Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Jak wielu znacie metalowców i czy ich lubicie?

Polecane posty

Gość gość
Tak szczerze to żal mi tych biednych dzieci i zwierzaków,które są podtruwane dymem z papierosów.Ja nie palę,próbowałam i nie smakowało,wolę sobie czasem wypić,ale tak bez przesady,lubię kupić sobie jakieś piwo smakowe,albo takie,którego nie znam i próbować czy dobre:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 23:37teraz coraz więcej pracodawców robi pajaców z pracowników i ubiera ich w jakieś niewydarzone stroje,salony sprzedaży komórek,biura podróży,duże sklepy sieciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, wchodząc do sklepu musisz wiedzieć kto w nim sprzedaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoć w McDonaldzie pracownicy nie mogą mieć zarostu. Nawet króciutkiej bródki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chciałabyś jeść burgera z zarostem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto powinien rozdziewiczyć Kasięszatanistkę1994? 1. Moorland 2. man on the moon 3. Ten typ 11 lat od niej starszy, który czasem z nią pisze i zwraca się do niej per "ruda" 4. Ktoś inny (napisz kto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głosuje na numer 1. Moorland zakładaj strapona i defloruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie o faszyzm chodzi pacyfisto, tu chodzi o to, by dać komuś w ryja. I gdy mi znowu w życiu coś nie wyjdzie takim jak ty zęby powybijać. Oi! Tu chodzi tylko o przemoc dla przemocy, o zabijanie dla samego zabijania. Żeby hipisom wreszcie umyć włosy, albo powiesić jakiegoś narkomana. Oi! Nienawiść w sercu płonie ogromna, płomień tak wielki, że sięga aż do nieba. Olbrzymia siła, która nas pchnie do przodu, a której zniszczyć nikomu się nie da. Oi! Clockwork orange,oi! Clockwork orange,oi! Clockwork orange,oi! Clockwork orange! https://www.youtube.com/watch?v=6TeLZTmQKfM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijajac mojego podszywa...prezenty na swieta juz pokupowane? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tylko drobiazgi, ale ważniejsza jest chyba sama atmosfera Świąt, a przynajmniej tak było w czasach, gdy byłem nastolatkiem.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie lubie żadnych prezentów, a dowcipnych i kreatywnych jak ten już w szczególności, bo nie mam co z nimi potem robić, i tak prawie zawsze są nietrafione. Chcesz mi dac prezent - daj pieniądze które chcesz na niego przeznaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można w jednym zdaniu użyć słów "emo" i "metale" w innym kontekście niż "dla metali emo to takie śmieszne żałosne dzieciaki które się tną"? :( Dlaczego w ogóle piszesz o emo w temacie o metalach? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracając do tematu co ma metaliczność do lubienia? są ludzie i ludziska i nie ważne czego słuchają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tych linkow nie wstawialam :P Co do atmosfery swiat to miedzy innymi tworzy ja gora prezentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc dla mnie najlepsza atmosfera świąt byłaby, gdybym je spędziła przed komputerem grając w coś fajnego, lepsze to niż góra nietrafionych prezentów i życzenia przy opłatku których nie umiem i nie lubie składać, dla róznych dziwnych ludzi z dalszej rodziny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba zalezy od rodziny. Ja swieta lubie bo atmosfeta jest fajna, prezenty trafione (bo zzyta rodzina wie co sobie kupic) i ogolnie jest zawsze fajnie :) nawet jak na swietach byla dalsza rodzina to zawsze byli fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy ten temat zdechnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę szkoda, ale może to dlatego, że masz ich na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
die! muta faka :D nie chce widziec zabujcy euronymousa tutej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Varg była w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×