Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Nova nie wiem:) bo skasowalam moj kalendarzyk:) ostatnio mialam 24.12 wiec gdzies w tych okolicach, zazwyczaj mam max 3 dni roznicy w cyklach:) obstawiam ze bedzie gdzies ok 22.01:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minka u mnie z tym śluzem podobnie jak u Ciebie. Jak się nie starałam o dziecko to cały cykl miałam regularny jak w zegarku a teraz potrafię okres dostać wcześniej, śluzu płodnego nie mieć wcale, albo dwa razy. Mój ginekolog jednak twierdzi,że ten śluz poza dniami płodnymi to pozostałości spermy po zbliżeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova31
Minka ja okres miałam 26.12, więc my tak podobnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śluz w ciagu cyklu moze byc różny i to ze mialas przezroczysty zaraz po okresie to nie oznacza ze to byl sluz plodny. Xxxxz Ja chodzilam na zumbe przed druga ciaza dwa razy w tygodniu i przestalam jak test wyszedł pozytywny. ZXxzzz Bylam dzis u ginki i wyhodowalam piękne dwa pęcherzyki i jest szansa na blizniaki hehe. Jak sie teraz nie uda to moj maz musi isc na badanie nasienia a jak u niego wszystko bedzie ok to chce mnie położyć na szpital na 3-4 dni zeby porobić badania w tym drożność jajnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova a kiedy Ci wypadaly dni plodne? Bo ja praktycznie 2-3 dni po okresie juz mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania z tym ze ja oprocz sluzu typowo plodnego kttorego bylo nega duzo mialam wyrazne klucie jajnika przez kilka godzin. A teraz w sumie moze pol godziny mnie pokulo i tyle. Ale sluz jest nadal. W poniedzialek ide do lekarza. Juz nie raz tak mialam ze plodne mi wypadaly zaraz po okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova31
Anka, to trzymam kciuki ! :) Minka, bodajże w środe pisałam że zaczał mi się śluz płodny, wyglądał na przeźroczysty. Owulacja niby dzisiaj ale kompletnie tego nie czuje :/ znaczy wiesz wspomagam się kalendarzykiem, ale do tego obserwuje czy np. kiedy sie zaczynaja dni płodne u mnie chociazby zmienia się śluz, no i sie zmienił więc patrzac na kalendarz to dzisiaj niby wypada owulacja, a ostatnie 2 msce miałam rowno 28 cykl. nie wiem sama, narazie z mężem korzystamy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - mi też marzą się bliźniaki, ale wszyscy mówią,że chyba nie jestem świadoma tego co mówię ;) Trzymam za Ciebie bardzo kciuki! Czytam nasz wątek i tak jakoś mi raźniej, że jest nas więcej no i ŻE W KOŃCU SIĘ UDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minka narazie nie bylo takiej potrzeby zeby sie badal ale teraz ginka zasugerowała ze powinien takie badanie zrobic zeby wykluczyć kolejny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova31
Czekam, bliźniaki za 1 szym razem TAK, ale jak mam już jednego szkraba to zdecydowanie wole jedno pojedyncze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a no rozumiem. Moj P sie stresowal tym badaniem:) niby z poczatku chcial sam, ale jak juz przyszlo co do czego to poprosil abym poszla z nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova korzystaj:) Ja jakos lzej do tego podchodze w tym cyklu bo wiem z gory ze jest stracony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość India9
Minka super by bylo gdyby to byla ciaza :) naprawde zero szansy??? Ja tez lubi cw. na boczki z Tiffany :) sa lekkie i przyjemne. Czytalam, ze naukowcy prowadzili badania na grupie kobie starajacych sie od roku i wyszlo, ze wsrod kobiet aktywnych ale umiarkowanie szanse na poczecie wzrastaja. U tych, ktore byly bardzo aktywne szanse malaly. I badz tu madra i cwicz umiarkowanie. Czyli jak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
India zero szansy:) Ja cwicze 5 razy w tygodniu po te pol godziny i jak dla mnie to jest w porzadku:) Ale Ty mozesz cwiczyc np 3 razy w tygodniu:) jesli chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasi facec***ala papierosy? Moj pali, ale ogranicza do paczki tygodniowo juz. Dzisiaj mu zakupilam desmoxan i zobaczymy czy mu pomoze. Bo on ma chec rzucic, widac ze jest tego pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość India9
Moj nigdy nie palil. Za to ja tak i to duzo. Po miesiacach staran o rzucenie nalogu udalo mi sie i od roku nie pale z czego jestem bardzo zadowolona i dumna. Najtrudniejsze bylo to, ze lubilam palic. Pomogl mi spray nicorette, ale pozniej mialam problem z rzuceniem sprayu. Trzeba uwazac. Jak chce to rzuci. Najwazniejsze uswiadomic sobie i zawalczyc o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
India super ze rzucilas!:) szacun, ja nigdy nie palilam. Za to moj P juz tak, ale na szczescie pali teraz duzo mniej no i chce rzucic- a checi to podstawa aby rzucic to swinstwo:) Dzisiaj bylam w aptece kolejki jakby cos za darmo dawali i to doslownie:O Dobrze ze mam uzupelniona apteczke na wypadek przeziebienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova-ja też mam jednego baaardzo żywego szkraba od pierwszych chwil życia. Pamiętam że absorbował dosłownie cały mój czas i wtedy stwierdziłam,że gdybym urodziła bliźniaki miałabym tak samo wypełnione chwile. Dzisiaj patrzę na mojego jedynaka i żal mi go, że nie ma się z kim bawić. Nieustannie pyta o rodzeństwo:( Właśnie wróciliśmy ze spaceru -wykończył mnie zabawą śnieżkami;) Dziewczyny umówmy się, że w 2016 roku każda z nas zobaczy 2 kreski ok? Co Wy na to? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość India9
Dzieki Minka :) Ja tez w to wchodze dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieje ze za rok o tej porze bedziemy wymieniac sie juz doswiadczeniami w opiece nad maluszkami:) Oby!!!!!! W koncu mamy jeszcze 11 miesiecy aby zajsc w ciaze! Damy rade!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Minka - No bo kto jak nie my? O maluszka trzeba się postarać czasami nawet kilkanaście razy. Skoro my już kilka prób mamy za sobą to teraz czas na nas. I w końcu się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova31
Czekam, ja też w to wchodze ! :) co do palenia, my nie palimy, znaczy ja jak były jakieś imprezki takie z alkoholem to zdarzyło się że do towarzystwta wypaliłam, ale tak normalnie to mnie to nie kręci... wróciliśmy ze spotkania, zjedliśmy pyszne naleśniki :) oni też małżenstwo z jednym dzieckiem i jestesmy znowu umówieni na coś dłuższego bez dzieci :) odstresowałam się, pośmialam, potrzebne mi to było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutas28
Dziewczyny a może któraś co zaciazyla tak miała. Staram się już długo o drugiego malucha to nasz 17 cykl . Jestem 4 dni przed @ zrobiłam test i nic ale po 2 godzinach była bladziutka kreska. Wiem ze nie sprawdza się testu po czasie ale szukam chociaż cienia nadzieji bo już mam dosyć,jestem załamana tą całą sytuacja; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova to fajnie ze sie troche odstresowalas od tego wszystkiego:) Narobilas mi tylko smaka na nalesniki:) Ja dzis nie mam sil na nic, w poniedzialek wracam na uczelnie, znowu zacznie sie wstawanie rano jak mi sie nie chce:) Dziewczyny gdzie kupie takie podkladki na meble zeby nie rysowaly podlogi? Tylko w meblowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sie nie sugerowała wynikiem testu po 2 godzinach. Lepiej powtórz w terminie @ xxx ja paliłam, po wyjściu od gina po 1 usg wypaliłam w samochodzie pół papierosa i do tej pory nie pale, czyli ponad 3 lata, natomiast mój mąż pali jak smok... xxxxx oglądacie siatkę? jejku jakie emocje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutas28 moja kolezanka tak miala, zrobila test, wyszla jedna kreska, zostawila go, wrocila z pracy i patrzy a tam druga blada:) Byla wtedy w bardzo wczesnej ciazy, dzis ma zdrowego synka:) Najlepiej poczekaj spokojnie do terminu @ i wtedy zrob sobie bete:) Wiem ze to czekanie jest najgorsze ale dasz rade:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×