Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Gość gośćMadziek
Różnie od 30 do 40 dni. Niwregularne. Ostatnia @ 20.11. A 23.12 dwudniowe plamienie. .. Kalendarz juz na pamięć wykulam chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość India9
Cierpliwa jestes... Ja to bym juz test kolejny robila tym bsrdziej ze jestes kilka dni po terminie :) Wiadomo... Roznie bywa, nakreacamy sie a pozniej nic z tego nie wychodzi, ale mysle ze skoro mialas jasna kreske ale byla to wynik jest jednoznaczny. Bardzo Ci zycze, zeby w czwartek lekarz potwierdzil ciaze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość India9
W pierwszej ciazy test zrobilam jakies 5 dni po terminie spodziewanej @, ale to dlatego ze przez negatywne testy owu spisalam cykl na straty. Tym razem tez obiecuje sobie, ze nie bede robila testow przed terminem @, bo zwykle jest tak ze jak sie robi test to odrazu @ przychodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćMadziek ja w pierwsze ciązy to sama robiłam bete a lekarz nawet nie spojrzał na wyniki, przy drugiej juz nie robiłam. Tez wszystkie badania prywatnie, w 1 ciąży wydałam ponad 200zł na te pierwsze a w drugiej 150 zł (np nie robiłam grupy krwi i hiv) i też chciałam podłaczyc sie pod nfz ale u nas w przychodni gin przyjmuje 2 ray w tygodniu od 16 a o 14 juz sie panie zbieraja....kiedys poszłam o 14:30 a do lekarza weszłam po 18....masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam dzis tymbarka i pod kapslem bylo "Marzenia sie spelniaja" :) takie male a cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka24
India9 witaj wśród nas :) dziwne że masz takie wahania 28-34 lekarz nic nie przepisał na uregulowanie ?? Dila to gin może dać skierowanie na betę ??? Minka23 zazdroszczę Ci tego śniegu :( w której części Polski ? a któż nie lubi zakupów :) szczególnie te dla dzieciaczków sa takie urocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMadziek
U mnie też biało :) jak napada w nocy więcej to jutro idę z małą na sanki albo lepic bałwana dużego. W nowy rok spadł u nas śnieg to dwa małe ulepilysmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny! Myślałam, że tylko ja mam dołowa a tu nas więcej... Cały cykl czekania przede mną. Na Pomorzu jeszcze baaardzo zimno. Udało mi się nieoczekiwanie wyjść wcześniej z pracy. Biorę się za zrobienie jakiegoś rozgrzewającego obiadu. Dobrze, że przede mną spokojny wieczór. Koc i grzaniec z pomarańczą. Jedyny pozytyw braku II kresek to odrobina alkoholu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na podkarpaciu dziś zaczęło sypać co spowodowalo korki :) wracałam do domu prawie 2 godziny A zazwyczaj w 25 minut jestem. Teraz pozostaje mi gorącą kąpiel i jakiś film pod kołderką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bylam dzis na mieście, slisko wszedzie masakra. I zimno okropnie az sie z domu nie chce wychodzic:) Juz po moich dniach plodnych, mam bialy kleisty sluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minka tak krótko trwały? Ja wam powiem że u mnie ze śluzem kiepsko odkąd pamiętam także ja się nim nie sugeruje. U mnie śniegu brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMadziek
Czytelniczka a ty robiłaś w końcu betę? Albo do gin się umówilas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova31
a my wróciliśmy z odwiedzin maluszka, o jaka kruszynka, ale sobie ponosiłam do woli :D dzisiaj mi się chyba zaczęly dni podne, mam przeźroczysty śluz, więc przez kilka dni po bzykanku nogi w góre i może zaskoczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze nie mam okresu,ale pewnie z powodu zabiegu polipa::/ Cały dzień się nakręcam..Jutro koleżanka która pracuje w szpitalu ma pobrać mi krew..Sama nie wiem czy to coś da..Nakręcam się,a spóźnia się dopiero 3 dni :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsza jest presja,kiedy bardzo chcesz a nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMadziek
Gość wyluzuj :) to najlepszy sposób i mówię to ja... przy 50dc ;) Jutro się wszystkiego dowiesz. Jeśli nie w tym cyklu to w kolejnym :* Uszy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za słowa otuchy,trzymam za Was kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój okres zawsze trwa 5 dni. Dzisiaj jest 7 dzień i mam lekkie krwawienie. Takie dosłownie lekkie, jedną plamę na majtkach zauważyłam. Dziwne, nigdy tak nie miałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania2
Moj zawsze trwal 7-8 dni czasem i 9 a ostatnio 10 dni i kolejne dwa lekko plamila wiec.widocznie tako czas he he. Nie no zartuje nie wiem czemu tak sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczka24
Madziek Mój K mnie ciągnie w piatek do ginekologa , ale boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16grudzien miesiączka 28 i 30 grudzień sex czy jest szansą na ciążę? cykle 28-30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś a co my wróżki ? CzekamCzekamIczekam kochana pisałam wcześniej pytanko o twoją pracę. Kasiaa654 ja miałam tak miesiąc temu w dodatku wcześniej , martwiłam się , a to tylko z przesilenia tak sie stało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość India9
Dzien dobry z rana :) u mnie tez juz bialo, w nocy troche sniegi popadalo. Czytelniczka- ja te wahania juz mialam przed pierwsza ciaza czyli mam je juz od lat. Panietam, ze kiedys poszlam z tym do mojej gin na nfz a ta powiedziala, ze wahania do 10 dni nie sa uwazane za cos nienormalnego i ze tak moze byc. Dlatego temat odpuscilam i z latami przestalo mi to jakos przeszkadzac. Dopiero teraz jak bede sie starala bedzie to uciazliwe. A propo @ dzisiaj rano dostalam, wiec niedlugo zaczynam starania :) Dziewczyny, czy badalyscie Tsh? Ja co jakis czas sprawdzam, bo przez jakis czas mialam nadczynnosc. Teraz od jakiegos rokj zauwazylam tendencje rosnaca, w grudniu mialam 1,87. Czy taki wynik moze utrudniac poczecie? Orientujecie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania2
Kochane pomozcie , otoz wedlug moich obliczen owulacje mialam przedwczoraj ale dzie zauwazylam mega duzo sluzu takiego jak bialko jajka kurzego i bylo tego bardzo duzo. Czyli wychodzi na to ze owu sie przesunela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość India9
A na czym polegaly Twoje obliczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie:) ale u mnie bialooo! Sniegu przybylo przez noc, i nadal pada!:) Jestem dzis bez humoru, czuje sie tak jakbym miala dostac @ na dniach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się ze 30 grudnia mislsm owulacje w ten dzień doszło do stosunku !kiedy mogę zrobić test i czy jest szansą na ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, u mnie tylko troszkę śniegu, heh a obiecałam młodej sanki. Jeśli chodzi o betę to zawsze dostawałam skierowanie aż do teraz. Wczoraj zadzwoniłam do ginekologa z polecenia bardzo mnie uspokoił, chyba swoim sympatycznym głosem. Powiedział że mam sie nie martwic i przyjść 14 go. Jeśli Wam to pomoże to opisze szyjkę zaraz po zapłodnieniu. Była nisko, zamknięta i jakby zwrócona w stronę kręgosłupa. Dziewczyny a powiedzcie jesli zajdziecie chcecie od razu śmigać na l4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×