Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motiva

40l 90 kg Muszę schudnąć

Polecane posty

Gość motiva
Misio, jestes? Co słychac? Jak dieta? Ja ostatnio przestawiłam sie na tryb nocny, teraz ogladam teatr tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) . x Tylko myślałem, że nie masz ochoty na moje towarzystwo. x Mi zupełnie pomieszał się dzień z nocą. x Nad ranem robiłem pranie, o ósmej wywiesiłem je na balkonie, potem coś jeszcze porobiłem i zmorzyła mnie senność. Teraz dla odmiany zasnąć nie mogę :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motiva
Ja tez jestem i nie spie, bo zaburzyłam zegar biologiczny. Lubie siedziec w nocy, ogladam yt, aktualnie teatr, ale nie lubię wstawac poźno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motiva
Tak, przesiedze, tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ciekawszą propozycję :). x Tylko musisz znaleźć opiekę dla swojego psa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motiva
Hej, jest tu kto? W zasadzie chyba nikt. Ja jestem, co prawda na innym topiku i zabieram sie za siebie na powaznie od po swiatecznego okresu, chociaz jeszcze w wysiłkach nie doszlam do doskonalosci. Zastanawiam sie, czy jesyes Misio? Co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :). x Przybrałem na wadze, odchorowując święta, a Pancerny baran krzyczy po całym Kafe, że Cię nieumiejętnie wyrywałem i mnie zupełnie olałaś :(. x Dobrego nowego roku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motiva
Hej, jak cudownie jest miec wolny dzien. Misio, już po swietach, wiec chudniemy, tak? Zastanawiam się, gdzie są dziewczyny, ktore tu pisałay, czy juz sie nie odchudzają? Oczywiscie, ja nie pisałam i nie robiłam diety na poczatku, wiec zrozumiałe, ze sobie poszly, ale jesli ktos sie pojawi to super, a jesli nie, to bedę sobie sama pisac, choc, wiele juz napisałam na innym topiku. Misio, a ja nie wiem, co to za sytuacja z tym Pancernym, w kazdym razie to jest jakis nastolatek? A jesli chodzi o mnie, to ja piszę na dietach, czyli temat dotyczy odchudzania, a nie randkowania, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motiva
Wracam na topik. Mały update: planuję wazyc sie raz w miesiacu, a przynajmniej podawac raz w miesiacu stan wagi, czesciej jest bezcelowo. Jem swoje posiłki, dobre skladniki (w miare mozliwosci) i trening. Od dzis w centrum zainteresowania trening, wyznaczam cel, poniewaz do tej pory nie cwiczyłam w ogole, nalezy to bezwzglednie zmienic. Najwazniejszy dla mnie będzie trening siłowy, ktory obudzi moje miesnie i podkreci metabolizm, do tego troche kardio i rozciaganie. Dzis juz zaczełam siłowy, zaczynam od malych krokow dodam, wszystko będę notowac codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam adi u kasia8807@vp.pl, polecam pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×