. Jak sie do poniedziałku nie ruszy nic to zrobię test, bety nie robię, bo po pierwsze w mojej małej mieścinie na wyniki bety trzeba tydzień czekać :O wiec musze jechac 30 km do innego miasta, wydać 45 zł i po południu znowu tam po wyniki jechać. Absurd! Dlatego jak test nie wyjdzie umowie sie do lekarza i zobaczymy co tam sie dzieje, a jak wyjdzie to zrobie bete zeby zobaczyc czy jest przyrost. No ale chyba za bardzo wychodze w przyszłość, bo pewnie okres przyjdzie i na tym sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla a Ty który tydzień zafasolkowania ?:) Po ilu cyklach się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Witaj Kagusia! Trzymam za Ciebie kciuki:) może rzeczywiście za wcześnie na betę. Niby mówią, że po 10 dpo, ale zagnieżdżane może być nawet w 12 dniu podobno. U mnie dzisiaj w nocy piersi swędziały i bolały, ale od rana cisza, wszystko przestało boleć podejrzanie. Od czasu do czasu pieką lekko sutki. No i dziś temperatura poleciała po wczorajszym mega skoku (wczoraj było 37.6) na 37.1. Okresu nie widać na horyzoncie. W środę mogę dostać @, ale też na wizytę do ginekologa jestem zapisana. Może USG zrobi, bo słyszałam, że w standardzie przy pierwszej wizycie (musiałam zmienić swojego lekarza ze względu na odległość). Kurcze nie wytrzymam chyba i jutro/pojutrze zrobię bardziej czuły test, który mi jeszcze został...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Milla30 możesz mi tam dopisać w tabelce lat 30 i pół;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
nick___________wiek___________cykl starań________termin @ disetka1986____ 29 _______________ 3_________________08.12 paula790_______36________________8__________________? polla86_________29________________3________________12/11 gosc___________28________________2__________________? ktośka88_______27________________7_________________27.11 pierniczke13.____ ________________ _________________ OlkaFasolka123__30,5 ________________7________________? Kagusia _________ _______________ ________________ Dwie kreseczki: nick_________wiek_________tydzien ciazy_____termin porodu Milla30_______35______________5_____________01.08.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
OlkaFasolka123 uzupelnione:) Mozecie same uzupelniac tablke, ja tylko kojuje z wpisu tabelke i wklejam i doknuje zmian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Kagusia, jestem w 5tyg teraz a udalo sie za 3 razem. Jestem zaskoczona bo o corcie moja staralam sie grubo ponad rok. Narazie i tak mam stres, bo pierwsza ciaze (przed corka jeszcze) poronilam w 6tyg i teraz sie stresuje i tak jak wczesniej schizy mialam, przed testem, tak teraz co ide siuisu sprawdzam czy nie mam jakiegos plamienia:( Ale wszystko bedzie dobrze! 8 grudnia ide na pierwsze USG wiec sie uspokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Dzięki za wpis. Ja z telefonu cały czas piszę, i ciężko tu kopiuj wklej zrobić;) Milla30 ja w ciąży z córką dostałam silnych plamień 2 razy w ciągu 2 tygodni. Przez 4 miesiące tabletki na utrzymanie i strach co chwilę w kibelku (największy przy dwójeczce;)), ale udało się i córcia zdrowa jak rybka. A miałam jeszcze dodać, że wczoraj wieczorem miałam straszne zawroty głowy i dziś lekko też rano, to raczej ciężko sobie uroić;) może jednak coś z tego będzie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
OlkaFasolka123 dzieki za pocieszenie , wlasnie ja pierwsze dziecko rodzilam w Szkocji i niestety tak wczesniej ciazy oni nie uznaja i nie podtrzymuja:( Wiec stracilam w 6 tyg a pocieszam sie, ze tera zjestem w Polsce i wrazie co wlasnie dostane proszki na podtrzymanie!:) Hmm nie chce nic mowic ale narazie czujesz sie tak jak ja przed tymi dwoma kreseczkami:) Tez tak mi slabo bylo:) I meczylam sie szybko. Trzymam mocno kciuki!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Oby Twoje słowa były prorocze;) właśnie na obiad wtrząchnęłam ze smakiem z 6 korniszonków, które normalnie jem tylko, jeśli muszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagusia
Witaj Olkafasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila 23 lata i 23 cs. Trzymajcie kciuki bo instynktownie czuję że jutro @ będzie. Już zaczyna się ból malpowaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×