Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Jak wielu znacie metalowców i czy ich lubicie?

Polecane posty

Gość gość
a mnie nie przeszkadza jak ktoś ma słabe, długie włosy. To jest sprawa tej osoby, a nie ludzi z ulicy czy dalekich znajomych na facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 19:19 co to kogo obchodzi co ci przeszkadza:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie mało rzeczy przeszkadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włosy da się przedłużyć,zagęścić w klinice włosa,nie mogę robić reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ktoś puszcza brzydkie bąki też ci nie przeszkadza?Gratulacje,tolerancyjny człowieku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz, że takie "brzydkie bąki" świadczą zazwyczaj o tym, że tej osobie przeszkadza coś dużo bardziej niż mnie (np. niestrawność, nadchodząca biegunka, że o wstydzie nie wspomnę). i czemu mają mi przeszkadzać czyjeś włosy? Zawsze mnie w********o jak ktoś dawał mi cenne rady co mam robić z moim wyglądem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nosili długie to chcieli mieć długie i nie woleli krótkich. Dlaczego piszecie o zapuszczaniu, podczas gdy ja pisałam o tych facetach, co mają ładne i gęste długie włosy i ścinają na krótko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może im się znudziło i chcięli ściąć? Co tobie do tego jakie mają włosy, zachowujesz się jak prawiczki które zakładają tematy o tym jak powinny wyglądać kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego odbierasz mi prawo do interesowania się ich wyglądem? :) I tak pewnie słyszą od większości lasek, że "duuużo lepiej!", "dobrze zrobiłeś! jesteś ciacho", bo większośc preferuje włosy krótkie, a ja nie mam prawa wyrazić przeciwnego zdania? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdę mówiąc? Nie, to nie twoja sprawa, nie pytali się ciebie o zdanie. Więc na miejscu kogoś do kogo kierujesz takie komentarze kazałabym ci się zamknąć. Poza tym po co mówić komuś czy ci się podoba, przelecieć go chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyżej to cytaty z facebookowych komentarzy do ich zdjęć z krótkimi włosami, ja nawet im tego nie powiedziałam wprost, ze mi się nie podoba, tylko denerwuje się cicho i anonimowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czemu się denerwujesz? bo ktoś ci się przestał podobać? :D jest taka zasada: jak nie masz do powiedzenia nic miłego to nic nie mów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą przecież to normalne, że takie radykalne zmiany wyglądu się komentuje wprost, w liceum takie zmiany fryzur powodowały komentarze, obojętnie czy laska zmieniła fryzure czy facet, spora cześć klasy, włącznie ze mną reagowała głośno "ojej!", "prawie cie nie poznałam!", "super!", "bardzo ładnie!" lub "coś ty zrobił/ła?!!!!!!" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, bo w liceum wszyscy zachowują się dojrzale...o kaśka, kaśka, kiedy ty dorośniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długowłosy metalowiec
Nie mógłbym się związać z ruda, piegowatą laską:D Temat uważam za zakończony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak nie masz do powiedzenia nic miłego to nic nie mów. " - kojarzy mi się z tym fałszywym uśmiechem i brakiem szczerości znanym z krajów anglosaskich :P Wybacz, ja takiej zasady nie znam i nie zamierzam przestrzegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kiedyś dostaniesz w ten swój szczery uśmiech jak ktoś będzie równie dobrze wychowany jak ty. Nie każdy jest taki, że chce uwagi za wszelką cenę. To, że ty klaszczesz uszami nawet jak ktoś cię wyzywa bo czujesz się wyjątkowa nie znaczy, że każdy sobie życzy negatywnych komentarzy jakieś dalekiej koleżanki. Tylko, że chyba jednak wiesz kiedy się zamknąć bo nic im nie napisałaś. Hipokrytko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałam, bo nie mam konta na fb, mam tylko takie tajne do podglądania ludzi, ale jest puste - 0 znajomych, 0 zdjęć, zero wszystkiego, imie i nazwisko podałam zagraniczne i zmyślone :P I wole tego konta nie ujawniać ani nie przekształcać go w moje prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Logika Kasi: "nie chcę być mainstreamowa więc nie mam facebooka...znaczy mam, ale się nie przyznaję, a mam po to, żeby obserwować ludzi" w twarz też byś im tego nie powiedziała więc nie musiałaś się przyznawać do tego dość przykrego faktu ze swojego życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczy wiebiciel moor
moorland, jesteś tu moja jarzębinko?😘❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co, nie stać cię na denstystę i szukasz tańszej opcji usuwania zębów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczy wiebiciel moor
Tak ❤️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia maze o tym by zaopiekowac sie twoim pierogiem - moor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczy wiebiciel moor
Moorland nie odrzucaj mnie żmijo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona Kluczbork to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie kluczborskim ma tablice rejestracyjne okl i 25 tysięcy mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to takie trochę rysowanie penisa w zeszycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu widzisz troli wszędzie tylko nie w lustrze:D Byłaś kiedyś u psychiatry? Poważnie pytanie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×