Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motiva

40l 90 kg Muszę schudnąć

Polecane posty

Na sfiksowanych na punkcie diety kobietach, zawsze można najlepiej zarobić :(. x Cześć Wam :) . x Chciałem się tylko pochwalić, że waga wskazuje ponad kg mniej, co po zdjęciu ubrania, stawia mnie już w niższej dziesiątce wagowej:D :D :D. Oby tylko nie urosło na powrót :). x Pięknych snów dziewczyny :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudnąć można, ale najważniejsze, to bez jojo. Czyli bez głodówek i tabletek, a zdrowe jedzenie i ćwiczenia. W centrum odchudzania i odżywiania , to zostało mi dopiero uświadomione i 20 kg w ciągu 5 miesięcy poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowe jedzenie, czyli jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motiva
Misio, gratuluje. To ile jeszcze planujesz schudnac? Jak Ty to robisz. A mnie nie było, a teraz jestem flakiem, troche chora. A, o mały włos nie zahaczyłam o Dechatlon (nie znam pisowni) w sprawie tych koszulek, bo miałam z kims je kupic, ha! Nastepnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszulki możesz zamówić na ich stronie internetowej :). Dalej jest bezpłatny transport i dostaniesz je do domu za darmo :). Męskie 4XL są naprawdę duże i mają całkiem ładne kolory :). Dostałem potwierdzenie dowiezienia do sklepu drugiej paczki. Jutro jadę odebrać i poszukać przy okazji spodni dresowych 3/4 za... 6,99 :D. Dzisiaj wykorzystałem pidżamę letnią (krótki rękaw i krótkie spodenki) jako bieliznę, a teraz testuję pidżamę normalną. Jest wygodna i dość ciepła :). Wkurza mnie tylko sztywność nadruków, ale w życiu nie ma nic doskonałego :(. Jeżeli zamówione koszulki w kolorze bordo, będą miały taki kolor, jakiego spodziewam się, to zamówię ich jeszcze dychę :). Gdzie indziej, dostanę dobrze wykonane podkoszulki, mojego rozmiaru, w soczystym, ładnym kolorze i zwiększonej gęstości materiału za 9,99 :P ? x Jak schudnę jeszcze 20...30kg, to będę bardzo zadowolony (jeszcze bardziej diabetyczka :D ):). Muszę odbudować cały organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motiva
Na ile zaplanowałes sobie to minus 20/30? To ja sie tez musze brac do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Zdrowieprzedewszystkim W spisie chemicznych tabletek i proszków wymieniła Pani nasz produkt Alveo, który nie jest w sprzedawany w formie proszku, tabletek. Kolejnym zarzutem postawionym wobec Alveo jest nazwanie go toksycznym, chemicznym oraz trucizną. Alveo naturalnym produktem produkowanym w Kanadzie. Posiada certyfikat KOSHER oraz certyfikat Antydopingowy. Opinie na temat produktu wyraziło wiele polskich związków sportowych, posiadamy również rekomendacje wielu instytutów oraz związków. Być może została Pani wprowadzona w błąd co do Alveo. Jeśli chce Pani sprawdzić dokładne informacje dotyczące produktu zapraszamy na naszą stronę internetową akuna.net Pozdrawiamy Akuna Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motiva
A mnie żadne srodki nie obchodzą. Cześć. Ostatnio pisalam na topiku u BIGValue, bo fajnie pisze i mnie zmotywowała do niejedzenia słodyczy. Nie jem, jem mniej, tak, jak powinno być, ale już mi przykro, zjadłabym "cos fajnego". Wiem, ze nie mogę, mam 30 kg nadwagi. Jest tu ktoś? Misio, jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) . x Tylko nie chciałem się narzucać. x Moja waga stanęła w miejscu, ale to zapewne wina sporej ilości żarełka np. 3kg bananów, ponad 5kg pysznych jabłek, 1 kg pysznego pasztetu itd. :D itp :D. Wciągnąłem też w sumie jakiś 20 czekolad, więc dobrze jest, że tej wagi nie przybywa :P. x Obciąłem ostatnio włosy i... zaczęło mi być zimno w głowę w nocy :(. Tak to jest, jak człowiek cieszy się z temperatury kilkunastu stopni w pokoju i jest zbyt leniwy, by uszczelnić okna :(. Mam nadzieję, że zdążę zrobić to przed świętami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motiva
Nie narzucasz się, pisz. Muszę się jeszcze wykąpac, a mi się nie chce, haha. A propos włosów, to mam długie i gęste i umyc i je wysuszyc to pewne wyzwanie, a na pewno trochę czasu to zajmie. Czekolady mowisz? A moze kupie sobie jakas czarną faktycznie... A jesli chodzi o ciepło w domu, to podstawa..dlatego uszczelnij te okna! W weekend zmieniłam godziny funkcjonowania, w nocy siedze na yt, w dzien spie, ale jutro do pracy. Na szczescie mam malutką wycieczkę, na pewno będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umyć Ci plecy :D ? x Podobno mam bardzo delikatne dłonie :D. x I czarną czekoladę z Wedla mogę przywieźć :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motiva
Ha, własnie wyszłam z wanny. A czy czekolada nie lepsza ta z lindta? A ja miałam 5 rewelacyjnych, czarnych czekolad przywiezionych z Włoch i je rozdałam, bo nie libie czarnych. Niedawno odwiedzilam tę osobę od czekolad i mnie poczęstowała kawalkiem i odkryłam, że to niebo w gębie było, ach. Wpadnę chyba dopiero jutro. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motiva
Zobaczyłam. Mam kilka ksiazek o warzywach, ale otyłosc to choroba głowy, potem ciała. Poza tym, byłam na samych warzywach i owocach i nic nie schudłam. Zawsze chudłam na ograniczeniu kalorycznym. Dzis mialam jechac na zakupy swiateczne, ale moze jutro? Mam na mysli menu. Zamierzam bardzo skromnie: pierogi, bo lubie, barszcz z uszkami, sernik, ryba. To chyba wszystko. A moze zrezygnowac z sernika? Juz pierogi sa maczne. A moze inna mąka? Jeszcze pomysle. Nie mam zamiaru szalec, chciałam, aby tylko symbolicznie było cos ze swiat na stole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motiva
Realizuję swoj cel główny, panowanie nad iloscią. Nie chce jesc za duzo, co oczywiste, ale za mało tez nie. Składniki zdrowe, ale bez przesady, jak to wczesniej bywało. Nie doprowadziło mnie to do sukcesu, wiec poszukuje dalej. Ogarniam dom i będę tu zagladac, moze jeszcze coś napiszę. Jutro się zważę, chociaz to dopiero 3 chyba dzien bez słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wrąbałem 450g makowca z Oskroby :D. Mniam, mniam, co za pychota :D :D :D. Zostały mi jeszcze cztery. Kupiłem też prawie 2kg moich ulubionych Tiki-Taków z Wawela :D. Będę miał czym zajadać smutki :). Dzisiaj już nawet w ubraniu waga pokazała tą niższą dziesiątkę :). Tak więc od kiedy zaczęłaś ten temat schudłem jakieś 5kg. Bardzo cieszę się z tego. x Z kim spędzasz wigilię Motiva ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motiva
Hej Misio, to gratulacje, a tiki-taki to tez moje ulubione słodycze. Zawsze sobie robiłam słodyczowe swieta i sylwestra i byłam szczesliwa. Hm, szczesliwa, przynajmniej tak myslałam. A teraz zapowiada sie zero słodyczy, chyba, ze upieke jedno ciasto. Ciast nie pieke i własnie na te Wigilie postanowiłam przygotowac troche rzeczy, ale zobacze, co z tego wyjdzie. Gdzie będe spędzac Wigilię? Nie wiem jeszcze. Mam zaproszenie do rodziców mojego kolegi, cos tam o nim wspominałam. Rok temu u nich bylam, niedawno u nich bylam, bardzo fajnie sie tam siedzi, ale do nich przyjechała jego siostra z zagranicy i wyszło tak, że od piatku wieczorem nie dzwoni. My czesto do siebie dzwonimy, przyjezdzamy do siebie. W piatek wieczorem nie zadzwonił, pewnie u nich przesiaduje, lub nie wiem co, w kazdym razie ja tez nie dzwonie, a co. Wiec mozliwe, ze będę w domu sama. Mogę tez jechac do kolezanki, jest z mama, zreszta mam dwie takie, ale jedna jest bardzo dobra, ale będę raczej wypoczywac w domu. Do moich rodzicow odpoada, bo to ciezki temat. Ojciec chory, mama sie nim opiekuje, poza tym mam trudna historie rodzinna, wiec....tak to wyglada. Ale spoko, jestem przyzwyczajona do tego. Nie mam nawet tv od roku, bo padl mi dekoder. Wzielam nowy, ale nie mam kabla do tv, wiec jutro musze kupic, jak nie, wszystko mam na necie. A Ty gdzie spedzasz Wigilie? Acha, nadal dla mnie jest zagadka Twoja dieta. Jesli ja chce schudnac, to musze zapomniec o 4 makowcach, a ostatnio brała mnie ochota na makowce. Jednak, co by nie mowic, za duzo waze. Tak nie mozna. 70 kg byłoby do zaakceptowania, ale nie 90. musze cos z tym zrobic i zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wigilię odwiedzę rodziców. Napisz do mnie na maila. Będzie widoczny, po kliknięciu w mój nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motiva
Hej, jestem, ale bez humoru. Jedzenie ok. Zastanawiam sie, czy piec jakies ciasto, nie raczej nie. Jesli bym miała piec, to tylko dlatego, ze wczesniej niemal nie piekłam. Misio, a czemu na maila? Chcesz sie spotkac? O, niestety, ja tak nie działam. Jestem zbyt emocjonalna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie marudź tylko napisz :). Trochę dziwne, że akurat teraz wywołałem ten temat, mimo, że siedzę tylko na ogólnym. Nikt Ci emocji nie będzie zabraniał :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motiva
Oj Misio, zrozum. Nie znasz mnie. Lepiej napisz cos o dzisiejszym menu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To daj mi szansę, bym poznał :). x Przecież nie proponuję Ci ślubu, a jedynie wymianę kilku zdań :). x Nie wiążę z tym specjalnych planów, ale... x Ty daj mi szansę :D, Ty napisz tylko dwa słowa :D. x Zrób mi taki prezent na święta :). x Dzisiejsze menu, to trzy Tiki-Taki i 450g makowca :). x Teraz jeszcze uzupełnię to kilkoma kiełbaskami z Morlin :). x Piszę poważnie :) : zrób mi prezent na święta i napisz :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje milczenie kosztowało mnie 3 Tik_Taki, 2 czekoladki z adwokatem, jednego Kasztanka i jedną o smaku krówki :(. x Przeleniuchowałem cały dzień :D i boję się, że nie zasnę. x Jakby co to mam kilka zbędnych kabli TV i 2 paczki pierogów ruskich Virtu w lodówce. Są naprawdę pyszne :). Obok nich chłodzi się 2 kg łazanek z Virtu. Uwielbiam zajadać się nimi :). x Podaruj mi swoje słowa :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motiva
Hej, kurcze, Misio. Czekoladki i kasztanki, to moje menu, kiedy łapię kilogramy. Zwazyłam sie w koncu, jest malutki spadek 0,5 kilo. Pewnie nic, ale wiem, ze od tego sie zaczyna. Mogłoby byc wiecej, gdybym ostrzej dietowała, ale z doswiadczenia wiem, ze to tez nie ma sensu. A ja na swieta zalatwie sobie chyba tylko ten kabel, bo juz mi sie wszystkiego odechciało. Nawet nie wiem dokladnie jaki. Mialam robic pierogi, uszka, barszcz ciasto i rybe, nawet po to, zeby sie zajac czyms, ale chyba raczej nie. Potem trzeba by to zjesc, sama juz nie wiem. Lepiej zrobie sobie zwykłe lekkie menu i po swietach zgubie jeszcze z 1kg, będzie przynajmniej takie pocieszenie. Misio, ja tu opłakuje moją znajomość, a Ty nie wiem do czego mnie namawiasz. W kazdym razie nie mam na nic ochoty. Mam nadzieję, że tu moze będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam szeroką pierś, na której można wygodnie płakać ;) i sam układam sobie w głowie, po byłym "związku". Wprawdzie do płakania mi daleko ale logiki kobiet pojąć nie potrafię. Może to jakiś znak, że mamy podobny problem ? I prawdę mówiąc, nie rozumiem, dlaczego tak mi zależy, na Twoich dwóch słowach :). Daj mi je :), a może to dzisiejsze piękne słońce :), świecić już będzie zawsze :). x Ps. Kiedyś obroniłem dyplom elektronika :) i przez wiele lat sprzedawałem m.in. kable RTV. Może to kolejny powód, byś mi zaufała :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motiva
Misiu, jesli znasz się na kablach, to powiedz mi proszę, czy istanieje taki, kotry z jednaj strony ma jakby usb, a z drugiej, to chyba czincz, taka duza wtyczka. Jesli tak, czy, jak połacze tv z dekoderem, to czy zadziała? Wczesniej miałam kabel, ktory miał dwie te wtyczki, bo dekoder tez był stary. Misio, to opoiwesz trochę o tej kobiecie? Jesli o mnie chodzi, to ja się bardzo przywiazała do osoby, do sytuacji itp. To długa znajomosc i taka niewłasciwa, w kazdym razie ja nie umiem tak nie zmaknac jednego etapu i otwierac nastepny, kiedy jeszcze rany otwarte. Tamto zaczeło sie szmat czasu temu, przez internet i już dziękuję. Mam gdzies robienie swiatecznych potraw. Kupiłam pare pierogów i kawałeczek makowca. Poza tym kasza, nawet nie wiem, co do tego. Jutro, jak mi odbije, to cos dokupię, ale chcialabym chociaz chudnąć. No tak, muszę schudnąc, jak w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiem co zechcesz (no prawie :D ) w prywatnym mailu. Nie jestem ekshibicjonistą, by publicznie takie sprawy wywlekać. x Ja nie każę Ci niczego zamykać, ani otwierać :). x Ja tylko proponuję Ci rozmowę z człowiekiem w podobnej nieco sytuacji. x Nie obawiaj się, że pogryzę Cię przez maila :D. x Też mi się płakać zachciało :(, ale to z powodu zęba, który o dziwo sam nagle przestał boleć :). x Nie wiem dlaczego, zależy mi właśnie na Twoich słowach :). Daj mi szansę, bym się tego dowiedział :) . x W harcerstwie miałem szkolenie z pierwszej pomocy, więc może te rany wstępnie opatrzę i w gojeniu ich pomogę :). x Przyślij na maila zdjęcia tych wtyków, to będę wiedział o czym piszesz. Podejrzewam, że masz stary TV z wejściem SCART(EURO) i miałaś dekoder z wtykiem tego samego typu. A teraz próbujesz podłączyć HDMI do SCART, a to nie jest możliwe :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motiva
Misio, naprawdę niemozliwe? No niezle mi dekoder wymienili. Jesli chodzi o mail, to nie. Wiesz, jestem w takim stanie, ze chce mi się wymiotować, powiedzmy, że psychicznie wymiotować, ha ha. I nie chcę już wchodzić w bardziej zazyłe znajomosci tak przez maila, czy cos. Wiesz, musze cos zrobic ze swoim zyciem, bo nie chcę się wieszac. A wiesz, jakie jest mojue najwieksze przewinienie? Ze ważę te cho..ne 90 kg. A w zasadzie, ze nie potrafię do konca, raz i porzadnie schudnac. I pomyslec, ze jeszcze niedawno bylam blisko, bo jak zeszłam do 79, to jeszcze 10 i byłoby niezle. Czyzby to gowniany charakter? Cos w tym jest, wiec muszę być silna i zaraz nabazgrolę cele, ale takie, ktore będę w stanie zrealizować. Zresztą wyznaczę cele po to, żeby je zrealizowac na pewno. Oczywiscie priorytet schudniecie, wiec ograniczam sie do celow "wagowych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kobieta, o którą pytasz zaczęła znajomość od obrzygania mnie od stóp do głów (dosłownie :( ), więc do wymiotów przyzwyczajony jestem :P. x Nie uznaję zażyłych znajomości przez sam internet :). x Naprawdę nie wiem dlaczego zależy mi na tym, byś do mnie napisała. x Może zadzwonisz do mnie i wypłaczesz się obcemu (choć życzliwemu Ci :) ) facetowi w ramię :) ? x Święta nie będą dla mnie specjalnie radosne. Dlatego wolę myśleć o cudzych problemach. x A może oboje ponarzekamy, na osoby, które nas nie doceniły :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×