Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Nova przybij piatke:O ja tez mam jakiegos dola, nie chce mi sie wracac na uczelnie, pogoda beznadziejna, nie lubie zimy ehh wskoczyc pod koldre i pojsc spac najlepsze wyjscie z tej sytuacji:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas słoneczko, po śniegu ze środy zostały roztopy. Mój synio by sie ucieszył jakby śniegu znow napadało bo tak naprawdę dop w tym roku tak naprawdę świadomie sie ucieszył ze śniegu :) w zeszłym roku byl "aż" dwa razy na sankach :/ my chyba znów pójdziemy sie gdzies przejść chociaż na chwilę bo mąż ma nadgodziny w pracy i niewiem o której wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę ucielo mi znowu posta, kafe teraz tak ma?? Dawno nie pisałam. Ja jutro na rano wiec zleci a w czwartek i piątek najprawdopodobniej wezmę urlop bo w sobotę zrobimy synka urodziny wiec trzeba wszystko przygotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola z synkiem zapraszam do mnie:) u mnie tyle sniegu i wciaz pada:) bez odaniezania sie nie obedzie, auta na podworku w ogole nie widac tak sypie, i to ten mokry z ktorego mozna balwana ulepic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się i ja :) nick.............wiek.......ciąża....termin @ anka_32.......34..........3............25.01 minka23.......23..........1............23.01 nova31.........31..........2...........ok 24.01 viola150.......30..........2.............ok 7.02 India9..........30..........2..............ok 5.02 nick.........wiek......ciąża.....termin porodu mi też się do pracy nie chce iść, tym bardziej, że pracowałam cały zeszły tydzień. Poza tym czeka mnie duuuużo pracy. Te weekandy tak szybko lecą. Ja jeszcze kilka dni i zaczynam starania :) Zawsze zazdrościłam parom, którym udawało się za pierwszy razem. Może i ja tak będę miała tym razem??? :) Chociaż... (kieruję do dziewczyn, które tak długo się starają) - mogę odczekać miesiąc pod warunkiem, że wszystkie zaciążycie w tym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.... chciałam ustawić awatar, ale jak wybieram opcję ustawiania to długo myśli po czym wrzuca mi znowu stronę edycji konta. Dlaczego?? Za bardzo obciążona str???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minka a z jakiej części kraju jesteś?? Noo to by sie Filip ucieszył :) cos w radiu słyszałam ze za tydzień ma padać wiec może u nas tez :) my z wielkopolski :) noo imprezka to może za dużo powiedziane ale male przyjęcie - torcik, kawa i jakas lekka kolacyjka dla dziadków i chrzestnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
India pewnie tak:) pozniej sprobuj:) ja na kompie sobie zmienilam avarata, a jak sie zalogowalam z telefonu to mam starego cyrk normalnie:) Viola ja z lubelskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola tez ogladam:) jeju jak ja to przezywam:) ale to mecz o wszystko:) trzeba kciuki trzymac:) Szkoda ze Mariusz Wlazly juz nie gra kochalam sie w nim kiedys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka sie powieksza, jak na razie tylko ja sie staram o pierwsze dziecko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
India tez zawsze zazdroscilam tym ktorym sie udalo za pierwszym razem albo tym którzy"wpadali"... Ehh mi to nie dane :) a u Ciebie India pierwszy cykl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minka o kurczę lubelskie to kawal drogi od nas :) Noo pamiętam jak grali w mistrzostwach świata i potem Wlazły zrezygnował - szkoda :( Fajnie ze się tabelka powiększa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mój pierwszy :) W poprzedniej ciąży udało się w 7-mym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No piękny mecz!!!! Xxxx Ja jestem przykladem ze dwa razy udalo sie w 1 cyklu staran. A teraz juz 6 cykl.... dzis tez dzialamy chociaz maz zaczyna juz nosem krecic i pyta sie czy w czwartek tez bede taka chetna hehe moze na sobotę sprzedam gdzies pyzę i "odwdziecze sie" jakas kolacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mi mozesz sprzedac mala na sobote:) haha:) Oj faceci nie rozumieja niektorych rzeczy, im czasami ciezka pojac ze oni plodni sa praktycznie do konca zycia a my tylko te kilka dni w kazdym cyklu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
nick............wiek.......ciaza.....termin @ anka_32.......34..........3............25.01 minka23.......23..........1............23.01 nova31.........31..........2...........ok 24.01 viola150.......30..........2.............ok 7.02 india9..........30..........2..............ok 5.02 nick........wiek..........ciaza ......termin porodu magda.........34............4..............28.08.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka32 - to bardzo pocieszające, że udało Wam się dwa razy za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę Minka! :) Tak z dostawą na weekand, żebyśmy na sanki mogli pójść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania2
nick............wiek.......ciaza.....termin @ anka_32.......34..........3............25.01 minka23.......23..........1............23.01 nova31.........31..........2...........ok 24.01 viola150.......30..........2.............ok 7.02 india9..........30..........2..............ok 5.02 gośćania2.....21..........2............22.01 nick........wiek..........ciaza ......termin porodu magda.........34............4..............28.08.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość India9
Dzieki! Czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce śniegu!! Bo synka juz nosi. Byliśmy na spacerze ale tylko zmarznięty lód... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka moj mąż tez mi czasem dogada ze jak płodne to moge dzien w dzień a po za nimi to czasem roznie bywa... Ale tak to z nimi jest :) fajnie ze udało Wam sie dwa razy za pierwszym razem, jesteście przykładem ze można :) ale u mnie to raczej juz nie będzie na to szans bo planujemy dwójkę dzieci :) no chyba ze cos nam się zmieni za kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×