Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

1000 zł na dziecko może ktoś wie

Polecane posty

Gość gość
Jestem bezrobotna mój partner ma umowę o pracę. Czy należy mi się ten 1000 zł? W modzie powiedziano mi ze nie bo partner pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisały tu dziewczyny w podobnej sytuacji i dostały. Też powinnaś dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w mopsie powiedzieli ze dostane odmowę ponieważ partner pracuje. I że mam 14 dni na odwołanie. Bo akurat w moim mieście tego 1000 zł nie wypłacają kiedy ojciec dziecka pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta ustawa obowiązuje w całym kraju, a nie że u Ciebie w mieście są inne kryteria przyznania. Sprawdź sobie na stronie ministerstwa polityki rodzinnej. Każdej bezrobotnej to świadczenie przysługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zysiolinka
Dziewczyny a jak to jest gdy w ciazy pracowalam na pol etatu wiec zasilek maciezynski dostaje mniejszy niz 1000zl. Czytalam ze ma byc wyrownany a jednak za styczen dostalam 900.. ktoras z was jest w takiej sytuacji? Trzeba cos zlozyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia z 7.09 nie sluchaj tych pan chyba one same nie sa w temacie i nie wiedza co mowia. Ja zlozylam wniosek moj maz ma umowe o prace i otrzymalam decyzje pod koniec stycznia i otrzymalam 1000 zl.A czy zlozylas wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam dziewczyny otrzymalyscie juz moze decyzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zlozylam 8stycznia o kosiniakowe i jest juz decyzja czy wyrownaja mi za styczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, wyrównają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, ale czemu czekałaś aż 1,5 miesiąca na decyzję?? Co te urzędasy tama robią, tylko kawkę piją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli jestem studentka zaoczna ale pracuje na umowe o prace (najnizsza krajowa) to dostane 1000 zl przez pierwszy rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie byłam na umowie zlecenie od 18,05,2016-31,08,2016 między czasie zaszłam w ciąże poszłam na zwolnienie L4 umowa została przedłużona do czasu porodu czyli do marca teraz ZUS co miesiąc wypłaca mi około 800zł,mój mąż pracuje na umowe o pracę czy w takim razie też powinno należeć się mi 1000zł przez rok jak skończy dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak jest gdy jeden z rodzicow pracuje za granica. Zlozylam wniosek w listopadzie i nadal brak odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynky a czy to prawda,ze jesli ma sie umowe o prace ale polowe etatu i na macierzynskim nie mam nawet 900 zł to tez nalezy sie wyrownanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×