Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Gość Kasiaa654
Tak w innym temacie. Znacie może jakiś sposób na przetłuszczające się włosy? Od zawsze mam z tym problem, myje je codziennie ale od kilku dni (jakiś tydzień) jest dużo dużo gorzej. Umyje, wysusze i już są przetluszczone u nasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova - mój synek już na początku roku ogłosił światu, że będzie miał brata - wszyscy wpatrywali się intensywnie w mój brzuch ;) Kasia - na tłuste włosy vichy na łupież mokry pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia stosuj zwykly szampon z pokrzywy, mi pomogl:) tez mylam wlosy codziennie, ale za rada mojej fryzjerki myje teraz raz na 2 dni, z poczatku trudno bylo mi sie przestawic ale teraz jest ok:) Moge tez polecic odzywke z firmy Jantar z wyciagiem z bursztynu, jest meeega:) mam po niej wlosy zdrowsze, bardziej lsniace i jest ich nawet wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Dziękuję! Jutro zakupie :) jest to naprawde uciążliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia a może Tobie żaden szampon dzisiaj nie pomoże - bo to zmiana hormonalna w twoim organizmie - skoro od tygodnia zauważyłaś nasilone objawy ;) Tego Tobie życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamCzekamiCzekam
Kasia a może Tobie żaden szampon dzisiaj nie pomoże - bo to zmiana hormonalna w twoim organizmie - skoro od tygodnia zauważyłaś nasilone objawy oczko.gif Tego Tobie życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Czekam bardzo bym chciała. Ale ten negatywny test rozwiał moje wątpliwości. @ jeszcze nie ma, patyczek wciąż czysty ale mam jakieś złe przeczucie a dokładnie że tym razem się jeszcze nie udało. Żałuję że zrobiłam ten test. Teraz latam co 20 minut do wc i sprawdzam czy już jest. A gdybym nie zrobiła to bym się cieszyła że @ wciąż nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova31
to która zaczyna od stycznia starania? ja w zasadzie od sylwestra ;) a te które czekają na okres, oby nie przylazł!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova z kolejnym miesiacem po @ stara sie kazda z nas:) Mi sie akurat @ skonczyla, niech idzie sobie i juz nie wraca:D Laski Wy tez macie taka ochote na seks podczas @ czy tylko ja tak mam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Minka nie tylko ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejka96
pocieszyłaś mnie z tą toksoplazmozą ,że znasz taki przypadek . uff. CZEKAM: ja tez czekam na 4 stycznia aby nie było tej cholernej @. bede zaglądać do was częściej dziewuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Ostatnio robiliśmy to w 5 dzień @ już była końcówka ale przez to zaczęłam krwawic i @ nie skończył się 5 dnia tylko był 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka haha:) moja polowka tez mi mowi czasami ze mam wieksza ochote na seks podczas okresu niz tak normalnie:) nawet sie smieje ze mamy "nawilzenie" w gratisie:D Kasia mi sie tam nigdy @ nie "przedluzyla" z racji seksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha no dokladnie tak jest wtedy najchętniej bym sie kochała caly czas i wtedy narzeczony mi mowi czego Ty nie jestes taka chetna jak nie masz @ ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Co do nawilżenia to używacie jakichś żeli? My jeszcze nigdy ponieważ nie są nam potrzebne, mamy naturalne nawilżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 654
koleżanki mi opwiadały że smakowe żele pobudzają :D PS. strasznie ucina mi tekst :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie używam bo czasami mam ze tak powiem az nadmiar sluzu hehe ;) choc ostatnio przez antybiotyki dokuczalo mi zapalenie pochwy i byla dosc sucha ale jak narazie odpukac jest wszystko w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mialam raz taki zel truskawkowy i nie uzywalam go bo to siostra sobie kupila ale sprobowalam tylko i nie powiem smakowal jak syrop haha . Noo na pewno jak ktos ma problemy z nawilzeniem to sama bym kupowala ten truskawkowy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam do Was na niebiesko :) mnie kusi spróbować z jakimś truskawkowym, ale to tylko aby urozmaicić, ponieważ samego jako żelu to nie potrzebujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To świetnie;) aa noo sama bym to jakos urozmaicila z tym zelem juz nie chodzi o sam stosunek ale to co dzieje sie przed czyli gra wstepna z takim smakiem mmm haha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zalogowałam się na komputerze i jestem na niebiesko a czy wie ktoraś jak mam się zalogować korzystając z telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam truskawke! Jest mega! Jak dla mnie:) Kasia z telefonu, przy pisaniu posta wpisz swoj nick i haslo, na poczatku wyskoczysz na pomaranczowo, ale z kolejnym postem bedziesz juz na niebiesko:) ja tak mialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Ok, spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Minka A z jakiej firmy używacie ten żel? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ale sie naczytałam hehe oczywiście nie pamietam która co pisała więc bede pisac ogólnie xxxx troche poświętowaliśmy z mężem i córka, póxniej kolęda a po słodki wieczór przy ciachu i torcie :) xxxx jak zaszłam w styczniu w ciąże (6 stycznia był jeden jedyny seks w cyklu i sie udało) to mi też się przetłuszczały włosy i to bardzo. A na przetłuszczające włosy to najlepiej nie myć codziennie, ja myłam też codziennie i fryzjerka powiedziala zebym zaczeła myc co 2-3 dni i akurat byłam na zwolnieniu 2 tyg i myłam włosy co 4 dni i powiem wam ze po tych 2 tyg juz mniej włosy mi sie przetłuszczały a do tego szampon przezroczysty i najlepiej ciagle ten sam. ja kiedys myłam włosy codziennie a teraz myje co 2-3 dni xxxx Moja znajoma uzywała żelu SYLK fioletowy (chyba) i powiedziałam ze chyba dzieki niemu zaszła w ciąże bo zaczeli używac i sue udało hehehe xxxx co do badan np na owulacje. Ja uważam, że nie ma co czekać z badaniami i wiem to po sobie. Po poronieniu zaczeliśmy sie starac w czerwcu a w lipcu poszłam porobić badania. Ja zawsze do gina chodziłam prywatnie a wtedy poszłam na nfz i lekarz dał skierowanie na badania i po wynikach chciał mi dac tabletki anty na wyregulowanie cylku, a ze akurat na wizycie byłam w 14dc wręcz wymusiłam na nim usg bo oczywiscie nie chciał mi go zrobic i okazało się ze nie mam owulacji więc szybko bez zbednych komentarzy dał leki, pożniej oczywiście zaczełam chodzic znowu prywatnie. Gdybym tak czekała poł roku czy rok to bym się nigdy nie doczekała dziecka a tak to od sierpnia jestem pod stała kontrola lekarza i biore leki i wtedy chociaz mam szanse na zajscie w ciaze chociaz u mnie to pewnie jest problem z faza lutealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa_H
Looo,.chwila i tylw postoow przybylo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, ze nigdy nie uprawialam seksu w @,bo na.odwrot ja w.oole wtedy nie mam.ochoty ;P M.chcial, ale ja nie moglam sie.przemoc. Mowicie, ze warto? :D Jesli chodzi o zele, tez nie uzywalam, bo jak ktoras zauwazyla.tez mam dosc spore naturalne nawilzenie ;P ale z ciekawoscii chyba wyprobuje! Najgorzej jak bralam tabbletki, kieedys, libido na poziomie 0, albo jakims ogromnym minusie. A w ogole zadalabym Wam niedyskretne pytanie, tylko waham sie czy powinnam i czyy wypada.. tak mi jakos tu milo niczyym w gronie najbliższych koleżanek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Tłuste włosy to jeszcze nic ! Ja dopiero 5 tydz z moich wyliczeń i już tłusta cera i pryszcze , piersi bolą i mam śluzu dużo ale brzuch nie boli wcale :-) a przy ostatniej ciąży poronionej strasznie bolało mnie podbrzusze ciagle i zero śluzu . Apropos tych żeli to są z******te te z durex lol ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×