Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Jak wielu znacie metalowców i czy ich lubicie?

Polecane posty

I pewne rzeczy po prostu widać - musisz ciągle, obsesyjnie zaglądać do każdego mojego tematu, skoro zawsze stoisz na straży, by napisać "przecież ty nigdy nie byłas na żadnym koncercie", "przecież ona nigdy nie była na żadnym koncercie", już chyba 5 raz widze to zdanie, w dodatku zawsze jest napisane krótko po tym, gdy temat koncertów się pojawia w jakims moim temacie :) Na pewno wszystko w porządku z twoją główką? http://f.kafeteria.pl/temat/f1/o-jakiej-godzinie-najpozniej-zdarzalo-wam-sie-wstac-z-lozka-p_6414420 Tu chyba widziałam cie ostatnio :D " gość 2015.12.15 Przecież ty nigdy na żadnym koncercie nie byłaś. " ja pisze posta o 19:08, ty w tym czasie obsesyjnie czytasz wszystko co napisze i stoisz na straży "prawdy" i już po 2 minutach "dementujesz kłamstwa" :D Tu zajeło ci to aż 52 minuty, ale i tak widać, że regularnie, obsesyjnie tu zaglądasz i aż palce cie świerzbią by to napisać o tych koncertach :D Lecz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie podniecaj się faktem, że napisałam do ciebie aż 5 postów pod rząd, bo zaraz wyskoczysz mi tu, ze się niby tobie "tłumaczę" :D - po prostu, jak wspomniałam, nudzi mi sie w nocy, a chciałabym przeczytać twoje wyjaśnienia, czemu się tak idiotycznie zachowujesz(w końcu zawsze to co piszesz jest jakaś odmiana od zwykłych trolli myślących, ze sa histerycznie zabawni, gdy napiszą swoje obsceniczne nudziarstwa o seksie). ale chyba nie ma cie już na forum, szkoda, byłoby śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymczasem ide spać. Jeśli w międzyczasie tu wejdziesz, to nawet nie myśl, że możesz mi teraz odpowiedzieć bezsensownie - bo wtedy całkowicie zignoruje twój post, a to dla trolla chyba najgorsza kara, zwłaszcza dla takiego, który wydaje się miec obsesje na moim punkcie w szczególności na punkcie tego co robie lub nie robie w celu zabawy i czyta każdy mój post w celu zweryfikowania, czy mój sposób imprezowania(czyli chodzenie na koncerty) o którym napisze coś ja lub inni forumowicze, zgadza się z jego wyimaginowaną"wiedzą" na ten temat :D Odpowiedz na moje pytania z poprzednich postów, odnieś się do nich jakoś - wtedy nie będzie bez sensu w moich oczach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisze prawdę w przeciwieństwie do ciebie. Pierwsze twoje kłamstwo, to nigdy mi nic nie udowadniałas, a tym samym pokazywałas tu jakieś fotki twoich biletów, także już się pogrążasz. Oczywiście szybko zaprzecz i sama sobie przyznaj rację. To twój styl. Kiedyś jak pisałem o biletach na koncerty, to się migałaś, że to kiedyś już niby jakiś pokazywalaś i jak znajdziesz to wkleisz. To twoja druga wtopa, bo jak byś miała, to nie musiała byś szukać, a od tamtego czasu mogłaś odrobić pracę domową i np zrobić kilka fotek czyiś biletów, żeby się uwiarygodnić, ale nie ze mną te numery. Następnie nie pochlebiaj sobie, że to ja cały czas o tym pisze i niby jestem zainteresowany. Ktoś inny też to tobie kiedyś wytknął, a ty w swoim amoku zaraz to mnie przypisujesz. Także zejdź na ziemię i przestań wciskać tutaj innym kity. Gdzie ty niby nie byłaś. I weź coś na te twoje schizy, bo wszędzie tylko mnie widzisz, a jesteś tak pusta, że nie pomyslisz iż ktoś inny może tak samo napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i czy ty odpiszesz, czy nie, mam gdzieś. Chciałem tylko potwierdzenia twoich kłamstw, co zrobiłaś w swoich postach. To mi wystarczy. Cel osiągnięty. Możesz pisać bajki, ale innym naiwnym. To tyle. END

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ty nie piszesz prawdy, tylko swoje urojenia :D http://f.kafeteria.pl/temat/f1/trolle-twierdza-ze-nie-chodze-na-koncerty-metalowe-mimo-iz-wkleilam-zdjecie-p_6249034 - to jest jeden z tematów gdzie wkleiłam to zdjęcie biletu, nie jest to temat orginalny, gdzie pierwszy raz zdjęcie to zostało wklejone bo chyba został skasowany. Nie pamiętam, żebym chociaż raz w międzyczasie, między tamtym tematem, a tym teraz pisała o tym bilecie, bo zwykle nie wdaje się w dyskusje z takimi trollami jak ty, możesz sobie co najwyżej pomarzyć :D Czekam na jakieś TWOJE DOWODY, trollu, bo żadnych tu nie pokazałes :) bełkot który tu prezentujesz nie jest dowodem na nic, jest jedynie dowodem na to, że jesteś irytującym trollem :D Nawet do postu z 3:18 się nie odniosłes, bo nie potrafisz na to odpowiedzieć :D I nie myśl, że cie nie poznałam - to ty od tych postów, że "metalu już nikt nie słucha", "metal skończył się w latach 80", "metal umarł już dawno temu, tylko dziwaki tego słuchają", "haha metal kto tego słucha", "słuchasz muzyki która wymiera" i jesteś głuchy na kontrargumenty że jest inaczej, bo po prostu tak trollujesz. http://f.kafeteria.pl/temat/f1/rolling-stonesi-istnieja-od-53-lat-i-nadal-graja-p_6317595 - m.in. tutaj z toba dyskutowałam ale poznałam kim jesteś http://f.kafeteria.pl/temat/f1/osobo-twierdzaca-ze-z-metalu-sie-wyrasta-p_6416646/2 -m.in. tutaj też próbowales mnie trollować (posty z 1:31, 2:03 itp) Masz specyficzny styl wypowiedzi, i nie myśl, że nie da się ciebie rozpoznać. Tak więc mozesz już wypjertalać w podskokach - hops, hops. bo ci już nawet nie odpisze, choć fakt, że twoja reakcja na bilet mogłaby być zabawna :D ale ogranicze się do przeczytania jej bez odpisywania ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak chcesz udawać, że nie jesteś jedną i tą samą osobą, to zmieniaj chociaż szyk zdania, dobór słów w nim, a nie piszesz w każdym moim temacie dokładnie to samo :D Pogrążasz się, bo nawet trollować nie potrafisz dobrze. Ale to tylko taka rada na przyszłość, żegnam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh, widzę, że prowo mu podziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bilet został ukradziony bratu pod jego nieobecność i sfotografowany.:D O ile było w ogóle jakieś zdjęcie bo nie chce mi się szukać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co ja pisałam do tego trolla takie ściany tekstu :D Teraz żałuję, pewnie cieszy się, że go nakarmiłam. A propos koncertów, wybiera się ktoś z was, gdzieś? :D Ja na razie myśle tylko, spośród tych co odwiedzają Polske, nad Death DTA, czyli Death bez nieżyjącego Chucka Schuldinera, czyli takie nie do końca już prawdziwe Death, bo prawdziwe Death umarło w 2001 razem z Chuckiem. I nad Iron Maiden jeszcze, bo sa coraz starsi i może być coraz mniej okazji do zobaczenia ich. Tak samo Black Sabbath - ponoć to ich ostatnia trasa koncertowa, a grają w lipcu u mnie w Krakowie. Nie wiem czy w to wierzyć, Judas Priest już w 2011 miało "ostatnią trase koncertową" gdy grało na Metal Hammer Festiwalu w Polsce a zdażyło po tym roku wystąpić jeszcze w Polsce chyba 3 razy, a kolejny koncert się szykuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodujesz grube trolle nie przesadzacie trochę? Prawie każdy był w życiu na jakimś koncercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa,że też byłam wtedy w Chorzowie na Metallice w 2008,chyba 28maja,potem zaczęli kombinować z remontem stadionu i do dziś nie ma z niego pożytku,szkoda:-(Mnie mama zabrała na ten koncert,a ciebie brat.Teraz mojej mamie nie chce się już wybierać na koncerty zbyt często,maruda się z niej zrobiła,też mam brata,ale on nie przepada za ciężkim graniem,na Moonspell dał się namówić i nawet był zadowolony.Brat lubi Coldplay,Radiohead,Kings of Leon,Florence and The Machine,Eda Shirana i jeszcze paru,ale to nie metal:-PKiedyś rodzice często bywali na koncertach,teraz są już w wieku 50+ i ważną sprawą jest dla nich dbanie o schorowanych dziadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja mama słucha metalu? :) Fajnie, też znam takie osoby, którym tą muzyke zaszczepili rodzice. U mnie moi rodzice raczej nie słuchają, ale mój tata lubi starszy hard rock jak Deep Purple, Led zeppelin, i podobne zespoły, ale one były po prostu modne w czasach jego młodości, takie czasy :P Może jestem nadmiernie ciekawa, ale ile masz lat? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę to nie spotkałam nikogo,kto nie był nigdy na żadnym koncercie.Już nie chodzi wyłącznie o metal,ale nikt się nie przyznaje,że nigdy nie był.Jakiś troll się głupio upiera,a mało kto kolekcjonuje stare bilety,bo na co mu one.Nie cierpię na zbieractwo i nie są mi stare bilety w ogóle potrzebne,nie robię niczego po to,żeby się chwalić,tylko dla siebie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeden stary bilet, ten którego zdjęcie zamieściłam, bo przypadkiem przetrwał na dnie mojego plecaka, jak masa innych śmieci, kuponów promocyjnych z McDonalds itp :D Tez nie zbieram biletów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ave metal 666
Każdy, szanujący się fan metalu kolekcjonuje bilety. Ale co wy możecie o tym wiedzieć trolo-pozerzy zafajdani:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz,moja mama ma 56lat i byli z tatą na tych pierwszych koncertach w Polsce Iron Maiden i na Metallice w katowickim spodku w 86 chyba.Byli młodzi,ledwie po studiach i ślubie,teraz to bardziej do teatru i kina ich ciągnie i na wycieczki.Poza tym zależy im na dziadkach,wożą po klinikach,ale płyty w domu są i w samochodzie mamy "The book of souls"leżało,Slayer,Megadeth i Ranstein widziałam,zanim mnie nakryła na grzebaniu w schowku:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rammstain oczywiście,błąd niechcący zrobiłam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trochę dziwne,że niby fan metalu ma zbierać wszystkie bilety:-DJestem fanką nart i deski,muzea lubię odwiedzać i teatry,koncerty najbardziej oczywiście,ale po co mi te bilety.Metal jest miłym urozmaiceniem mojego życia i tyle.W ogóle muzyka,ale nie każda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ave metal 666
Nie porównuj biletów z koncertów true epic metalowych do biletów z jakich zasranych muzeów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na cholerę zbierać śmieci? Moje bilety zazwyczaj kończą w kieszeni aż ich nie wyrzucę z rachunkami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałaś ile mam lat,to nie tajemnica.Od niedawna 28niestety,mama miała tyle jak się urodziłam, a jak brata 31.Rodzice jak widać musieli się wyszaleć,zanim się rozmnożyli.Nigdy mi nie narzucali swoich gustów muzycznych,ale w domu były płyty i kasety,często telewizor włączony na MTV,VIVA,tak jakoś wyszło.Zawsze się kręciłam w pobliżu kiedy był rock alternatywny na Vivie właśnie,bo można było zobaczyć teledyski mniej znanych zespołów i wtedy odkryłam black metal z Saksonii i norweski,folk metal i inne,trochę czytałam czasopisma jak Teraz Rock,Metal Hammer,ale jestem *****iwa i lubię sport,więc w końcu się odkleiłam od komputera i kanałów muzycznych.Dalej lubię śledzić scenę metalową,poznawać nowe zespoły.Dzieci nie mam,więc mogę sobie jeszcze pozwolić na oglądanie teledysków na YT,koncerty czasem i słuchanie muzyki:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ze mnie nieuk!:-(Dwa razy źle napisałam Rammstein,jaki wstyd:-(To przez ten tablet,rzadko go używam i takie efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, dobra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam po parodniowej nieobecności. "Od niedawna 28niestety" Pociesz się tym, że zaliczasz się do pokolenia chodzących nowym systemem edukacji.;) Zawsze to w jakiś sposób Cię odmłodzi.;) Ja zaczynałem edukację w czasach, gdy obowiązywała skala ocen 2-5. "a na cholerę zbierać śmieci?" Ale on ma rację, a poza tym, takie bilety mają także wartość sentymentalną. W dodatku ceny biletów z koncertów, z czasem zyskują na wartości, jakbyś jednak chciała je sprzedać, więc nawet jeśli nie masz sentymentu, to. "telewizor włączony na MTV" Oj oglądało się Headbangers Ball i zbierało się ziny typu Purgatory, Holocaust, Death Metal, Thrash Attack, Garazel Mag. itp.:classic_cool: Przypomniał mi się też taki NSBM-owy zin Aryan Terror 88, którego wyszedł tylko jeden numer w 2000 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi rodzice nie byli zachwyceni zmianami w systemie edukacji,ale ja też uważam,że to jakaś tragedia.Nie chcę nikogo obrażać,ale wśród moich znajomych ze szkoły jest wielu takich,którzy zdali maturę w LO,bo nie było matematyki i udało im się z któregoś kolejnego naboru dostać na kierunki humanistyczne i jakoś wymęczyć licencjat i magistra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę ktoś skupuje stare bilety z koncertów?Jak sam był na koncertach to ma,a jak nie był to po co mu bilet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ludzie każde g****o kupią, dlatego :) W czym koleś ma rację? Może niektórzy kolekcjonują, ale najwyraźniej nie wszyscy. Ja papierków nie zbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty idiotko o tym twoim wydrukowanym bilecie, to każdy wiedział i miał beke. Już w tamtym temacie się na takiej kretynce poznali, co próbuje robić z siebie nie wiadomo co, a to zwykły zakłamany pustak, który siedzi 24/h na kafe i wciska ciemnote. Taka wielka " fanka metalu" a ma problem z pokazaniem biletów. To nawet od tamtego czasu, dla samego faktu by jakiś zostawiła i udowodniła, że gdzieś była. Ale to zakłamane babsko jest przykleione do stołka, bez znajomych, nigdzie nie wychodzi tu masz odp też na to z 03:18 Twój metal to youtube i to co wyczytasz w internecie. Nawet jak tu jedna pisała o koncercie, że była, a ty dlaczego nie, to trzymalaś pee/z/dee krótko, bo nie wiedziałaś co odpisać. Taka z ciebie fanka. Jesteś ty komputer+gry+youtube bez realu. Do tego masz schizy. Przypisujesz mi posty, których nie pisałem. Lecz się. Siedzisz pustaku w swoim zakłamania dzień i noc, piszesz też z gościa popierając samą siebie i podbijając sobie tematy, bo wirtual to twoje życie. Żałuje, że wogóle do tego pustaka napisałem. Ile tam powymyślała rzekomo moich postów. Ha ha ha. A teraz weź pigułkę i Ssspiertalaj. To tyle, nawet już więcej kłamać nie musisz, bo i po co. Ja już temat z pustakiem uznaje za zakończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź leki :/ wściekasz się o to, że ktoś twierdzi, że był na koncercie (i ja jej wierzę), ale śmiał wyrzucić papierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×