Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shatyn tymczasowy

Kaczki na taczki.... WYBORY WYBORY 2

Polecane posty

Jak to kto stał na czele rewolucji, Kiszczak i Jaruzelski jak się okazało. No jeszcze Michnik, Wałęsa, Kuroń i Geremek, który zdradził solidarność. Są na to dokumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś probowalam wkleic kilka artykulow,ale niestety uznaje za spam-swoja rade radze zastosowac w druga strone i poczytac argumenty innych ginekologfow na ten temat-wystarczy wpisac argumenty za i przeciw in vitro,oraz ze in vitro to nie metoda leczeniaxxIn vitro jest uznana przez m.in. WHO metodą lecznicza bezpłodności.Oczywiście różni ludzie (przeważnie zwiazani z kk) twierdzą inaczej bo mają do tego prawo.Ale tego, że to metoda lecznicza zmienić nie mogą.Są w świecie organizacje które są upowaznione do rejestracji leków, metod leczniczych, chorób itp i to te organizację dają swoje wytyczne czy coś jest chorobą lub, czy np in vitro jest metodą leczniczą.I to jest obowiązujace. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Zapłodnienie in vitro – metoda zapłodnienia polegająca na doprowadzeniu do połączenia komórki jajowej i plemnika w warunkach laboratoryjnych, poza żeńskim układem rozrodczym. }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś Jak to kto stał na czele rewolucji, Kiszczak i Jaruzelski jak się okazało. No jeszcze Michnik, Wałęsa, Kuroń i Geremek, który zdradził solidarność. Są na to dokumenty.xxNa to, ze Niemcy mordowali w Katyniu też były dokumenty.Idź się napić bo coraz bardziej bzdurzysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmatyn stary pedale zaplodnij sobie mozg metoda in vitro buahahhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś { Zapłodnienie in vitro – metoda zapłodnienia polegająca na doprowadzeniu do połączenia komórki jajowej i plemnika w warunkach laboratoryjnych, poza żeńskim układem rozrodczym. }xxA podanie insuliny to zmiejszenie zawartości cukru w organiźmie (najprościej rzecz biorąc).A w dalszym ciągu jest metodą leczenia cukrzycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to, ze Niemcy mordowali w Katyniu też były dokumenty. x chyba u ruskich takie dokumenty byly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki szmatan to jest prosty typ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tam i Niemcy kogoś zamordowali, w końcu cięgle ktoś giną na terenach okupowanych. Geremka papiery są w zbiorze zastrzeżonym w IPNie. To dużo mówi o tym kim mógł być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty sie wczoraj urodziles? spioch.gif ,"uznali" tak zeby kase na to z budzetow wyciagac i sobie kiebzy napychac na nieszczesciu tych ludzi-nikogo to nie wyleczylo,a skutecznosc jest w granicach 30-40%xxA że uznali anginę za chorobę to napychanie kabzy producentów antybiotyków.A np uznanie zawału serca za chorobę to napychanie kabzy prodeucentów beta blockerów...Itp, itd...Tylko, ze myślenie w ten sposób to zwykłą głupota tych którzy są nieukami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś Może tam i Niemcy kogoś zamordowali, w końcu cięgle ktoś giną na terenach okupowanych. Geremka papiery są w zbiorze zastrzeżonym w IPNie. To dużo mówi o tym kim mógł być.xxKarola Wojtyły tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś z mojej strony EOT na ten temat,bedziesz bic piane to zesrania sie jak zwykle zresztaxxJA nie biję piany a tłumaczę tłumokom, ze in vitro jest uznaną metodą lecznicza.I nic tego nie zmieni. Po prostu. EOT też...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola Wojtyły tez. } o I dlatego powinno się go otworzyć. Ale tak jak powiedział to twórca tego zbioru, historię trzeba by na nowo napisać po otwarciu tego zbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś Karola Wojtyły tez. }oI dlatego powinno się go otworzyć. Ale tak jak powiedział to twórca tego zbioru, historię trzeba by na nowo napisać po otwarciu tego zbioru.xxI to nie tylko historie Polski a historię świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozwolcie szmatanowi zyc sobie w jego wlasnym omamie :D przeciez on tu od 10 lat jest naczelna gwiazda i wyrocznia wiedzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Możesz być najpiękniejszą osobą na świecie i każdy widzi światło i tęcze, gdy patrzą na ciebie, ale jeśli ty sam nie wiesz, wszystko to nie ma znaczenia. "~ C. JoyBell C. Pozytywne deklaracje były tylko mgliste pojęcie w głowie, dopóki nie przeczytałem bardzo specjalny artykuł, która mnie rozpoczęcie realizacji tej ważnej funkcji w moim życiu. Pisarz opowiadał o tym, jak jego matka szeptała mu pozytywne deklaracje przed snem, i jak jako dorosły, Musiał nauczyć się szeptać je do siebie i zachować dodatni, że wprowadził do niego. Teraz, Nie każdy ma rodzica, który robi to dla nich jak dziecko, tak jak dorosły, to jeszcze bardziej istotne, aby otaczać się pozytywnych wiadomości. Co dowiedziałem się od czytania tego artykułu było tak ważne dla mojej podróży i mojego procesu gojenia. Wiedziałem, że wiadomości, które chciałem usłyszeć będzie mój najzdrowszy siebie. Byłem na tyle świadomi, aby wiedzieć, co negatywne przekonania trzymały mnie z powrotem, i które byłyby zdrowe komunikaty im przeciwdziałać; ale zapomniałem, że to nie wystarczy, aby tylko mieć tę wiedzę w mojej głowie, Musiałem go wdrożyć. Czekałem na te wiadomości magicznie mojej drodze; jak moi bliscy powinni automatycznie wykrywają to, co potrzebne, jak tylko się zorientowałem. Nie mogłem kontrolować wiadomości, które były podane mi przez ludzi w moim życiu, ale mogę kontrolować wiadomości, że dałem sobie, i to sprawiło, że ogromna różnica. Po zakończeniu tego artykułu, Usiadłem z pióra i papieru stosować praktykę, że zasugerowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na skargę do Berlina! Lis płacze w rękaw niemieckiej telewizji ARD i żali się na IV RP: "Życzą mi, bym zdechł na raka, albo piszą, że wyślą moje ciało do Kaliningradu!" x licze panie lis ze sie na ciebie zeszczaja jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś aha i na leczenie cukrzycy czy anginy nie trzeba dla prywatnego lekarza, i kliniki wywalic czy to z wlasnej kiebzy czy z budzetu 3-4 tysiecy eu to tak na marginesie jak juz porownujesz te "metody leczenia"xxAle na leczenie raka trzeba. Albo z własnej kiebzy albo z budżetu, na lekarstwa które w podobny sposób jak insulina pozwalają życ z tą chorobą.Czy np stwardnienie rozsiane itp, itd.Pomyśl zanim coś napiszesz, bo za każdym razem sie ośmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilne:Wczoraj shatyn na podziemnym forum wolnosciowym zachwalał kolekcję sztucznych fajfusów jakimi się często.zaebania. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×