Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Kasia ja tez dlugo nie leze max 5 minut i do lazienki:) a i tak wszystko ze mnie wyleci zanim do niej dojde haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecie ze poprawnie powinno sie pisac C+M+B a nie K+M+B? ? Czyli Christus Monisionem Benedicat "Niech Chrystus blogoslawi ten dom":) U mnie zawsze pisalo sie K+M+B:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrabiam zaległości w czytaniu wątku, ale się rozkręca - już się pogubiłam, kto i kiedy czeka na @. Pamiętam, że ktoś miał termin@ na 4 jak ja - udało się??? Musimy ruszyć dziewczyny bo demografia w Polsce spada ;) Czytelniczko ja m.in. jestem z wykształcenia jestem etykiem. Wolny dzień minął zdecydowanie za szybko, chociaż ja dzisiaj przeprowadziłam jedną konsultacje i muszę jeszcze posiedzieć w papierach:( Dobrze, że za dwa dni weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Kasia i minka aaaaaaa to teraz już trochę kumam , pozycja gdy kobieta na gorze ( tez moja ulubiona ) jest najgorsza na zapłodnienie ! I jeszcze lecicie do łazienki prysznic brać masakra :-) ja tam wieczór po seksie się nie kąpie bo prysznic biorę przed pójściem do łóżka . A wiec wracając do pozycji ja we wszystkie 4 ciąże zaszłam w pozycji małżeńskiej ( facet na tobie ) najlepsza droga dla plemników , i leżeć i spać zaraz a nie do łazienki !!!! :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćMagda teraz zacznę tak robic bo dużo czytałam właśnie o tym że pozycja gdy ja na górze jest najgorsza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość India9
Ja nie pamietam w jakiej pozycji, ale z pewnoscia lezalam pozniej z nogami w gorze i ogladalam tv :) desperacja :) ale podzialalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja teraz bede nogi zarzucac wysoko:) Ponoc tez jest pozycja od tylu dobra, zwlaszcza gdy kobieta ma tylozgiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki a ja słyszałam, że jeszcze lepiej jak kobieta ma pośladki na podwyższeniu, np. poduszce - wtedy jeszcze mniej spermy wypływa. Może desperacko i tego spróbuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
CZEKAM CZEKAM tak dokładnie ! Potwierdzam ! Ja tylko pozycja małżeńska do zapłodnienia i ostatnio to nawet leżałam i tyłek do góry podnosiłam haha i potem odrazu usnęłam , No i się udało 5 tydzień ciąży :-) To było 2 dni przed owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość India9
Ja teraz nie biore wiesiolka. W poprzedniej bralam. Podobno na sluz pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jeszcze możemy załapać się na poród w słonecznym październiku. Zastanawiałyście się jaki jest najlepszy miesiąc na urodzenie dziecka? Zawsze myślałam o wiośnie, ale teraz to i listopad przeżyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Ja urodziłam w listopadzie a drugie w czerwcu , dla mnie nie ma jakoś specjalnie różnicy . A trzecie mi wypada na sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ale tematy o pozycjach hehe ja w drugą ciąże zaszłam w pozycji (kiepska jestem w tych nazwach... :0 ) na leżąco od tyłu :) Pamietam tamten seks bo to był tylko jeden jedyny w cyklu i sie udało. Własnie dziewczyny co na śluz bo ja odkad biore leki to nie mam sluzu praktycznie w ogóle ale zamowiłam sobie żel synk zobaczymy czy podziała. xxx Ja urodziłam córkę 5.05 i powiem Wam, że to jest super czas na rodzenie dzieci :) Zanim zaczeły sie upały to mała była juz troche odchowana więc siedziała w leżaku w samym pampersie ale gorzej było w zimę bo od urodzenia była lekko ubierana a tu nagle matka zaczeła zakładac 3 warstwy ubrań zeby wyjść na spacer hehe Ale pamietam jak tylko wrzucałam ją do wózka i na tarasie siedziałyśmy pól dnia i może dlatego tak dobrze mi spałą jak była mała hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a na libido coś bierzecie? Chyba musze mu troche pomóc bo nie wraca do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Cześć dziewczynki , hymn Ania tak z rana o seksie XD ... No na podniesienie libido to przede wszystkim musi to po pierwsze być w głowie , musisz o tym myślec jak faceci wiesz ( 70% ich dnia myślą o seksie ) dlatego im się częściej chce , to taki mój sposób , a podczas seksu to samo , masz nie myślec o niczym innych jak o tym ze ci jest dobrze , i mężowi . Psychiczne nastawienie po pierwsze !!! A te inne typu jedz czekoladę bo afrodyzjak lub ostrygi , trochę alkoholu No to tez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania na podniesienie libido kwas omega 3, czekolada, szen szen:) lub jakies tabletki ale to nie warto sie chemia faszerowac:) kup sobie jakas fajna bielizne:) X A ja bylam dzis u fryzjera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkąd mam dziecko to "przydotowania" do seksu odeszły gdzieś na inny plan. Kiedyś to była i odpowiednia bielizna i atmosfera itp a teraz to jakos nie mam do tego głowy, może dlatego że zmęczona jestem... a poza tym kiedyś moje dziecko potrafiło sie przebudzic 3 razy podczas jednego seksu więc śmialiśmy się ze chyba nie chce rodzeństwa i to jest naturalna antykoncepcja hehe no i zostało teraz tylko szybko a skuteczni hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMadziek
Cześć dzisiaj sadny dzień dla mnie... I oczywiście zaczął boleć mnie brzuch i krzyż. .. inaczej niż zawsze na @ ale przy tak długim cyklu nie wiem co z tego wyniknie ... Wodnista biała wydzielina jest nadal.... Ech chyba się stresuje niepotrzebnie. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
A ja wczoraj u ginekolog kompletnie zapomniałam sie zapytać jak to z tym seksem teraz czy mogę w ciąży jak poprzednia poroniłam :-/ .... A siedziałam u niej 30-40 min bo i badanie i usg mi robiła i kompletnie zapomniałam . A chce mi się hahaha XD :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Jestem już po wizycie u lekarza.Jestem w ciąży,wczesna ciąża.Za 2 tygodnie dopiero usg.Trochę mnie z martwił lekarz,bo powiedział że za wcześnie doszło do zapłodnienia.W Listopadzie miałam zabieg na polip.Minął miesiąc od zabiegu,a Ja w ciąży.Kazał mi brać witaminy i luteine dopochwowo.Wy tez bralyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMadziek
Ja w pierwszej ciąży brałam lutke ale pod jezyk i to prawie całą ciaze ... A tobie na pewno dal na wszelki wypadek :) Nic się nie martw i nie denerwuj :) Będzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu ja brałam luteine dopochwowo w pierwszej ciązy bo miałam plamienia i wszystko dobrze sie skonczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za rady.Bałam się,że coś nie tak.Kupiłam witaminki i luteine i czas brać :p A Wy jak się czujecie?Na Pomorzu bardzo zimno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc dbaj o siebie teraz:) U mnie tez zimno ale juz nie ma takich mrozow jak byly:) X Ja dzis planuje romantyczny wieczor we dwojke:) nawet nowe ponczochy sobie dzis zakupilam, bylam u fryzjera, zrobilam pazurki a teraz zabieram sie za zapiekanke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
jejku Minka jak ja Ci zazdroszcze.... Zanim my ogarniemy mała i ona zasnie po 15 bajce to wtedy już nam sie nie chce przebierac w pończochy i robic kolacji hehe chociaz dzis 13dc więc może pobaraszkujemy bo jakoś mnie boli jajnik i w pachwinach. Mam tylko jeden test owulacyjny i go oszczedzam hehe u mnie na wsi testy kosztuja 27zł a wczesniej jakoś zapomniałąm kupic. Przeprowadź sie na wieś mowili.... bedzie fajnie mówili hehehe xxxx my własnie wróciłyśmy ze spaceru, mała szalała w sniegu i mam nadzieje, że nie skończy się to jakimś przeziebieniem :) Daje jej od wrzesnia tran wiec narazie to tylko katar miała i niech tak już zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania32 mieszkanie na wsi ma swoje plusy:) ja mieszkam na wsi i nie zaluje, nie umialabym sie odnalezc w miescie. Tu jest spokoj cisza, wszedzie znane twarze, w miare blisko szpital, bank, sklepy. A nie myslalas zeby mala komus sprzedac na wieczor? Abys miala chwile czasu dla meza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak u Ciebie jest szpital to nie jest wieś hehe U mnie to taka wieś, że ze sklepów najwieksza biedronka, kosciol, poczta i przychodnia. szkołą, przedszkle i brak żłobka... xxx moja ginka napisała sms'a ze w czwartek na 8 mam wizyte juuupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
ANKA , a nie dasz rady wyczuć swoich dzi płodnych ? Ze potrzebujesz testów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
ANKA , a nie dasz rady wyczuć swoich dzi płodnych ? Ze potrzebujesz testów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×