Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Jak wielu znacie metalowc贸w i czy ich lubicie?

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰
ale ty nie jestes taki niewinny jak kasia:( kasia ma ciasna cipcie ktora chcialabym sie zajac i spenetrowac strap-onem dildem wibratorem i jezykiem馃槏 - moor

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
co ty masz z tym stra-onem? to g****o dzia艂a tylko w jedn膮 stron臋 :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
ja si臋 do blacku na d艂u偶sz膮 met臋 nie przekonam. Zostaj臋 przy power metalu :P P.S. ten smuteczek kiedy m贸j podszyw umie wstawia膰 fajne emotki, a ja nie :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
wiesz, ja nawet profilu na myspace specjalnie nie modyfikowa艂am, a mam si臋 emotkami bawi膰? :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
wpadnie mod i ilo艣膰 post贸w spadnie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
ano min臋艂a, ale popularny by艂 jak ja si臋 jeszcze w takie portale bawi艂am :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tu nie ma 偶adnego moda :D To forum przesta艂o by膰 moderowane jeszcze chyba w 2014 roku, a i tak wtedy moderacja byla minimalna w por贸wnaniu do tego co kiedy艣. Ja mia艂am konta na grono.net - ale portal znikn膮艂 w ca艂o艣ci, szkoda, bo by艂 rdzennie polski, istnia艂 chyba jeszcze od ko艅ca lat 90 i rejetrowa膰 mo偶na by艂o sie tylko, jak dosta艂o si臋 zaproszenie, i na naszej klasie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
nigdy o gronie nie s艂ysza艂am.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
By艂y tam(na epulsie) ro偶ne grupy i kluby do kt贸rych mo偶na by艂o naleze膰 i dyskutowa膰, ja pami臋tam taki o nazwie "metal i wolno艣膰". Og贸lnie portal na os贸b raczej poni偶ej 18 roku 偶ycia, by艂a tam masa os贸b nawet mniej niz 10 letnich :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Najwi臋ksza popularnos膰 grona to chyba 2006-2008 rok :) Tak samo epulsa :) Potem przysz艂a nasza klasa i byla przez kilka lat najpopularniejszym portalem spo艂eczno艣ciowym, natomiast od 2010/2011 jest nim facebook :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
nasz膮 klas臋 mia艂am przez kilka dni, straszny syf i skasowa艂am konto :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
prawd臋 m贸wi膮c popularno艣膰 facebooka bardzo spada

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
z gronem net by艂a niez艂a afera, 3 lata temu portal zosta艂 sprzedany i nowy w艂a艣ciciel z dnia na dzie艅 niczym si臋 nie przejmuj膮c i nie ostrzegaj膮c u偶ytkownik贸w skasowa艂 go w ca艂osci, i wygl膮da to tak, jakby kupi艂 go tylko po to, aby mie膰 dost臋p do bazy danych maili uzytkownik贸w, na kt贸re do dzi艣 wysy艂a spam :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
a ja m贸wi臋 o statystykach, facebook jest wypierany przez twittera

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
chodzi o popularno艣膰, facebook te偶 nie jest por贸wnywalny do myspace czy naszej klasy. Po prostu aktywno艣膰 na facebooku spada na rzecz twittera, instagrama i jeszcze tam czegos

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Mizantropka zrobisz pa艂膮ga?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ona to robi na koncertach. ihihi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Przecie偶 ona nigdy na 偶adnym koncercie nie by艂a, a tutaj bajki wypisuje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ta twoja pewno艣膰, z kt贸r膮 powtarzasz ten trolling moona, 偶e niby nigdy nie by艂am na koncercie jest a偶 zabawna :P Nie znasz mnie, nie wiesz na ilu koncertach by艂am, a wypisujesz w ka偶dym temacie t膮 sam膮 bzdure. Masz jak膮艣 obsesje na moim punkcie? :) Ile jeszcze razy wejdziesz mi na jaki艣 m贸j temat i napiszesz, ze "nigdy nie by艂am na 偶adnym koncercie"? :D Nawet bilet z koncertu Kat i roman Kostrzewski ju偶 wkleja艂am tobie(chyba) w jakim艣 temacie, zeby zobaczy膰 jak zareagujesz na dowody, 偶e si臋 mylisz(nie my艣l jednak, 偶e jako艣 szczeg贸lnie zale偶y mi na udowadnianiu trollowi z kafe czegokolwiek :D ) i nadal nie chcesz si臋 odczepi膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Skoro ja ju偶 wkleja艂am zdj臋cie biletu na koncert(mog臋 to powt贸rzy膰, jak chcesz, zero problemu :D ) to mo偶e teraz ty przedstaw dowody, kt贸re maj膮 udowodni膰 偶e ja nigdy nie by艂am na koncercie. 艢mia艂o, chce zobaczy膰 jak troll udowadnia jaki艣 wyimaginowany fakt na temat ca艂kowicie nieznajomej osoby z internetu, o kt贸rej 偶yciu nic nie wie, a sobie co艣 ubzdura艂, bo najwyra藕niej ma obsesje :) Mo偶e masz schizofrenie i wydaje ci si臋, 偶e jestem jak膮s twoj膮 kole偶ank膮, kt贸r膮 dobrze znasz? :) Przykro mi, ale to co ci si臋 uroi艂o w twojej g艂owie, to nie jestem prawdziwa ja :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tak w艂asciwie, trollu, pytam z ciekawo艣ci - na czym w og贸le opierasz to, 偶e niby nigdy nie by艂am na koncercie? Wydaje ci si臋, 偶e bilety na taki koncert w klubie s膮 niewyobra偶alnie drogie, wydaje ci si臋 偶e takie koncerty odbywaj膮 si臋 bardzo rzadko, czy mo偶e wydaje ci si臋 偶e, aby i艣膰 na taki koncert trzeba mie膰 specjalne zezwolenie od tajnej lo偶y maso艅skiej satanist贸w, bo w przeciwnym razie nie wpuszczaj膮? :classic_cool: Gdzie jest ta "trudno艣膰", kt贸rej w twoich urojeniach nie mog艂abym przezwyci臋偶yc, w celu p贸j艣cia na ten koncert? :classic_cool: Trollu, informuje ci臋, 偶e naprawde nie jest to 偶aden problem, i nawet gdybym nie mia艂a znajomych w klimatach, to wybiera艂abym si臋 na koncerty sama, gdybym by艂a b.nie艣mia艂a i obawia艂a si臋 wyj艣cia, to bym si臋 po prostu napi艂a troszke przed koncertem, w celu o艣mielenia. Jestem doros艂a, a uwierz mi, ze na koncertach metalowych nie ma si臋 czego ba膰 - nikt nie zabije ani nie zgwa艂ci :classic_cool: Jest tam stosunkowo mi艂o i bezpiecznie. Mo偶e na jakie艣 imprezy w klubie umca umca mo偶na si臋 ba膰 i艣c, bo mo偶na pa艣c ofiar膮 jakiej艣 pigu艂ki gwa艂tu, nachalnego napalonego dresa itp, na koncert metalowy niezbyt. Wi臋c z jakiego niby powodu mia艂abym, przez te moje 7 lat s艂uchania metalu, kt贸re notabene w zasadzie zacze艂o si臋 od p贸j艣cia na konceert(brat zabra艂 mnie na Metallice w Chorzowie w 2008 w celu ostatecznego przekonania mnie do tej muzyki, subkultury, bo ju偶 wtedy nieco polubi艂am metalike a on nie odpuszcza艂 i chcia艂 mnie do ko艅ca zmetalizowa膰, i jak wida膰 uda艂o si臋 :D) nigdy nie by膰 na koncercie? :D Pytam z ciekawo艣ci, bo nie rozumiem twojego sposobu my艣lenia, w kt贸rym uparcie trwasz. A tak poza tym, ty trollu by艂e艣 kiedy艣 na koncercie? S艂uchasz w og贸le metalu, czy tak po prostu si臋 przyczepi艂e艣 do mnie i wypisujesz bzdety a 艣rodowiska metalowego kompletnie nie znasz? :) Napisa艂am taki d艂ugi post z nud贸w, bo spa膰 mi si臋 nie chce, a nudzi mi si臋 przy okazji, nie my艣l sobie, 偶e w og贸le biore ciebie i tw贸j trolling na powa偶nie :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×